Organizator : | Urząd Gminy Malechowo; Wójt Gminy Malechowo;OSP Malechowo;SP w Malechowie. |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Malechowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 128 |
Wystartowało : | 108 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 108 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BURZYŃSKI Aleksander | 9 | TATA BAŚKI | SŁUPSK | M40-49 | |
2 | RUDNIKOWSKI Maciej | 75 | KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40-49 | |
3 | PŁAZA Ryszard | 66 | DARŁOWO | M40-49 | ||
4 | PICK Tomek | 65 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M40-49 | |
5 | WALEŃSKI Michał | 115 | SKIBIENKO | M40-49 | ||
6 | MAZUR Emiliusz | 49 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | |
7 | JABŁOŃSKI Tomasz | 18 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
8 | JANKOWSKI Grzegorz | 19 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | |
9 | POWARZYŃSKI Krzysztof | 67 | MALECHOWO | M40-49 | ||
10 | MUCHA Krzysztof | 55 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | |
11 | KWIETNIEWSKI Daniel | 108 | KOSZALIN | M40-49 | ||
12 | ŻURAWIK Piotr | 103 | KĘPICE | M40-49 | ||
13 | WIKTOROWSKI Maciej | 98 | KOSZALIN | M40-49 | ||
14 | MICERSKI Tomasz | 50 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | |
15 | TOMCZAK Dominik | 89 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
16 | WIATRZYK Krzysztof | 88 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | |
17 | PROTASEWICZ Andrzej | 68 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
18 | KAMELSKI Piotr | 21 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
19 | RASZPLA Radosław | 74 | KOSZALIN | M40-49 | ||
20 | GAJEK Artur | 13 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | |
21 | WIECZOREK Jacek | 96 | SLAWNO | SLAWNO | M40-49 | |
22 | PUŚCIAN Krzysztof | 72 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | |
23 | TURCZYN Tomasz | 92 | DZIENNIK SŁAWIEŃSKI | SŁAWNO | M40-49 | |
24 | KANIOWSKI Jacek | 24 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M40-49 | |
25 | GOSTOMCZYK Krzysztof | 15 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
26 | KUSZAK Arkadiusz | 120 | KOSZALIN | M40-49 | ||
27 | SARAPUK Piotr | 81 | KOSZALIN | M40-49 | ||
28 | KONKEL Łukasz | 32 | KOSZALIN | M40-49 | ||
29 | ANTOSIK Grzegorz | 104 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M40-49 | |
30 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 3 | BŁĘKITNY PATROL WWF | MIELENKO | M40-49 | |
31 | TOMCZAK Sebastian | 127 | USTKA | USTKA | M40-49 | |
32 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 119 | USTKA | M40-49 | ||
33 | SAWICKI Piotr | 82 | DARŁOWO | M40-49 | ||
34 | JAWORSKI Robert | 105 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M40-49 | |
35 | KURŁOWICZ Krzysztof | 116 | KOSZALIN | M40-49 | ||
36 | KARNICKI Artur | 26 | KOSZALIN | M40-49 |
Znaleziono 36 wynik(ów)