II BIESZCZADZKI BIEG PO ZDROWIE 2018 - 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
35
Wystartowało/ Started:
32
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
31
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NIEPOKÓJ Radosław 209BIESCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGWROLANKAM30-391M 102:27:1500:10:54.2002:38:09.75 2:1027.5
2GRZĄDZIEL Kazimierz 210SOKÓŁ ZAGÓRZPORAŻM50-541M 202:30:5900:11:03.6502:42:02.95+00:00:092:1227.1
3WYPYCH Patryk 394TOKURNINM-OPEN1M 300:00:0600:18:13.4000:18:19.70+00:07:193:3816.5
4ORZECHOWSKI Kamil 392TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN2M 400:00:0500:18:16.4500:18:21.65+00:07:223:3916.4
5KURZYDŁO Krystian 288MARKOWCEM-OPEN3M 500:00:0500:18:26.6000:18:32.20+00:07:323:4116.3
6DOMISZEWSKA Maria 266USTRZYKI DOLNEK-OPEN1K 100:00:0500:22:19.9000:22:25.70+00:11:254:2813.4
7SUDNIK Krzysztof 207KNURÓWM-OPEN4M 600:00:0700:22:57.3500:23:05.20+00:12:034:3513.1
8PIETRZKIEWICZ Krystian 311SANOKM-OPEN5M 700:00:0900:23:52.5500:24:02.00+00:12:584:4612.6
9CIEŚLIK-KASZANY Anna 202MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEK-OPEN2K 200:00:0600:24:06.4500:24:13.05+00:13:124:4912.4
10LEŚNIAK Leszek 290DUKLAM-OPEN6M 800:00:0900:24:27.0000:24:36.00+00:13:324:5312.3
11LATUSEK Daniel 206ZAGÓRZM-OPEN7M 900:00:0600:24:44.8000:24:51.65+00:13:504:5712.1
12PUDEŁKO Małgorzata 204MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEK-OPEN3K 300:00:0900:25:24.9000:25:34.75+00:14:305:0511.8
13LATUSEK Katarzyna 289ZAGÓRZK-OPEN4K 400:00:0500:25:39.9500:25:45.75+00:14:455:0811.7
14SUCHOWIECKA Sabina 323RYBNEK-OPEN5K 500:00:0600:25:45.1500:25:52.05+00:14:505:0911.6
15KARDASZ Marek 282SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-OPEN8M 1000:00:1300:26:14.8000:26:27.80+00:15:205:1411.4
16SADOWY Janusz 320PRZEMYŚLM-OPEN9M 1100:00:0900:26:46.7000:26:56.35+00:15:525:2111.2
17CHLEBIŃSKA Paulina 262RZESZÓWK-OPEN6K 600:00:0800:26:48.0000:26:56.85+00:15:535:2111.2
18MUSIK Monika 301OLSZANICAK-OPEN7K 700:00:0800:27:17.1500:27:25.40+00:16:225:2711
19LATUSEK Joanna 205ZAGÓRZK-OPEN8K 800:00:0600:28:02.6500:28:08.85+00:17:085:3610.7
20MATIASIK Karolina 298USTRZYKI DOLNEK-OPEN9K 900:00:0900:28:27.0000:28:36.15+00:17:325:4110.5
21JASIURSKA Katarzyna 203MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEK-OPEN10K 1000:00:1000:28:29.7500:28:39.85+00:17:355:4110.5
22SZPAK Justyna 325SOLINA TEAMSOLINAK-OPEN11K 1100:00:1000:29:10.4000:29:20.60+00:18:165:5010.3
23PAWŁOWSKI Krzysztof 310NISKOM-OPEN10M 1200:00:1200:31:30.7500:31:43.25+00:20:366:189.5
24CZAJA Wacław 264PRZEMYŚLM-OPEN11M 1300:00:1000:31:49.9500:32:00.65+00:20:556:229.4
25WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 328POLAŃCZYKK-OPEN12K 1200:00:1000:31:57.6000:32:07.80+00:21:036:239.4
26GŁUSZKO Justyna 391SOLINA TEAMBEREZKOK-OPEN13K 1300:00:0500:32:11.2000:32:16.40+00:21:176:269.3
27ADAMCZYK Artur 251SOLINAM-OPEN12M 1400:00:1100:32:11.8500:32:23.10+00:21:176:269.3
28CZUBSKA Magdalena 265DUKLAK-OPEN14K 1400:00:0900:32:46.3500:32:55.70+00:21:526:339.2
29PAWŁOWSKI Jacek 309NISKOM-OPEN13M 1500:00:1200:32:59.4000:33:11.90+00:22:056:359.1
30WITKOWSKI Andrzej 329PRZYSZÓWM-OPEN14M 1600:00:1100:33:46.8000:33:58.40+00:22:526:458.9
31HARATYK Roksana 275SĘDZISZÓW MŁP.K-OPEN15K 1500:00:0900:34:22.4500:34:32.30+00:23:286:528.7
32KARDASZ Dominik 283POLAŃCZYKM-OPEN15M 1700:00:13   
Znaleziono 32 wynik(ów)