II MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IZY

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
630
Wystartowało/ Started:
499
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
497
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: K-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WŁODARSKA Roksana 145SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK-201K 1700:00:0800:24:38.6000:24:47.00 4:5512.2
2LUZAK Magdalena 449BIEGNĘ DLA AGU, KRZYŻACZKA I TOMECZKABYDGOSZCZK-202K 2100:00:0600:24:50.8000:24:57.60+00:00:124:5812.1
3MAJDA Kasia 107BYDGOSZCZK-203K 3300:00:2000:26:10.5000:26:30.55+00:01:315:1411.5
4ŁUSZCZEK Iwona 75RYNARZEWOK-204K 3500:00:2400:26:17.3000:26:41.50+00:01:385:1511.4
5TRAWCZYŃSKA Katarzyna 73BYDGOSZCZK-205K 3600:00:2500:26:18.8000:26:43.80+00:01:405:1511.4
6WŁODARCZYK Olga 240#BANANATEAMRUSZKOWICEK-206K 3800:00:3200:26:30.1500:27:02.85+00:01:515:1811.3
7LIS Monika 451BYDGOSZCZK-207K 4200:00:2300:26:37.6500:27:01.05+00:01:595:1911.3
8PIETRZAK Agata 378BYDGOSZCZK-208K 4300:00:2800:26:38.1500:27:07.00+00:01:595:1911.3
9GRODZKA Ewelina 218DOBRCZK-209K 4500:00:0700:26:47.1000:26:54.90+00:02:085:2111.2
10WIELIŃSKA Dorota 614K-2010K 4900:00:2300:27:23.8500:27:47.00+00:02:455:2810.9
11OSIŃSKA Daria 602K-2011K 5500:00:3900:27:41.5000:28:20.55+00:03:025:3210.8
12ŚWIATOWY Daria 120BYDGOSZCZK-2012K 5600:00:1900:27:48.3500:28:07.75+00:03:095:3310.8
13NALIŃSKA Anna 420BRZOZAK-2013K 6100:00:0700:28:02.2000:28:09.35+00:03:235:3610.7
14SZNEJDROWSKA Agnieszka 599K-2014K 6800:00:0400:28:14.5500:28:19.30+00:03:355:3910.6
15ZAUER Magda 382-ŚWIECIEK-2015K 6900:00:4300:28:14.5500:28:57.85+00:03:355:3810.6
16OŻGA Agnieszka 31BYDGOSZCZK-2016K 7000:00:2900:28:24.0000:28:53.90+00:03:455:4010.6
17CEGIELSKA Dominika 349MAKSYMILIANOWOK-2017K 7100:00:4700:28:25.3500:29:13.25+00:03:465:4110.6
18GĄSIOROWSKA Justyna 18PIOTROWICEK-2018K 7600:00:2600:28:46.9000:29:13.75+00:04:085:4510.4
19TUREK Natalia 517K-2019K 8000:00:1100:28:58.5500:29:10.05+00:04:195:4710.4
20CZECZINSKA Pamela 115ŚWIECIEK-2020K 8100:00:3400:28:59.6500:29:34.55+00:04:215:4810.3
21CZERENKIEWICZ Magdalena 238BLACKSTARMTBBYDGOSZCZK-2021K 8200:00:4500:29:01.8500:29:47.15+00:04:235:4810.3
22ROSZCZYNIAŁA Paula 373BYDGOSZCZK-2022K 9100:00:0500:29:18.4500:29:24.25+00:04:395:5110.2
23MUSIAŁ Emilia 525K-2023K 10400:00:3900:29:40.6000:30:20.30+00:05:025:5610.1
24CHROMIŃSKA Paulina 182BYDGOSZCZK-2024K 10800:00:0000:30:12.2500:30:12.45+00:05:336:029.9
25MAJEWSKA Małgorzata 431GRUDZIĄDZK-2025K 11300:00:1900:30:26.6500:30:46.50+00:05:486:059.9
26KAMBUŁ Aleksandra 200BYDGOSZCZK-2026K 12800:00:3900:30:52.5000:31:32.35+00:06:136:109.7
27SMYK Adrianna 441BYDGOSZCZK-2027K 13500:00:1400:31:11.0500:31:25.90+00:06:326:149.6
28WAWRZYNIAK Zuzanna 63BYDGOSZCZK-2028K 13700:00:4100:31:14.9000:31:56.50+00:06:366:159.6
29SROCZYŃSKA Marta 512BYDGOSZCZK-2029K 15000:00:2900:31:59.7500:32:29.30+00:07:216:249.4
30RUDZIŃSKA Karolina 93BYDGOSZCZK-2030K 15400:00:2400:32:07.4500:32:31.55+00:07:286:259.3
31TREPANOWSKA Katarzyna 409PRZYŁĘKIK-2031K 15900:00:4100:32:16.2000:32:57.40+00:07:376:279.3
32KROLL Agnieszka 610K-2032K 16100:00:3100:32:16.6000:32:48.10+00:07:386:279.3
33PAZDERSKA Aleksandra 590K-2033K 16600:00:0000:32:30.1000:32:30.10+00:07:516:309.2
34LIBERT Karolina 44BYDGOSZCZK-2034K 16900:00:0800:32:39.4500:32:47.80+00:08:006:319.2
35MICKIEWICZ Katarzyna 36PASŁĘKK-2035K 17100:00:1000:32:47.5000:32:58.30+00:08:086:339.1
36SAPALSKA Michalina 111LUBIEWOK-2036K 17600:00:4500:33:30.4000:34:16.10+00:08:516:429
37KUŹNIAR Melisa 500BYDGOSZCZK-2037K 17700:00:4000:33:31.1000:34:11.50+00:08:526:429
38SAPALSKA Małgorzata 12LUBIEWOK-2038K 17800:00:4500:33:32.7500:34:18.45+00:08:546:428.9
39ALEKSANDER Alicja 61GLÜCKLICHE EINHÖRCHENPIĘTACZK-2039K 18000:00:4600:33:35.6500:34:21.75+00:08:576:438.9
40KAŹMIERCZAK Gosia 99GLÜCKLICHE EINHÖRCHENBYDGOSZCZK-2040K 18100:00:4500:33:36.2500:34:22.00+00:08:576:438.9
41ŚCIESIŃSKA Natalia 291BYDGOSZCZK-2041K 18700:00:2300:33:59.8000:34:23.15+00:09:216:488.8
42SZYMKOWIAK Wanda 284BYDGOSZCZK-2042K 18900:00:3200:34:08.4500:34:40.70+00:09:296:498.8
43DYMNICKA Klaudia 415MŁYNARYK-2043K 19100:00:0500:34:16.0000:34:21.10+00:09:376:518.8
44ZALEWSKA Julia 598K-2044K 19200:00:0400:34:16.3000:34:21.00+00:09:376:518.8
45CHMIELEWSKA Paulina 27BYDGOSZCZK-2045K 21000:00:4300:38:51.0500:39:34.95+00:14:127:467.7
46WARDĘCKA- HOŁTYN Justyna 336BYDGOSZCZK-2046K 21200:00:5100:40:38.4500:41:29.95+00:15:598:077.4
47MISCHKE Joanna 436BYDGOSZCZK-2047K 21300:00:2700:40:48.7500:41:16.25+00:16:108:097.3
48BECZYŃSKA Justyna 514K-2048K 21900:00:3300:45:31.3500:46:05.25+00:20:529:066.6
49NOWICKA Marta 236NIGHT RUNNERSTURK-2049K 22200:00:50   
Znaleziono 49 wynik(ów)