II BIEG PAŁACOWY - NORDIC WALKING - 5KM

Wydarzenie:
Organizator:
ABI /Akceptacja-Bezinteresowność-Inkluzja/ Stowarzyszenie przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Damnicy; Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-05-12
Miejsce:
Damnica
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
28
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZUDARSKI Edward 49DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open1M 100:39:36.05 7:557.6
2KAZIÓW Ryszard 95STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open2M 200:40:40.40+00:01:048:087.4
3BANASIAK Damian 126LĘBORKM-Open3M 300:41:12.30+00:01:368:147.3
4KOCOŃ Sławomir 83SIEMIANICEM-Open4M 400:42:37.15+00:03:018:317
5WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 63DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open1K 100:42:50.70+00:03:148:347
6SZUDARSKI Marek 50DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:43:56.55+00:04:208:476.8
7SZYCKO Oliwia 53KOBYLNICAK-Open2K 200:44:03.10+00:04:278:486.8
8SZYCKO Radosław 52KOBYLNICAM-Open6M 600:44:36.85+00:05:008:556.7
9BADZIĄG Waldemar 2ELITE TEAMSŁUPSKM-Open7M 700:45:00.05+00:05:249:006.7
10UKLEJA Justyna 118NOWA DĄBROWAK-Open3K 300:47:30.10+00:07:549:306.3
11UKLEJA Katarzyna 119NOWA DĄBROWAK-Open4K 400:47:30.65+00:07:549:306.3
12SZYBUT Roma 51POTĘGOWOK-Open5K 500:48:50.65+00:09:149:466.1
13KOCOŃ Sylwia 82SIEMIANICEK-Open6K 600:49:10.95+00:09:349:506.1
14SZMIGIEWO Kacper 129SŁUPSKM-Open8M 800:50:21.25+00:10:4510:046
15LASKA Bożena 25NATRASIETEAMGŁÓWCZYCEK-Open7K 700:52:01.10+00:12:2510:245.8
16KUCHNIAK Katarzyna 93GŁÓRZYCEK-Open8K 800:52:02.20+00:12:2610:245.8
17ŚMIETAŃSKA Joanna 54BRAVE TEAMSŁUPSKK-Open9K 900:52:06.00+00:12:2910:255.8
18UNGER Marta 59SŁUPSKK-Open10K 1000:52:09.65+00:12:3310:265.8
19SZYMAŃSKA Iwona 104POTĘGOWOK-Open11K 1100:52:25.55+00:12:4910:295.7
20MIELEWCZYK Anna 34WICKOK-Open12K 1200:52:26.95+00:12:5010:295.7
21CEK- KOWALCZYK? Sylwia 120USTKAK-Open13K 1300:52:32.25+00:12:5610:305.7
22GALIKOWSKA Elżbieta 12RZEPNICA, BYTÓWK-Open14K 1400:53:09.85+00:13:3310:385.6
23MAŁASZYCKA Maria 105STRZEBIELINOK-Open15K 1500:53:19.25+00:13:4310:395.6
24CHYLEWSKA- SROKA Anna 91SŁUPSKK-Open16K 1600:53:21.70+00:13:4510:405.6
25NOWICKA Ewa 36SŁUPSKK-Open17K 1700:53:22.75+00:13:4610:405.6
26MARZEC Andrzej 31DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open9M 900:53:24.45+00:13:4810:405.6
27SZCZYPEK Ela 48DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open18K 1800:53:24.95+00:13:4810:415.6
28MAZEPUS Jadwiga 106WIELKA WIEŚK-Open19K 1900:56:57.05+00:17:2111:235.3
Znaleziono 28 wynik(ów)