II MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IZY

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
630
Wystartowało/ Started:
499
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
497
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 11BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-201M 100:00:0000:17:20.0000:17:20.00 3:2817.3
2JAGODZIŃSKI Mateusz 314BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-202M 200:00:0000:17:20.0000:17:20.00+00:00:003:2817.3
3NAWROCKI Slawomir 170VICTORIA KORONOWOKORONOWOM-301M 300:00:0000:17:46.6500:17:47.50+00:00:263:3316.9
4TUCHOLSKI Bartłomiej 96BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 400:00:0000:17:53.2000:17:53.20+00:00:333:3416.8
5KOLMAJER Rafał 634M-302M 500:00:0000:17:59.9000:17:59.90+00:00:393:3516.7
6WIĘCKOWSKI Dariusz 35ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-303M 600:00:0000:18:02.9000:18:03.00+00:00:423:3616.6
7ŚLUSARSKI Przemysław 267BYDGOSZCZM-304M 700:00:0000:18:16.8000:18:16.80+00:00:563:3916.4
8MANUSZEWSKI Mariusz 561BYDGOSZCZM-401M 800:00:0000:18:17.5000:18:17.50+00:00:573:3916.4
9OBRĘBSKI Grzegorz 280BIEGASIEBYDGOSZCZM-402M 900:00:0100:18:24.3500:18:25.65+00:01:043:4016.3
10JOACHIMIAK Marek 464INOWROCŁAWM-204M 1000:00:0000:18:35.3500:18:35.35+00:01:153:4316.1
11NALIŃSKI Mateusz 425BRZOZAM-101M 1100:00:0300:18:48.5500:18:51.70+00:01:283:4516
12SZLINGER Jakub 25TEAM KUCYKITURM-305M 1200:00:0000:19:06.0500:19:06.55+00:01:463:4915.7
13LEWANDOWSKI Filip 390BYDGOSZCZM-306M 1300:00:0200:19:06.7000:19:09.10+00:01:463:4915.7
14HUTEK Kamil 548BYDGOSZCZM-102M 1400:00:0000:19:08.2500:19:08.25+00:01:483:4915.7
15DURCZAK Jerzy 56BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM-307M 1500:00:0000:19:13.3500:19:13.75+00:01:533:5015.6
16KRAWCZYK Damian 190BYDGOSZCZM-103M 1600:00:0300:19:14.5500:19:17.60+00:01:543:5015.6
17ZWIEWKA Sebastian 134BUSHIDO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 1700:00:0000:19:29.3500:19:29.35+00:02:093:5315.4
18WARSZAWSKI Przemysław 220BYDGOSZCZM-205M 1800:00:0100:19:38.1000:19:39.90+00:02:183:5515.3
19TYKNIŃSKI Paweł 604M-Open1M 1900:00:2700:19:44.2500:20:11.50+00:02:243:5615.2
20GRALIK Jedrzej 165BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-206M 2000:00:0200:19:46.5000:19:48.75+00:02:263:5715.2
21LEWANDOWSKI Mirosław 559M-308M 2100:00:0000:19:49.4500:19:49.55+00:02:293:5715.1
22GROBELNIAK Adam 219KORYTOWOM-207M 2200:00:0000:19:59.0000:19:59.30+00:02:393:5915
23WAŁĘZA Hubert 221KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZZM-208M 2300:00:0000:19:59.9000:20:00.70+00:02:394:0015
24KOWALSKI Jacek 17BYDGOSZCZM-404M 2400:00:0200:20:08.7500:20:11.10+00:02:484:0114.9
25SAPA Kacper 578M-209M 2500:00:0300:20:14.4000:20:18.15+00:02:544:0314.8
26WANKIEWICZ Łukasz 148SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-2010M 2600:00:0000:20:15.8500:20:15.85+00:02:554:0314.8
27KAMIŃSKI Michał 553BYDGOSZCZM-309M 2700:00:0000:20:18.4000:20:18.70+00:02:584:0314.8
28SZATTEN Dawid 615M-3010M 2800:00:0500:20:18.5000:20:24.40+00:02:584:0314.8
29SUDOŁ Jacek 374BYDGOSZCZM-3011M 2900:00:0000:20:23.2500:20:23.25+00:03:034:0414.7
30SAPA Oskar 577BYDGOSZCZM-2011M 3000:00:0300:20:28.1500:20:31.75+00:03:084:0514.7
31WŁOCH Sylwester 539BYDGOSZCZM-501M 3100:00:0000:20:34.0500:20:34.05+00:03:144:0614.6
32POWALISZ Darek 330BYDGOSZCZM-405M 3200:00:0100:20:37.3000:20:38.60+00:03:174:0714.6
33BIAŁY Dawid 472LUCIMM-2012M 3300:00:2100:20:37.4000:20:59.10+00:03:174:0714.5
34OLSZEWSKI Radosław 628M-3012M 3400:00:0100:20:38.8000:20:40.40+00:03:184:0714.5
35DURAŁEK Oskar 377PRUSZCZM-104M 3500:00:0000:20:50.4000:20:50.40+00:03:304:1014.4
36SZCZEŚNIAK Wiktor 307ZAWISZABYDGOSZCZM-105M 3600:00:0000:20:51.5000:20:51.50+00:03:314:1014.4
37LESZCZYŃSKI Łukasz 538BYDGOSZCZM-3013M 3700:00:0200:20:53.4500:20:56.00+00:03:334:1014.4
38POKORSKI Tomasz 2762. RWT SPBYDOSZCZM-3014M 3800:00:2400:20:54.3500:21:19.25+00:03:344:1114.3
39OKOŃSKI Jarosław 434BIEGOWEZAPARCIE.PLBYDGOSZCZM-3015M 3900:00:0000:20:54.9500:20:54.95+00:03:344:1014.4
40ANISZCZYK Hubert 580BYDGOSZCZM-106M 4000:00:0600:21:08.1500:21:15.10+00:03:484:1314.2
41MATUSZAK Dorota 569BYDGOSZCZK-301K 100:00:0600:21:16.1000:21:22.50+00:03:564:1514.1
42NAGOW Michał 76BYDGOSZCZM-406M 4100:00:0100:21:17.9000:21:19.30+00:03:574:1514.1
43SZATKOWSKI Marcin 595M-107M 4200:00:0300:21:21.8500:21:25.00+00:04:014:1614
44BIAŁEK Grzegorz 319WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-2013M 4300:00:1300:21:22.5500:21:36.10+00:04:024:1614
45GORCHALSKI Krzysztof 458BYDGOSZCZM-60+1M 4400:00:0000:21:22.6000:21:23.30+00:04:024:1614
46ŁUKOMSKI Piotr 404SZWEDEROWOBYDGOSZCZM-3016M 4500:01:1400:21:24.3000:22:38.30+00:04:044:1614
47MUSIAŁ Marek 526M-502M 4600:00:0200:21:27.8500:21:30.10+00:04:074:1714
48KASIERSKI Przemek 197FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM-3017M 4700:00:3700:21:28.6500:22:06.10+00:04:084:1714
49SOBCZYŃSKI Michał 465BYDGOSZCZM-3018M 4800:00:0800:21:30.2000:21:39.00+00:04:104:1813.9
50KULIŃSKI Grzegorz 203BYDGOSZCZM-2014M 4900:00:0000:21:32.8500:21:33.00+00:04:124:1813.9
51GRALIK Kacper 110BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2015M 5000:00:1500:21:36.2000:21:51.40+00:04:164:1913.9
52STAFIEJ Wojciech 83BYDGOSZCZM-407M 5100:00:1500:21:39.4000:21:54.60+00:04:194:1913.9
53MYKOLA Cherii 601M-2016M 5200:00:1700:21:50.6000:22:08.55+00:04:304:2213.7
54RUTKOWSKI Adam 175BYDGOSZCZM-408M 5300:00:2000:21:50.9000:22:11.00+00:04:304:2213.7
55MONDRY Waldemar 285BYDGOSZCZM-503M 5400:00:0500:21:52.1500:21:57.45+00:04:324:2213.7
56GAC Wojciech 542BRZOZAM-108M 5500:00:0300:21:55.9000:21:59.35+00:04:354:2313.7
57PRZEWYSZ KWINTO Michał 552M-409M 5600:00:3100:21:56.8500:22:28.65+00:04:364:2313.7
58HEJDA Kamil 536BYDGOSZCZM-2017M 5700:00:0100:21:58.5000:22:00.20+00:04:384:2313.6
59KLATECKI Adam 128PRUSZCZM-3019M 5800:00:2300:21:59.3500:22:23.20+00:04:394:2413.6
60KUFEL Dariusz 446PYRZYCEM-504M 5900:00:0400:22:00.0000:22:04.55+00:04:404:2413.6
61ŁAWSKI Kamil 62BIAŁE BŁOTAM-3020M 6000:00:2100:22:00.0000:22:21.40+00:04:404:2413.6
62FRANC Łukasz 555BYDGOSZCZM-3021M 6100:00:1300:22:01.5500:22:15.30+00:04:414:2413.6
63KUREK Błażej 303BYDGOSZCZM-3022M 6200:00:0600:22:02.6000:22:08.95+00:04:424:2413.6
64GROTA Artur 168SOLEC KUJAWSKIM-4010M 6300:00:0300:22:02.7500:22:06.10+00:04:424:2413.6
65MAŁECKI Janusz 398NZSBIAŁE BŁOTAM-505M 6400:00:0000:22:03.6500:22:03.65+00:04:434:2413.6
66PALACZ Wioletta 391BYDGOSZCZK-302K 200:00:0000:22:06.4500:22:06.45+00:04:464:2513.6
67GACKOWSKI Krzysztof 60BYDGOSZCZM-4011M 6500:00:0100:22:11.3000:22:13.05+00:04:514:2613.5
68ZIELIŃSKI Maciej 315BYDGOSZCZM-109M 6600:00:0000:22:12.2000:22:12.20+00:04:524:2613.5
69PACZKOWSKI Mirosław 289CB 163BYDGOSZCZM-4012M 6700:00:0400:22:12.3500:22:16.60+00:04:524:2613.5
70ŁOBOCKI Krzysztof 46BYDGOSZCZM-3023M 6800:01:1400:22:16.4000:23:30.90+00:04:564:2713.5
71GLAZIŃSKA Paulina 178BYDGOSZCZK-303K 300:00:0300:22:18.7500:22:22.50+00:04:584:2713.4
72GACKOWSKI Szymon 455BYDGOSZCZM-3024M 6900:00:2300:22:20.2500:22:43.75+00:05:004:2813.4
73KOMOROWSKI Jakub 233BYDGOSZCZM-1010M 7000:00:0200:22:21.3500:22:23.90+00:05:014:2813.4
74TOMASZEK Marcin 372KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3025M 7100:00:0200:22:21.8000:22:24.40+00:05:014:2813.4
75BURY Tomasz 282BYDGOSZCZM-3026M 7200:00:0000:22:23.7500:22:23.75+00:05:034:2813.4
76PIECHOWIAK Jacek 201ZAMOSCM-4013M 7300:00:3400:22:25.7500:23:00.20+00:05:054:2913.4
77FILIPEK Patryk 122SOPOTM-2018M 7400:00:1900:22:28.3500:22:47.40+00:05:084:2913.4
78ŻAK Mariusz 275BYDGOSZCZM-3027M 7500:00:1800:22:28.8000:22:47.05+00:05:084:2913.3
79KAMIŃSKI Jakub 565NIEMCZM-1011M 7600:00:0100:22:31.2000:22:32.40+00:05:114:3013.3
80SZULC Edmund 199ZIELONKAM-506M 7700:00:3900:22:31.2000:23:10.20+00:05:114:3013.3
81SIUDA Sebastian 448BYDGOSZCZM-4014M 7800:00:0200:22:33.5000:22:36.10+00:05:134:3013.3
82FALIŃSKI Michał 532M-Open2M 7900:00:1700:22:37.4000:22:55.25+00:05:174:3113.3
83BRUNKE Tomasz 335RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4015M 8000:00:3700:22:37.6500:23:14.80+00:05:174:3113.3
84SIERACKI Piotr 192MORZEWIECM-Open3M 8100:00:0300:22:38.6000:22:41.75+00:05:184:3113.3
85KLEPACZEWSKI Arkadiusz 29BYDGOSZCZM-3028M 8200:00:0700:22:39.0000:22:46.20+00:05:194:3113.2
86ĆWIKLIŃSKI Jarosław 541BYDGOSZCZM-507M 8300:00:3100:22:39.3500:23:10.50+00:05:194:3113.2
87BRACIKOWSKI Bartosz 162BYDGOSZCZM-1012M 8400:00:0400:22:39.5500:22:43.60+00:05:194:3113.2
88GUT Mariusz 557BYDGOSZCZM-4016M 8500:00:0000:22:41.2000:22:41.20+00:05:214:3213.2
89GŁOWSKI Dariusz 353BYDGOSZCZM-4017M 8600:00:3900:22:43.9500:23:22.95+00:05:234:3213.2
90LUZAK Mirosław 33MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-508M 8700:00:0700:22:48.9500:22:56.15+00:05:284:3313.1
91WŁOCH Mateusz 540BYDGOSZCZM-1013M 8800:00:0000:22:52.1500:22:52.15+00:05:324:3413.1
92DERING Hanna 7BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-304K 400:00:0900:22:54.5500:23:03.85+00:05:344:3413.1
93DERING Tomasz 456M-3029M 8900:00:1000:22:54.9500:23:05.15+00:05:344:3513.1
94JURCZYK Ewa 268GRUDZIĄDZK-401K 500:00:2700:22:57.0500:23:24.55+00:05:374:3513.1
95CHMARA Sebastian 603BYDGOSZCZM-4018M 9000:00:0900:22:59.0500:23:08.15+00:05:394:3513.1
96ZIMNY Marek 124ELTRA W BIEGUBYDGOSZCZM-509M 9100:00:0600:23:02.1500:23:08.45+00:05:424:3613
97ROSZCZYNIAŁA Adrian 586BYDGOSZCZM-2019M 9200:00:0600:23:08.1500:23:14.80+00:05:484:3713
98JURCZAK Robert 346BYDGOSZCZM-3030M 9300:01:0400:23:11.2000:24:15.35+00:05:514:3812.9
99ZIELIŃSKI Paweł 98BYDGOSZCZM-3031M 9400:00:0400:23:11.6500:23:15.70+00:05:514:3812.9
100STEFAŃSKI Marcin 86BYDGOSZCZM-4019M 9500:00:2900:23:14.6500:23:43.85+00:05:544:3812.9
101WILCZYŃSKI Jacek 245BYDGOSZCZM-4020M 9600:00:1200:23:15.7500:23:27.95+00:05:554:3912.9
102 474  100:00:1800:23:16.3500:23:34.95+00:05:564:3912.9
103GACA Piotr 270BYDGOSZCZM-3032M 9700:00:1400:23:18.1000:23:32.55+00:05:584:3912.9
104KALINOWSKI Zbigniew 228BYDGOSZCZM-4021M 9800:00:0000:23:21.4000:23:21.40+00:06:014:4012.8
105MORAWSKI Marek 281KK ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3033M 9900:00:0100:23:22.3000:23:23.50+00:06:024:4012.8
106LEWANDOWSKI Marcin 466STĘSZEWKOM-2020M 10000:00:1000:23:25.8000:23:36.60+00:06:054:4112.8
107WALUSIAK Miłosz 37BYDGOSZCZM-3034M 10100:00:0000:23:26.1000:23:26.40+00:06:064:4112.8
108KOJRO Mateusz 193BYDGOSZCZM-1014M 10200:00:0000:23:26.5500:23:26.55+00:06:064:4112.8
109NURKIEWICZ Jarosław 26KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-4022M 10300:00:5000:23:28.2000:24:18.60+00:06:084:4112.8
110FURGAL Szymon 386BYDGOSZCZM-2021M 10400:00:5000:23:28.4000:24:18.50+00:06:084:4112.8
111RYBAK Remigiusz 462BIAŁE BŁOTAM-4023M 10500:00:1100:23:28.4500:23:39.55+00:06:084:4112.8
112KRYSZAK Olaf 400BYDGOSZCZM-1015M 10600:00:3800:23:29.9500:24:08.30+00:06:094:4212.8
113JAWORSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4024M 10700:00:0800:23:30.5500:23:38.80+00:06:104:4212.8
114MROTEK Katarzyna 32ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIK-305K 600:00:1200:23:32.2500:23:44.35+00:06:124:4212.7
115ŻUCHOWSKI Dariusz 508BYDGOSZCZM-4025M 10800:00:1600:23:33.3000:23:50.10+00:06:134:4212.7
116GRUDZKA Albert 320WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNENAKŁO NAD NOTECIĄM-1016M 10900:00:0000:23:34.2500:23:34.25+00:06:144:4212.7
117BIAŁKOWSKI Tymotetusz 616M-2022M 11000:00:1300:23:40.1000:23:53.20+00:06:204:4412.7
118BRZEZIŃSKI Sławomir 573M-Open4M 11100:00:1400:23:45.4500:23:59.95+00:06:254:4512.6
119LEWANDOWSKI Sebastian 290DOBRCZM-3035M 11200:00:0700:23:46.0000:23:53.30+00:06:264:4512.6
120KOŁODZIEJSKI Stanisław 212LIŃSKM-4026M 11300:00:0000:23:47.9500:23:47.95+00:06:274:4512.6
121DURAŁEK Andrzej 370PRUSZCZM-4027M 11400:00:2600:23:50.7500:24:17.20+00:06:304:4612.6
122KUJAWA Piotr 556BYDGOSZCZM-4028M 11500:00:3600:23:55.2000:24:31.40+00:06:354:4712.5
123PASZEK Maria 438TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-306K 700:00:1100:23:58.8000:24:10.20+00:06:384:4712.5
124SZALKOWSKI Marek 109BYDGOSZCZM-3036M 11600:00:0800:23:59.6500:24:07.70+00:06:394:4712.5
125ŁUŻYŃSKI Zbigniew 562BYDGOSZCZM-4029M 11700:00:2000:24:00.7000:24:20.70+00:06:404:4812.5
126MARCINKOWSKI Jacek 385BYDZIO- ŁÓDŹBYDGOSZCZM-5010M 11800:00:0700:24:00.8500:24:08.00+00:06:404:4812.5
127SZYCZEWSKA Ewa 467BYDGOSZCZK-402K 800:00:1000:24:02.6000:24:12.90+00:06:424:4812.5
128TARCZYŃSKI Łukasz 40TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-3037M 11900:00:2000:24:03.1500:24:23.95+00:06:434:4812.5
129KOWALSKI Patryk 160BYDGOSZCZM-3038M 12000:00:0500:24:03.5000:24:08.60+00:06:434:4812.5
130KOSECKA Justyna 179BYDGOSZCZK-307K 900:00:0300:24:06.9500:24:10.55+00:06:464:4912.4
131REPCZYŃSKI Tomasz 478BYDGOSZCZM-2023M 12100:00:1900:24:13.4000:24:32.80+00:06:534:5012.4
132SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 156BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3039M 12200:00:0900:24:14.2000:24:23.35+00:06:544:5012.4
133OPASKA Marcin 576M-3040M 12300:00:2700:24:14.8000:24:42.30+00:06:544:5112.4
134KOWALCZYK Tomasz 318BYDGOSZCZM-4030M 12400:00:2000:24:16.6000:24:37.50+00:06:564:5112.4
135DRĘRZEWSKI Andrzej 483M-4031M 12500:00:1800:24:17.8500:24:36.75+00:06:574:5112.3
136SZNAJDROWSKI Mateusz 324KORONOWOM-2024M 12600:01:0100:24:18.3000:25:19.90+00:06:584:5112.3
137TUREK Mateusz 624M-2025M 12700:00:1100:24:19.0500:24:30.20+00:06:594:5112.3
138ZDROJOWA Agnieszka 126BYDGOSZCZK-308K 1000:00:0000:24:19.3500:24:19.45+00:06:594:5112.3
139KRUTUL Kasia 58AMATORBYDGOSZCZK-403K 1100:00:0100:24:19.9000:24:20.90+00:06:594:5112.3
140DOLATA Magda 343RYNARZEWOK-404K 1200:00:1700:24:21.7500:24:38.95+00:07:014:5212.3
141ANDRZEJEWSKI Ryszard 202WZGÓRZE WOLNOŚCIBYDGOSZCZM-60+2M 12800:00:0700:24:24.0500:24:31.60+00:07:044:5212.3
142WEBER Krzysztof 187BYDGOSZCZM-1017M 12900:00:3200:24:27.1000:24:59.95+00:07:074:5312.3
143JACKOWSKA Alicja 361BYDGOSZCZK-405K 1300:00:1800:24:27.1500:24:45.30+00:07:074:5312.3
144SZMELTER Michał 154BYDGOSZCZM-4032M 13000:00:2700:24:27.7500:24:55.70+00:07:074:5312.3
145MIERNIK Szymon 10CHOJNICEM-2026M 13100:00:4100:24:29.9000:25:11.80+00:07:094:5412.2
146GRAJEWSKI Marcin 21BYDGOSZCZM-3041M 13200:00:1200:24:30.9500:24:43.75+00:07:104:5412.2
147KOWALIK Patryk 57CHOJNICEM-3042M 13300:00:4100:24:32.0500:25:13.75+00:07:124:5412.2
148WOJCIECHOWSKA Emilia 3BYDGOSZCZK-406K 1400:00:1100:24:32.9000:24:44.80+00:07:124:5412.2
149WOJCIECHOWSKI Jarosław 5BYDGOSZCZM-4033M 13400:00:1100:24:33.1000:24:44.80+00:07:134:5412.2
150JASIŃSKI Artur 174SZUBINM-4034M 13500:00:0500:24:33.2000:24:38.40+00:07:134:5412.2
151CHMIELEWSKI Ireneusz 213MAŁA NIESZAWKAM-5011M 13600:00:1200:24:35.5000:24:47.65+00:07:154:5512.2
152LUDNICKA-SIEKACZ Katarzyna 583BYDGOSZCZK-101K 1500:00:0300:24:36.3500:24:39.85+00:07:164:5512.2
153ELTINGER Justyna 582RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-309K 1600:00:0300:24:37.7000:24:41.35+00:07:174:5512.2
154WŁODARSKA Roksana 145SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK-201K 1700:00:0800:24:38.6000:24:47.00+00:07:184:5512.2
155RAKOWSKI Wiesław 114UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5012M 13700:00:1800:24:38.7000:24:57.20+00:07:184:5512.2
156LEWANDOWSKA Joanna 70BYDGOSZCZK-3010K 1800:00:2000:24:39.3000:25:00.00+00:07:194:5612.2
157CHROBAK Przemyslaw 293ILOBYFGOSZCZM-4035M 13800:00:2200:24:40.6500:25:03.40+00:07:204:5612.2
158KLISZEWSKI Piotr 627M-1018M 13900:00:4900:24:41.7000:25:31.05+00:07:214:5612.1
159PAWSKI Hubert 523KONICZEWICEM-1019M 14000:00:2500:24:42.6000:25:07.60+00:07:224:5612.1
160WILIŃSKI Miłosz 492. RWT SPBYDGOSZCZM-5013M 14100:00:2400:24:43.2500:25:07.60+00:07:234:5612.1
161KACZOR Michał 2573LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1020M 14200:00:3200:24:43.6000:25:16.45+00:07:234:5612.1
162KOWAL Michał 545NAKŁOM-3043M 14300:00:1300:24:43.9500:24:57.85+00:07:234:5612.1
163WĘGRZYNOWSKI Sławomir 166KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4036M 14400:01:0100:24:44.9000:25:45.90+00:07:244:5612.1
164ZIEMBA Agnieszka 647K-Open1K 1900:00:1300:24:45.6000:24:59.50+00:07:254:5712.1
165PRZYBYŁA Agnieszka 265PACTUMBYDGOSZCZK-3011K 2000:00:2700:24:46.4500:25:14.40+00:07:264:5712.1
166WILCZYŃSKI Łukasz 11 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-2027M 14500:00:1800:24:47.0000:25:05.60+00:07:274:5712.1
167WIŚNIEWSKI Gracjan 612M-2028M 14600:00:0800:24:47.4500:24:55.50+00:07:274:5712.1
168ARACH Przemysław 511M-3044M 14700:00:1200:24:49.4500:25:02.25+00:07:294:5812.1
169LUZAK Magdalena 449BIEGNĘ DLA AGU, KRZYŻACZKA I TOMECZKABYDGOSZCZK-202K 2100:00:0600:24:50.8000:24:57.60+00:07:304:5812.1
170KLISZEWSKI Damian 55GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4037M 14800:00:4900:24:52.2000:25:41.55+00:07:324:5812.1
171POBIEDZIŃSKI Robert 510BYDGOSZCZM-2029M 14900:00:2900:24:56.4500:25:25.65+00:07:364:5912
172SZULC Andrzej 121ŁOCHOWOM-4038M 15000:00:0000:24:59.5500:24:59.55+00:07:394:5912
173JURSKI Robert 180BYDGOSZCZM-4039M 15100:00:1500:25:01.5000:25:16.60+00:07:415:0012
174SKONIECZNY Paweł 527M-3045M 15200:00:1600:25:01.7000:25:18.30+00:07:415:0012
175OLSZEWSKI Mikołaj 91BYDGOSZCZM-2030M 15300:00:0800:25:02.6500:25:10.70+00:07:425:0012
176ZAWADZKI Kamil 350IŁAWAM-2031M 15400:00:0400:25:03.4000:25:08.25+00:07:435:0012
177KLATOWSKA Sylwia 574K-Open2K 2200:00:1500:25:04.4500:25:19.95+00:07:445:0012
178NOWAKOWSKI Tomasz 326BYDGOSZCZM-3046M 15500:00:1600:25:06.0000:25:22.90+00:07:465:0112
179BOHDANOWICZ Maciej 248BYDGOSZCZM-3047M 15600:00:0800:25:08.1000:25:16.90+00:07:485:0111.9
180STAFIEJ Paweł 84BYDGOSZCZM-1021M 15700:00:1500:25:11.7500:25:27.45+00:07:515:0211.9
181BETYN Łukasz 153BYDGOSZCZM-3048M 15800:00:0200:25:11.8500:25:14.45+00:07:515:0211.9
182GULSKA Barbara 328GULAJEBYDGOSZCZK-407K 2300:00:0100:25:12.7500:25:13.90+00:07:525:0211.9
183GROBELNA Angelika 383NIEMCZK-408K 2400:00:1700:25:12.9000:25:30.40+00:07:525:0211.9
184GADZIŃSKA Aleksandra 19BYDGOSZCZK-409K 2500:00:0300:25:22.0500:25:25.85+00:08:025:0411.8
185JAWORSKI Janusz 396TOPORZYSKOM-5014M 15900:00:0100:25:24.6500:25:26.40+00:08:045:0511.8
186STAFIEJ Mariusz 479BYDGOSZCZM-4040M 16000:00:1800:25:25.3000:25:43.50+00:08:055:0511.8
187NAPIERALSKA Natalia 20BYDGOSZCZK-3012K 2600:00:1700:25:28.5000:25:45.50+00:08:085:0511.8
188PILAKOWSKA Angelika 112ŁOCHOWOK-3013K 2700:00:0500:25:31.5000:25:36.50+00:08:115:0611.8
189ZYGLER Zbigniew 31322. ODNBYDGOSZCZM-4041M 16100:00:2600:25:33.1500:25:59.95+00:08:135:0611.7
190KLUZ Jacek 358BYDGOSZCZM-4042M 16200:00:1600:25:39.1500:25:55.20+00:08:195:0711.7
191KUBIAK Tomasz 531BYDGOSZCZM-3049M 16300:00:2300:25:41.3500:26:04.50+00:08:215:0811.7
192STUCKI Jan 271BYDGOSZCZM-2032M 16400:00:0400:25:43.3500:25:47.70+00:08:235:0811.7
193POTRZEBOWSKA Agata 4DEAFBYDGOSZCZK-3014K 2800:00:3300:25:43.6000:26:17.15+00:08:235:0811.7
194GIERSZEWSKA Grażyna 323BYDGOSZCZK-4010K 2900:00:1000:25:48.7000:25:59.55+00:08:285:0911.6
195KALINOWSKI Sławomir 636M-Open5M 16500:00:3700:25:49.8500:26:27.00+00:08:295:1011.6
196PAWLACZYK-MATELA Emilia 417BYDGOSKA GAZELABYDGOSZCZK-3015K 3000:00:1500:25:51.5500:26:06.80+00:08:315:1011.6
197 501  200:00:4700:25:53.3000:26:41.15+00:08:335:1011.6
198SZUKAJ Karol 217KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM-3050M 16600:00:1900:26:00.5500:26:19.75+00:08:405:1211.5
199KOZICKI Marcin 352BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3051M 16700:00:0900:26:01.0000:26:10.90+00:08:415:1211.5
200MAZANOWSKA Ewa 87RUN PASJABYDGOSZCZK-4011K 3100:00:0000:26:01.4000:26:01.40+00:08:415:1211.5
201KUNZ Wojciech 288BYDGOSZCZM-4043M 16800:00:0500:26:02.4500:26:08.15+00:08:425:1211.5
202PŁOSZAJ Magdalena 105BYDGOSZCZK-3016K 3200:00:0500:26:06.9500:26:12.55+00:08:465:1311.5
203PŁOSZAJ Maciej 104BYDGOSZCZM-3052M 16900:00:0500:26:07.4000:26:12.50+00:08:475:1311.5
204MAJDA Adrian 106BYDGOSZCZM-3053M 17000:00:2000:26:10.1000:26:30.45+00:08:505:1411.5
205MAJDA Kasia 107BYDGOSZCZK-203K 3300:00:2000:26:10.5000:26:30.55+00:08:505:1411.5
206BUDZIŃSKI Igor 568BYDGOSZCZM-3054M 17100:00:2800:26:10.6000:26:39.35+00:08:505:1411.5
207KALINOWSKA Kamila 337RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4012K 3400:00:3500:26:12.4500:26:48.25+00:08:525:1411.4
208KUKLIŃSKI Rafał 232BYDGOSZCZM-3055M 17200:00:2700:26:15.0000:26:42.40+00:08:555:1511.4
209PAPIS Piotr 116BACK ONBYDGOSZCZM-3056M 17300:00:2000:26:16.6000:26:36.95+00:08:565:1511.4
210ŁUSZCZEK Iwona 75RYNARZEWOK-204K 3500:00:2400:26:17.3000:26:41.50+00:08:575:1511.4
211TRAWCZYŃSKA Katarzyna 73BYDGOSZCZK-205K 3600:00:2500:26:18.8000:26:43.80+00:08:585:1511.4
212POTRZEBOWSKI Marek 2DEAFBYDGOSZCZM-3057M 17400:00:3600:26:21.1500:26:57.20+00:09:015:1611.4
213SKUBISZAK Jacek 332BYDGOSZCZM-4044M 17500:00:1400:26:24.1000:26:38.10+00:09:045:1611.4
214ŚLIWA Andrzej 184SZUBI WIEŚM-5015M 17600:00:2600:26:24.8000:26:51.55+00:09:045:1711.4
215ZARECKI Jakub 295BYDGOSZCZM-1022M 17700:00:4800:26:28.0500:27:16.65+00:09:085:1711.3
216TARCZYŃSKA Marta 22TEAM KUCYKIBYDGOSZCZK-3017K 3700:00:3200:26:29.8000:27:02.65+00:09:095:1811.3
217WŁODARCZYK Olga 240#BANANATEAMRUSZKOWICEK-206K 3800:00:3200:26:30.1500:27:02.85+00:09:105:1811.3
218CISZEWSKA Emilia 8BYDGOSZCZK-3018K 3900:00:3400:26:31.5500:27:05.75+00:09:115:1811.3
219SZYMAŃSKI Michał 380BYDGOSZCZM-3058M 17800:00:2100:26:31.7500:26:53.45+00:09:115:1811.3
220POPIOŁEK Barbara 356STRZELNOK-3019K 4000:00:2300:26:34.3000:26:58.15+00:09:145:1911.3
221ADAMSKI Piotr 529M-Open6M 17900:00:1400:26:34.6000:26:48.80+00:09:145:1811.3
222KLETKIEWICZ Marek 579BYDGOSZCZM-2033M 18000:00:0900:26:34.9000:26:43.90+00:09:145:1811.3
223KOBIEROWSKI Dawid 528M-3059M 18100:00:1200:26:35.8000:26:48.50+00:09:155:1911.3
224DURAŁEK Anna 376PRUSZCZK-4013K 4100:00:2600:26:36.0000:27:02.45+00:09:165:1911.3
225MINDYKOWSKI Zbigniew 103BYDGOSZCZM-4045M 18200:00:3500:26:36.0000:27:11.90+00:09:165:1911.3
226OSENDOWSKI Andrzej 537BYDGOSZCZM-2034M 18300:00:2000:26:37.2000:26:57.55+00:09:175:1911.3
227LIS Monika 451BYDGOSZCZK-207K 4200:00:2300:26:37.6500:27:01.05+00:09:175:1911.3
228PIETRZAK Agata 378BYDGOSZCZK-208K 4300:00:2800:26:38.1500:27:07.00+00:09:185:1911.3
229KULCZYCKI Andrzej 237NOWA WIEŚ WIELKAM-5016M 18400:00:0600:26:40.3000:26:46.35+00:09:205:2011.3
230GRACZKOWSKA Mirosława 135BYDGOSZCZK-4014K 4400:00:1700:26:40.8500:26:58.05+00:09:205:2011.2
231SROKA Dariusz 639SOLEC KUJAWSKIM-5017M 18500:00:0000:26:42.1500:26:42.15+00:09:225:2011.2
232GRZYWACZ Marcin 211BYDGOSZCZM-3060M 18600:00:0200:26:46.4000:26:48.80+00:09:265:2111.2
233GRODZKA Ewelina 218DOBRCZK-209K 4500:00:0700:26:47.1000:26:54.90+00:09:275:2111.2
234KLONOWSKI Sławomir 266NIEMCZM-4046M 18700:00:3200:26:47.1500:27:20.00+00:09:275:2111.2
235LIWOCH Grzegorz 371OSIELSKOM-5018M 18800:00:2100:26:52.5500:27:13.90+00:09:325:2211.2
236LIGMAN Jerzy 246BYDGOSZCZM-5019M 18900:00:0200:26:58.2500:27:00.85+00:09:385:2311.1
237LEWANDOWSKI Adam 82BEZ KLUBUBYDGOSZCZM-4047M 19000:00:2000:27:04.9500:27:25.60+00:09:445:2511.1
238MINDYKOWSKI Roman 80SZALONE INDYKIBYDGOSZCZM-4048M 19100:00:3600:27:06.1000:27:42.60+00:09:465:2511.1
239KIERSKI Maciej 92BYDGOSZCZM-2035M 19200:00:0800:27:07.4500:27:15.55+00:09:475:2511.1
240MASZADZIŃSKI Mateusz 581BYDGOSZCZM-2036M 19300:00:2800:27:09.6500:27:38.05+00:09:495:2611
241CZERWIAKOWSKI Sebastian 45BYDGOSZCZM-4049M 19400:00:1400:27:15.4500:27:30.20+00:09:555:2711
242BRZYKCY Karolina 47WTELNOK-3020K 4600:00:1400:27:16.2000:27:30.25+00:09:565:2711
243FIEGEL Wojciech 321BYDGOSZCZM-3061M 19500:00:2200:27:16.4000:27:38.70+00:09:565:2711
244TOMCZYK Agnieszka 173NOWY DWÓRK-4015K 4700:00:0900:27:17.9500:27:27.65+00:09:575:2711
245TALAR Cezary 34BYDGOSZCZM-1023M 19600:00:1000:27:19.4500:27:29.45+00:09:595:2711
246SZATKOWSKA Beata 560BYDGOSZCZK-501K 4800:00:4700:27:21.1000:28:08.30+00:10:015:2811
247WORZAŁA Michał 300BYDGOSZCZM-2037M 19700:00:5900:27:21.7000:28:21.30+00:10:015:2811
248WIELIŃSKA Dorota 614K-2010K 4900:00:2300:27:23.8500:27:47.00+00:10:035:2810.9
249FIEGEL Katarzyna 322BYDGOSZCZK-3021K 5000:00:2200:27:23.9000:27:46.70+00:10:035:2810.9
250FIUT Kazimierz 74BYDGOSZCZM-5020M 19800:00:2500:27:28.6500:27:53.65+00:10:085:2910.9
251FALGOWSKA Agnieszka 155SZURUSIE TEAMZIELONKAK-3022K 5100:00:3500:27:30.8500:28:06.05+00:10:105:3010.9
252OBRĘBSKA Ela 279BIEGASIEBYDGOSZCZK-3023K 5200:00:2800:27:33.7000:28:02.60+00:10:135:3010.9
253SZAMROWICZ Jacek 516M-4050M 19900:00:2500:27:35.9000:28:01.70+00:10:155:3110.9
254RYDELSKA Kinga 39BYDGOSZCZK-4016K 5300:00:2200:27:39.4000:28:01.55+00:10:195:3110.8
255MICHNIEWICZ Małgorzata 123BYDGOSZCZK-3024K 5400:00:1000:27:39.7500:27:50.35+00:10:195:3210.8
256DOLATA Grzegorz 85BYDGOSZCZM-4051M 20000:00:2400:27:40.4000:28:04.70+00:10:205:3210.8
257OSIŃSKA Daria 602K-2011K 5500:00:3900:27:41.5000:28:20.55+00:10:215:3210.8
258MAĆKOWSKI Damian 312BYDGOSZCZM-2038M 20100:00:3800:27:43.2000:28:22.05+00:10:235:3210.8
259ŚWIATOWY Daria 120BYDGOSZCZK-2012K 5600:00:1900:27:48.3500:28:07.75+00:10:285:3310.8
260BOROWIEC Lucyna 513K-3025K 5700:00:0700:27:54.0000:28:01.15+00:10:345:3410.8
261JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 524K-4017K 5800:00:2400:27:55.5000:28:20.40+00:10:355:3510.7
262SUSZEK Kasia 357DOBRCZK-3026K 5900:00:2300:27:57.8000:28:20.85+00:10:375:3510.7
263ROGUSZCZAK Maciej 88BIAŁE BŁOTAM-4052M 20200:00:2800:27:59.3500:28:28.25+00:10:395:3610.7
264MINDYKOWSKA Anna 102RUN BDGBYDGOSZCZK-4018K 6000:00:3600:27:59.7500:28:36.60+00:10:395:3610.7
265NALIŃSKA Anna 420BRZOZAK-2013K 6100:00:0700:28:02.2000:28:09.35+00:10:425:3610.7
266TWARDOWSKA Sylwia 530K-3027K 6200:00:2200:28:02.4500:28:24.60+00:10:425:3610.7
267PREUSS Daniel 591M-4053M 20300:00:1200:28:03.6500:28:16.60+00:10:435:3610.7
268GOŚCINIAK Agnieszka 482K-Open3K 6300:00:1300:28:04.5000:28:18.10+00:10:445:3710.7
269ANDRZEJEWSKI Jakub 609M-3062M 20400:00:0000:28:04.8000:28:04.80+00:10:445:3610.7
270RADKOWSKI Dariusz 623M-4054M 20500:00:4200:28:07.5000:28:50.30+00:10:475:3710.7
271JĄKALAK Alicja 297BYDGOSZCZK-3028K 6400:00:3700:28:07.6000:28:45.20+00:10:475:3710.7
272RACZYCKI Tomasz 244PAWŁÓWEKM-4055M 20600:00:4200:28:08.2000:28:50.30+00:10:485:3710.7
273KUTA Jakub 401BYDGOSZCZM-2039M 20700:00:4300:28:09.4000:28:52.65+00:10:495:3710.7
274MINDYKOWSKA Beata 79SZALONE INDYKIBYDGOSZCZK-4019K 6500:00:3600:28:12.5000:28:48.50+00:10:525:3810.6
275KRÓL Katarzyna 287BYDGOSZCZK-4020K 6600:00:4100:28:13.9500:28:55.15+00:10:535:3810.6
276MARIAŃSKA Emilia 286SANIMARZAMOŚĆK-4021K 6700:00:3700:28:14.3500:28:51.80+00:10:545:3810.6
277SZNEJDROWSKA Agnieszka 599K-2014K 6800:00:0400:28:14.5500:28:19.30+00:10:545:3910.6
278ZAUER Magda 382-ŚWIECIEK-2015K 6900:00:4300:28:14.5500:28:57.85+00:10:545:3810.6
279OŻGA Agnieszka 31BYDGOSZCZK-2016K 7000:00:2900:28:24.0000:28:53.90+00:11:045:4010.6
280PAWLAK Wojciech 351NIEMCZM-2040M 20800:00:4700:28:25.2500:29:13.15+00:11:055:4110.6
281CEGIELSKA Dominika 349MAKSYMILIANOWOK-2017K 7100:00:4700:28:25.3500:29:13.25+00:11:055:4110.6
282NUNZEK Agnieszka 277BYDGOSZCZK-4022K 7200:00:0400:28:26.8000:28:31.25+00:11:065:4110.5
283NAGORZYSKI Arkadiusz 477BYDGOSZCZM-3063M 20900:00:0600:28:26.9000:28:33.40+00:11:065:4110.5
284NAGORZYSKA Sylwia 16BYDGOSZCZK-3029K 7300:00:0600:28:26.9500:28:33.25+00:11:065:4110.5
285OKOŃSKA Joanna 567CHEŁMŻAK-3030K 7400:00:0000:28:28.9000:28:28.90+00:11:085:4110.5
286CZERWIAKOWSKA Nikola 48BYDGOSZCZK-102K 7500:00:1400:28:32.1500:28:46.70+00:11:125:4210.5
287BACHMORA Marcin 471M-3064M 21000:00:5000:28:35.0000:29:25.50+00:11:155:4310.5
288GĄSIOROWSKA Justyna 18PIOTROWICEK-2018K 7600:00:2600:28:46.9000:29:13.75+00:11:265:4510.4
289DUDA Marcin 359BYDGOSZCZM-3065M 21100:00:4800:28:48.7500:29:37.00+00:11:285:4510.4
290CHMIEL Justyna 419CHUSTYNKA.PLBYDGOSZCZK-3031K 7700:00:4100:28:50.0500:29:31.45+00:11:305:4610.4
291KŁOSOWSKI Piotr 250BYDGOSZCZM-4056M 21200:00:4400:28:53.1000:29:37.40+00:11:335:4610.4
292BOROŃSKA Sylwia 592K-4023K 7800:00:3200:28:55.0500:29:27.30+00:11:355:4710.4
293LEWANDOWSKI Paweł 69BYDGOSZCZM-3066M 21300:00:0900:28:55.4500:29:04.75+00:11:355:4710.4
294LEWANDOWSKA Sylwia 68BYDGOSZCZK-3032K 7900:00:0900:28:55.4500:29:04.75+00:11:355:4710.4
295TUREK Natalia 517K-2019K 8000:00:1100:28:58.5500:29:10.05+00:11:385:4710.4
296CZECZINSKA Pamela 115ŚWIECIEK-2020K 8100:00:3400:28:59.6500:29:34.55+00:11:395:4810.3
297GACKOWSKI Edward 457BYDGOSZCZM-60+3M 21400:00:1600:29:00.2000:29:16.25+00:11:405:4810.3
298KONIEC Piotr 239BLACKSTARMTBBYDGOSZCZM-4057M 21500:00:4500:29:01.6500:29:47.55+00:11:415:4810.3
299CZERENKIEWICZ Magdalena 238BLACKSTARMTBBYDGOSZCZK-2021K 8200:00:4500:29:01.8500:29:47.15+00:11:415:4810.3
300SYGULSKA Justyna 196BYDGOSZCZK-3033K 8300:00:2900:29:04.5000:29:34.00+00:11:445:4910.3
301SZYMCZAK KLOSOWSKA Magdalena 249BYDGOSZCZK-4024K 8400:00:4300:29:04.7500:29:48.50+00:11:445:4910.3
302KAMZELEWSKA Beata 613K-4025K 8500:00:1100:29:07.4500:29:19.25+00:11:475:4910.3
303WESOŁOWSKI Kamil 597M-1024M 21600:00:3300:29:08.2500:29:41.90+00:11:485:4910.3
304HANCZKE Jacek 252BYDGOSZCZM-3067M 21700:00:2900:29:08.4000:29:37.80+00:11:485:4910.3
305TORZEWSKA Małgorzata 594K-4026K 8600:00:1100:29:09.0000:29:20.80+00:11:495:4910.3
306MALICKA Beata 71BYDGOSZCZK-502K 8700:00:2600:29:10.8500:29:36.95+00:11:505:5010.3
307LUBOŃSKA Kinga 64BYDGOSZCZK-103K 8800:00:0400:29:12.1500:29:16.30+00:11:525:5010.3
308WESOŁOWSKI Emil 151SZURUSIE TEAMZIELONKAM-1025M 21800:00:3500:29:12.3500:29:47.55+00:11:525:5010.3
309LIPIŃSKI Adam 227BYDGOSZCZM-2041M 21900:00:3500:29:13.2000:29:48.60+00:11:535:5010.3
310DROZ Krzysztof 208KD SERWISBYDGOSZCZM-5021M 22000:00:2900:29:13.4000:29:43.30+00:11:535:5010.3
311KWIATKOWSKA Karolina 158ŁOCHOWOK-3034K 8900:00:2500:29:13.9500:29:39.75+00:11:535:5010.3
312MAJEWICZ Violetta 258-BYDGOSZCZK-503K 9000:00:1100:29:15.7500:29:27.25+00:11:555:5110.3
313ROSZCZYNIAŁA Paula 373BYDGOSZCZK-2022K 9100:00:0500:29:18.4500:29:24.25+00:11:585:5110.2
314KUCHARSKI Łukasz 292BYDGOSZCZM-2042M 22100:00:3600:29:19.7000:29:56.30+00:11:595:5210.2
315ANDRZEJEWSKA Agata 296BYDGOSZCZK-4027K 9200:00:3700:29:22.3000:30:00.20+00:12:025:5210.2
316KAJTEK Kamil 650M-3068M 22200:00:5300:29:24.4500:30:18.15+00:12:045:5310.2
317HOFFMANN Michał 205BYDGOSZCZM-3069M 22300:00:4200:29:27.1000:30:09.75+00:12:075:5310.2
318LEWANDOWSKI Piotr 519M-4058M 22400:00:2900:29:27.9000:29:57.20+00:12:075:5310.2
319WELGER Maria 558K-4028K 9300:00:5100:29:28.2000:30:19.50+00:12:085:5310.2
320KAJTEK Marta 649K-3035K 9400:00:5300:29:30.4000:30:23.45+00:12:105:5410.2
321HOFFMANN Monika 231BYDGOSZCZK-3036K 9500:00:4200:29:33.7000:30:16.10+00:12:135:5410.1
322ŁOŻYKOWSKA Justyna 355INOWROCŁAWK-3037K 9600:00:0300:29:35.0000:29:38.20+00:12:155:5510.1
323WESOŁOWSKA Daniela 172SZURUSIE TEAMZIELONKAK-4029K 9700:00:3500:29:35.6000:30:10.90+00:12:155:5510.1
324GÒRNIEWICZ Angelika 347INOWROCŁAWIAK-3038K 9800:00:0300:29:36.0000:29:39.00+00:12:165:5510.1
325WESOŁOWSKI Rafał 150SZURUSIE TEAMZIELONKAM-4059M 22500:00:3500:29:36.0000:30:11.40+00:12:165:5510.1
326WOJTASZAK Kinga 625K-104K 9900:00:0100:29:36.3500:29:37.95+00:12:165:5510.1
327KODWICH Aleksandra 522K-105K 10000:00:0100:29:37.4000:29:38.70+00:12:175:5510.1
328LEWANDOWSKA Izabela 410BYDGOSZCZK-3039K 10100:00:3000:29:38.6000:30:08.80+00:12:185:5510.1
329ROMIANOWSKA Agnieszka 412BYDGOSZCZK-4030K 10200:00:3000:29:38.8000:30:09.20+00:12:185:5510.1
330CZYŻEWSKA Bernadeta 101BYDGOSZCZK-3040K 10300:00:0000:29:39.5000:29:39.50+00:12:195:5510.1
331MUSIAŁ Emilia 525K-2023K 10400:00:3900:29:40.6000:30:20.30+00:12:205:5610.1
332TYKWIŃSKI Kacper 606M-1026M 22600:00:3800:29:40.7500:30:18.95+00:12:205:5610.1
333RADZIEJEWSKA Grażyna 547BYDGOSZCZK-504K 10500:00:0400:29:41.7000:29:46.05+00:12:215:5610.1
334TREPANOWSKI Tomasz 338PRZYŁĘKIM-4060M 22700:00:4000:29:41.8000:30:22.60+00:12:215:5610.1
335KAWA Marcin 575M-4061M 22800:00:5500:29:45.5500:30:41.20+00:12:255:5710.1
336WALASEK Jakub 605M-1027M 22900:00:3800:29:45.6500:30:24.05+00:12:255:5710.1
337KAMIŃSKI Łukasz 566NIEMCZM-3070M 23000:00:0000:29:48.3000:29:49.20+00:12:285:5710.1
338KUBONIA-KAMIŃSKA Hanna 564NIEMCZK-3041K 10600:00:0100:29:48.5000:29:49.90+00:12:285:5710.1
339KUBOWICZ Piotr 89MAŁGOŚ .. TEAMFORDONM-5022M 23100:00:0000:29:48.6000:29:49.30+00:12:285:5710.1
340CHILEWSKI Mikołaj 429KUJ.POM.KLUB JEZDZIECKISTRZELCE GÓRNEM-2043M 23200:01:0000:30:01.8500:31:02.35+00:12:416:0010
341FIGURA-ZGÓRSKA Joanna 305BYDGOSZCZK-3042K 10700:00:1000:30:06.3500:30:16.40+00:12:466:0110
342ZGÓRSKI Łukasz 306BYDGOSZCZM-3071M 23300:00:1000:30:06.4500:30:16.85+00:12:466:0110
343DOLATA Jakub 176BYDGOSZCZM-1028M 23400:00:5500:30:08.3500:31:03.35+00:12:486:0110
344BORUSZEWSKI Remigiusz 119BYDGOSZCZM-1029M 23500:00:5500:30:09.5000:31:04.75+00:12:496:0110
345CHROMIŃSKA Paulina 182BYDGOSZCZK-2024K 10800:00:0000:30:12.2500:30:12.45+00:12:526:029.9
346DUDZIŃSKA Małgorzata 214BYDGOSZCZK-4031K 10900:00:2400:30:18.3000:30:42.40+00:12:586:039.9
347KASPRZAK Paula 189BYDGOSZCZK-106K 11000:00:3400:30:22.2500:30:56.50+00:13:026:049.9
348SZALA Monika 473BYDGOSZCZK-3043K 11100:00:1800:30:23.3500:30:41.50+00:13:036:049.9
349CELEJEWSKA Agnieszka 256BYDGOSZCZK-3044K 11200:00:0900:30:23.4000:30:33.05+00:13:036:049.9
350NIEZBEDZKI Gracjan 593M-1030M 23600:00:0000:30:25.6500:30:25.65+00:13:056:059.9
351KACZMAREK Marcin 435GRUDZIĄDZM-2044M 23700:00:2100:30:25.9000:30:47.40+00:13:056:059.9
352MAJEWSKA Małgorzata 431GRUDZIĄDZK-2025K 11300:00:1900:30:26.6500:30:46.50+00:13:066:059.9
353GRZYWACZ Karolina 90BYDGOSZCZK-3045K 11400:00:0200:30:26.7000:30:29.35+00:13:066:059.9
354GRALLA Łukasz 476BYDGOSZCZM-3072M 23800:00:4600:30:26.8000:31:13.30+00:13:066:059.9
355SAŁASIŃSKA Marta 521K-3046K 11500:00:0100:30:27.6500:30:29.60+00:13:076:059.8
356KRAKOWSKI Maksymilian 507BYDGOSZCZM-1031M 23900:00:3300:30:28.0500:31:02.00+00:13:086:059.8
357ŁUKASZKIEWICZ Karolina 515K-3047K 11600:00:3400:30:29.6500:31:03.70+00:13:096:059.8
358ZALEWSKA Michalina 41UKS KOPERNIKBYDGOSZCZK-107K 11700:00:3300:30:30.2500:31:03.80+00:13:106:069.8
359CHILEWSKI Janek 426WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONSTRZELCE GÓRNEM-1032M 24000:01:0000:30:33.3000:31:33.35+00:13:136:069.8
360CHILEWSKA Lidia 427CB163STRZELCE GÓRNEK-4032K 11800:00:5900:30:36.7000:31:36.50+00:13:166:079.8
361CHILEWSKI Arkadiusz 424STRZELCE GÓRNEM-4062M 24100:00:5900:30:37.1000:31:36.40+00:13:176:079.8
362KOWALSKA Katarzyna 342BYDGOSZCZK-3048K 11900:00:0100:30:37.3500:30:38.45+00:13:176:079.8
363CZAJA Iwona 345TURK-3049K 12000:00:0700:30:38.5500:30:46.30+00:13:186:079.8
364BUDZIAK Bartosz 14BYDGOSZCZM-4063M 24200:00:5000:30:44.9000:31:35.80+00:13:246:099.8
365URASIŃSKA Karolina 596K-3050K 12100:00:0200:30:45.5000:30:48.35+00:13:256:099.8
366TYKWIŃSKA Agnieszka 230BYDGOSZCZK-3051K 12200:00:0200:30:46.0500:30:48.40+00:13:266:099.8
367PROKOPOWICZ Agnieszka 51KRUSZYN KRAJEŃSKIK-3052K 12300:00:3100:30:46.7000:31:17.85+00:13:266:099.8
368ZAMIATOWSKA Kinga 50BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-4033K 12400:00:3000:30:46.7500:31:17.65+00:13:266:099.7
369SKRZĄTEK Anna 587K-4034K 12500:00:3000:30:47.4500:31:18.00+00:13:276:099.7
370MEGER Agnieszka 149BYDGOSZCZK-3053K 12600:00:2900:30:47.9500:31:17.75+00:13:276:099.7
371RYMASZEWSKI Roman 461OSÓWIECM-4064M 24300:00:3900:30:49.4500:31:28.85+00:13:296:099.7
372BUDZRAL Zuzanna 481BYDGOSZCZK-108K 12700:00:5100:30:51.7500:31:42.95+00:13:316:109.7
373KAMBUŁ Aleksandra 200BYDGOSZCZK-2026K 12800:00:3900:30:52.5000:31:32.35+00:13:326:109.7
374KAMBUŁ Waldemar 222NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-5023M 24400:00:3900:30:52.9500:31:32.70+00:13:326:109.7
375MALICKA Maria 143BYDGOSZCZK-3054K 12900:00:2600:30:57.5500:31:24.00+00:13:376:119.7
376SZAJDA Magdalena 339PRZYŁĘKIK-4035K 13000:00:1700:31:01.1000:31:18.30+00:13:416:129.7
377BYRTEK Sandra 440BYDGOSZCZK-109K 13100:00:0200:31:03.9000:31:06.30+00:13:436:129.7
378PLUCIŃSKA-HUK Aleksandra 261PACTUMBYDGOSZCZK-4036K 13200:00:3100:31:05.0000:31:36.40+00:13:456:139.7
379STAFIEJ Barbara 480BYDGOSZCZK-4037K 13300:00:1800:31:08.2000:31:26.50+00:13:486:139.6
380BYRTEK Grzegorz 439BYDGOSZCZM-4065M 24500:00:0200:31:08.8000:31:11.15+00:13:486:139.6
381WÓJCIK Anna 325BYDGOSZCZK-3055K 13400:00:2200:31:09.6500:31:32.10+00:13:496:149.6
382SMYK Adrianna 441BYDGOSZCZK-2027K 13500:00:1400:31:11.0500:31:25.90+00:13:516:149.6
383RASZKA Jakub 443ŁABISZYNM-2045M 24600:00:1400:31:11.1500:31:25.90+00:13:516:149.6
384KOZICKI Damian 459M-4066M 24700:00:5000:31:12.6500:32:02.70+00:13:526:149.6
385HENNING Maria 533BYDGOSZCZK-1010K 13600:00:4800:31:14.5000:32:02.80+00:13:546:149.6
386WAWRZYNIAK Zuzanna 63BYDGOSZCZK-2028K 13700:00:4100:31:14.9000:31:56.50+00:13:546:159.6
387LEWANDOWSKA Beata 518K-4038K 13800:00:2800:31:17.2500:31:45.80+00:13:576:159.6
388 635  300:00:0000:31:18.2500:31:18.25+00:13:586:159.6
389BINIENDA Martyna 139BIMATKRUSZYNK-1011K 13900:00:1000:31:27.0500:31:37.25+00:14:076:179.5
390BUSZTA Artur 224KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZM-3073M 24800:00:4900:31:29.7500:32:18.80+00:14:096:179.5
391BEDNACZEK Małgorzata 470CIELEK-4039K 14000:00:4900:31:29.9500:32:19.30+00:14:096:189.5
392WIATROWSKA Katarzyna 392BYDGOSZCZK-3056K 14100:00:2200:31:30.2000:31:53.10+00:14:106:189.5
393BUSZTA Julia 225KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZK-1012K 14200:00:4800:31:30.6500:32:18.85+00:14:106:189.5
394RADZIŃSKA Aleksandra 304GOGOLINK-3057K 14300:00:5000:31:36.6500:32:27.55+00:14:166:199.5
395GRALLA Aida 475BYDGOSZCZK-4040K 14400:00:4700:31:36.9500:32:24.30+00:14:166:199.5
396POTNIALSKI Przemysław 563BYDGOSZCZM-2046M 24900:00:5500:31:37.7500:32:33.60+00:14:176:199.5
397AGUSTYNIAK Piotr 454BYDGOSZCZM-4067M 25000:00:4000:31:39.0000:32:19.70+00:14:196:199.5
398SZULC Joanna 453BYDGOSZCZK-4041K 14500:00:4000:31:39.3500:32:19.65+00:14:196:199.5
399PORAZIŃSKA Wiktoria 509K-4042K 14600:00:4000:31:39.6000:32:20.00+00:14:196:209.5
400BOCZKAJA Agata 588SOLEC KUJAWSKIK-3058K 14700:00:2400:31:45.0500:32:09.35+00:14:256:219.4
401MALCZEWSKA Mirka 9SPORT FAKTORYBYDGOSZCZK-60+1K 14800:00:3400:31:46.0000:32:20.60+00:14:266:219.4
402MARIAŃSKA Magda 181ZAMOŚĆK-1013K 14900:00:3600:31:47.4500:32:24.40+00:14:276:219.4
403SROCZYŃSKA Marta 512BYDGOSZCZK-2029K 15000:00:2900:31:59.7500:32:29.30+00:14:396:249.4
404JANUSZEWSKA Monika 631K-4043K 15100:00:2500:32:05.2500:32:31.05+00:14:456:259.3
405CHWIAŁKOWSKA Joanna 177BYDGOSZCZK-4044K 15200:00:4100:32:06.2500:32:47.50+00:14:466:259.3
406SPADZIŃSKA Maria 407STRZYŻAWAK-505K 15300:00:3800:32:07.2000:32:46.00+00:14:476:259.3
407RUDZIŃSKA Karolina 93BYDGOSZCZK-2030K 15400:00:2400:32:07.4500:32:31.55+00:14:476:259.3
408PREWYSZ-KWINTO Joanna 551BYDGOSZCZK-4045K 15500:00:4400:32:07.8500:32:52.45+00:14:476:259.3
409WESOŁOWSKA Ewa 549K-4046K 15600:00:4400:32:08.1000:32:52.65+00:14:486:259.3
410ŚLĘZAK Rafał 159BYDGOSZCZM-4068M 25100:00:4600:32:10.5500:32:57.30+00:14:506:269.3
411NURKIEWICZ Zofia 28KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZK-1014K 15700:00:5100:32:12.4500:33:03.95+00:14:526:269.3
412DZUDZIŃSKA Malwina 622K-1015K 15800:00:1100:32:16.0000:32:27.40+00:14:566:279.3
413TREPANOWSKA Katarzyna 409PRZYŁĘKIK-2031K 15900:00:4100:32:16.2000:32:57.40+00:14:566:279.3
414GĄSIENNICA Joanna 619K-3059K 16000:00:1100:32:16.3000:32:27.30+00:14:566:279.3
415KROLL Agnieszka 610K-2032K 16100:00:3100:32:16.6000:32:48.10+00:14:566:279.3
416KOWALCZYK Violetta 460BYDGOSZCZK-4047K 16200:00:3900:32:25.7000:33:05.40+00:15:056:299.2
417BLOK Monika 546BYDGOSZCZK-3060K 16300:00:3100:32:25.7500:32:56.95+00:15:056:299.3
418NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 630K-3061K 16400:00:1300:32:25.9500:32:39.00+00:15:056:299.2
419BŁASZKIEWICZ Marzena 100BORÓWNOK-3062K 16500:00:1200:32:26.5500:32:39.20+00:15:066:299.2
420PAZDERSKA Aleksandra 590K-2033K 16600:00:0000:32:30.1000:32:30.10+00:15:106:309.2
421WALEWSKA Magdalena 161BYDGOSZCZK-3063K 16700:00:0400:32:33.1500:32:37.20+00:15:136:309.2
422WORONIECKA Anna 117BYDGOSZCZK-3064K 16800:00:3100:32:38.9000:33:09.90+00:15:186:319.2
423LIBERT Karolina 44BYDGOSZCZK-2034K 16900:00:0800:32:39.4500:32:47.80+00:15:196:319.2
424NOWAK Oliwia 138SP NR 12BYDGOSZCZK-1016K 17000:00:1000:32:43.9000:32:53.95+00:15:236:329.2
425BINIENDA Mateusz 140BIMATKRUSZYNM-3074M 25200:00:0900:32:45.3000:32:54.30+00:15:256:339.2
426MICKIEWICZ Katarzyna 36PASŁĘKK-2035K 17100:00:1000:32:47.5000:32:58.30+00:15:276:339.1
427FERTYKOWSKA Magdalena 572K-4048K 17200:00:0700:32:48.8500:32:56.00+00:15:286:339.1
428PATER Amelia 333MUROWANIECK-1017K 17300:00:0000:32:49.1000:32:49.80+00:15:296:339.1
429PIANOWSKA Ewa 395BIURO INŻYNIWRII ŚRODOWISKABYDGOSZCZK-506K 17400:00:1200:32:55.5500:33:07.65+00:15:356:359.1
430BIELENNY Michał 504M-60+4M 25300:00:3600:33:03.9000:33:40.80+00:15:436:369.1
431DUDZIŃSKI Bogusław 621M-4069M 25400:00:1200:33:06.7500:33:19.55+00:15:466:379.1
432DUDZIŃSKA Agnieszka 620K-4049K 17500:00:1200:33:07.0500:33:19.25+00:15:476:379.1
433SMYK Arkadiusz 442BYDGOSZCZM-4070M 25500:00:1500:33:13.1000:33:28.70+00:15:536:389
434GÓREC Kacper 640BYDGOSZCZM-1033M 25600:00:0000:33:20.8000:33:20.80+00:16:006:409
435KUŹNIAR Patryk 502M-2047M 25700:00:4000:33:30.3000:34:11.10+00:16:106:429
436SAPALSKA Michalina 111LUBIEWOK-2036K 17600:00:4500:33:30.4000:34:16.10+00:16:106:429
437KUŹNIAR Melisa 500BYDGOSZCZK-2037K 17700:00:4000:33:31.1000:34:11.50+00:16:116:429
438SAPALSKA Małgorzata 12LUBIEWOK-2038K 17800:00:4500:33:32.7500:34:18.45+00:16:126:428.9
439KLUCZYŃSKA Blanka 127BYDGOSZCZK-3065K 17900:00:0000:33:35.2500:33:35.25+00:16:156:438.9
440ALEKSANDER Alicja 61GLÜCKLICHE EINHÖRCHENPIĘTACZK-2039K 18000:00:4600:33:35.6500:34:21.75+00:16:156:438.9
441KAŹMIERCZAK Gosia 99GLÜCKLICHE EINHÖRCHENBYDGOSZCZK-2040K 18100:00:4500:33:36.2500:34:22.00+00:16:166:438.9
442WIOSNA Tomasz 95GLÜCKLICHE EINHÖRCHENBYDGOSZCZM-2048M 25800:00:4500:33:36.5000:34:22.10+00:16:166:438.9
443JANKOWSKI Rafał 1717 BDHBYDGOSZCZM-4071M 25900:00:5600:33:38.9500:34:35.05+00:16:186:438.9
444ZELEK Aleksandra 169BYDGOSZCZK-4050K 18200:00:5600:33:40.5000:34:36.60+00:16:206:448.9
445WIEKIESAK Dominika 584MAKSYMILIANOWOK-3066K 18300:00:2300:33:45.2000:34:08.75+00:16:256:458.9
446BURCHARDT Agnieszka 585BYDGOSZCZK-3067K 18400:00:2300:33:45.5000:34:09.35+00:16:256:458.9
447FURGAL Adam 379BYDGOSZCZM-4072M 26000:00:4900:33:48.0500:34:37.50+00:16:286:458.9
448GURYN Wiktor 207ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-3075M 26100:00:1200:33:49.6000:34:02.05+00:16:296:468.9
449JAKUBOWSKA Beata 125ELTRA W BIEGUŁOCHOWOK-4051K 18500:01:0200:33:52.7500:34:55.55+00:16:326:468.9
450SIATKOWSKA Anna 402BYDGOSZCZK-3068K 18600:00:1600:33:59.2000:34:15.20+00:16:396:478.8
451ŚCIESIŃSKA Natalia 291BYDGOSZCZK-2041K 18700:00:2300:33:59.8000:34:23.15+00:16:396:488.8
452ZALEWSKA Paulina 42BYDGOSZCZK-3069K 18800:00:3300:34:07.5500:34:40.55+00:16:476:498.8
453SZYMKOWIAK Wanda 284BYDGOSZCZK-2042K 18900:00:3200:34:08.4500:34:40.70+00:16:486:498.8
454KORNIK Agata 59BYDGOSZCZK-507K 19000:00:2600:34:10.3000:34:37.20+00:16:506:508.8
455DYMNICKA Klaudia 415MŁYNARYK-2043K 19100:00:0500:34:16.0000:34:21.10+00:16:566:518.8
456ZALEWSKA Julia 598K-2044K 19200:00:0400:34:16.3000:34:21.00+00:16:566:518.8
457MARECKA Sylwia 589K-4052K 19300:00:1200:34:16.4500:34:28.85+00:16:566:518.8
458KLABACHA Katarzyna 113BYDGOSZCZK-4053K 19400:00:0100:34:23.5500:34:24.95+00:17:036:528.7
459CIEMNIAK Łukasz 447BYDGOSZCZM-3076M 26200:00:1600:34:43.6000:34:59.90+00:17:236:568.6
460FERTYKOWSKA Laura 571ZAMOŚĆK-1018K 19500:00:0600:35:03.0000:35:09.30+00:17:437:008.6
461ŻUBIK Karolina 570KORONOWOK-1019K 19600:00:0600:35:03.1000:35:09.70+00:17:437:008.6
462OLSZEWSKA Marta 274ILOBYDGOSZCZK-3070K 19700:00:2100:35:12.7500:35:33.75+00:17:527:028.5
463ANDERSON Agnieszka 505BYDGOSZCZK-3071K 19800:00:5900:35:41.3500:36:41.00+00:18:217:088.4
464ANDERSOWN Paweł 506BYDGOSZCZM-4073M 26300:00:5800:35:42.1000:36:41.00+00:18:227:088.4
465POPŁAWSKA Joanna 340TURK-3072K 19900:00:0700:35:48.2000:35:55.95+00:18:287:098.4
466WYSOCKA Klaudia 389BYDGOSZCZK-1020K 20000:00:5100:36:02.0500:36:54.00+00:18:427:128.3
467FURGAL Maria 384BYDGOSZCZK-4054K 20100:00:5200:36:07.4000:37:00.00+00:18:477:138.3
468TOMECKI Teodor 368NIWYM-3077M 26400:01:1100:36:19.1500:37:30.60+00:18:597:158.3
469TOMECKA Marzena 369NIWYK-3073K 20200:01:0900:36:20.7500:37:30.60+00:19:007:168.3
470POKORSKA Roma 629K-3074K 20300:00:2500:36:26.0000:36:51.80+00:19:067:178.2
471RADKOWSKI Jakub 617M-1034M 26500:00:4200:36:29.6000:37:12.40+00:19:097:188.2
472WOŹNIAK Jacek 1832. RWT SPBYDGOSZCZM-5024M 26600:00:0000:36:51.5000:36:51.50+00:19:317:228.1
473CYBUL Anna 43BYDGOSZCZK-4055K 20400:00:2300:36:51.8500:37:14.95+00:19:317:228.1
474KOGUT Szymon 608M-1035M 26700:00:3700:37:01.1000:37:39.00+00:19:417:248.1
475FORDON Sławek 229BYDGOSZCZM-4074M 26800:00:5800:37:19.9500:38:18.00+00:19:597:288
476FORDON Hanna 235BYDGOSZCZK-4056K 20500:00:5700:37:20.2000:38:18.00+00:20:007:288
477SMOLA Daniel 2593LOBYDGOSZCZM-4075M 26900:00:5200:37:22.3500:38:15.25+00:20:027:288
478KRZYWDZIŃSKI Daniel 67BYDGOSZCZM-4076M 27000:00:3000:37:27.8500:37:58.55+00:20:077:298
479KRZYWDZIŃSKA Alicja 66BYDGOSZCZK-4057K 20600:00:3000:37:28.1500:37:59.00+00:20:087:298
480BUSZTA Anna 223KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZK-3075K 20700:00:4800:37:45.2500:38:34.15+00:20:257:337.9
481ŁYCZYWEK Wiktoria 416BYDGOSZCZK-1021K 20800:00:4800:37:45.6000:38:34.35+00:20:257:337.9
482TREPANOWSKI Michał 408PRZYŁĘKIM-2049M 27100:00:4100:38:15.4000:38:56.60+00:20:557:397.8
483URBANOWICZ Dariusz 242BIAŁE BŁOTAM-5025M 27200:00:5400:38:24.6000:39:18.60+00:21:047:407.8
484PŁOCKA Patrycja 216BYDGOSZCZK-3076K 20900:00:2400:38:50.3000:39:14.50+00:21:307:467.7
485CHMIELEWSKA Paulina 27BYDGOSZCZK-2045K 21000:00:4300:38:51.0500:39:34.95+00:21:317:467.7
486CHMIELEWSKI Patryk 23BYDGOSZCZM-2050M 27300:00:4300:38:51.1500:39:35.00+00:21:317:467.7
487WITKOWSKA Danuta 381BYDGOSZCZK-60+2K 21100:00:2700:40:07.7500:40:35.00+00:22:478:017.5
488WARDĘCKA- HOŁTYN Justyna 336BYDGOSZCZK-2046K 21200:00:5100:40:38.4500:41:29.95+00:23:188:077.4
489MYK Mariusz 433BYDGOSZCZM-3078M 27400:00:2700:40:47.7000:41:15.35+00:23:278:097.4
490MISCHKE Joanna 436BYDGOSZCZK-2047K 21300:00:2700:40:48.7500:41:16.25+00:23:288:097.3
491SMARUJ - SADOWSKA Janina 253BYDGOSZCZK-60+3K 21400:00:5300:41:02.8500:41:56.55+00:23:428:127.3
492PAWLACZYK Grażyna 418BYDGOSZCZK-60+4K 21500:00:5200:41:12.7000:42:05.00+00:23:528:147.3
493SENGEBUSCH - MAŁECKA Beata 399NZSBIAŁE BLOTAK-508K 21600:00:5100:43:06.8500:43:58.65+00:25:468:377
494MURAWSKA Oliwia 77BYDGOSZCZK-1022K 21700:00:3300:45:13.3500:45:47.10+00:27:539:026.6
495DELIG Danuta 554BYDGOSZCZK-509K 21800:00:5300:45:31.1000:46:24.75+00:28:119:066.6
496BECZYŃSKA Justyna 514K-2048K 21900:00:3300:45:31.3500:46:05.25+00:28:119:066.6
497SAMSELSKA-LASZUK Mariola 254KRAJANKABIAŁE BŁOTAK-5010K 22000:00:5300:45:31.9500:46:25.90+00:28:119:066.6
498MARCINIAK Wiktoria 600K-1023K 22100:00:05   
499NOWICKA Marta 236NIGHT RUNNERSTURK-2049K 22200:00:50   
Znaleziono 499 wynik(ów)