II MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IZY

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
630
Wystartowało/ Started:
499
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
497
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAGODZIŃSKI Mateusz 314BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-202M 100:00:0000:17:20.0000:17:20.00 3:2817.3
2TUCZYŃSKI Sylwester Leon 11BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-201M 200:00:0000:17:20.0000:17:20.00+00:00:003:2817.3
3TUCHOLSKI Bartłomiej 96BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 400:00:0000:17:53.2000:17:53.20+00:00:333:3416.8
4JOACHIMIAK Marek 464INOWROCŁAWM-204M 1000:00:0000:18:35.3500:18:35.35+00:01:153:4316.1
5WARSZAWSKI Przemysław 220BYDGOSZCZM-205M 1800:00:0100:19:38.1000:19:39.90+00:02:183:5515.3
6GRALIK Jedrzej 165BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-206M 2000:00:0200:19:46.5000:19:48.75+00:02:263:5715.2
7GROBELNIAK Adam 219KORYTOWOM-207M 2200:00:0000:19:59.0000:19:59.30+00:02:393:5915
8WAŁĘZA Hubert 221KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZZM-208M 2300:00:0000:19:59.9000:20:00.70+00:02:394:0015
9SAPA Kacper 578M-209M 2500:00:0300:20:14.4000:20:18.15+00:02:544:0314.8
10WANKIEWICZ Łukasz 148SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-2010M 2600:00:0000:20:15.8500:20:15.85+00:02:554:0314.8
11SAPA Oskar 577BYDGOSZCZM-2011M 3000:00:0300:20:28.1500:20:31.75+00:03:084:0514.7
12BIAŁY Dawid 472LUCIMM-2012M 3300:00:2100:20:37.4000:20:59.10+00:03:174:0714.5
13BIAŁEK Grzegorz 319WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-2013M 4300:00:1300:21:22.5500:21:36.10+00:04:024:1614
14KULIŃSKI Grzegorz 203BYDGOSZCZM-2014M 4900:00:0000:21:32.8500:21:33.00+00:04:124:1813.9
15GRALIK Kacper 110BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2015M 5000:00:1500:21:36.2000:21:51.40+00:04:164:1913.9
16MYKOLA Cherii 601M-2016M 5200:00:1700:21:50.6000:22:08.55+00:04:304:2213.7
17HEJDA Kamil 536BYDGOSZCZM-2017M 5700:00:0100:21:58.5000:22:00.20+00:04:384:2313.6
18FILIPEK Patryk 122SOPOTM-2018M 7400:00:1900:22:28.3500:22:47.40+00:05:084:2913.4
19ROSZCZYNIAŁA Adrian 586BYDGOSZCZM-2019M 9200:00:0600:23:08.1500:23:14.80+00:05:484:3713
20LEWANDOWSKI Marcin 466STĘSZEWKOM-2020M 10000:00:1000:23:25.8000:23:36.60+00:06:054:4112.8
21FURGAL Szymon 386BYDGOSZCZM-2021M 10400:00:5000:23:28.4000:24:18.50+00:06:084:4112.8
22BIAŁKOWSKI Tymotetusz 616M-2022M 11000:00:1300:23:40.1000:23:53.20+00:06:204:4412.7
23REPCZYŃSKI Tomasz 478BYDGOSZCZM-2023M 12100:00:1900:24:13.4000:24:32.80+00:06:534:5012.4
24SZNAJDROWSKI Mateusz 324KORONOWOM-2024M 12600:01:0100:24:18.3000:25:19.90+00:06:584:5112.3
25TUREK Mateusz 624M-2025M 12700:00:1100:24:19.0500:24:30.20+00:06:594:5112.3
26MIERNIK Szymon 10CHOJNICEM-2026M 13100:00:4100:24:29.9000:25:11.80+00:07:094:5412.2
27WILCZYŃSKI Łukasz 11 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-2027M 14500:00:1800:24:47.0000:25:05.60+00:07:274:5712.1
28WIŚNIEWSKI Gracjan 612M-2028M 14600:00:0800:24:47.4500:24:55.50+00:07:274:5712.1
29POBIEDZIŃSKI Robert 510BYDGOSZCZM-2029M 14900:00:2900:24:56.4500:25:25.65+00:07:364:5912
30OLSZEWSKI Mikołaj 91BYDGOSZCZM-2030M 15300:00:0800:25:02.6500:25:10.70+00:07:425:0012
31ZAWADZKI Kamil 350IŁAWAM-2031M 15400:00:0400:25:03.4000:25:08.25+00:07:435:0012
32STUCKI Jan 271BYDGOSZCZM-2032M 16400:00:0400:25:43.3500:25:47.70+00:08:235:0811.7
33KLETKIEWICZ Marek 579BYDGOSZCZM-2033M 18000:00:0900:26:34.9000:26:43.90+00:09:145:1811.3
34OSENDOWSKI Andrzej 537BYDGOSZCZM-2034M 18300:00:2000:26:37.2000:26:57.55+00:09:175:1911.3
35KIERSKI Maciej 92BYDGOSZCZM-2035M 19200:00:0800:27:07.4500:27:15.55+00:09:475:2511.1
36MASZADZIŃSKI Mateusz 581BYDGOSZCZM-2036M 19300:00:2800:27:09.6500:27:38.05+00:09:495:2611
37WORZAŁA Michał 300BYDGOSZCZM-2037M 19700:00:5900:27:21.7000:28:21.30+00:10:015:2811
38MAĆKOWSKI Damian 312BYDGOSZCZM-2038M 20100:00:3800:27:43.2000:28:22.05+00:10:235:3210.8
39KUTA Jakub 401BYDGOSZCZM-2039M 20700:00:4300:28:09.4000:28:52.65+00:10:495:3710.7
40PAWLAK Wojciech 351NIEMCZM-2040M 20800:00:4700:28:25.2500:29:13.15+00:11:055:4110.6
41LIPIŃSKI Adam 227BYDGOSZCZM-2041M 21900:00:3500:29:13.2000:29:48.60+00:11:535:5010.3
42KUCHARSKI Łukasz 292BYDGOSZCZM-2042M 22100:00:3600:29:19.7000:29:56.30+00:11:595:5210.2
43CHILEWSKI Mikołaj 429KUJ.POM.KLUB JEZDZIECKISTRZELCE GÓRNEM-2043M 23200:01:0000:30:01.8500:31:02.35+00:12:416:0010
44KACZMAREK Marcin 435GRUDZIĄDZM-2044M 23700:00:2100:30:25.9000:30:47.40+00:13:056:059.9
45RASZKA Jakub 443ŁABISZYNM-2045M 24600:00:1400:31:11.1500:31:25.90+00:13:516:149.6
46POTNIALSKI Przemysław 563BYDGOSZCZM-2046M 24900:00:5500:31:37.7500:32:33.60+00:14:176:199.5
47KUŹNIAR Patryk 502M-2047M 25700:00:4000:33:30.3000:34:11.10+00:16:106:429
48WIOSNA Tomasz 95GLÜCKLICHE EINHÖRCHENBYDGOSZCZM-2048M 25800:00:4500:33:36.5000:34:22.10+00:16:166:438.9
49TREPANOWSKI Michał 408PRZYŁĘKIM-2049M 27100:00:4100:38:15.4000:38:56.60+00:20:557:397.8
50CHMIELEWSKI Patryk 23BYDGOSZCZM-2050M 27300:00:4300:38:51.1500:39:35.00+00:21:317:467.7
Znaleziono 50 wynik(ów)