II BIESZCZADZKI BIEG PO ZDROWIE 2018 - 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
65
Wystartowało/ Started:
59
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
57
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Drużynowo | K-OPEN | M-OPEN | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 338MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEPOLM16-291M 100:00:0500:18:3300:37:19.8500:37:25.15 3:4416.1
2MACHOWSKI Karol 294KROSNOM30-391M 200:00:0500:19:2300:38:50.0500:38:55.80+00:01:303:5315.5
3AUGUSTYŃSKI Sylwester 335LACHO TEAMKRAKÓWM30-392M 300:00:0600:19:2100:39:00.7000:39:06.80+00:01:403:5415.4
4RODZINKA Jan 334KB ATHLETIC ZRĘCINZRĘCINM40-491M 400:00:0600:19:4100:39:38.2000:39:44.30+00:02:183:5715.1
5MACHOWSKI Bartłomiej 293SZCZEPAŃCOWAM30-393M 500:00:0500:20:0100:40:13.9500:40:19.55+00:02:544:0114.9
6SUROWIEC Grzegorz 324RZESZÓWM30-394M 600:00:0500:20:0200:40:44.0500:40:49.80+00:03:244:0414.7
7HOROSZKO Ernest 278SANOKM30-395M 700:00:0600:19:5300:40:48.8500:40:55.05+00:03:294:0414.7
8FEDAK Grzegorz 269SANOKM40-492M 800:00:0500:20:3300:41:51.5500:41:57.20+00:04:314:1114.3
9PIERZAK Olga 336LACHO TEAMKRAKÓWK16-291K 100:00:0600:20:4200:42:11.7500:42:18.25+00:04:514:1314.2
10GUZIK Grzegorz 274KROSNOM30-396M 900:00:0600:20:5100:42:38.3500:42:44.55+00:05:184:1514.1
11BRENDZOWSKI Adam 259SOLINAM30-397M 1000:00:0700:21:1900:42:55.3500:43:02.50+00:05:354:1714
12SZUMIST Szymon 333ATHLETIC ZDĘCINSZCZEPAŃCOWIAM30-398M 1100:00:0500:21:1500:43:27.4500:43:32.45+00:06:074:2013.8
13NYKIEL Tomasz 302PRZEMYŚLM50-591M 1200:00:0700:22:0000:44:42.1000:44:49.90+00:07:224:2813.4
14GIEFERT Tomasz 273PRZEMYŚLM30-399M 1300:00:0700:22:0500:44:49.3500:44:57.10+00:07:294:2913.4
15GUDOWSKI Krystian 339M30-3910M 1400:00:1000:23:0100:46:21.7000:46:32.60+00:09:014:3812.9
16DOPART Tomasz 268USTRZYKI DOLNEM40-493M 1500:00:0800:23:3300:46:54.9000:47:03.40+00:09:354:4112.8
17KASZAN Piotr 337MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM40-494M 1600:00:0800:23:3200:47:06.2000:47:14.70+00:09:464:4212.7
18BARUD Artur 253KLIMKÓWKAM40-495M 1700:00:0700:23:0600:47:40.2500:47:47.75+00:10:204:4612.6
19GRZĄDZIEL Darek 332USTRZYKI DOLNEM40-496M 1800:00:0800:24:2500:47:53.4000:48:01.75+00:10:334:4712.5
20KŁOS Radosław 285LUBACZÓWM16-292M 1900:00:0700:23:3000:47:54.4000:48:01.85+00:10:344:4712.5
21ROGÓŻ Marcin 314ZAGÓRZM16-293M 2000:00:0900:23:0700:48:23.3500:48:33.20+00:11:034:5012.4
22PASIERBEK Marek 308NIEBIESZCZANYM30-3911M 2100:00:0700:23:3200:48:35.4500:48:43.00+00:11:154:5112.3
23BŁAUT Magdalena 256OLKUSZK16-292K 200:00:0500:23:3400:48:43.9000:48:49.25+00:11:244:5212.3
24BŁYSKAL Krzysztof 257USTRZYKI DOLNEM30-3912M 2200:00:0800:24:0700:48:45.2000:48:53.90+00:11:254:5212.3
25KLAMUT Ryszard 331M60+1M 2300:00:0600:24:0200:48:49.6000:48:56.45+00:11:294:5312.3
26PAJESTKA Wojciech 305SANOKM40-497M 2400:00:1100:23:4600:49:17.1500:49:28.25+00:11:574:5512.2
27BIALOGLOWSKI Pawel 255SIENNÓWM30-3913M 2500:00:1000:25:1200:49:54.2000:50:04.30+00:12:344:5912
28DOMISZEWSKI Wojciech 267USTRZYKI DOLNEM50-592M 2600:00:0600:24:3100:50:09.5500:50:15.90+00:12:495:0012
29STEFAŃSKA Maria 322PRZEMYŚLK30-391K 300:00:0800:24:3600:50:11.9500:50:20.20+00:12:525:0112
30HYDZIK Łukasz 280SANOKM40-498M 2700:00:0600:24:2400:50:21.0000:50:27.70+00:13:015:0211.9
31BODNAR Adrian 258SANOKM16-294M 2800:00:0900:25:1500:51:10.6500:51:20.00+00:13:505:0711.7
32MACKIEWICZ Zenon 340M40-499M 2900:00:0700:24:2800:51:11.0500:51:19.00+00:13:515:0711.7
33GAWORECKI Tomasz 271SANOKM30-3914M 3000:00:1300:25:3100:51:13.4000:51:26.40+00:13:535:0711.7
34OLEKSYK Grzegorz 303USTRZYKI DOLNEM50-593M 3100:00:0500:25:4400:51:43.7000:51:49.60+00:14:235:1011.6
35ROŚCIŃSKI Franciszek 316SANOK-ZAHUTYŃM40-4910M 3200:00:0600:25:2000:52:28.5000:52:35.45+00:15:085:1411.4
36BURAK Adam 261POLAŃCZYKM40-4911M 3300:00:1100:26:0500:52:39.0000:52:50.00+00:15:195:1511.4
37GIEŁBAGA Aneta 341ACTIVE TEAMDĘBICAK40-491K 400:00:0900:25:5500:53:37.9000:53:47.80+00:16:185:2111.2
38JANOCHA Przemysław 281RZESZÓWM30-3915M 3400:00:0700:26:0600:53:57.1000:54:04.25+00:16:375:2311.1
39RYŁKO Jacek 318SOLINAM40-4912M 3500:00:1100:26:3200:54:20.8000:54:32.50+00:17:005:2611
40BARTKOWSKA Katarzyna 252TARNÓWK30-392K 500:00:0700:27:0100:55:06.9500:55:14.70+00:17:475:3010.9
41PAŁASIEWICZ Agnieszka 306ZAGÓRZK30-393K 600:00:1000:27:4300:55:12.4000:55:22.40+00:17:525:3110.9
42FERFECKI Paweł 270ROPCZYCEM30-3916M 3600:00:0600:27:0000:55:43.6000:55:50.40+00:18:235:3410.8
43SKOWROŃSKI Janusz 321POLKOWICEM40-4913M 3700:00:1100:26:5800:55:55.0000:56:06.85+00:18:355:3510.7
44WAŁACHOWSKA Urszula 327HOCZEWK30-394K 700:00:0500:27:4000:56:22.4500:56:28.10+00:19:025:3810.6
45GĄDEK Agata 272KRAKÓWK40-492K 800:00:0700:27:4400:57:07.5500:57:14.70+00:19:475:4210.5
46MARSZAŁEK Grzegorz 297SĘDZISZÓW MŁP.M40-4914M 3800:00:0600:27:0000:58:00.8000:58:07.75+00:20:405:4810.3
47PLESKACZ Milosz 313USTRZYKI DOLNEM30-3917M 3900:00:1000:27:0100:58:47.1000:58:57.40+00:21:275:5210.2
48ŁAPIŃSKA Anna 291PRZEMYŚLK30-395K 900:00:0900:29:1301:00:27.9501:00:37.05+00:23:086:029.9
49MAJCHROWICZ Andrzej 295KROŚCIENKO WYŻNEM40-4915M 4000:00:1100:30:2001:02:10.0001:02:21.70+00:24:506:139.7
50HAWRO Paweł 276PRZEWORSKM30-3918M 4100:00:1000:29:2901:02:27.4001:02:38.00+00:25:076:149.6
51TONDOS Jerzy 326OLKUSZM60+2M 4200:00:0800:30:5101:03:21.4501:03:29.80+00:26:016:209.5
52MAJCHROWICZ Marzenna 296KROŚCIENKO WYŻNEK40-493K 1000:00:1100:30:2001:03:48.1501:03:59.70+00:26:286:229.4
53PAŁKA Marcin 307RZESZÓWM30-3919M 4300:00:1100:30:2301:04:37.6501:04:49.55+00:27:176:279.3
54ŁAWNICZEK Marek 292BEŁCHATÓWM50-594M 4400:00:1300:32:0001:04:42.5001:04:55.65+00:27:226:289.3
55ORŁOWSKI Piotr 304GDYNIAM30-3920M 4500:00:1200:31:2301:04:46.9001:04:59.30+00:27:276:289.3
56RYŁKO Mariola 317SOLINAK40-494K 1100:00:1300:34:2001:07:07.4001:07:21.00+00:29:476:428.9
57MICHALCZUK Zenon 300LISZNAM60+3M 4600:00:0800:32:5001:07:10.1501:07:19.00+00:29:506:438.9
58BUDZYK Agnieszka 260DŹWINIACZK40-495K 1200:00:1100:28:31+00:09:585:4210.5
59MAZAŃSKA Sylwia 299ŁÓDŹK16-293K 1300:00:1000:33:19+00:14:466:399
Znaleziono 59 wynik(ów)