II ETAP PUCHARU BIAŁORUSI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-05-12
Miejsce:
Grodno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
287
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ЯКИМОВИЧ Роман 272СОКОЛГРОДНОM18-291M 100:30:15.95 6:039,9
2ЕРЕМЕЙЧИК Сергей 80ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-292M 200:30:34.58+00:00:186:079,8
3HAŁAS Marcin 2POLSKA TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 300:31:05.99+00:00:506:139,6
4КРИВОПУСТ Андрей 124ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОM-Jun.1M 400:31:25.93+00:01:096:179,5
5КУЛЕШ Павел 130HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM30-392M 500:31:34.50+00:01:186:199,5
6СКОРБ Николай 218HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-293M 600:31:48.85+00:01:326:219,4
7СТЕПАШИХИН Валерий 222СОКОЛГРОДНОM30-393M 700:31:52.00+00:01:366:229,4
8ОЛЕШКЕВИЧ Сергей 168КОРНЛЕСКОРНАДЬM55-591M 800:32:16.55+00:02:006:279,3
9МАЛЯВКО Вячеслав 149ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-394M 900:33:14.17+00:02:586:389,0
10SZMARŁOWSKI Sergiej 281ГРОДНОK60-641K 100:33:15.41+00:02:596:399,0
11СКОРОХОД Александр 219ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-441M 1000:33:15.50+00:02:596:399,0
12IVANOV Alexey 3TIENS BELARUSМИНСКM30-395M 1100:33:38.79+00:03:226:438,9
13BOROWSKI Andrzej 286ГРОДНОM50-541M 1200:33:43.10+00:03:276:448,9
14LUCHYNOVICH Liudmila 5БГУMINSKK50-541K 200:33:43.47+00:03:276:448,9
15ЯКИМОВИЧ Наталья 273СОКОЛГРОДНОK18-291K 300:33:47.93+00:03:316:458,9
16ВОЛЧОК Роман 45СОКОЛГРОДНОM45-491M 1300:33:50.07+00:03:346:468,9
17РАДКЕВИЧ Валерий 186БГУМИНСКM45-492M 1400:33:50.34+00:03:346:468,9
18МОЙСЕЙЧИК Никита 157СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР. СВИСЛОЧЬM-Jun.2M 1500:33:51.32+00:03:356:468,9
19KUZICH Ihar 4БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTM40-442M 1600:33:54.20+00:03:386:468,8
20MIELNIKOW Wiktor 284ГРОДНОM70+1M 1700:33:56.97+00:03:416:478,8
21ИВАНОВСКИЙ Вадим 92СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР. СВИСЛОЧЬM-Jun.3M 1800:34:12.04+00:03:566:508,8
22ВОЛКОЛОВСКИЙ Антон 43ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-294M 1900:34:18.59+00:04:026:518,7
23ВАСИЛЬЕВ Иван 40ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM-Jun.4M 2000:34:25.86+00:04:096:538,7
24ЛЕБЕДЕВА Ирина 137СОКОЛЛИДАK40-441K 400:34:26.24+00:04:106:538,7
25ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталья 41СОКОЛГРОДНОK45-491K 500:34:28.32+00:04:126:538,7
26АБРАМЧИК Александра 10БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.1K 600:34:45.65+00:04:296:578,6
27ВОЛЧОК Тимур 46СОКОЛГРОДНОM-Jun.5M 2100:34:46.38+00:04:306:578,6
28ПАНАСЮК Дмитрий 174ГРОДНОM40-443M 2200:34:46.87+00:04:306:578,6
29ЖАЛКОВСКАЯ Юлия 81СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'ГРОДНОK30-391K 700:34:48.14+00:04:326:578,6
30РЯБЦЕВ Владимир 197ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM65-691M 2300:34:53.49+00:04:376:588,6
31ЧУПРЕТА Юрий 258СОКОЛГРОДНОM45-493M 2400:34:54.10+00:04:386:588,6
32GUTNIK Alesja 288ГРОДНОK30-392K 800:34:56.29+00:04:406:598,6
33КАЗАНЦЕВ Владимир 94ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM65-692M 2500:34:59.18+00:04:436:598,6
34ГЕЦОЛД Максим 54TIENSГРОДНОM30-396M 2600:35:07.85+00:04:517:018,5
35КОЗЛОВ Андрей 114СОКОЛГРОДНОM40-444M 2700:35:16.15+00:05:007:038,5
36КЛЮЧЕНКО Инга 111ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK45-492K 900:35:16.46+00:05:007:038,5
37КРАСИЕНКО Анастасия 122БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTK-Jun.2K 1000:35:25.44+00:05:097:058,5
38МИНИАХМЕТОВ Рамил 156ГУО'ГИМНАЗИЯ№10'ГРОДНОM50-542M 2800:35:32.68+00:05:167:068,4
39ЛЕБЕЦКИЙ Иван 139СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР. СВИСЛОЧЬM18-295M 2900:35:36.07+00:05:207:078,4
40РУШНИЦКИЙ Михаил 196ТИЕНСГРОДНОM-Jun.6M 3000:35:44.79+00:05:287:098,4
41СОРОКА Сергей 221БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКM30-397M 3100:35:45.26+00:05:297:098,4
42ЧЕРНЯВСКАЯ Наталья 257СОКОЛГРОДНОK45-493K 1100:35:50.75+00:05:347:108,4
43САНДРАКУЛА Евгений 202СОКОЛГРОДНОM-Dzieci1M 3200:35:53.69+00:05:377:108,4
44ШИМКОВИЧ Юлия 264ГРОДНОK18-292K 1200:35:55.60+00:05:397:118,3
45БОРОВЦОВ Алексей 34HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-296M 3300:35:57.19+00:05:417:118,3
46ЗВЕРОВИЧ Елена 89ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK55-591K 1300:36:02.28+00:05:467:128,3
47СУРОВИЦКАЯ Анастасия 226ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK18-293K 1400:36:03.71+00:05:477:128,3
48ЧЕРЕПКО Анна 256СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГР. ЛУЦКОВЛЯНЫK30-393K 1500:36:06.13+00:05:507:138,3
49ГАЛУЗА Николай 49ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM65-693M 3400:36:10.21+00:05:547:148,3
50ШЛЮХТИЦ Ярослав 266HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci2M 3500:36:12.36+00:05:567:148,3
51ЕВТУХ Анатолий 78ГРОДНО АЗОТГРОДНОM55-592M 3600:36:17.59+00:06:017:158,3
52НАУМЕНКО Татьяна 161СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГР. ЛУЦКОВЛЯНЫK30-394K 1600:36:20.11+00:06:047:168,3
53КИСЕЛЬ Иосиф 108СОКОЛГРОДНОM55-593M 3700:36:30.08+00:06:147:188,2
54ХОТЯНОВИЧ Инна 252ГУО'ГИМНАЗИЯ№10'ГРОДНОK40-442K 1700:36:31.97+00:06:167:188,2
55КОСТЮШКО Анастасия 119HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK18-294K 1800:36:35.21+00:06:197:198,2
56ОВЧАРЕНКО Геннадий 163ЗВЕЗДАMARINA GORKAM70+2M 3800:36:38.14+00:06:227:198,2
57АУСЮКАВИЧУС Андрей 13HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM40-445M 3900:36:41.17+00:06:257:208,2
58БОБРИК Алексей 25HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM30-398M 4000:36:45.62+00:06:297:218,2
59ЖИНЕЛЬ Жанна 83HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКТK45-494K 1900:36:47.01+00:06:317:218,2
60ОРЛОВСКИЙ Сергей 169ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM-Niepełnosprawni1M 4100:36:47.52+00:06:317:218,2
61КОЛЕСОВ Александр 116СОКОЛГРОДНОM18-297M 4200:36:57.01+00:06:417:238,1
62САЛЬНИКОВ Вячеслав 201КРОКИМИНСКM70+3M 4300:36:57.37+00:06:417:238,1
63МЕТЬКО Сергей 155TIENSГРОДНОM40-446M 4400:36:58.02+00:06:427:238,1
64ПЕРЕЛАЙКО Максим 176HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci3M 4500:37:19.65+00:07:037:288,0
65ШИЛО Никита 263ГУО'ГИМНАЗИЯ№10'ГРОДНОM-Dzieci4M 4600:37:25.56+00:07:097:298,0
66БЕРИЛО Анна 19СОКОЛГРОДНОK18-295K 2000:37:41.92+00:07:257:328,0
67ДЕРЕНГОВСКАЯ Доминика 71-ГРОДНОK-Dzieci1K 2100:37:44.80+00:07:287:328,0
68МАНДРИК Вадим 150БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКM45-494M 4700:37:45.30+00:07:297:337,9
69ЛАНИН Олег 134ГРОДНОM45-495M 4800:37:46.26+00:07:307:337,9
70ДМУХОВСКАЯ Юлия 73ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK30-395K 2200:37:49.57+00:07:337:347,9
71ПОЛУЙЧИК Сергей 180МОЛОЧНЫЙ МИРГРОДНОM55-594M 4900:37:54.43+00:07:387:347,9
72СКОМОРОШКО Алексей 216ГРОДНОM55-595M 5000:37:55.20+00:07:397:357,9
73ГЕЧОЛД Станислав 55СОКОЛГРОДНОM55-596M 5100:38:00.68+00:07:447:367,9
74БОТИС Лариса 35TIENSГРОДНОK50-542K 2300:38:04.16+00:07:487:377,9
75САЗОН Елена 199СОКОЛГРОДНОK30-396K 2400:38:04.29+00:07:487:377,9
76МУСАЕВА Жансият 159HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK45-495K 2500:38:06.23+00:07:507:377,9
77ЛАПЦЕВИЧ Максим 136ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM-Dzieci5M 5200:38:08.72+00:07:527:377,9
78ВАЛЮШКО Виктор 38СПК ДЕНЬЩИКОВАGRODNOM40-447M 5300:38:12.08+00:07:567:387,9
79ЧЕБОТАРЕВИЧ Людмила 254СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР. СВИСЛОЧЬK18-296K 2600:38:12.63+00:07:567:387,8
80МЕКЕКО Нина 153СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГР.ЛУЦКОВЛЯНЫK55-592K 2700:38:13.27+00:07:577:387,8
81РАДЫГИНА Дарья 187БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTK-Jun.3K 2800:38:19.48+00:08:037:397,8
82АРЕН Сергей 12ГРОДНОM60-641M 5400:38:29.56+00:08:137:427,8
83ОКЛАДНИКОВА Кристина 166СОКОЛГРОДНОK60-642K 2900:38:29.86+00:08:137:427,8
84КОНДРАТЬЕВА Милена 118СШ№11ГРОДНОK-Dzieci2K 3000:38:34.70+00:08:187:437,8
85АКИМОВА Елена 11TIENSГРОДНОK45-496K 3100:38:38.42+00:08:227:437,8
86КИТЕЛЬ Светлана 109ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОK60-643K 3200:38:44.99+00:08:297:457,7
87ГУЛИК Галина 65ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK50-543K 3300:38:48.86+00:08:327:457,7
88САВОНЯКА Эдвард 198СОКОЛГРОДНОM65-694M 5500:38:51.69+00:08:357:467,7
89ЛОПАЧУК Владимир 145СОКОЛГРОДНОM65-695M 5600:38:55.59+00:08:397:477,7
90DУБPOВНAЯ Любoвь 276ГРОДНОK45-497K 3400:38:55.97+00:08:407:477,7
91КЛЮЧЕНКО Архип 110ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-Dzieci6M 5700:38:57.51+00:08:417:477,7
92МАРКЕВИЧ Галина 151HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK50-544K 3500:39:03.52+00:08:477:487,7
93ЛОЗАКОВИЧ Нина 143СОКОЛГРОДНОK40-443K 3600:39:04.52+00:08:487:487,7
94ПРУСАК Светлана 185ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK40-444K 3700:39:04.82+00:08:487:497,7
95ОХОТНИК Светлана 171СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГР.ЛУЦКОВЛЯНЫK50-545K 3800:39:06.13+00:08:507:497,7
96ГАВРУС Вацлав 48СОКОЛГРОДНОM65-696M 5800:39:08.85+00:08:527:497,7
97ВОЛКОВА Мария 42ГРОДНОK55-593K 3900:39:10.16+00:08:547:507,7
98TOŁOCZKO Grażyna 287ГРОДНОK-Jun.4K 4000:39:19.00+00:09:037:517,6
99ДЕШКО Мария 72HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK-Dzieci3K 4100:39:19.31+00:09:037:527,6
100NATORSKA Beata 6KRAKÓWK50-546K 4200:39:20.67+00:09:047:527,6
101ХАТЫЛЁВА Наталля 248ГРОДНАK50-547K 4300:39:23.67+00:09:077:527,6
102ШИМКОВИЧ Екатерина 265ГРОДНОK18-297K 4400:39:27.87+00:09:117:537,6
103ЛОСИК Данута 146СОКОЛГРОДНОK45-498K 4500:39:33.34+00:09:177:547,6
104ЛАНТАС Владимир 135АГ.ХОЖОВОM50-543M 5900:39:35.15+00:09:197:557,6
105ТКАЧУК Валерий 232СПК ДЕНЬЩИКОВАGRODNOM50-544M 6000:39:41.23+00:09:257:567,6
106КУЛАГ Алина 129СОКОЛГРОДНОK30-397K 4600:39:41.71+00:09:257:567,6
107ВОРОНЦОВ Вячеслав 47ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНОЖОДИНОM70+4M 6100:39:48.16+00:09:327:577,5
108ТРУШКО Наталья 237ГРОДНОK45-499K 4700:39:54.12+00:09:387:587,5
109ШЕЛЕСТОВИЧ Наталья 260ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНОЖОДИНОK-Niepełnosprawni1K 4800:39:57.07+00:09:417:597,5
110JAKIMOWICZ Margarita 280ГРОДНОK50-548K 4900:39:57.96+00:09:427:597,5
111SIABA Aliaksandr 8КРОКIМИНСКM30-399M 6200:39:58.82+00:09:427:597,5
112ГРИХУТИК Анжелика 63ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK45-4910K 5000:40:00.32+00:09:448:007,5
113ХPAМEНOК Екатерина 278ГРОДНОK30-398K 5100:40:01.75+00:09:458:007,5
114ХАРИТОНЮК Анастасия 246HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНK-Jun.5K 5200:40:07.90+00:09:518:017,5
115ОКУНЕВИЧ Евгения 167СОКОЛГРОДНОK18-298K 5300:40:09.10+00:09:538:027,5
116DANIOWICZ Aleksander 282ГРОДНОM60-642M 6300:40:13.02+00:09:578:027,5
117УРБАНОВИЧ Анна 241СОКОЛГРОДНОK70+1K 5400:40:14.08+00:09:588:027,5
118ТРАСКОВСКИЙ Иван 235СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР. СВИСЛОЧЬM30-3910M 6400:40:15.65+00:09:598:037,5
119МАРКУЛИС Татьяна 152HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-399K 5500:40:16.64+00:10:008:037,4
120МЕРЦАЛОВА Aлександра 154ГУО'ГИМНАЗИЯ№10'ГРОДНОK18-299K 5600:40:21.90+00:10:058:047,4
121ХОТЯНОВИЧ Александр 253ГУО'ГИМНАЗИЯ№10'ГРОДНОM18-298M 6500:40:22.61+00:10:068:047,4
122ДЕНИСЕВИЧ Мария 70СЛОНИМK18-2910K 5700:40:23.24+00:10:078:047,4
123БЕКИШ Татьяна 18ЩУЧИНK18-2911K 5800:40:24.01+00:10:088:047,4
124ГOEВOЙ Сергей 300ГРОДНОM70+5M 6600:40:28.09+00:10:128:057,4
125ВАСИЛЬЕВ Дмитрий 39ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM45-496M 6700:40:39.48+00:10:238:077,4
126ЕВДОКИМЕНКО Валентина 77СОКОЛГРОДНОK45-4911K 5900:40:40.22+00:10:248:087,4
127КОТОВА Светлана 120СОКОЛГРОДНОK45-4912K 6000:40:41.27+00:10:258:087,4
128ШЕСТАК Ульяна 262SOKÓŁЛИДАK-Dzieci4K 6100:40:44.57+00:10:288:087,4
129ХАРИТОНЮК Людмила 247HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK50-549K 6200:40:45.69+00:10:298:097,4
130ПАНИНА Светлана 175ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK60-644K 6300:40:47.58+00:10:318:097,4
131ПЕТУШОК Людмила 179СОКОЛГРОДНОK45-4913K 6400:40:53.33+00:10:378:107,3
132ШЕСТАК Татьяна 261SOKÓŁЛИДАK40-445K 6500:40:54.54+00:10:388:107,3
133КРИВОПУСТ Ирина 125ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОK40-446K 6600:41:06.10+00:10:508:137,3
134КАРПАЛО Татьяна 96СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР.СВИСЛОЧЬK18-2912K 6700:41:07.40+00:10:518:137,3
135ТРЕТЬЯК Павел 236БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКM40-448M 6800:41:07.49+00:10:518:137,3
136ЧЕКЕЛЬ Евгения 255СОКОЛГРОДНОK60-645K 6800:41:08.95+00:10:538:137,3
137СТРУГ Диана 225СОКОЛГРОДНОK18-2913K 6900:41:11.00+00:10:558:147,3
138СТРАНКОВСКАЯ Наталья 224МОЛОДЕЧНОK40-447K 7000:41:11.27+00:10:558:147,3
139ТАРАСЕВИЧ Наталья 229HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK50-5410K 7100:41:24.54+00:11:088:167,2
140ТАРАС Мария 228HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK-Dzieci5K 7200:41:29.76+00:11:138:177,2
141БУЗУН Игнат 37HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci7M 6900:41:31.83+00:11:158:187,2
142ИГНАТОВА Елена 93СОКОЛГРОДНОK50-5411K 7300:41:31.87+00:11:158:187,2
143РУДАЯ Алина 195СОКОЛГРОДНОK45-4914K 7400:41:33.68+00:11:178:187,2
144ДАДЫКИНА Софья 67СОКОЛГРОДНОK30-3910K 7500:41:39.84+00:11:238:207,2
145РОБАК Елена 192СОКОЛГРОДНОK50-5412K 7600:41:50.80+00:11:348:227,2
146КАСПЕРОВИЧ Инна 99БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКK30-3911K 7700:41:52.73+00:11:368:227,2
147УРБАНОВИЧ Мария 240СОКОЛГРОДНОK65-691K 7800:41:59.78+00:11:438:247,1
148ПЕРЕЛАЙКО Елизавета 177HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK-Jun.6K 7900:42:05.69+00:11:498:257,1
149ГРИБОВИЧ Ольга 59ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-594K 8000:42:06.31+00:11:508:257,1
150ГОРОШКО Илья 58HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM-Jun.7M 7000:42:07.00+00:11:518:257,1
151МУРОНЧИК Виктория 158БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКK18-2914K 8100:42:07.77+00:11:518:257,1
152ТУРОВА Дарья 238ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK18-2915K 8200:42:19.17+00:12:038:277,1
153ОЗИМКО Алексей 165СОКОЛГРОДНОM45-497M 7100:42:30.25+00:12:148:307,1
154СМУРАГА Константина 220HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK60-646K 8300:42:36.86+00:12:208:317,0
155СЕМИНСКАЯ Валентина 205СОКОЛГРОДНОK40-448K 8400:42:49.61+00:12:338:347,0
156АУСЮКАВИЧУС Егор 14HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci8M 7200:42:51.69+00:12:358:347,0
157РАДЫГИНА Ирина 188БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTK40-449K 8500:42:54.20+00:12:388:347,0
158ЛИХОДИЕВСКАЯ Марина 141ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНО!ЖОДИНОK45-4915K 8600:42:56.16+00:12:408:357,0
159ЛОКИТЬ Казимир 144СОКОЛГРОДНОM70+6M 7300:42:59.90+00:12:438:367,0
160РОМАНОВА Евгения 194МИНСКK30-3912K 8700:43:00.39+00:12:448:367,0
161ВОЛЧКЕВИЧ Вероника 44СОКОЛГРОДНОK70+2K 8800:43:11.44+00:12:558:386,9
162СВЕТЛАНА Адаменя 203HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK50-5413K 8900:43:14.26+00:12:588:386,9
163ЕВТУХ Наталья 79ЯСЛИ-САД 74ГРОДНОK45-4916K 9000:43:19.49+00:13:038:406,9
164КРУТЫХ Наталья 127ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНОЖОДИНОK60-647K 9100:43:32.35+00:13:168:426,9
165ЭЛЬЯШЕВИЧ Юлия 269СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР. СВИСЛОЧЬK30-3913K 9200:43:32.79+00:13:168:426,9
166БОГДАНОВИЧ Валерия 26HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK-Dzieci6K 9300:43:45.68+00:13:298:456,9
167ЗАЛОМАЙ Максим 86HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci9M 7400:43:55.96+00:13:408:476,8
168ПРИЩЕПОВА Татьяна 183ГРОДНОK60-648K 9400:43:57.23+00:13:418:476,8
169БЕРИНЧИК Светлана 21БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБЕЛООЗЕРСКK55-595K 9500:44:02.30+00:13:468:486,8
170ХАКАЛО Анатолий 245СОКОЛГРОДНОM70+7M 7500:44:03.79+00:13:478:486,8
171ТОЛОЧКО Татьяна 233HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-3914K 9600:44:12.67+00:13:568:506,8
172ЯЦУКЕВИЧ Марина 275МОЛОДЕЧНОK30-3915K 9700:44:24.24+00:14:088:526,8
173ЧЕРНOБPИВEЧEНКO Cbeмлaнa 277ГРОДНОK50-5414K 9800:44:25.16+00:14:098:536,8
174ЛЕБЕДЕВИЧ Мария 138СОКОЛГРОДНОK50-5415K 9900:44:29.65+00:14:138:536,7
175ЗАЛОМАЙ Надежда 85HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-3916K 10000:44:36.97+00:14:218:556,7
176ТРАСКОВСКАЯ Светлана 234СПК 'СВИСЛОЧЬ'АГР. СВИСЛОЧЬK30-3917K 10100:44:38.44+00:14:228:556,7
177СКОМОРОШКО Эвелина 217ТИЕНСГРОДНОK-Dzieci7K 10200:44:55.98+00:14:408:596,7
178ДАШКЕВИЧ Жанна 68МОЛОДЕЧНОK50-5416K 10300:44:57.37+00:14:418:596,7
179ГАПОНИК Ирина 50СОКОЛГРОДНОK50-5417K 10400:45:19.55+00:15:039:046,6
180ЯГЛОВСКАЯ Ирина 271TIENSГРОДНОK60-649K 10500:45:20.42+00:15:049:046,6
181СВЁКЛА Зигмунд 204HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM-Jun.8M 7600:45:30.82+00:15:149:066,6
182БЕДЗИМЕК Елена 16СОКОЛГРОДНОK30-3918K 10600:46:16.67+00:16:009:156,5
183ZDANOWICZ Elena 285ГРОДНОK50-5418K 10700:46:26.00+00:16:109:176,5
184ЯНУЛЕВИЧ Ирина 274СОКОЛГРОДНОK60-6410K 10800:46:26.96+00:16:119:176,5
185КРИВОПУСТ Ядвига 123ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОK65-692K 10900:46:32.52+00:16:169:186,4
186ДОБРУК Виктория 74ГРОДНОK18-2916K 11000:46:54.74+00:16:389:236,4
187ЮРАЛЕВИЧ Алина 270СОКОЛГРОДНОK65-693K 11100:47:08.19+00:16:529:256,4
188КИБИЛДА Марина 101СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГР.ЛУЦКОВЛЯНЫK55-596K 11200:47:17.66+00:17:019:276,3
189СЫРЕЛЬ Елена 227TIENSГРОДНОK70+3K 11300:47:36.42+00:17:209:316,3
190СИМОНЕНКО Михаил 210HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci10M 7700:47:49.03+00:17:339:336,3
191КСЕНИЯ Густыр 128HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK-Dzieci8K 11400:48:11.52+00:17:559:386,2
192КАРПОВА Татьяна 97ОРШАK55-597K 11500:49:25.15+00:19:099:536,1
193БОДА Алла 32ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-598K 11600:50:16.31+00:20:0010:036,0
194УСИК Тамара 242ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-599K 11700:50:16.32+00:20:0010:036,0
195БЕРИНЧИК Вероника 22БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБЕЛООЗЕРСКK-Dzieci9K 11800:51:01.63+00:20:4510:125,9
196КУХТА Евгений 131СОКОЛГРОДНОM70+8M 7800:51:05.05+00:20:4910:135,9
197ПЕРЕЛАЙКО Виктория 178HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-3919K 11900:52:18.89+00:22:0210:275,7
198КИРИЧЕК Юлия 106СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГР. ЛУЦКОВЛЯНЫK45-4917K 12000:53:19.66+00:23:0310:405,6
199ФРОЛОВА Инна 244СОКОЛГРОДНОK50-5419K 12100:56:35.80+00:26:1911:195,3
200ФЕДОСЕВИЧ Стефан 243СОКОЛГРОДНОM70+9M 7900:56:51.60+00:26:3511:225,3
201ЛЮТИКОВА Ольга 148ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-5910K 12200:59:20.68+00:29:0411:525,1
Znaleziono 201 wynik(ów)