II BIEG BEZ SPINY

Organizator:
Urząd Gminy Malechowo; Wójt Gminy Malechowo;OSP Malechowo;SP w Malechowie.
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Malechowo
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
128
Wystartowało:
108
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
108
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BURZYŃSKI Aleksander 9TATA BAŚKISŁUPSKM40-491M 100:37:38.35 3:4515.9
2RUDNIKOWSKI Maciej 75KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-492M 400:39:00.85+00:01:223:5415.4
3PŁAZA Ryszard 66DARŁOWOM40-493M 1000:42:36.95+00:04:584:1514.1
4PICK Tomek 65SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-494M 1300:42:46.80+00:05:084:1614
5WALEŃSKI Michał 115SKIBIENKOM40-495M 1400:42:57.75+00:05:194:1714
6MAZUR Emiliusz 49ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-496M 1500:43:25.05+00:05:464:2013.8
7JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-497M 1600:43:33.00+00:05:544:2113.8
8JANKOWSKI Grzegorz 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-498M 1700:43:47.05+00:06:084:2213.7
9POWARZYŃSKI Krzysztof 67MALECHOWOM40-499M 2200:45:41.70+00:08:034:3413.1
10MUCHA Krzysztof 55JW 1223KOSZALINM40-4910M 2500:46:20.50+00:08:424:3812.9
11KWIETNIEWSKI Daniel 108KOSZALINM40-4911M 3000:47:46.05+00:10:074:4612.6
12ŻURAWIK Piotr 103KĘPICEM40-4912M 3300:48:00.25+00:10:214:4812.5
13WIKTOROWSKI Maciej 98KOSZALINM40-4913M 3600:48:25.25+00:10:464:5012.4
14MICERSKI Tomasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4914M 3800:48:43.45+00:11:054:5212.3
15TOMCZAK Dominik 89NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4915M 4000:49:03.60+00:11:254:5412.2
16WIATRZYK Krzysztof 88KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4916M 4100:49:25.70+00:11:474:5612.1
17PROTASEWICZ Andrzej 68KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4917M 4200:49:35.90+00:11:574:5712.1
18KAMELSKI Piotr 21KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4918M 4400:50:15.40+00:12:375:0111.9
19RASZPLA Radosław 74KOSZALINM40-4919M 4600:50:45.50+00:13:075:0411.8
20GAJEK Artur 13KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4920M 4700:50:48.90+00:13:105:0411.8
21WIECZOREK Jacek 96SLAWNOSLAWNOM40-4921M 4800:51:10.70+00:13:325:0711.7
22PUŚCIAN Krzysztof 72SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4922M 4900:51:12.30+00:13:335:0711.7
23TURCZYN Tomasz 92DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM40-4923M 5100:52:25.15+00:14:465:1411.4
24KANIOWSKI Jacek 24W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-4924M 5200:52:36.70+00:14:585:1511.4
25GOSTOMCZYK Krzysztof 15KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4925M 5400:52:46.05+00:15:075:1611.4
26KUSZAK Arkadiusz 120KOSZALINM40-4926M 5600:53:47.85+00:16:095:2211.2
27SARAPUK Piotr 81KOSZALINM40-4927M 5900:54:23.00+00:16:445:2611
28KONKEL Łukasz 32KOSZALINM40-4928M 6000:55:00.00+00:17:215:3010.9
29ANTOSIK Grzegorz 104KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM40-4929M 6100:55:06.55+00:17:285:3010.9
30BARSZCZEWSKI Sebastian 3BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-4930M 6300:57:27.65+00:19:495:4410.4
31TOMCZAK Sebastian 127USTKAUSTKAM40-4931M 6400:57:49.90+00:20:115:4610.4
32ANDRZEJCZAK Sławomir 119USTKAM40-4932M 7001:01:35.55+00:23:576:099.7
33SAWICKI Piotr 82DARŁOWOM40-4933M 7101:03:01.25+00:25:226:189.5
34JAWORSKI Robert 105KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM40-4934M 7301:03:14.00+00:25:356:199.5
35KURŁOWICZ Krzysztof 116KOSZALINM40-4935M 7501:12:16.00+00:34:377:138.3
36KARNICKI Artur 26KOSZALINM40-4936M 7801:23:25.45+00:45:478:207.2
Znaleziono 36 wynik(ów)