II MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IZY

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
630
Wystartowało/ Started:
499
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
497
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NAWROCKI Slawomir 170VICTORIA KORONOWOKORONOWOM-301M 300:00:0000:17:46.6500:17:47.50 3:3316.9
2KOLMAJER Rafał 634M-302M 500:00:0000:17:59.9000:17:59.90+00:00:133:3516.7
3WIĘCKOWSKI Dariusz 35ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-303M 600:00:0000:18:02.9000:18:03.00+00:00:163:3616.6
4ŚLUSARSKI Przemysław 267BYDGOSZCZM-304M 700:00:0000:18:16.8000:18:16.80+00:00:303:3916.4
5SZLINGER Jakub 25TEAM KUCYKITURM-305M 1200:00:0000:19:06.0500:19:06.55+00:01:193:4915.7
6LEWANDOWSKI Filip 390BYDGOSZCZM-306M 1300:00:0200:19:06.7000:19:09.10+00:01:203:4915.7
7DURCZAK Jerzy 56BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM-307M 1500:00:0000:19:13.3500:19:13.75+00:01:263:5015.6
8LEWANDOWSKI Mirosław 559M-308M 2100:00:0000:19:49.4500:19:49.55+00:02:023:5715.1
9KAMIŃSKI Michał 553BYDGOSZCZM-309M 2700:00:0000:20:18.4000:20:18.70+00:02:314:0314.8
10SZATTEN Dawid 615M-3010M 2800:00:0500:20:18.5000:20:24.40+00:02:314:0314.8
11SUDOŁ Jacek 374BYDGOSZCZM-3011M 2900:00:0000:20:23.2500:20:23.25+00:02:364:0414.7
12OLSZEWSKI Radosław 628M-3012M 3400:00:0100:20:38.8000:20:40.40+00:02:524:0714.5
13LESZCZYŃSKI Łukasz 538BYDGOSZCZM-3013M 3700:00:0200:20:53.4500:20:56.00+00:03:064:1014.4
14POKORSKI Tomasz 2762. RWT SPBYDOSZCZM-3014M 3800:00:2400:20:54.3500:21:19.25+00:03:074:1114.3
15OKOŃSKI Jarosław 434BIEGOWEZAPARCIE.PLBYDGOSZCZM-3015M 3900:00:0000:20:54.9500:20:54.95+00:03:084:1014.4
16ŁUKOMSKI Piotr 404SZWEDEROWOBYDGOSZCZM-3016M 4500:01:1400:21:24.3000:22:38.30+00:03:374:1614
17KASIERSKI Przemek 197FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM-3017M 4700:00:3700:21:28.6500:22:06.10+00:03:424:1714
18SOBCZYŃSKI Michał 465BYDGOSZCZM-3018M 4800:00:0800:21:30.2000:21:39.00+00:03:434:1813.9
19KLATECKI Adam 128PRUSZCZM-3019M 5800:00:2300:21:59.3500:22:23.20+00:04:124:2413.6
20ŁAWSKI Kamil 62BIAŁE BŁOTAM-3020M 6000:00:2100:22:00.0000:22:21.40+00:04:134:2413.6
21FRANC Łukasz 555BYDGOSZCZM-3021M 6100:00:1300:22:01.5500:22:15.30+00:04:144:2413.6
22KUREK Błażej 303BYDGOSZCZM-3022M 6200:00:0600:22:02.6000:22:08.95+00:04:154:2413.6
23ŁOBOCKI Krzysztof 46BYDGOSZCZM-3023M 6800:01:1400:22:16.4000:23:30.90+00:04:294:2713.5
24GACKOWSKI Szymon 455BYDGOSZCZM-3024M 6900:00:2300:22:20.2500:22:43.75+00:04:334:2813.4
25TOMASZEK Marcin 372KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3025M 7100:00:0200:22:21.8000:22:24.40+00:04:354:2813.4
26BURY Tomasz 282BYDGOSZCZM-3026M 7200:00:0000:22:23.7500:22:23.75+00:04:374:2813.4
27ŻAK Mariusz 275BYDGOSZCZM-3027M 7500:00:1800:22:28.8000:22:47.05+00:04:424:2913.3
28KLEPACZEWSKI Arkadiusz 29BYDGOSZCZM-3028M 8200:00:0700:22:39.0000:22:46.20+00:04:524:3113.2
29DERING Tomasz 456M-3029M 8900:00:1000:22:54.9500:23:05.15+00:05:084:3513.1
30JURCZAK Robert 346BYDGOSZCZM-3030M 9300:01:0400:23:11.2000:24:15.35+00:05:244:3812.9
31ZIELIŃSKI Paweł 98BYDGOSZCZM-3031M 9400:00:0400:23:11.6500:23:15.70+00:05:254:3812.9
32GACA Piotr 270BYDGOSZCZM-3032M 9700:00:1400:23:18.1000:23:32.55+00:05:314:3912.9
33MORAWSKI Marek 281KK ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3033M 9900:00:0100:23:22.3000:23:23.50+00:05:354:4012.8
34WALUSIAK Miłosz 37BYDGOSZCZM-3034M 10100:00:0000:23:26.1000:23:26.40+00:05:394:4112.8
35LEWANDOWSKI Sebastian 290DOBRCZM-3035M 11200:00:0700:23:46.0000:23:53.30+00:05:594:4512.6
36SZALKOWSKI Marek 109BYDGOSZCZM-3036M 11600:00:0800:23:59.6500:24:07.70+00:06:134:4712.5
37TARCZYŃSKI Łukasz 40TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-3037M 11900:00:2000:24:03.1500:24:23.95+00:06:164:4812.5
38KOWALSKI Patryk 160BYDGOSZCZM-3038M 12000:00:0500:24:03.5000:24:08.60+00:06:164:4812.5
39SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 156BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3039M 12200:00:0900:24:14.2000:24:23.35+00:06:274:5012.4
40OPASKA Marcin 576M-3040M 12300:00:2700:24:14.8000:24:42.30+00:06:284:5112.4
41GRAJEWSKI Marcin 21BYDGOSZCZM-3041M 13200:00:1200:24:30.9500:24:43.75+00:06:444:5412.2
42KOWALIK Patryk 57CHOJNICEM-3042M 13300:00:4100:24:32.0500:25:13.75+00:06:454:5412.2
43KOWAL Michał 545NAKŁOM-3043M 14300:00:1300:24:43.9500:24:57.85+00:06:574:5612.1
44ARACH Przemysław 511M-3044M 14700:00:1200:24:49.4500:25:02.25+00:07:024:5812.1
45SKONIECZNY Paweł 527M-3045M 15200:00:1600:25:01.7000:25:18.30+00:07:155:0012
46NOWAKOWSKI Tomasz 326BYDGOSZCZM-3046M 15500:00:1600:25:06.0000:25:22.90+00:07:195:0112
47BOHDANOWICZ Maciej 248BYDGOSZCZM-3047M 15600:00:0800:25:08.1000:25:16.90+00:07:215:0111.9
48BETYN Łukasz 153BYDGOSZCZM-3048M 15800:00:0200:25:11.8500:25:14.45+00:07:255:0211.9
49KUBIAK Tomasz 531BYDGOSZCZM-3049M 16300:00:2300:25:41.3500:26:04.50+00:07:545:0811.7
50SZUKAJ Karol 217KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM-3050M 16600:00:1900:26:00.5500:26:19.75+00:08:135:1211.5
51KOZICKI Marcin 352BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3051M 16700:00:0900:26:01.0000:26:10.90+00:08:145:1211.5
52PŁOSZAJ Maciej 104BYDGOSZCZM-3052M 16900:00:0500:26:07.4000:26:12.50+00:08:205:1311.5
53MAJDA Adrian 106BYDGOSZCZM-3053M 17000:00:2000:26:10.1000:26:30.45+00:08:235:1411.5
54BUDZIŃSKI Igor 568BYDGOSZCZM-3054M 17100:00:2800:26:10.6000:26:39.35+00:08:235:1411.5
55KUKLIŃSKI Rafał 232BYDGOSZCZM-3055M 17200:00:2700:26:15.0000:26:42.40+00:08:285:1511.4
56PAPIS Piotr 116BACK ONBYDGOSZCZM-3056M 17300:00:2000:26:16.6000:26:36.95+00:08:295:1511.4
57POTRZEBOWSKI Marek 2DEAFBYDGOSZCZM-3057M 17400:00:3600:26:21.1500:26:57.20+00:08:345:1611.4
58SZYMAŃSKI Michał 380BYDGOSZCZM-3058M 17800:00:2100:26:31.7500:26:53.45+00:08:455:1811.3
59KOBIEROWSKI Dawid 528M-3059M 18100:00:1200:26:35.8000:26:48.50+00:08:495:1911.3
60GRZYWACZ Marcin 211BYDGOSZCZM-3060M 18600:00:0200:26:46.4000:26:48.80+00:08:595:2111.2
61FIEGEL Wojciech 321BYDGOSZCZM-3061M 19500:00:2200:27:16.4000:27:38.70+00:09:295:2711
62ANDRZEJEWSKI Jakub 609M-3062M 20400:00:0000:28:04.8000:28:04.80+00:10:185:3610.7
63NAGORZYSKI Arkadiusz 477BYDGOSZCZM-3063M 20900:00:0600:28:26.9000:28:33.40+00:10:405:4110.5
64BACHMORA Marcin 471M-3064M 21000:00:5000:28:35.0000:29:25.50+00:10:485:4310.5
65DUDA Marcin 359BYDGOSZCZM-3065M 21100:00:4800:28:48.7500:29:37.00+00:11:025:4510.4
66LEWANDOWSKI Paweł 69BYDGOSZCZM-3066M 21300:00:0900:28:55.4500:29:04.75+00:11:085:4710.4
67HANCZKE Jacek 252BYDGOSZCZM-3067M 21700:00:2900:29:08.4000:29:37.80+00:11:215:4910.3
68KAJTEK Kamil 650M-3068M 22200:00:5300:29:24.4500:30:18.15+00:11:375:5310.2
69HOFFMANN Michał 205BYDGOSZCZM-3069M 22300:00:4200:29:27.1000:30:09.75+00:11:405:5310.2
70KAMIŃSKI Łukasz 566NIEMCZM-3070M 23000:00:0000:29:48.3000:29:49.20+00:12:015:5710.1
71ZGÓRSKI Łukasz 306BYDGOSZCZM-3071M 23300:00:1000:30:06.4500:30:16.85+00:12:196:0110
72GRALLA Łukasz 476BYDGOSZCZM-3072M 23800:00:4600:30:26.8000:31:13.30+00:12:406:059.9
73BUSZTA Artur 224KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZM-3073M 24800:00:4900:31:29.7500:32:18.80+00:13:436:179.5
74BINIENDA Mateusz 140BIMATKRUSZYNM-3074M 25200:00:0900:32:45.3000:32:54.30+00:14:586:339.2
75GURYN Wiktor 207ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-3075M 26100:00:1200:33:49.6000:34:02.05+00:16:026:468.9
76CIEMNIAK Łukasz 447BYDGOSZCZM-3076M 26200:00:1600:34:43.6000:34:59.90+00:16:566:568.6
77TOMECKI Teodor 368NIWYM-3077M 26400:01:1100:36:19.1500:37:30.60+00:18:327:158.3
78MYK Mariusz 433BYDGOSZCZM-3078M 27400:00:2700:40:47.7000:41:15.35+00:23:018:097.4
Znaleziono 78 wynik(ów)