Organizator : | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy |
Data : | 2017-12-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 630 |
Wystartowało : | 499 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 497 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 314 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 2 | M 1 | 00:00:00 | 00:17:20.00 | 00:17:20.00 | 3:28 | 17.3 (100%) | ||
1 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 11 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 1 | M 2 | 00:00:00 | 00:17:20.00 | 00:17:20.00 | +00:00:00 (0.0%) | 3:28 | 17.3 (100%) | |
3 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 96 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 3 | M 4 | 00:00:00 | 00:17:53.20 | 00:17:53.20 | +00:00:33 (3.1%) | 3:34 | 16.8 (97.1%) | |
4 | JOACHIMIAK Marek | 464 | INOWROCŁAW | M-20 | 4 | M 10 | 00:00:00 | 00:18:35.35 | 00:18:35.35 | +00:01:15 (6.8%) | 3:43 | 16.1 (93.1%) | ||
5 | WARSZAWSKI Przemysław | 220 | BYDGOSZCZ | M-20 | 5 | M 18 | 00:00:01 | 00:19:38.10 | 00:19:39.90 | +00:02:18 (11.7%) | 3:55 | 15.3 (88.4%) | ||
6 | GRALIK Jedrzej | 165 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 6 | M 20 | 00:00:02 | 00:19:46.50 | 00:19:48.75 | +00:02:26 (12.3%) | 3:57 | 15.2 (87.9%) | |
7 | GROBELNIAK Adam | 219 | KORYTOWO | M-20 | 7 | M 22 | 00:00:00 | 00:19:59.00 | 00:19:59.30 | +00:02:39 (13.3%) | 3:59 | 15 (86.7%) | ||
8 | WAŁĘZA Hubert | 221 | Kanałowa Team | BYDGOSZCZZ | M-20 | 8 | M 23 | 00:00:00 | 00:19:59.90 | 00:20:00.70 | +00:02:39 (13.3%) | 4:00 | 15 (86.7%) | |
9 | SAPA Kacper | 578 | M-20 | 9 | M 25 | 00:00:03 | 00:20:14.40 | 00:20:18.15 | +00:02:54 (14.4%) | 4:03 | 14.8 (85.5%) | |||
10 | WANKIEWICZ Łukasz | 148 | SZURUSIE TEAM | BYDGOSZCZ | M-20 | 10 | M 26 | 00:00:00 | 00:20:15.85 | 00:20:15.85 | +00:02:55 (14.5%) | 4:03 | 14.8 (85.5%) | |
11 | SAPA Oskar | 577 | BYDGOSZCZ | M-20 | 11 | M 30 | 00:00:03 | 00:20:28.15 | 00:20:31.75 | +00:03:08 (15.3%) | 4:05 | 14.7 (85.0%) | ||
12 | BIAŁY Dawid | 472 | LUCIM | M-20 | 12 | M 33 | 00:00:21 | 00:20:37.40 | 00:20:59.10 | +00:03:17 (16.0%) | 4:07 | 14.5 (83.8%) | ||
13 | BIAŁEK Grzegorz | 319 | Wyższe Seminarium Duchowne | BYDGOSZCZ | M-20 | 13 | M 43 | 00:00:13 | 00:21:22.55 | 00:21:36.10 | +00:04:02 (18.9%) | 4:16 | 14 (80.9%) | |
14 | KULIŃSKI Grzegorz | 203 | BYDGOSZCZ | M-20 | 14 | M 49 | 00:00:00 | 00:21:32.85 | 00:21:33.00 | +00:04:12 (19.6%) | 4:18 | 13.9 (80.3%) | ||
15 | GRALIK Kacper | 110 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 15 | M 50 | 00:00:15 | 00:21:36.20 | 00:21:51.40 | +00:04:16 (19.8%) | 4:19 | 13.9 (80.3%) | |
16 | MYKOLA Cherii | 601 | M-20 | 16 | M 52 | 00:00:17 | 00:21:50.60 | 00:22:08.55 | +00:04:30 (20.6%) | 4:22 | 13.7 (79.2%) | |||
17 | HEJDA Kamil | 536 | BYDGOSZCZ | M-20 | 17 | M 57 | 00:00:01 | 00:21:58.50 | 00:22:00.20 | +00:04:38 (21.1%) | 4:23 | 13.6 (78.6%) | ||
18 | FILIPEK Patryk | 122 | SOPOT | M-20 | 18 | M 74 | 00:00:19 | 00:22:28.35 | 00:22:47.40 | +00:05:08 (22.9%) | 4:29 | 13.4 (77.5%) | ||
19 | ROSZCZYNIAŁA Adrian | 586 | BYDGOSZCZ | M-20 | 19 | M 92 | 00:00:06 | 00:23:08.15 | 00:23:14.80 | +00:05:48 (25.1%) | 4:37 | 13 (75.1%) | ||
20 | LEWANDOWSKI Marcin | 466 | STĘSZEWKO | M-20 | 20 | M 100 | 00:00:10 | 00:23:25.80 | 00:23:36.60 | +00:06:05 (26.0%) | 4:41 | 12.8 (74.0%) | ||
21 | FURGAL Szymon | 386 | BYDGOSZCZ | M-20 | 21 | M 104 | 00:00:50 | 00:23:28.40 | 00:24:18.50 | +00:06:08 (26.2%) | 4:41 | 12.8 (74.0%) | ||
22 | BIAŁKOWSKI Tymotetusz | 616 | M-20 | 22 | M 110 | 00:00:13 | 00:23:40.10 | 00:23:53.20 | +00:06:20 (26.8%) | 4:44 | 12.7 (73.4%) | |||
23 | REPCZYŃSKI Tomasz | 478 | BYDGOSZCZ | M-20 | 23 | M 121 | 00:00:19 | 00:24:13.40 | 00:24:32.80 | +00:06:53 (28.4%) | 4:50 | 12.4 (71.7%) | ||
24 | SZNAJDROWSKI Mateusz | 324 | KORONOWO | M-20 | 24 | M 126 | 00:01:01 | 00:24:18.30 | 00:25:19.90 | +00:06:58 (28.7%) | 4:51 | 12.3 (71.1%) | ||
25 | TUREK Mateusz | 624 | M-20 | 25 | M 127 | 00:00:11 | 00:24:19.05 | 00:24:30.20 | +00:06:59 (28.7%) | 4:51 | 12.3 (71.1%) | |||
26 | MIERNIK Szymon | 10 | CHOJNICE | M-20 | 26 | M 131 | 00:00:41 | 00:24:29.90 | 00:25:11.80 | +00:07:09 (29.2%) | 4:54 | 12.2 (70.5%) | ||
27 | WILCZYŃSKI Łukasz | 1 | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | BYDGOSZCZ | M-20 | 27 | M 145 | 00:00:18 | 00:24:47.00 | 00:25:05.60 | +00:07:27 (30.1%) | 4:57 | 12.1 (69.9%) | |
28 | WIŚNIEWSKI Gracjan | 612 | M-20 | 28 | M 146 | 00:00:08 | 00:24:47.45 | 00:24:55.50 | +00:07:27 (30.1%) | 4:57 | 12.1 (69.9%) | |||
29 | POBIEDZIŃSKI Robert | 510 | BYDGOSZCZ | M-20 | 29 | M 149 | 00:00:29 | 00:24:56.45 | 00:25:25.65 | +00:07:36 (30.5%) | 4:59 | 12 (69.4%) | ||
30 | OLSZEWSKI Mikołaj | 91 | BYDGOSZCZ | M-20 | 30 | M 153 | 00:00:08 | 00:25:02.65 | 00:25:10.70 | +00:07:42 (30.8%) | 5:00 | 12 (69.4%) | ||
31 | ZAWADZKI Kamil | 350 | IŁAWA | M-20 | 31 | M 154 | 00:00:04 | 00:25:03.40 | 00:25:08.25 | +00:07:43 (30.8%) | 5:00 | 12 (69.4%) | ||
32 | STUCKI Jan | 271 | BYDGOSZCZ | M-20 | 32 | M 164 | 00:00:04 | 00:25:43.35 | 00:25:47.70 | +00:08:23 (32.6%) | 5:08 | 11.7 (67.6%) | ||
33 | KLETKIEWICZ Marek | 579 | BYDGOSZCZ | M-20 | 33 | M 180 | 00:00:09 | 00:26:34.90 | 00:26:43.90 | +00:09:14 (34.8%) | 5:18 | 11.3 (65.3%) | ||
34 | OSENDOWSKI Andrzej | 537 | BYDGOSZCZ | M-20 | 34 | M 183 | 00:00:20 | 00:26:37.20 | 00:26:57.55 | +00:09:17 (34.9%) | 5:19 | 11.3 (65.3%) | ||
35 | KIERSKI Maciej | 92 | BYDGOSZCZ | M-20 | 35 | M 192 | 00:00:08 | 00:27:07.45 | 00:27:15.55 | +00:09:47 (36.1%) | 5:25 | 11.1 (64.2%) | ||
36 | MASZADZIŃSKI Mateusz | 581 | BYDGOSZCZ | M-20 | 36 | M 193 | 00:00:28 | 00:27:09.65 | 00:27:38.05 | +00:09:49 (36.2%) | 5:26 | 11 (63.6%) | ||
37 | WORZAŁA Michał | 300 | BYDGOSZCZ | M-20 | 37 | M 197 | 00:00:59 | 00:27:21.70 | 00:28:21.30 | +00:10:01 (36.7%) | 5:28 | 11 (63.6%) | ||
38 | MAĆKOWSKI Damian | 312 | BYDGOSZCZ | M-20 | 38 | M 201 | 00:00:38 | 00:27:43.20 | 00:28:22.05 | +00:10:23 (37.5%) | 5:32 | 10.8 (62.4%) | ||
39 | KUTA Jakub | 401 | BYDGOSZCZ | M-20 | 39 | M 207 | 00:00:43 | 00:28:09.40 | 00:28:52.65 | +00:10:49 (38.4%) | 5:37 | 10.7 (61.8%) | ||
40 | PAWLAK Wojciech | 351 | NIEMCZ | M-20 | 40 | M 208 | 00:00:47 | 00:28:25.25 | 00:29:13.15 | +00:11:05 (39.0%) | 5:41 | 10.6 (61.3%) | ||
41 | LIPIŃSKI Adam | 227 | BYDGOSZCZ | M-20 | 41 | M 219 | 00:00:35 | 00:29:13.20 | 00:29:48.60 | +00:11:53 (40.7%) | 5:50 | 10.3 (59.5%) | ||
42 | KUCHARSKI Łukasz | 292 | BYDGOSZCZ | M-20 | 42 | M 221 | 00:00:36 | 00:29:19.70 | 00:29:56.30 | +00:11:59 (40.9%) | 5:52 | 10.2 (59.0%) | ||
43 | CHILEWSKI Mikołaj | 429 | Kuj.Pom.klub jezdziecki | STRZELCE GÓRNE | M-20 | 43 | M 232 | 00:01:00 | 00:30:01.85 | 00:31:02.35 | +00:12:41 (42.3%) | 6:00 | 10 (57.8%) | |
44 | KACZMAREK Marcin | 435 | GRUDZIĄDZ | M-20 | 44 | M 237 | 00:00:21 | 00:30:25.90 | 00:30:47.40 | +00:13:05 (43.0%) | 6:05 | 9.9 (57.2%) | ||
45 | RASZKA Jakub | 443 | ŁABISZYN | M-20 | 45 | M 246 | 00:00:14 | 00:31:11.15 | 00:31:25.90 | +00:13:51 (44.4%) | 6:14 | 9.6 (55.5%) | ||
46 | POTNIALSKI Przemysław | 563 | BYDGOSZCZ | M-20 | 46 | M 249 | 00:00:55 | 00:31:37.75 | 00:32:33.60 | +00:14:17 (45.2%) | 6:19 | 9.5 (54.9%) | ||
47 | KUŹNIAR Patryk | 502 | M-20 | 47 | M 257 | 00:00:40 | 00:33:30.30 | 00:34:11.10 | +00:16:10 (48.3%) | 6:42 | 9 (52.0%) | |||
48 | WIOSNA Tomasz | 95 | Glückliche Einhörchen | BYDGOSZCZ | M-20 | 48 | M 258 | 00:00:45 | 00:33:36.50 | 00:34:22.10 | +00:16:16 (48.4%) | 6:43 | 8.9 (51.4%) | |
49 | TREPANOWSKI Michał | 408 | PRZYŁĘKI | M-20 | 49 | M 271 | 00:00:41 | 00:38:15.40 | 00:38:56.60 | +00:20:55 (54.7%) | 7:39 | 7.8 (45.1%) | ||
50 | CHMIELEWSKI Patryk | 23 | BYDGOSZCZ | M-20 | 50 | M 273 | 00:00:43 | 00:38:51.15 | 00:39:35.00 | +00:21:31 (55.4%) | 7:46 | 7.7 (44.5%) |
Znaleziono 50 wynik(ów)