Organizator : | Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek |
Data : | 2019-09-28 |
Miejsce : | Czaplinek |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 113 |
Wystartowało : | 97 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 97 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Lap 5.5km | Czas netto 11km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŚMIDER Andrzej | 167 | RUNDORFINA | CZAPLINEK | M40-49 | 1 | M 1 | 00:18:43 | 00:38:05.11 | 3:27 | 17.3 (100%) | ||
2 | MYDŁO Radosław | 326 | GINAWA | M40-49 | 2 | M 2 | 00:20:11 | 00:40:12.33 | +00:02:07 (5.3%) | 3:39 | 16.4 (94.8%) | ||
3 | PRENDECKI Marcin | 73 | PRENDKI TRI | WAŁCZ | M40-49 | 3 | M 6 | 00:20:54 | 00:42:29.61 | +00:04:24 (10.4%) | 3:51 | 15.5 (89.6%) | |
4 | BARTOSIAK Tomasz | 116 | WAŁCZ | M40-49 | 4 | M 9 | 00:30:34 | 00:43:26.64 | +00:05:21 (12.3%) | 3:57 | 15.2 (87.9%) | ||
5 | PRĘTKI Robert | 198 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 5 | M 10 | 00:29:32 | 00:43:46.18 | +00:05:41 (13.0%) | 3:58 | 15.1 (87.3%) | ||
6 | SPRINGER Marcin | 80 | ZŁOCIENIEC | M40-49 | 6 | M 19 | 00:22:52 | 00:46:57.78 | +00:08:52 (18.9%) | 4:16 | 14.1 (81.5%) | ||
7 | GRZYSTEK Sławomir | 151 | SZCZECINEK | M40-49 | 7 | M 20 | 00:27:00 | 00:47:01.87 | +00:08:56 (19.0%) | 4:16 | 14 (80.9%) | ||
8 | KRÓL Zbigniew | 109 | POŁCZYN-ZDRÓJ | M40-49 | 8 | M 22 | 00:23:21 | 00:47:23.53 | +00:09:18 (19.6%) | 4:18 | 13.9 (80.3%) | ||
9 | URBAŃSKI Tomasz | 92 | KARLINO BIEGAJ | BIAŁOGARD | M40-49 | 9 | M 27 | 00:24:19 | 00:49:06.52 | +00:11:01 (22.4%) | 4:27 | 13.4 (77.5%) | |
10 | CHOŁUJ Jarek | 10 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 10 | M 29 | 00:25:27 | 00:49:35.52 | +00:11:30 (23.2%) | 4:30 | 13.3 (76.9%) | |
11 | KWIETNIEWSKI Daniel | 53 | KOSZALIN | M40-49 | 11 | M 30 | 00:24:16 | 00:49:39.93 | +00:11:34 (23.3%) | 4:30 | 13.3 (76.9%) | ||
12 | MICERSKI Tomasz | 66 | TKKF Koszalin | KOSZALIN | M40-49 | 12 | M 32 | 00:24:44 | 00:50:29.84 | +00:12:24 (24.6%) | 4:35 | 13.1 (75.7%) | |
13 | MICHAŁOWSKI Dariusz | 67 | CZARNIE BIEGA | CZARNE | M40-49 | 13 | M 34 | 00:25:08 | 00:50:39.43 | +00:12:34 (24.8%) | 4:36 | 13 (75.1%) | |
14 | TOWSTOKORY Marek | 89 | 1976 | ZŁOTÓW | M40-49 | 14 | M 35 | 00:25:20 | 00:50:55.06 | +00:12:49 (25.2%) | 4:37 | 13 (75.1%) | |
15 | JESIONKA Jarosław | 32 | STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNA | NOWOGARD | M40-49 | 15 | M 38 | 00:24:46 | 00:51:25.85 | +00:13:20 (25.9%) | 4:40 | 12.8 (74.0%) | |
16 | KOCLEJDA Grzegorz | 43 | RUNDORFINA | CZAPLINEK | M40-49 | 16 | M 40 | 00:26:27 | 00:51:52.52 | +00:13:47 (26.6%) | 4:42 | 12.7 (73.4%) | |
17 | KOŁOTUSZA Andrzej | 365 | TRZCIANKA | M40-49 | 17 | M 50 | 00:27:05 | 00:54:30.00 | +00:16:24 (30.1%) | 4:57 | 12.1 (69.9%) | ||
18 | STALUSZKA Dariusz | 81 | 21.BLT | ŚWIDWIN | M40-49 | 18 | M 58 | 00:27:55 | 00:57:19.73 | +00:19:14 (33.6%) | 5:12 | 11.5 (66.5%) | |
19 | KACZOR Sławomir | 35 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 19 | M 59 | 00:27:32 | 00:57:26.47 | +00:19:21 (33.7%) | 5:13 | 11.5 (66.5%) | ||
20 | PACHUTA Roman | 71 | ZŁOCIENIEC | M40-49 | 20 | M 66 | 00:28:22 | 00:58:35.34 | +00:20:30 (35.0%) | 5:19 | 11.3 (65.3%) | ||
21 | GALICKI Robert | 19 | BOBOLICE | M40-49 | 21 | M 67 | 00:29:41 | 00:58:49.97 | +00:20:44 (35.3%) | 5:20 | 11.2 (64.7%) | ||
22 | DIDŁUCH Jacek | 15 | KOŁOBRZEG BIEGA | POBŁOCIE WIELKIE | M40-49 | 22 | M 72 | 00:29:28 | 01:00:19.37 | +00:22:14 (36.9%) | 5:29 | 10.9 (63.0%) | |
23 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 334 | ŚWIDWIN | M40-49 | 23 | M 73 | 00:30:03 | 01:02:20.71 | +00:24:15 (38.9%) | 5:40 | 10.6 (61.3%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)