II EKSTREMALNY JUNIOR, 400M, 1KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data/ Date:
2018-08-19
Miejsce/ Place:
Police
Dystans/ Distance:
1 km
Zgłoszonych/ Registered:
191
Wystartowało/ Started:
176
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
168
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-15 | Chłopcy 11-15

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ŁUKASZEWSKI Igor 53POLICEChłopcy 6-101M 100:05:31.8500:05:31.85 5:3110.9
2WASIAK Oliwier SZCZECINChłopcy 6-102M 200:05:32.9500:05:32.95+00:00:015:3210.8
3GRALEWICZ Olgierd 1MUROWANA GOŚLINAChłopcy 11-151M 300:05:55.1500:05:55.15+00:00:235:5510.1
4RUTKOWSKI Gracjan 112POLICEChłopcy 6-103M 400:05:58.6000:05:58.60+00:00:265:5810.1
5JAWORSKI Oliwier 54POLICEChłopcy 6-104M 500:06:08.1500:06:08.15+00:00:366:089.8
6DUMA Kacper 103GOLENIÓWChłopcy 6-105M 600:06:10.1500:06:10.15+00:00:386:109.7
7POST Jan 158KURÓWChłopcy 6-106M 700:06:14.5500:06:14.55+00:00:426:149.6
8RATAJCZAK Wojciech 168POLICEChłopcy 6-107M 800:06:14.6500:06:14.65+00:00:426:149.6
9OSTOJSKA Maria 163POLICEDziewczynki 6-101K 100:06:16.3000:06:16.30+00:00:446:169.6
10KOZAJDA Nikodem 140DESZCZNOChłopcy 6-108M 900:06:17.4500:06:17.45+00:00:456:179.5
11OSTOJSKI Ignacy 162POLICEChłopcy 6-109M 1000:06:19.9000:06:19.90+00:00:486:199.5
12CZEPIEL Wojtek 42LUBANOWOChłopcy 6-1010M 1100:06:28.4000:06:28.40+00:00:566:289.3
13ŁUŻNY Maciej 96SZCZECINChłopcy 11-152M 1200:06:29.6500:06:29.65+00:00:576:299.3
14BUTRYN Zuzanna 43BANIEDziewczynki 6-102K 200:06:38.1500:06:38.15+00:01:066:389
15SZYMAŃSKI Jan 20SZCZECINChłopcy 6-1011M 1300:06:47.6500:06:47.65+00:01:156:478.8
16GARBACIAK Dominika 98POLICEDziewczynki 11-151K 300:06:47.8500:06:47.85+00:01:166:478.8
17STRZELCZYK Antosia 88ŚWINOUJŚCIEDziewczynki 6-103K 400:06:48.1500:06:48.15+00:01:166:488.8
18WRÓBLEWSKI Nikodem 79GRYFICEChłopcy 6-1012M 1400:06:56.3500:06:56.35+00:01:246:568.7
19GŁUSZYK Kacper 55POLICEChłopcy 6-1013M 1500:06:57.2000:06:57.20+00:01:256:578.6
20CHMIELEWSKI Tomasz 50POLICEChłopcy 6-1014M 1600:06:58.2500:06:58.25+00:01:266:588.6
21MADRAK Piotr 68POLICEChłopcy 11-153M 1700:06:58.3000:06:58.30+00:01:266:588.6
22JĘDRAK Piotr 132DOBRAChłopcy 11-154M 1800:07:02.3000:07:02.30+00:01:307:028.5
23WILES Mateusz 127POLICEChłopcy 6-1015M 1900:07:03.9500:07:03.95+00:01:327:038.5
24SZCZUKO Emil 51DOBRAChłopcy 6-1016M 2000:07:06.4000:07:06.40+00:01:347:068.5
25SZUSTAK Alan 19GRYFINOChłopcy 11-155M 2100:07:08.8500:07:08.85+00:01:377:088.4
26WOZNY Kacper 69SZCZECINChłopcy 11-156M 2200:07:10.8500:07:10.85+00:01:397:108.4
27KNIOŁA Weronika 6PIŁADziewczynki 11-152K 500:07:14.0000:07:14.00+00:01:427:148.3
28KONKEL Mateusz 121POLICEChłopcy 6-1017M 2300:07:14.0500:07:14.05+00:01:427:148.3
29WRÓBLEWSKI Maksymilian 78GRYFICEChłopcy 6-1018M 2400:07:15.5000:07:15.50+00:01:437:158.3
30GRALEWICZ Albert 2MUROWANA GOŚLINAChłopcy 11-157M 2500:07:19.1000:07:19.10+00:01:477:198.2
31BOGACKA Wiktoria 37POLICEDziewczynki 11-153K 600:07:20.3500:07:20.35+00:01:487:208.2
32STRZELCZYK Przemek 87ŚWINOUJŚCIEChłopcy 11-158M 2600:07:22.8000:07:22.80+00:01:507:228.1
33KOSMALSKA Matylda 91SZCZECINDziewczynki 6-104K 700:07:23.4000:07:23.40+00:01:517:238.1
34MAJDAŃSKI Borys 189Chłopcy 11-159M 2700:07:24.4500:07:24.45+00:01:527:248.1
35SROKA Igor 190Chłopcy 11-1510M 2800:07:24.5500:07:24.55+00:01:527:248.1
36JABŁOŃSKA Katarzyna 28CHOJNADziewczynki 11-154K 800:07:26.7500:07:26.75+00:01:547:268.1
37GÓRNY Filip 146SZCZECINChłopcy 6-1019M 2900:07:28.0000:07:28.00+00:01:567:288
38KOSMALSKI Michał 92SZCZECINChłopcy 11-1511M 3000:07:28.3500:07:28.35+00:01:567:288
39KOZŁOWSKA Alicja 107SZCZECINDziewczynki 6-105K 900:07:30.8000:07:30.80+00:01:587:308
40KRUSZEWSKA Lena 139SZCZECINDziewczynki 6-106K 1000:07:32.9500:07:32.95+00:02:017:328
41ROMAN Wiktoria 154SZCZECINDziewczynki 6-107K 1100:07:34.3000:07:34.30+00:02:027:347.9
42SOBOLEWSKI-SZWED Wojciech 169MIERZYNChłopcy 6-1020M 3100:07:35.7000:07:35.70+00:02:037:357.9
43KUŹBICKA Amelia 82GORZÓW WLKPDziewczynki 11-155K 1200:07:36.2000:07:36.20+00:02:047:367.9
44MAŁOCHA Klaudyna 26ŚWINOUJŚCIEDziewczynki 11-156K 1300:07:36.2500:07:36.25+00:02:047:367.9
45LECHOWICZ Filip 117STARGARDChłopcy 6-1021M 3200:07:38.8500:07:38.85+00:02:077:387.9
46RUMOWSKI Norbert 131DOBRAChłopcy 6-1022M 3300:07:42.2000:07:42.20+00:02:107:427.8
47JĘDRAK Kuba 133ŁĘGI M 3400:07:45.0000:07:45.00+00:02:137:457.7
48CHMIEL Antoni 155WROCŁAWChłopcy 6-1023M 3500:07:47.2000:07:47.20+00:02:157:477.7
49OBROCKI Maciej 71LÖCKNITZChłopcy 6-1024M 3600:07:51.1000:07:51.10+00:02:197:517.6
50SZAJEK Gabor 119POLICEChłopcy 6-1025M 3700:07:53.1500:07:53.15+00:02:217:537.6
51BOGACKA Aleksandra 38POLICEDziewczynki 11-157K 1400:07:53.2000:07:53.20+00:02:217:537.6
52MODZELEWSKA Laura 134SZCZECINDziewczynki 6-108K 1500:07:53.2500:07:53.25+00:02:217:537.6
53HAJDUKIEWICZ Mateusz 67SZCZECINChłopcy 6-1026M 3800:07:54.4000:07:54.40+00:02:227:547.6
54JASTAK Karol 4SZCZECINChłopcy 6-1027M 3900:07:55.1000:07:55.10+00:02:237:557.6
55PAWŁASZEK Katarzyna 172Dziewczynki 6-109K 1600:07:56.9500:07:56.95+00:02:257:567.6
56BOBROWSKI Emmanuel 184Chłopcy 11-1512M 4000:07:58.9000:07:58.90+00:02:277:587.5
57WARCHOŁ Jan 22MIERZYNChłopcy 11-1513M 4100:07:59.4000:07:59.40+00:02:277:597.5
58KRZACZKOWSKA Zosia 136WROCŁAWDziewczynki 6-1010K 1700:08:03.0500:08:03.05+00:02:318:037.5
59GÓRNA Agata 151SZCZECINDziewczynki 11-158K 1800:08:04.6500:08:04.65+00:02:328:047.4
60KOWALIK Dariusz 160KOSCIANChłopcy 6-1028M 4200:08:09.4500:08:09.45+00:02:378:097.4
61TOMICZAK Maciej 57WARSZAWAChłopcy 6-1029M 4300:08:09.9000:08:09.90+00:02:388:097.4
62HRYNIEWIECKA Alicja 129SZCZECINDziewczynki 6-1011K 1900:08:11.3500:08:11.35+00:02:398:117.3
63SZULC Wiktor 63SZCZECINChłopcy 6-1030M 4400:08:12.5000:08:12.50+00:02:408:127.3
64BLADY Filip 122POLICEChłopcy 6-1031M 4500:08:13.1000:08:13.10+00:02:418:137.3
65MISIAK Kinga 24PRZEJĘSŁAW 18A/12Dziewczynki 6-1012K 2000:08:14.3000:08:14.30+00:02:428:147.3
66KWIATKOWSKA Tatiana 8GDAŃSKDziewczynki 11-159K 2100:08:15.9500:08:15.95+00:02:448:157.3
67MACHOLA Marcin 128SZCZECINLChłopcy 6-1032M 4600:08:16.1000:08:16.10+00:02:448:167.3
68ORSZULAK Filip 135SZCZECINChłopcy 6-1033M 4700:08:17.9500:08:17.95+00:02:468:177.2
69TOKARCZYK Igor 99SZCZECINChłopcy 6-1034M 4800:08:18.0500:08:18.05+00:02:468:187.2
70GRYGORCEWICZ Jan 170POLICEChłopcy 11-1514M 4900:08:18.3500:08:18.35+00:02:468:187.2
71BĄK Natalia 144POLICEDziewczynki 6-1013K 2200:08:22.6000:08:22.60+00:02:508:227.2
72WIECZOREK Monika 14SZCZECINDziewczynki 6-1014K 2300:08:22.6000:08:22.60+00:02:508:227.2
73MOLENDA Iga 106POLICEDziewczynki 6-1015K 2400:08:22.9500:08:22.95+00:02:518:227.2
74REMBACKA Joanna 116SZCZECINDziewczynki 6-1016K 2500:08:24.1500:08:24.15+00:02:528:247.1
75MLECZEK Nela 44BANIEDziewczynki 6-1017K 2600:08:25.3000:08:25.30+00:02:538:257.1
76KRUCZKOWSKI Kacper 120POLICEChłopcy 6-1035M 5000:08:25.4000:08:25.40+00:02:538:257.1
77TOMICZAK Zofia 58WARSZAWADziewczynki 6-1018K 2700:08:26.5000:08:26.50+00:02:548:267.1
78MILEJSKA Lena 52ZIELONA GÓRADziewczynki 6-1019K 2800:08:29.3000:08:29.30+00:02:578:297.1
79KRUSZEWSKI Alan 138SZCZECINChłopcy 6-1036M 5100:08:29.5500:08:29.55+00:02:578:297.1
80CIESZYŃSKA Julia 192Dziewczynki 6-1020K 2900:08:30.5500:08:30.55+00:02:588:307.1
81RAWLUK Patryk 111STARGARDChłopcy 11-1515M 5200:08:32.7000:08:32.70+00:03:008:327
82SZAL Nadia 177Dziewczynki 6-1021K 3000:08:35.5500:08:35.55+00:03:038:357
83BALCERZAK Cyprian 29POLICEChłopcy 11-1516M 5300:08:35.8500:08:35.85+00:03:048:357
84ZBLEWSKI Paweł 77GRABNOChłopcy 11-1517M 5400:08:39.9500:08:39.95+00:03:088:396.9
85MAŁOCHA Adam 27ŚWINOUJŚCIEChłopcy 11-1518M 5500:08:43.2000:08:43.20+00:03:118:436.9
86PAWŁASZEK Hanna 171Dziewczynki 11-1510K 3100:08:46.4500:08:46.45+00:03:148:466.8
87JARZĄBKIEWICZ Dagmara 35POLICEDziewczynki 11-1511K 3200:08:51.3500:08:51.35+00:03:198:516.8
88NOWAK Nadia 183Dziewczynki 6-1022K 3300:08:53.9000:08:53.90+00:03:228:536.8
89GIERS Dawid 105POLICEChłopcy 6-1037M 5600:08:55.8500:08:55.85+00:03:248:556.7
90KREJNER Rafał 141SZCZECINChłopcy 11-1519M 5700:09:01.3500:09:01.35+00:03:299:016.7
91PRENDECKA Róża 39WAŁCZDziewczynki 6-1023K 3400:09:01.4500:09:01.45+00:03:299:016.7
92MISIAK Nadia 23PRZEJĘSŁAW 18A/12Dziewczynki 11-1512K 3500:09:02.7500:09:02.75+00:03:309:026.6
93KOTYNIA Miłosz 101SZCZECINChłopcy 6-1038M 5800:09:05.4000:09:05.40+00:03:339:056.6
94ŚWIECKA Julia 174Dziewczynki 6-1024K 3600:09:05.5000:09:05.50+00:03:339:056.6
95DOROŻALSKI Kacper 167SZCZECINChłopcy 11-1520M 5900:09:06.4500:09:06.45+00:03:349:066.6
96KNIOŁA Klaudia 7PIŁADziewczynki 6-1025K 3700:09:09.6500:09:09.65+00:03:379:096.6
97ROMEK Mariola 114SZCZECINDziewczynki 6-1026K 3800:09:11.0500:09:11.05+00:03:399:116.5
98GŁUSZYK Dominika 56POLICEDziewczynki 6-1027K 3900:09:19.8500:09:19.85+00:03:489:196.4
99PUPEK Maksymilian 45ŁĘGIChłopcy 6-1039M 6000:09:22.7000:09:22.70+00:03:509:226.4
100JĘDRZEJAK Śzymon 25ŚWINOUJŚCIEChłopcy 11-1521M 6100:09:23.6500:09:23.65+00:03:519:236.4
101SZULC Lena 191Dziewczynki 6-1028K 4000:09:23.7000:09:23.70+00:03:519:236.4
102HULARCZYK Filip 176KRĘŻELChłopcy 11-1522M 6200:09:24.3500:09:24.35+00:03:529:246.4
103GADOWSKA Zuzanna 164MIERZYNDziewczynki 6-1029K 4100:09:30.2000:09:30.20+00:03:589:306.3
104STEMPNIAK Michał 15HELChłopcy 11-1523M 6300:09:30.3000:09:30.30+00:03:589:306.3
105ROSTRYGIN Wojtek 9SZCZECINChłopcy 6-1040M 6400:09:31.2000:09:31.20+00:03:599:316.3
106KIES Ala 102KOBYLANKADziewczynki 11-1513K 4200:09:35.3500:09:35.35+00:04:039:356.3
107PUPEK Wiktoria 46ŁĘGIDziewczynki 6-1030K 4300:09:35.9000:09:35.90+00:04:049:356.3
108NICEK Martyna 188Dziewczynki 6-1031K 4400:09:38.9000:09:38.90+00:04:079:386.2
109KRYSIŃSKI Jakub 97SZCZECINChłopcy 6-1041M 6500:09:38.9500:09:38.95+00:04:079:386.2
110KOWALIK Karolina 161KOSCIANDziewczynki 6-1032K 4500:09:49.2500:09:49.25+00:04:179:496.1
111KACZORKIEWICZ Agata 95SZCZECINDziewczynki 6-1033K 4600:09:49.9000:09:49.90+00:04:189:496.1
112RAWLUK Alan 110STARGARDChłopcy 6-1042M 6600:09:53.2500:09:53.25+00:04:219:536.1
113WIECZOREK Marcin 13SZCZECINChłopcy 11-1524M 6700:09:55.2500:09:55.25+00:04:239:556.1
114WOJSZCZYK Julia 10SZCZECINDziewczynki 6-1034K 4700:09:56.0000:09:56.00+00:04:249:566
115FELCENLOBEN Piotr 148ŁÓDŹChłopcy 6-1043M 6800:09:56.5000:09:56.50+00:04:249:566
116ŁUKASZEWSKA Nikola 62POLICEDziewczynki 11-1514K 4800:09:58.9000:09:58.90+00:04:279:586
117CIEMCIOCH Alex 145UXBRIDGEChłopcy 6-1044M 6900:10:00.3000:10:00.30+00:04:2810:006
118POST Kosma 159KURÓWChłopcy 6-1045M 7000:10:00.7000:10:00.70+00:04:2810:006
119KRZACZKOWSKA Hania 137WROCŁAWDziewczynki 6-1035K 4900:10:01.1000:10:01.10+00:04:2910:016
120KONDELA Jeremi 36CHOSZCZNOChłopcy 6-1046M 7100:10:02.0000:10:02.00+00:04:3010:026
121KONKEL Aleksandra 124POLICEDziewczynki 6-1036K 5000:10:02.6500:10:02.65+00:04:3010:026
122HERUDZIŃSKI Michał 150SZCZECINChłopcy 6-1047M 7200:10:11.6000:10:11.60+00:04:3910:115.9
123JANCZAREK Jakub 193Chłopcy 6-1048M 7300:10:17.3500:10:17.35+00:04:4510:175.8
124KUŹBIK Weronika 80SZCZECINDziewczynki 6-1037K 5100:10:20.4500:10:20.45+00:04:4810:205.8
125LIPSKI Oskar 118PIŁAChłopcy 6-1049M 7400:10:21.8500:10:21.85+00:04:5010:215.8
126SOLIS Mateusz 70SZCZECINChłopcy 11-1525M 7500:10:22.1500:10:22.15+00:04:5010:225.8
127WAJS Alicja 60SZCZECINDziewczynki 6-1038K 5200:10:23.0500:10:23.05+00:04:5110:235.8
128KUŹBIK Zuzanna 81SZCZECINDziewczynki 6-1039K 5300:10:23.9000:10:23.90+00:04:5210:235.8
129NAWROCKA Zuzanna 147POLICEDziewczynki 6-1040K 5400:10:24.6000:10:24.60+00:04:5210:245.8
130JARSKA-SZYMCZAK Jagoda 186Dziewczynki 6-1041K 5500:10:25.8000:10:25.80+00:04:5310:255.8
131WITORZĘĆ Bartosz 130ŁĘGIChłopcy 6-1050M 7600:10:28.1500:10:28.15+00:04:5610:285.7
132RYDZEWSKI Bruno 180POLICEChłopcy 6-1051M 7700:10:29.9000:10:29.90+00:04:5810:295.7
133STEMPNIAK Danuta 16HELDziewczynki 6-1042K 5600:10:34.2000:10:34.20+00:05:0210:345.7
134MURAWSKI Nikodem 73POLICEChłopcy 6-1052M 7800:10:35.1000:10:35.10+00:05:0310:355.7
135RYDZEWSKI Mateusz 179POLICEChłopcy 6-1053M 7900:10:36.6500:10:36.65+00:05:0410:365.7
136BOZACZYŃSKA Weronika 178EASTBOURNEDziewczynki 6-1043K 5700:10:38.8000:10:38.80+00:05:0610:385.6
137JAKKIR Nadia 104SZCZECINDziewczynki 11-1515K 5800:10:39.0500:10:39.05+00:05:0710:395.6
138SITEK Lena 5SZCZECINDziewczynki 6-1044K 5900:10:55.4500:10:55.45+00:05:2310:555.5
139WÓJCIK Laura 40BANIEDziewczynki 6-1045K 6000:11:00.2000:11:00.20+00:05:2811:005.5
140KOWALSKI Wojtek 152BOLESZKOWICEChłopcy 6-1054M 8000:11:02.0500:11:02.05+00:05:3011:025.4
141BLADY Marta 123POLICEDziewczynki 6-1046K 6100:11:02.6500:11:02.65+00:05:3011:025.4
142CHOJNOWSKA Magdalena 86SZCZECINDziewczynki 6-1047K 6200:11:05.6500:11:05.65+00:05:3311:055.4
143JASTAK Milena 3SZCZECINDziewczynki 11-1516K 6300:11:06.5000:11:06.50+00:05:3411:065.4
144GAWLIK Ola 84BYDGOSZCZDziewczynki 6-1048K 6400:11:09.1000:11:09.10+00:05:3711:095.4
145JARZĄBKIEWICZ Dominika 34POLICEDziewczynki 11-1517K 6500:11:11.6500:11:11.65+00:05:3911:115.4
146WITFER Oliwia 75SZCZECINDziewczynki 11-1518K 6600:11:15.1500:11:15.15+00:05:4311:155.3
147ROMEK Matylda 157SZCZECINDziewczynki 6-1049K 6700:11:22.7000:11:22.70+00:05:5011:225.3
148JURKOWSKI Daniel 47SZCZECINChłopcy 11-1526M 8100:11:34.0500:11:34.05+00:06:0211:345.2
149PEDA Mateusz 12POLICEChłopcy 11-1527M 8200:11:34.5000:11:34.50+00:06:0211:345.2
150PASIŃSKA Oliwia 194Dziewczynki 11-1519K 6800:11:34.6000:11:34.60+00:06:0211:345.2
151BACIOR Patrycja 65SZCZECINDziewczynki 11-1520K 6900:11:50.9000:11:50.90+00:06:1911:505.1
152BORODYN Marcelina 85SZCZECINDziewczynki 6-1050K 7000:11:54.1500:11:54.15+00:06:2211:545
153SZULC Szymon 156SZCZECINChłopcy 6-1055M 8300:12:01.7500:12:01.75+00:06:2912:015
154WOJSZCZYK Blanka 11SZCZECINDziewczynki 6-1051K 7100:12:01.9500:12:01.95+00:06:3012:015
155CHILOŃSKA Emilia 72GRABNODziewczynki 11-1521K 7200:12:16.8500:12:16.85+00:06:4512:164.9
156CHEŁMINIAK Tomasz 66CZARNA ŁĄKAChłopcy 6-1056M 8400:12:39.9500:12:39.95+00:07:0812:394.7
157KUSTRZYCKA Hanna 173POLICEDziewczynki 11-1522K 7300:12:42.5000:12:42.50+00:07:1012:424.7
158WOJDAK Mateusz 108POLICEChłopcy 6-1057M 8500:12:56.1500:12:56.15+00:07:2412:564.6
159KUCHARSKA Zuzanna 17POLICEDziewczynki 11-1523K 7400:13:03.4000:13:03.40+00:07:3113:034.6
160SAŃKA Weronika 93SZCZECINDziewczynki 6-1052K 7500:13:18.9000:13:18.90+00:07:4713:184.5
161SAŃKA Grażynka 94SZCZECINDziewczynki 6-1053K 7600:13:21.4000:13:21.40+00:07:4913:214.5
162RANICKA Maja 182Dziewczynki 6-1054K 7700:08:24.8000:13:26.80+00:07:548:247.1
163GAWLIK Maks 83BYDGOSZCZChłopcy 6-1058M 8600:14:07.3500:14:07.35+00:08:3514:074.3
164BĄCZYK Alicja 30SZCZECINDziewczynki 6-1055K 7800:13:56.6000:14:51.60+00:09:1913:564.3
165LOKOCZ Wiktoria 187Dziewczynki 6-1056K 7900:14:56.4000:16:20.40+00:10:4814:564
166JANS Gabriela 195Dziewczynki 6-1057K 8000:17:22.3500:17:22.35+00:11:5017:223.5
167SARAMAK Oliwia 31SZCZECINDziewczynki 6-1058K 8100:11:46.0000:28:03.00+00:22:3111:465.1
168 181  100:38:02.7500:38:02.75+00:32:3038:021.6
169ANIOŁEK Aleksandra 33POZNAŃDziewczynki 6-1059K 82   
170NIERADZIŃŚKI Oskar 126SZCZECINChłopcy 11-1528M 87   
171WILK Aleksander 115POLICEChłopcy 6-1059M 88   
172SIWIELA Jakub 64POLICEChłopcy 6-1060M 89   
173ANIOŁEK Bartosz 32POZNAŃChłopcy 6-1061M 90   
174GRZESIEK Franciszek 142CIECHOCINEKChłopcy 6-1062M 91   
175 175  2   
176 185  3   
Znaleziono 176 wynik(ów)