II BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data:
2016-06-04
Miejsce:
Lipinki
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
137
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
137
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GUZMANN Mateusz 31Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM161M 100:00:0000:48:02.3000:48:02.30 4:0015
2KRASNODĘBSKI Maciej 111WILDBULLGRUDZIĄDZM301M 200:00:0000:49:23.4000:49:23.40+00:01:214:0614.6
3SPRENGER Mirosław 16NAKŁO NAD NOTECIĄM302M 300:00:0000:50:32.0500:50:32.05+00:02:294:1214.2
4KWIATKOWSKI Damian 152RUN BYDGOSZCZRAKOWIECM201M 400:00:0000:50:55.7000:50:55.70+00:02:534:1414.1
5JĘDRAL Janusz 28RUNNERS TEAM JEŻEWOJEŻEWOM401M 500:00:0000:51:41.2000:51:41.20+00:03:384:1813.9
6HOŁTYN Patryk 53RADZIEJÓWM202M 600:00:0000:52:00.9500:52:00.95+00:03:584:2013.8
7MATWIEJ Mariusz 99BYDGOSZCZM303M 700:00:0000:52:26.2500:52:26.25+00:04:234:2213.7
8BOREK Robert 42The Runners ŚwiecieŚWIECIEM402M 800:00:0000:52:28.5500:52:28.55+00:04:264:2213.7
9GACH Maciej 104Pomorze Biega i PomagaGDAŃSKM304M 900:00:0000:52:43.0000:52:43.00+00:04:404:2313.7
10JANUS Dawid 20ŚWIECIEM203M 1000:00:0000:52:57.7500:52:57.75+00:04:554:2413.6
11KAMIŃSKI Arkadiusz 30AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM305M 1100:00:0000:53:25.6500:53:25.65+00:05:234:2713.5
12GOLIŃSKI Michał 40ŚWIECIEM306M 1200:00:0000:53:33.2500:53:33.25+00:05:304:2713.4
13ZĘGOTA Michał 133MILEWKOM162M 1300:00:0000:53:53.6000:53:53.60+00:05:514:2913.4
14KULPA Marcin 18CSLog GrupaGRUDZIĄDZM307M 1400:00:0000:54:03.3500:54:03.35+00:06:014:3013.3
15TELEJKO Łukasz 128Run BydgoszczKOBYLARNIAM204M 1500:00:0000:54:07.8500:54:07.85+00:06:054:3013.3
16WODEJKO Artur 14TURBOBOYSOLEC KUJAWSKIM403M 1600:00:0000:55:38.3500:55:38.35+00:07:364:3812.9
17KARNECKI Rafał 10The Runners ŚwiecieŚWIECIEM308M 1700:00:0000:55:41.6500:55:41.65+00:07:394:3812.9
18LIGMANOWSKI Mateusz 51OSP 'Ratownik' ŚwiecieŚWIECIEM205M 1800:00:0000:56:36.6500:56:36.65+00:08:344:4312.7
19WĘSIORA Mariusz 154DRZYCIMM404M 1900:00:0000:57:16.9500:57:16.95+00:09:144:4612.6
20TEKLIŃSKI Dawid 96Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM309M 2000:00:0000:57:21.2500:57:21.25+00:09:184:4612.6
21DEJNOWSKI Tomasz 84Sęki OsieŚLIWICZKIM3010M 2100:00:0000:57:26.4500:57:26.45+00:09:244:4712.5
22MATEJA Józef 75SKL FILIPPIDESJANOWOM501M 2200:00:0000:57:29.8000:57:29.80+00:09:274:4712.5
23JANOWSKI Mariusz 35Akademia BieganiaGRUDZIĄDZM405M 2300:00:0000:57:50.3500:57:50.35+00:09:484:4912.4
24KLOSKOWSKI Adam 29Runners Tim JeżewoCHOJNICEM3011M 2400:00:0000:57:50.6000:57:50.60+00:09:484:4912.4
25ZYGMUNT Marcin 145GRUDZIĄDZM3012M 2500:00:0000:57:53.1500:57:53.15+00:09:504:4912.4
26GAWLIK Wojciech 22GRUDZIĄDZM3013M 2600:00:0000:58:01.6000:58:01.60+00:09:594:5012.4
27GORCZYCA Grzegorz 25GRUDZIĄDZM406M 2700:00:0000:58:26.5500:58:26.55+00:10:244:5212.3
28SZYCHUŁDA Adam 85GDYNIAM601M 2800:00:0000:58:47.7000:58:47.70+00:10:454:5312.2
29SZTAJNBORN Bartosz 6Nadleśnictwo Dąbrowa / The Runners ŚwiecieŚWIECIEM3014M 2900:00:0000:58:58.7000:58:58.70+00:10:564:5412.2
30STRYSIK Tomasz 101CSLog GrupaGRUPAM3015M 3000:00:0000:59:26.9500:59:26.95+00:11:244:5712.1
31WALCZAK Tomasz 7ŚWIECIEM3016M 3100:00:0001:00:18.0501:00:18.05+00:12:155:0111.9
32WILMA Wiesław 80KWIDZYNM502M 3200:00:0001:00:33.7001:00:33.70+00:12:315:0211.9
33KOSEDA Robert 3KARTUZYM407M 3300:00:0001:00:42.6501:00:42.65+00:12:405:0311.9
34STYKAŁA Sebastian 140BukowiecBUKOWIECM408M 3400:00:0001:00:46.5001:00:46.50+00:12:445:0311.8
35CERAN Tomasz 70BYDGOSZCZM3017M 3500:00:0001:00:48.4001:00:48.40+00:12:465:0411.8
36OLSZEWSKI Karol 115BYDGOSZCZM206M 3600:00:0001:01:40.0501:01:40.05+00:13:375:0811.7
37STUKA Arek 127LIPINKIM3018M 3700:00:0001:01:43.1501:01:43.15+00:13:405:0811.7
38MACIEJEWSKI Ireneusz 32GDAŃSKM409M 3800:00:0001:01:51.2501:01:51.25+00:13:485:0911.6
39KAMINSKI Rafal 117BYDGOSZCZM4010M 3900:00:0001:01:51.5501:01:51.55+00:13:495:0911.6
40JASINIEWSKI Sławomir 135SULNOWOM4011M 4000:00:0001:02:50.0001:02:50.00+00:14:475:1411.5
41LEWANDOWSKI Tomasz 19CSLog GrupaGRUDZIĄDZM4012M 4100:00:0001:03:32.0501:03:32.05+00:15:295:1711.3
42ŁUSIAK Marek 68KWIDZYNM503M 4200:00:0001:03:32.4501:03:32.45+00:15:305:1711.3
43STOLARCZYK Maciej 21GDAŃSKM4013M 4300:00:0001:03:34.5501:03:34.55+00:15:325:1711.3
44PYRKA Radosław 49KS 'Leśni'/OSP RatownikŚWIECIEM3019M 4400:00:0001:03:41.4001:03:41.40+00:15:395:1811.3
45DANIELEWSKI Grzegorz 41ŚWIECIEM4014M 4500:00:0001:03:41.6501:03:41.65+00:15:395:1811.3
46KARWASZ Marek 98Państwowa Straż Pożarna ŚwiecieSULNOWOM4015M 4600:00:0001:03:48.2501:03:48.25+00:15:455:1911.3
47KONERT Adam 156Lucky8GDANSKM3020M 4700:00:0001:03:53.4501:03:53.45+00:15:515:1911.3
48CHYREK Wojciech 55LAWAGDAŃSKM3021M 4800:00:0001:03:53.7001:03:53.70+00:15:515:1911.3
49DEINOWSKI Mariusz 59Sęki OsieOSIEM4016M 4900:00:0001:04:10.3001:04:10.30+00:16:085:2011.2
50DEINOWSKI Mateusz 61Sęki OsieOSIEM163M 5000:00:0001:04:10.6501:04:10.65+00:16:085:2011.2
51BUSSE Dariusz 129BYDGOSZCZM4017M 5100:00:0001:04:14.1501:04:14.15+00:16:115:2111.2
52GRABOWSKI Marcin 54A&MSOLEC KUJAWSKIM3022M 5200:00:0001:04:21.0501:04:21.05+00:16:185:2111.2
53JANISZEWSKI Przemysław 4The Runners ŚwiecieŚWIECIEM3023M 5300:00:0001:04:42.9001:04:42.90+00:16:405:2311.1
54CZELEŃ Szymon 13BYDGOSZCZM3024M 5400:00:0001:05:26.0001:05:26.00+00:17:235:2711
55JEZIORSKI Winicjusz 66GRUDZIĄDZM3025M 5500:00:0001:05:31.3001:05:31.30+00:17:295:2711
56TOMASZEWSKI Denis 57GRUDZIĄDZM3026M 5600:00:0001:05:57.6001:05:57.60+00:17:555:2910.9
57CHOJNACKI Krzysztof 65KWIDZYNM4018M 5700:00:0001:06:14.9501:06:14.95+00:18:125:3110.9
58KAMIŃSKI Arkadiusz 43IREK i rak - Maraton o życieGDAŃSKM4019M 5800:00:0001:07:41.3501:07:41.35+00:19:395:3810.6
59ORNOWSKI Zbigniew 97WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM4020M 5900:00:0001:07:43.0501:07:43.05+00:19:405:3810.6
60CZARNECKI Janusz 131BOCHLINM164M 6000:00:0001:08:37.2001:08:37.20+00:20:345:4310.5
61SZULERECKI Michał 91SOLIDARNOŚC PolednoŚWIECIEM3027M 6100:00:0001:09:20.4001:09:20.40+00:21:185:4610.4
62KARCZEWSKI Dariusz 151GRUDZIĄDZM504M 6200:00:0001:09:21.6501:09:21.65+00:21:195:4610.4
63URBAŃSKI Jan 27Runners Team JezewoJEZEWOM505M 6300:00:0001:10:22.3501:10:22.35+00:22:205:5110.2
64STOKFISZEWSKI Sebastian 94AB GrudziądzGRUDZIĄDZM4021M 6400:00:0001:10:40.1001:10:40.10+00:22:375:5310.2
65CEJROWSKI Paweł 86OsiekOSIEKM207M 6500:00:0001:11:16.0501:11:16.05+00:23:135:5610.1
66KŁÓTKA Bartosz 37Wilcze EchoSZCZECINM208M 6600:00:0001:11:42.3001:11:42.30+00:23:405:5810
67MOTYKOWSKI Mateusz 113OsiekOSIEKM209M 6700:00:0001:11:53.1001:11:53.10+00:23:505:5910
68WOJCIECHOWSKI Radosław 122BabylonMustFallRunnersBYDGOSZCZM3028M 6800:00:0001:12:11.1501:12:11.15+00:24:086:0010
69WOJCIECHOWSKI Kacper 73Wilcze EchaNOWY STAWM2010M 6900:00:0001:12:17.4001:12:17.40+00:24:156:0110
70KONECZNIAK Artur 9Dolna GrupaDOLNA GRUPAM3029M 7000:00:0001:12:39.6001:12:39.60+00:24:376:039.9
71LEŚNIAK Michał 155GRUPAM2011M 7100:00:0001:12:39.7001:12:39.70+00:24:376:039.9
72SZTOBRYN Aleksander 146POGRANICZNIKBYDGOSZCZM3030M 7200:00:0001:12:57.3001:12:57.30+00:24:556:049.9
73ZALEWSKI Przemysław 44POGRANICZNIKNOWA WIEŚ WIELKAM3031M 7300:00:0001:13:03.9001:13:03.90+00:25:016:059.9
74RADOWSKI Lech 64Sęki OsieOSIEM506M 7400:00:0001:14:49.8001:14:49.80+00:26:476:149.6
75RICHERT Edmund 143ŚWIECIEM602M 7500:00:0001:15:03.3001:15:03.30+00:27:016:159.6
76WOJANOWSKI Zbigniew 108GRUDZIĄDZM507M 7600:00:0001:15:52.2501:15:52.25+00:27:496:199.5
77JAGODZIŃSKI Michał 90The Runners ŚwiecieŚWIECIEM3032M 7700:00:0001:16:26.3501:16:26.35+00:28:246:229.4
78KIRYS Dominik 76CHEŁMNOM3033M 7800:00:0001:16:32.5001:16:32.50+00:28:306:229.4
79FAŁKOWSKI Zbigniew 62Sęki OsieSZARŁATAM508M 7900:00:0001:16:36.7001:16:36.70+00:28:346:239.4
80MURAWIEC Krzysztof 138MUROWANIEC NADKANALEM3034M 8000:00:0001:17:09.6001:17:09.60+00:29:076:259.3
81DRZYMALSKI Damian 1Ochotnicza Straż Pożarna BuśniaRULEWOM2012M 8100:00:0001:17:24.8501:17:24.85+00:29:226:279.3
82SZUBARCZYK Piotr 106Oddział IPN w GdańskuSTAROGARD GDAŃSKIM603M 8200:00:0001:20:13.9501:20:13.95+00:32:116:419
83NOWAK Wojciech 107Klub Biegacza Przy PKA GdyniaGRÓDEKM509M 8300:00:0001:22:56.3501:22:56.35+00:34:546:548.7
84GRUŻLEWSKI Przemysław 114TORUŃM3035M 8400:00:0001:25:32.2501:25:32.25+00:37:297:078.4
85LISOWSKI Jakub 95III LO GrudziądzGRUDZIĄDZM165M 8500:00:0001:35:44.5501:35:44.55+00:47:427:587.5
86WZOREK Pawel 142ŚWIECIEM4022M 8600:00:0001:39:15.8001:39:15.80+00:51:138:167.3
87PIANOWSKI Marek 103BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKABYDGOSZCZM5010M 8700:00:0001:42:21.9501:42:21.95+00:54:198:317
87GORBASZEWICZ Lukasz 116BYDGOSZCZM3036M 8800:00:0001:42:21.9501:42:21.95+00:54:198:317
89MANIKOWSKI Marek 83Sęki OsieOSIEM4023M 8900:00:0001:46:04.2501:46:04.25+00:58:018:506.8
90KŁÓTKA Maciej 36Wilcze EchoSZCZECINM5011M 9000:00:0001:46:20.0001:46:20.00+00:58:178:516.8
Znaleziono 90 wynik(ów)