II BIEG KOBIET W SZCZECINKU

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek
Data:
2020-03-07
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
116
Wystartowało:
99
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WERNER Kamila 1657PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEK  K 100:22:24.87 4:2813,4
2KOCZWARA Joanna 56STRONG KOCZWARASZCZECINEK  K 200:22:38.73+00:00:134:3113,3
3PERLIK Katarzyna 108MTS HAMER MIASTKOMIASTKO  K 300:22:43.50+00:00:184:3213,2
4MAKSELON Anna 87SZCZECINEK  K 400:22:53.67+00:00:284:3413,1
5FIŁONOWICZ Monika 31TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 500:22:59.50+00:00:344:3513,1
6ZARĘBA Anna 180SZCZECINEK  K 600:23:27.20+00:01:024:4112,8
7KRUKOWSKA Magdalena 189DRZONOWO  K 700:23:43.29+00:01:184:4412,6
8NERĆ Patrycja 98MKP SZCZECINEKSZCZECINEK  K 800:24:07.24+00:01:424:4912,4
9WEJNER-POLASIK Ewelina 163TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 900:24:29.00+00:02:044:5312,3
10WOŁYŃSKA Wioletta 173TKKF KOSZALINKOSZALIN  K 1000:24:54.37+00:02:294:5812,0
11GUTOWSKA Dorota 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 1100:25:32.66+00:03:075:0611,7
12ZABROCKA Izabela 176DRAWSKO POM  K 1200:26:01.91+00:03:375:1211,5
13KLUPŚ Monika 52ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIE  K 1300:26:06.76+00:03:415:1311,5
14PISKORZ-WILCZAK Iwona 111KDNKONIKOWO  K 1400:26:49.93+00:04:255:2111,2
15JANKOWSKA Monika 38TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 1500:26:52.11+00:04:275:2211,2
16USTJANOWSKA Katarzyna 155BIAŁA  K 1600:27:02.26+00:04:375:2411,1
17ZDUNEK- FRĄCZYK Dorota 188TRIPAKAPRZECHLEWO  K 1700:27:08.44+00:04:435:2511,1
18BODZIONY Amelia 8JASTROWIE  K 1800:27:13.99+00:04:495:2611,0
19ROKITA Emilia 121CZARNE BIEGACZARNE  K 1900:27:25.47+00:05:005:2910,9
20STAŚ Adrianna 133BIAŁA  K 2000:27:38.47+00:05:135:3110,9
21MARKOWSKA Karolina 91ŻÓŁWIE CZŁUCHÓWCZŁUCHÓW  K 2100:27:38.63+00:05:135:3110,9
22KOKOLSKA Sandra 57SZCZECINEK  K 2200:27:51.01+00:05:265:3410,8
23BARANEK Aleksandra 5MKP SZCZECINEKSZCZECINEK  K 2300:28:04.03+00:05:395:3610,7
24SUBIETA Magdalena 136SZCZECINEK  K 2400:28:19.97+00:05:555:3910,6
25RUTKOWSKA Anna 125WATAHA WAŁCZWAŁCZ  K 2500:28:29.15+00:06:045:4110,5
26DYL Mariola 24CZŁUCHÓW  K 2600:28:42.45+00:06:175:4410,5
27ZIELIŃSKA Joanna 183PRZECHLEWO  K 2700:28:43.05+00:06:185:4410,4
28ADAMOWICZ Kinga 2SZCZECINEK  K 2800:28:45.76+00:06:205:4510,4
29MARCINKIEWICZ Paulina 89SZCZECINEK  K 2900:28:47.10+00:06:225:4510,4
30KUREK Aneta 73MANOWO  K 3000:28:52.86+00:06:275:4610,4
31TRYBUŁA Magdalena 153WATAHASZCZECINEK  K 3100:29:08.58+00:06:435:4910,3
32BAŃKA Agata 4TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 3200:29:15.59+00:06:505:5110,3
33BANACZYK Wioletta 3LILL-SPORTZŁOTÓW  K 3300:29:15.92+00:06:515:5110,3
34VANDERFERES Eva 157SZCZECINEK  K 3400:29:22.68+00:06:575:5210,2
35PRZYBYŁOWICZ Małgorzata 116SZCZECINEK  K 3500:29:27.16+00:07:025:5310,2
36SOKÓŁ Monika 130HUSARIASZCZECINEK  K 3600:29:30.83+00:07:055:5410,2
37DĄBROWSKA Katarzyna 19BRAKSZCZECINEK  K 3700:29:33.33+00:07:085:5410,2
38KOCIK Magdalena 55TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 3800:29:41.33+00:07:165:5610,1
39LEONIAK Łucja 78TSUNAMI SZCZECINEKSZCZECINEK  K 3900:30:02.15+00:07:376:0010,0
40JARUGA Małgorzata 40CZARNE  K 4000:30:16.52+00:07:516:039,9
41STACHURSKA Barbara 186PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWIN  K 4100:30:22.47+00:07:576:049,9
42JAŻDŻEWSKA Sylwia 42CZŁUCHÓW  K 4200:30:25.51+00:08:006:059,9
43OPORSKA Izabela 104SZCZECINEK  K 4300:30:26.72+00:08:016:059,9
44WOŹNIAK Iwona 174RESKO  K 4400:30:37.98+00:08:136:079,8
45USZYŁO Agnieszka 156SZCZECINEK  K 4500:30:43.36+00:08:186:089,8
46GAPIŃSKA Agnieszka 33PIŁAPIŁA  K 4600:30:43.37+00:08:186:089,8
47SZEWCZYK Paulina 145SZCZECINEK  K 4700:30:43.45+00:08:186:089,8
48MAKSYMIUK Monika 88SZCZECINEK  K 4800:30:43.47+00:08:186:089,8
49SULIGA-KRAKOWIAK Agnieszka 138CZARNE BIEGACZARNE  K 4900:30:45.84+00:08:206:099,8
50KOZIK Alina 67PIŁA  K 5000:30:48.83+00:08:236:099,7
51KLUK Sylwia 51KĘPICE  K 5100:30:54.35+00:08:296:109,7
52ZAKIELARZ Adriana 177JASTROWIE  K 5200:30:56.44+00:08:316:119,7
53LENIO Beata 77CZŁUCHÓW  K 5300:31:03.26+00:08:386:129,7
54REDLICKA Aleksandra 120SZCZECINEK  K 5400:31:04.92+00:08:406:129,7
55STANKOWIAK Magdalena 132MIASTKO  K 5500:31:14.38+00:08:496:149,6
56MICHALSKA Magdalena 95SZCZECINEK  K 5600:31:50.06+00:09:256:229,4
57MAZUR Anna 93ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIE  K 5700:32:21.58+00:09:566:289,3
58PITRA Magdalena 112SZCZECINEK  K 5800:32:24.73+00:09:596:289,3
59JASTRZĘBSKA Anna 41HUSARIA RACE TEAMBORNE SULINOWO  K 5900:32:24.91+00:10:006:289,3
60PASZKIEL Agnieszka 106SZCZECINEK  K 6000:32:27.02+00:10:026:299,2
61MARKANICZ Regina 90DRZONOWO  K 6100:32:29.55+00:10:046:299,2
62DUCHNOWSKA Kamila 22HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK  K 6200:32:44.19+00:10:196:329,2
63NERĆ Anna 97SZCZECINEK  K 6300:33:19.63+00:10:546:399,0
64STACIWA Katarzyna 131ŚWIDWIN  K 6400:33:20.18+00:10:556:409,0
65DZIEMIANKO Monika 25SZCZECINEK  K 6500:33:21.92+00:10:576:409,0
66DZIEMIANKO Magdalena 26SZCZECINEK  K 6600:33:22.59+00:10:576:409,0
67KONISZEWSKA Barbara 59SZCZECINEK  K 6700:33:28.23+00:11:036:419,0
68ROLIK Ilona 123SIKORY  K 6800:33:30.12+00:11:056:429,0
69PAWLUŚ Kamilla 107SZCZECINEK  K 6900:33:43.42+00:11:186:448,9
70KOŁDA Ania 58ZŁOTÓW  K 7000:33:47.20+00:11:226:458,9
71WADZIŃSKA-ŚWIERGALSKA Joanna 158SZCZECINEK  K 7100:33:48.86+00:11:236:458,9
72MACIEJCZYK Karolina 86PIŁA  K 7200:34:16.29+00:11:516:518,8
73KWIATKOWSKA Agnieszka 75RESPECT LOTYŃLOTYŃ  K 7300:34:18.39+00:11:536:518,7
74BEKER-ZABROCKA Aleksandra 6ZŁOTÓW  K 7400:34:25.29+00:12:006:538,7
75BOHDAN Anna 9MTS HAMERMIASTKO  K 7500:35:00.51+00:12:357:008,6
76SZTECHMILER Katarzyna 146SZCZECINEK  K 7600:35:22.29+00:12:577:048,5
77PYTEL Barbara 118SZCZECINEK  K 7700:35:22.41+00:12:577:048,5
78CIŻMOWSKA Barbara 17MTS HAMERKĘPICE  K 7800:35:52.10+00:13:277:108,4
79NOCZYŃSKA DROŻDŻAL Katarzyna 190SZCZECINEK  K 7900:36:40.89+00:14:167:208,2
80DROWERT Karina 193SZCZECINEK  K 8000:36:41.30+00:14:167:208,2
81WIECHOWICZ Agnieszka 192SZCZECINEK  K 8100:37:04.87+00:14:407:248,1
82KURZYDŁOWSKA Ida 74HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK  K 8200:37:31.43+00:15:067:308,0
83METKOWSKA Beata 94HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK  K 8300:37:31.47+00:15:067:308,0
84DOLAT Justyna 21SZCZECINEK  K 8400:37:31.54+00:15:067:308,0
85MASTYŁA Suzana 92HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEK  K 8500:37:31.57+00:15:067:308,0
86BUGAJ Marta 14HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEK  K 8600:37:31.90+00:15:077:308,0
87RADDATZ Alicja 119SZCZECINEK  K 8700:37:31.98+00:15:077:308,0
88SUCHANOWSKA Anna 137RESPECT LOTYŃLOTYŃ  K 8800:37:36.76+00:15:117:318,0
89PRZYSŁUPSKA Justyna 117CZŁUCHÓW  K 8900:37:47.75+00:15:227:337,9
90CZAPLA Paulina 18KOŁOBRZEG  K 9000:38:11.25+00:15:467:387,9
91KOZŁOWSKA Anna 68SZCZECINEK  K 9100:38:14.83+00:15:497:387,8
92SZCZEPAŃSKA Dominika 143KOŁOBRZEG  K 9200:43:11.20+00:20:468:386,9
93BOROŃ Aleksandra 11KOŁOBRZEG  K 9300:43:11.92+00:20:478:386,9
94SUPROŃ Izabela 139BIAŁY BÓR  K 9400:45:27.56+00:23:029:056,6
95SŁOWIŃSKA Jola 128SZCZECINEK  K 9500:45:28.37+00:23:039:056,6
96RUDNICKA Mariola 124TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 9600:45:34.82+00:23:099:066,6
97BORUC Barbara 12TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 9700:45:35.93+00:23:119:076,6
98ŁUKASIK Ewa 83TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 9800:45:36.06+00:23:119:076,6
99WDOWIAK Kasia 162TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEK  K 9900:45:36.38+00:23:119:076,6
Znaleziono 99 wynik(ów)