II BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data:
2016-06-04
Miejsce:
Lipinki
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
137
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
137
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MURAWIEC Izabela 137MUROWANIEC NADKANALEK301K 100:00:0000:58:25.8000:58:25.80 4:5212.3
2RATKOWSKA Małgorzata 109THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK302K 300:00:0001:00:35.1501:00:35.15+00:02:095:0211.9
3GACH Danuta 105GDAŃSKK303K 600:00:0001:07:18.0501:07:18.05+00:08:525:3610.7
4ROPINSKA Kamila 110GRUDZIĄDZK304K 1100:00:0001:12:38.9001:12:38.90+00:14:136:039.9
5STACHOWIAK-ZALEWSKA Joanna 48PogranicznikNOWA WIEŚ WIELKAK305K 1200:00:0001:12:40.2501:12:40.25+00:14:146:039.9
6GLAZA Magdalena 89Runners Team JeżewoŁYSOMICEK306K 1500:00:0001:13:57.5501:13:57.55+00:15:316:099.7
7KARNECKA Karolina 8ŚWIECIEK307K 1600:00:0001:14:01.8501:14:01.85+00:15:366:109.7
8OSIŃSKA Dominika 123TORUŃK308K 1700:00:0001:14:10.3001:14:10.30+00:15:446:109.7
9FILARSKA Marzena 77GRUDZIĄDZK309K 1900:00:0001:16:13.6501:16:13.65+00:17:476:219.4
10HAWRO-CHYREK Anna 56LAWAGDAŃSKK3010K 2000:00:0001:16:38.0501:16:38.05+00:18:126:239.4
11GNIOT Bożena 26MINIKOWOK3011K 2200:00:0001:19:27.7001:19:27.70+00:21:016:379.1
12DANIŁOWSKA Małgorzata 120The Runners ŚwiecieŚWIECIEK3012K 3000:00:0001:23:03.4001:23:03.40+00:24:376:558.7
13KOSECKA Justyna 119BYDGOSZCZK3013K 3100:00:0001:26:51.9501:26:51.95+00:28:267:148.3
14NOWAK Katarzyna 134Ortimed Runners TeamOSÓWIECK3014K 3200:00:0001:26:58.7001:26:58.70+00:28:327:148.3
15SZTAJNBORN Lenka 126The Runners ŚwiecieŚWIECIEK3015K 3400:00:0001:28:31.1001:28:31.10+00:30:057:228.1
16STACHOWSKA Aleksandra 130ŚWIECIEK3016K 3700:00:0001:31:20.5001:31:20.50+00:32:547:367.9
17OBERTOWSKA Agnieszka 124The Runners ŚwiecieŚWIECIEK3017K 3800:00:0001:32:24.0501:32:24.05+00:33:587:427.8
18BUDZYŃSKA Dominika 157TORUŃK3018K 4000:00:0001:32:57.7501:32:57.75+00:34:317:447.7
19TOPOLEWSKA Katarzyna 81GRUDZIĄDZK3019K 4100:00:0001:34:35.2001:34:35.20+00:36:097:527.6
20WYGOCKA Aleksandra 125ŚWIECIEK3020K 4700:00:0001:47:42.7501:47:42.75+00:49:168:586.7
Znaleziono 20 wynik(ów)