Organizator : | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach im. Marii Grzegorzewskiej |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 0.4 km |
Zgłoszonych : | 46 |
Wystartowało : | 35 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 35 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRUSZONA Nela | 511 | PILCHOWO | OPEN Dziewczynki | 00:00:00 | ||
2 | SZUBCZYŃSKI Franciszek | 535 | SZCZECIN | OPEN Chłopcy | 00:00:00 | ||
3 | KRUSZONA Kinga | 512 | PILCHOWO | OPEN Dziewczynki | 00:00:00 | ||
4 | BUKLEWSKI Gaweł | 502 | KS POLICE | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:00 | |
5 | KUBACZYK Laura | 516 | UKL ÓSEMKA POLICE | POLICE | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | |
6 | WAŃKOWICZ Faustyna | 536 | UKS MKL SZCZECIN | SZCZECIN | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | |
7 | SOBCZAK Magdalena | 532 | KS POLICE | POLICE | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | |
8 | SOBCZAK Hanna | 531 | UKL 8 POLICE | POLICE | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | |
9 | SZUBCZYŃSKI Maksymilian | 534 | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:01 | ||
10 | MAJEWSKA Maja | 519 | SZCZECIN | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | ||
11 | NOWAKOWSKA Zofia | 523 | SZCZECIN | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | ||
12 | KUBA Antoni | 515 | ENERGY GOLD CREW | SZCZECIN | OPEN Chłopcy | 00:00:01 | |
13 | MATUSZAK Julian | 520 | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:01 | ||
14 | KACZMAREK Wiktoria | 506 | POLICE | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | ||
15 | NAGADOWSKA Julia | 544 | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | |||
16 | PIECHÓWKA Klaudia | 543 | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | |||
17 | PACHOLCZAK Barbara | 545 | OPEN Dziewczynki | 00:00:01 | |||
18 | BORKOWSKI Oskar | 500 | KS POLICE | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | |
19 | ZABŁOCKI Szymon | 541 | SZCZECIN | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | ||
20 | WINIARCZYK Wiktoria | 539 | UKL ÓSEMKA | POLICE | OPEN Dziewczynki | 00:00:02 | |
21 | PUROL Hanna | 526 | POLICE | OPEN Dziewczynki | 00:00:02 | ||
22 | WIŚNIEWSKI Michał | 540 | TRZESZCZYN | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | ||
23 | CENDROWSKI Piotr | 504 | SZCZECIN | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | ||
24 | KRUPIŃSKI Ignacy | 510 | SKB DZIK | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | |
25 | KRUGŁY Nela | 509 | SZCZECIN | OPEN Dziewczynki | 00:00:02 | ||
26 | ŁAWNICZAK Igor | 517 | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | ||
27 | KARLIKOWSKA Laura | 508 | SZCZECIN | OPEN Dziewczynki | 00:00:02 | ||
28 | NOWAK Julia | 522 | POLICE | OPEN Dziewczynki | 00:00:02 | ||
29 | CEGLARZ Jakub | 503 | SZCZECIN | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | ||
30 | BUDZIK Oskar | 501 | SOSW NR 1 DNR | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | |
31 | KALISZUK Hubert | 507 | SOSW NR 1 DNR | SZCZECIN | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | |
32 | RZECZYCKA Sara | 528 | SZCZECIN | OPEN Dziewczynki | 00:00:02 | ||
33 | GIDELSKI Miłosz | 505 | POLICE | OPEN Chłopcy | 00:00:02 | ||
34 | LEWANDOWSKA Midia | 542 | OPEN Dziewczynki | 00:00:02 | |||
35 | SADOWSKI Kacper | 529 | TANOWO | OPEN Chłopcy | 00:00:03 |
Znaleziono 35 wynik(ów)