Organizator : | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy |
Data : | 2017-12-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 630 |
Wystartowało : | 499 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 497 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DURAŁEK Oskar | 377 | PRUSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
2 | SZCZEŚNIAK Wiktor | 307 | Zawisza | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | |
3 | ZIELIŃSKI Maciej | 315 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
4 | KOJRO Mateusz | 193 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
5 | GRUDZKA Albert | 320 | Wyższe Seminarium Duchowne | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-10 | 00:00:00 | |
6 | NIEZBEDZKI Gracjan | 593 | M-10 | 00:00:00 | |||
7 | HUTEK Kamil | 548 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
8 | WŁOCH Mateusz | 540 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
9 | GÓREC Kacper | 640 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
10 | KAMIŃSKI Jakub | 565 | NIEMCZ | M-10 | 00:00:01 | ||
11 | KOMOROWSKI Jakub | 233 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:02 | ||
12 | NALIŃSKI Mateusz | 425 | BRZOZA | M-10 | 00:00:03 | ||
13 | KRAWCZYK Damian | 190 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:03 | ||
14 | SZATKOWSKI Marcin | 595 | M-10 | 00:00:03 | |||
15 | GAC Wojciech | 542 | BRZOZA | M-10 | 00:00:03 | ||
16 | BRACIKOWSKI Bartosz | 162 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:04 | ||
17 | ANISZCZYK Hubert | 580 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:06 | ||
18 | TALAR Cezary | 34 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:10 | ||
19 | STAFIEJ Paweł | 84 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:15 | ||
20 | PAWSKI Hubert | 523 | KONICZEWICE | M-10 | 00:00:25 | ||
21 | WEBER Krzysztof | 187 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:32 | ||
22 | KACZOR Michał | 257 | 3LO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:32 | |
23 | KRAKOWSKI Maksymilian | 507 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:33 | ||
24 | WESOŁOWSKI Kamil | 597 | M-10 | 00:00:33 | |||
25 | WESOŁOWSKI Emil | 151 | SZURUSIE TEAM | ZIELONKA | M-10 | 00:00:35 | |
26 | KOGUT Szymon | 608 | M-10 | 00:00:37 | |||
27 | KRYSZAK Olaf | 400 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:38 | ||
28 | WALASEK Jakub | 605 | M-10 | 00:00:38 | |||
29 | TYKWIŃSKI Kacper | 606 | M-10 | 00:00:38 | |||
30 | RADKOWSKI Jakub | 617 | M-10 | 00:00:42 | |||
31 | ZARECKI Jakub | 295 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:48 | ||
32 | KLISZEWSKI Piotr | 627 | M-10 | 00:00:49 | |||
33 | DOLATA Jakub | 176 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:55 | ||
34 | BORUSZEWSKI Remigiusz | 119 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:55 | ||
35 | CHILEWSKI Janek | 426 | Wisełka Bydgoszcz-Fordon | STRZELCE GÓRNE | M-10 | 00:01:00 |
Znaleziono 35 wynik(ów)