II BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data:
2016-06-04
Miejsce:
Lipinki
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
137
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
137
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRASNODĘBSKI Maciej 111WILDBULLGRUDZIĄDZM301M 200:49:23.4000:49:23.40 4:0614.6
2SPRENGER Mirosław 16NAKŁO NAD NOTECIĄM302M 300:50:32.0500:50:32.05+00:01:084:1214.2
3MATWIEJ Mariusz 99BYDGOSZCZM303M 700:52:26.2500:52:26.25+00:03:024:2213.7
4GACH Maciej 104POMORZE BIEGA I POMAGAGDAŃSKM304M 900:52:43.0000:52:43.00+00:03:194:2313.7
5KAMIŃSKI Arkadiusz 30AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM305M 1100:53:25.6500:53:25.65+00:04:024:2713.5
6GOLIŃSKI Michał 40ŚWIECIEM306M 1200:53:33.2500:53:33.25+00:04:094:2713.4
7KULPA Marcin 18CSLOG GRUPAGRUDZIĄDZM307M 1400:54:03.3500:54:03.35+00:04:394:3013.3
8KARNECKI Rafał 10THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM308M 1700:55:41.6500:55:41.65+00:06:184:3812.9
9TEKLIŃSKI Dawid 96WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM309M 2000:57:21.2500:57:21.25+00:07:574:4612.6
10DEJNOWSKI Tomasz 84SĘKI OSIEŚLIWICZKIM3010M 2100:57:26.4500:57:26.45+00:08:034:4712.5
11KLOSKOWSKI Adam 29RUNNERS TIM JEŻEWOCHOJNICEM3011M 2400:57:50.6000:57:50.60+00:08:274:4912.4
12ZYGMUNT Marcin 145GRUDZIĄDZM3012M 2500:57:53.1500:57:53.15+00:08:294:4912.4
13GAWLIK Wojciech 22GRUDZIĄDZM3013M 2600:58:01.6000:58:01.60+00:08:384:5012.4
14SZTAJNBORN Bartosz 6NADLEŚNICTWO DĄBROWA / THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM3014M 2900:58:58.7000:58:58.70+00:09:354:5412.2
15STRYSIK Tomasz 101CSLOG GRUPAGRUPAM3015M 3000:59:26.9500:59:26.95+00:10:034:5712.1
16WALCZAK Tomasz 7ŚWIECIEM3016M 3101:00:18.0501:00:18.05+00:10:545:0111.9
17CERAN Tomasz 70BYDGOSZCZM3017M 3501:00:48.4001:00:48.40+00:11:255:0411.8
18STUKA Arek 127LIPINKIM3018M 3701:01:43.1501:01:43.15+00:12:195:0811.7
19PYRKA Radosław 49KS 'LEŚNI'/OSP RATOWNIKŚWIECIEM3019M 4401:03:41.4001:03:41.40+00:14:185:1811.3
20KONERT Adam 156LUCKY8GDANSKM3020M 4701:03:53.4501:03:53.45+00:14:305:1911.3
21CHYREK Wojciech 55LAWAGDAŃSKM3021M 4801:03:53.7001:03:53.70+00:14:305:1911.3
22GRABOWSKI Marcin 54A&MSOLEC KUJAWSKIM3022M 5201:04:21.0501:04:21.05+00:14:575:2111.2
23JANISZEWSKI Przemysław 4THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM3023M 5301:04:42.9001:04:42.90+00:15:195:2311.1
24CZELEŃ Szymon 13BYDGOSZCZM3024M 5401:05:26.0001:05:26.00+00:16:025:2711
25JEZIORSKI Winicjusz 66GRUDZIĄDZM3025M 5501:05:31.3001:05:31.30+00:16:075:2711
26TOMASZEWSKI Denis 57GRUDZIĄDZM3026M 5601:05:57.6001:05:57.60+00:16:345:2910.9
27SZULERECKI Michał 91SOLIDARNOŚC POLEDNOŚWIECIEM3027M 6101:09:20.4001:09:20.40+00:19:575:4610.4
28WOJCIECHOWSKI Radosław 122BABYLONMUSTFALLRUNNERSBYDGOSZCZM3028M 6801:12:11.1501:12:11.15+00:22:476:0010
29KONECZNIAK Artur 9DOLNA GRUPADOLNA GRUPAM3029M 7001:12:39.6001:12:39.60+00:23:166:039.9
30SZTOBRYN Aleksander 146POGRANICZNIKBYDGOSZCZM3030M 7201:12:57.3001:12:57.30+00:23:336:049.9
31ZALEWSKI Przemysław 44POGRANICZNIKNOWA WIEŚ WIELKAM3031M 7301:13:03.9001:13:03.90+00:23:406:059.9
32JAGODZIŃSKI Michał 90THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM3032M 7701:16:26.3501:16:26.35+00:27:026:229.4
33KIRYS Dominik 76CHEŁMNOM3033M 7801:16:32.5001:16:32.50+00:27:096:229.4
34MURAWIEC Krzysztof 138MUROWANIEC NADKANALEM3034M 8001:17:09.6001:17:09.60+00:27:466:259.3
35GRUŻLEWSKI Przemysław 114TORUŃM3035M 8401:25:32.2501:25:32.25+00:36:087:078.4
36GORBASZEWICZ Lukasz 116BYDGOSZCZM3036M 8801:42:21.9501:42:21.95+00:52:588:317
Znaleziono 36 wynik(ów)