II MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IZY

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
630
Wystartowało/ Started:
499
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
497
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 11BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-201M 100:00:0000:17:20.0000:17:20.00 3:2817.3
2JAGODZIŃSKI Mateusz 314BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-202M 200:00:0000:17:20.0000:17:20.00+00:00:003:2817.3
3NAWROCKI Slawomir 170VICTORIA KORONOWOKORONOWOM-301M 300:00:0000:17:46.6500:17:47.50+00:00:263:3316.9
4TUCHOLSKI Bartłomiej 96BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 400:00:0000:17:53.2000:17:53.20+00:00:333:3416.8
5KOLMAJER Rafał 634M-302M 500:00:0000:17:59.9000:17:59.90+00:00:393:3516.7
6WIĘCKOWSKI Dariusz 35ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-303M 600:00:0000:18:02.9000:18:03.00+00:00:423:3616.6
7ŚLUSARSKI Przemysław 267BYDGOSZCZM-304M 700:00:0000:18:16.8000:18:16.80+00:00:563:3916.4
8MANUSZEWSKI Mariusz 561BYDGOSZCZM-401M 800:00:0000:18:17.5000:18:17.50+00:00:573:3916.4
9OBRĘBSKI Grzegorz 280BIEGASIEBYDGOSZCZM-402M 900:00:0100:18:24.3500:18:25.65+00:01:043:4016.3
10JOACHIMIAK Marek 464INOWROCŁAWM-204M 1000:00:0000:18:35.3500:18:35.35+00:01:153:4316.1
11NALIŃSKI Mateusz 425BRZOZAM-101M 1100:00:0300:18:48.5500:18:51.70+00:01:283:4516
12SZLINGER Jakub 25TEAM KUCYKITURM-305M 1200:00:0000:19:06.0500:19:06.55+00:01:463:4915.7
13LEWANDOWSKI Filip 390BYDGOSZCZM-306M 1300:00:0200:19:06.7000:19:09.10+00:01:463:4915.7
14HUTEK Kamil 548BYDGOSZCZM-102M 1400:00:0000:19:08.2500:19:08.25+00:01:483:4915.7
15DURCZAK Jerzy 56BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM-307M 1500:00:0000:19:13.3500:19:13.75+00:01:533:5015.6
16KRAWCZYK Damian 190BYDGOSZCZM-103M 1600:00:0300:19:14.5500:19:17.60+00:01:543:5015.6
17ZWIEWKA Sebastian 134BUSHIDO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 1700:00:0000:19:29.3500:19:29.35+00:02:093:5315.4
18WARSZAWSKI Przemysław 220BYDGOSZCZM-205M 1800:00:0100:19:38.1000:19:39.90+00:02:183:5515.3
19TYKNIŃSKI Paweł 604M-Open1M 1900:00:2700:19:44.2500:20:11.50+00:02:243:5615.2
20GRALIK Jedrzej 165BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-206M 2000:00:0200:19:46.5000:19:48.75+00:02:263:5715.2
21LEWANDOWSKI Mirosław 559M-308M 2100:00:0000:19:49.4500:19:49.55+00:02:293:5715.1
22GROBELNIAK Adam 219KORYTOWOM-207M 2200:00:0000:19:59.0000:19:59.30+00:02:393:5915
23WAŁĘZA Hubert 221KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZZM-208M 2300:00:0000:19:59.9000:20:00.70+00:02:394:0015
24KOWALSKI Jacek 17BYDGOSZCZM-404M 2400:00:0200:20:08.7500:20:11.10+00:02:484:0114.9
25SAPA Kacper 578M-209M 2500:00:0300:20:14.4000:20:18.15+00:02:544:0314.8
26WANKIEWICZ Łukasz 148SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-2010M 2600:00:0000:20:15.8500:20:15.85+00:02:554:0314.8
27KAMIŃSKI Michał 553BYDGOSZCZM-309M 2700:00:0000:20:18.4000:20:18.70+00:02:584:0314.8
28SZATTEN Dawid 615M-3010M 2800:00:0500:20:18.5000:20:24.40+00:02:584:0314.8
29SUDOŁ Jacek 374BYDGOSZCZM-3011M 2900:00:0000:20:23.2500:20:23.25+00:03:034:0414.7
30SAPA Oskar 577BYDGOSZCZM-2011M 3000:00:0300:20:28.1500:20:31.75+00:03:084:0514.7
31WŁOCH Sylwester 539BYDGOSZCZM-501M 3100:00:0000:20:34.0500:20:34.05+00:03:144:0614.6
32POWALISZ Darek 330BYDGOSZCZM-405M 3200:00:0100:20:37.3000:20:38.60+00:03:174:0714.6
33BIAŁY Dawid 472LUCIMM-2012M 3300:00:2100:20:37.4000:20:59.10+00:03:174:0714.5
34OLSZEWSKI Radosław 628M-3012M 3400:00:0100:20:38.8000:20:40.40+00:03:184:0714.5
35DURAŁEK Oskar 377PRUSZCZM-104M 3500:00:0000:20:50.4000:20:50.40+00:03:304:1014.4
36SZCZEŚNIAK Wiktor 307ZAWISZABYDGOSZCZM-105M 3600:00:0000:20:51.5000:20:51.50+00:03:314:1014.4
37LESZCZYŃSKI Łukasz 538BYDGOSZCZM-3013M 3700:00:0200:20:53.4500:20:56.00+00:03:334:1014.4
38POKORSKI Tomasz 2762. RWT SPBYDOSZCZM-3014M 3800:00:2400:20:54.3500:21:19.25+00:03:344:1114.3
39OKOŃSKI Jarosław 434BIEGOWEZAPARCIE.PLBYDGOSZCZM-3015M 3900:00:0000:20:54.9500:20:54.95+00:03:344:1014.4
40ANISZCZYK Hubert 580BYDGOSZCZM-106M 4000:00:0600:21:08.1500:21:15.10+00:03:484:1314.2
41NAGOW Michał 76BYDGOSZCZM-406M 4100:00:0100:21:17.9000:21:19.30+00:03:574:1514.1
42SZATKOWSKI Marcin 595M-107M 4200:00:0300:21:21.8500:21:25.00+00:04:014:1614
43BIAŁEK Grzegorz 319WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-2013M 4300:00:1300:21:22.5500:21:36.10+00:04:024:1614
44GORCHALSKI Krzysztof 458BYDGOSZCZM-60+1M 4400:00:0000:21:22.6000:21:23.30+00:04:024:1614
45ŁUKOMSKI Piotr 404SZWEDEROWOBYDGOSZCZM-3016M 4500:01:1400:21:24.3000:22:38.30+00:04:044:1614
46MUSIAŁ Marek 526M-502M 4600:00:0200:21:27.8500:21:30.10+00:04:074:1714
47KASIERSKI Przemek 197FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM-3017M 4700:00:3700:21:28.6500:22:06.10+00:04:084:1714
48SOBCZYŃSKI Michał 465BYDGOSZCZM-3018M 4800:00:0800:21:30.2000:21:39.00+00:04:104:1813.9
49KULIŃSKI Grzegorz 203BYDGOSZCZM-2014M 4900:00:0000:21:32.8500:21:33.00+00:04:124:1813.9
50GRALIK Kacper 110BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2015M 5000:00:1500:21:36.2000:21:51.40+00:04:164:1913.9
51STAFIEJ Wojciech 83BYDGOSZCZM-407M 5100:00:1500:21:39.4000:21:54.60+00:04:194:1913.9
52MYKOLA Cherii 601M-2016M 5200:00:1700:21:50.6000:22:08.55+00:04:304:2213.7
53RUTKOWSKI Adam 175BYDGOSZCZM-408M 5300:00:2000:21:50.9000:22:11.00+00:04:304:2213.7
54MONDRY Waldemar 285BYDGOSZCZM-503M 5400:00:0500:21:52.1500:21:57.45+00:04:324:2213.7
55GAC Wojciech 542BRZOZAM-108M 5500:00:0300:21:55.9000:21:59.35+00:04:354:2313.7
56PRZEWYSZ KWINTO Michał 552M-409M 5600:00:3100:21:56.8500:22:28.65+00:04:364:2313.7
57HEJDA Kamil 536BYDGOSZCZM-2017M 5700:00:0100:21:58.5000:22:00.20+00:04:384:2313.6
58KLATECKI Adam 128PRUSZCZM-3019M 5800:00:2300:21:59.3500:22:23.20+00:04:394:2413.6
59KUFEL Dariusz 446PYRZYCEM-504M 5900:00:0400:22:00.0000:22:04.55+00:04:404:2413.6
60ŁAWSKI Kamil 62BIAŁE BŁOTAM-3020M 6000:00:2100:22:00.0000:22:21.40+00:04:404:2413.6
61FRANC Łukasz 555BYDGOSZCZM-3021M 6100:00:1300:22:01.5500:22:15.30+00:04:414:2413.6
62KUREK Błażej 303BYDGOSZCZM-3022M 6200:00:0600:22:02.6000:22:08.95+00:04:424:2413.6
63GROTA Artur 168SOLEC KUJAWSKIM-4010M 6300:00:0300:22:02.7500:22:06.10+00:04:424:2413.6
64MAŁECKI Janusz 398NZSBIAŁE BŁOTAM-505M 6400:00:0000:22:03.6500:22:03.65+00:04:434:2413.6
65GACKOWSKI Krzysztof 60BYDGOSZCZM-4011M 6500:00:0100:22:11.3000:22:13.05+00:04:514:2613.5
66ZIELIŃSKI Maciej 315BYDGOSZCZM-109M 6600:00:0000:22:12.2000:22:12.20+00:04:524:2613.5
67PACZKOWSKI Mirosław 289CB 163BYDGOSZCZM-4012M 6700:00:0400:22:12.3500:22:16.60+00:04:524:2613.5
68ŁOBOCKI Krzysztof 46BYDGOSZCZM-3023M 6800:01:1400:22:16.4000:23:30.90+00:04:564:2713.5
69GACKOWSKI Szymon 455BYDGOSZCZM-3024M 6900:00:2300:22:20.2500:22:43.75+00:05:004:2813.4
70KOMOROWSKI Jakub 233BYDGOSZCZM-1010M 7000:00:0200:22:21.3500:22:23.90+00:05:014:2813.4
71TOMASZEK Marcin 372KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3025M 7100:00:0200:22:21.8000:22:24.40+00:05:014:2813.4
72BURY Tomasz 282BYDGOSZCZM-3026M 7200:00:0000:22:23.7500:22:23.75+00:05:034:2813.4
73PIECHOWIAK Jacek 201ZAMOSCM-4013M 7300:00:3400:22:25.7500:23:00.20+00:05:054:2913.4
74FILIPEK Patryk 122SOPOTM-2018M 7400:00:1900:22:28.3500:22:47.40+00:05:084:2913.4
75ŻAK Mariusz 275BYDGOSZCZM-3027M 7500:00:1800:22:28.8000:22:47.05+00:05:084:2913.3
76KAMIŃSKI Jakub 565NIEMCZM-1011M 7600:00:0100:22:31.2000:22:32.40+00:05:114:3013.3
77SZULC Edmund 199ZIELONKAM-506M 7700:00:3900:22:31.2000:23:10.20+00:05:114:3013.3
78SIUDA Sebastian 448BYDGOSZCZM-4014M 7800:00:0200:22:33.5000:22:36.10+00:05:134:3013.3
79FALIŃSKI Michał 532M-Open2M 7900:00:1700:22:37.4000:22:55.25+00:05:174:3113.3
80BRUNKE Tomasz 335RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4015M 8000:00:3700:22:37.6500:23:14.80+00:05:174:3113.3
81SIERACKI Piotr 192MORZEWIECM-Open3M 8100:00:0300:22:38.6000:22:41.75+00:05:184:3113.3
82KLEPACZEWSKI Arkadiusz 29BYDGOSZCZM-3028M 8200:00:0700:22:39.0000:22:46.20+00:05:194:3113.2
83ĆWIKLIŃSKI Jarosław 541BYDGOSZCZM-507M 8300:00:3100:22:39.3500:23:10.50+00:05:194:3113.2
84BRACIKOWSKI Bartosz 162BYDGOSZCZM-1012M 8400:00:0400:22:39.5500:22:43.60+00:05:194:3113.2
85GUT Mariusz 557BYDGOSZCZM-4016M 8500:00:0000:22:41.2000:22:41.20+00:05:214:3213.2
86GŁOWSKI Dariusz 353BYDGOSZCZM-4017M 8600:00:3900:22:43.9500:23:22.95+00:05:234:3213.2
87LUZAK Mirosław 33MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-508M 8700:00:0700:22:48.9500:22:56.15+00:05:284:3313.1
88WŁOCH Mateusz 540BYDGOSZCZM-1013M 8800:00:0000:22:52.1500:22:52.15+00:05:324:3413.1
89DERING Tomasz 456M-3029M 8900:00:1000:22:54.9500:23:05.15+00:05:344:3513.1
90CHMARA Sebastian 603BYDGOSZCZM-4018M 9000:00:0900:22:59.0500:23:08.15+00:05:394:3513.1
91ZIMNY Marek 124ELTRA W BIEGUBYDGOSZCZM-509M 9100:00:0600:23:02.1500:23:08.45+00:05:424:3613
92ROSZCZYNIAŁA Adrian 586BYDGOSZCZM-2019M 9200:00:0600:23:08.1500:23:14.80+00:05:484:3713
93JURCZAK Robert 346BYDGOSZCZM-3030M 9300:01:0400:23:11.2000:24:15.35+00:05:514:3812.9
94ZIELIŃSKI Paweł 98BYDGOSZCZM-3031M 9400:00:0400:23:11.6500:23:15.70+00:05:514:3812.9
95STEFAŃSKI Marcin 86BYDGOSZCZM-4019M 9500:00:2900:23:14.6500:23:43.85+00:05:544:3812.9
96WILCZYŃSKI Jacek 245BYDGOSZCZM-4020M 9600:00:1200:23:15.7500:23:27.95+00:05:554:3912.9
97GACA Piotr 270BYDGOSZCZM-3032M 9700:00:1400:23:18.1000:23:32.55+00:05:584:3912.9
98KALINOWSKI Zbigniew 228BYDGOSZCZM-4021M 9800:00:0000:23:21.4000:23:21.40+00:06:014:4012.8
99MORAWSKI Marek 281KK ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3033M 9900:00:0100:23:22.3000:23:23.50+00:06:024:4012.8
100LEWANDOWSKI Marcin 466STĘSZEWKOM-2020M 10000:00:1000:23:25.8000:23:36.60+00:06:054:4112.8
101WALUSIAK Miłosz 37BYDGOSZCZM-3034M 10100:00:0000:23:26.1000:23:26.40+00:06:064:4112.8
102KOJRO Mateusz 193BYDGOSZCZM-1014M 10200:00:0000:23:26.5500:23:26.55+00:06:064:4112.8
103NURKIEWICZ Jarosław 26KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-4022M 10300:00:5000:23:28.2000:24:18.60+00:06:084:4112.8
104FURGAL Szymon 386BYDGOSZCZM-2021M 10400:00:5000:23:28.4000:24:18.50+00:06:084:4112.8
105RYBAK Remigiusz 462BIAŁE BŁOTAM-4023M 10500:00:1100:23:28.4500:23:39.55+00:06:084:4112.8
106KRYSZAK Olaf 400BYDGOSZCZM-1015M 10600:00:3800:23:29.9500:24:08.30+00:06:094:4212.8
107JAWORSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4024M 10700:00:0800:23:30.5500:23:38.80+00:06:104:4212.8
108ŻUCHOWSKI Dariusz 508BYDGOSZCZM-4025M 10800:00:1600:23:33.3000:23:50.10+00:06:134:4212.7
109GRUDZKA Albert 320WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNENAKŁO NAD NOTECIĄM-1016M 10900:00:0000:23:34.2500:23:34.25+00:06:144:4212.7
110BIAŁKOWSKI Tymotetusz 616M-2022M 11000:00:1300:23:40.1000:23:53.20+00:06:204:4412.7
111BRZEZIŃSKI Sławomir 573M-Open4M 11100:00:1400:23:45.4500:23:59.95+00:06:254:4512.6
112LEWANDOWSKI Sebastian 290DOBRCZM-3035M 11200:00:0700:23:46.0000:23:53.30+00:06:264:4512.6
113KOŁODZIEJSKI Stanisław 212LIŃSKM-4026M 11300:00:0000:23:47.9500:23:47.95+00:06:274:4512.6
114DURAŁEK Andrzej 370PRUSZCZM-4027M 11400:00:2600:23:50.7500:24:17.20+00:06:304:4612.6
115KUJAWA Piotr 556BYDGOSZCZM-4028M 11500:00:3600:23:55.2000:24:31.40+00:06:354:4712.5
116SZALKOWSKI Marek 109BYDGOSZCZM-3036M 11600:00:0800:23:59.6500:24:07.70+00:06:394:4712.5
117ŁUŻYŃSKI Zbigniew 562BYDGOSZCZM-4029M 11700:00:2000:24:00.7000:24:20.70+00:06:404:4812.5
118MARCINKOWSKI Jacek 385BYDZIO- ŁÓDŹBYDGOSZCZM-5010M 11800:00:0700:24:00.8500:24:08.00+00:06:404:4812.5
119TARCZYŃSKI Łukasz 40TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-3037M 11900:00:2000:24:03.1500:24:23.95+00:06:434:4812.5
120KOWALSKI Patryk 160BYDGOSZCZM-3038M 12000:00:0500:24:03.5000:24:08.60+00:06:434:4812.5
121REPCZYŃSKI Tomasz 478BYDGOSZCZM-2023M 12100:00:1900:24:13.4000:24:32.80+00:06:534:5012.4
122SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 156BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3039M 12200:00:0900:24:14.2000:24:23.35+00:06:544:5012.4
123OPASKA Marcin 576M-3040M 12300:00:2700:24:14.8000:24:42.30+00:06:544:5112.4
124KOWALCZYK Tomasz 318BYDGOSZCZM-4030M 12400:00:2000:24:16.6000:24:37.50+00:06:564:5112.4
125DRĘRZEWSKI Andrzej 483M-4031M 12500:00:1800:24:17.8500:24:36.75+00:06:574:5112.3
126SZNAJDROWSKI Mateusz 324KORONOWOM-2024M 12600:01:0100:24:18.3000:25:19.90+00:06:584:5112.3
127TUREK Mateusz 624M-2025M 12700:00:1100:24:19.0500:24:30.20+00:06:594:5112.3
128ANDRZEJEWSKI Ryszard 202WZGÓRZE WOLNOŚCIBYDGOSZCZM-60+2M 12800:00:0700:24:24.0500:24:31.60+00:07:044:5212.3
129WEBER Krzysztof 187BYDGOSZCZM-1017M 12900:00:3200:24:27.1000:24:59.95+00:07:074:5312.3
130SZMELTER Michał 154BYDGOSZCZM-4032M 13000:00:2700:24:27.7500:24:55.70+00:07:074:5312.3
131MIERNIK Szymon 10CHOJNICEM-2026M 13100:00:4100:24:29.9000:25:11.80+00:07:094:5412.2
132GRAJEWSKI Marcin 21BYDGOSZCZM-3041M 13200:00:1200:24:30.9500:24:43.75+00:07:104:5412.2
133KOWALIK Patryk 57CHOJNICEM-3042M 13300:00:4100:24:32.0500:25:13.75+00:07:124:5412.2
134WOJCIECHOWSKI Jarosław 5BYDGOSZCZM-4033M 13400:00:1100:24:33.1000:24:44.80+00:07:134:5412.2
135JASIŃSKI Artur 174SZUBINM-4034M 13500:00:0500:24:33.2000:24:38.40+00:07:134:5412.2
136CHMIELEWSKI Ireneusz 213MAŁA NIESZAWKAM-5011M 13600:00:1200:24:35.5000:24:47.65+00:07:154:5512.2
137RAKOWSKI Wiesław 114UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5012M 13700:00:1800:24:38.7000:24:57.20+00:07:184:5512.2
138CHROBAK Przemyslaw 293ILOBYFGOSZCZM-4035M 13800:00:2200:24:40.6500:25:03.40+00:07:204:5612.2
139KLISZEWSKI Piotr 627M-1018M 13900:00:4900:24:41.7000:25:31.05+00:07:214:5612.1
140PAWSKI Hubert 523KONICZEWICEM-1019M 14000:00:2500:24:42.6000:25:07.60+00:07:224:5612.1
141WILIŃSKI Miłosz 492. RWT SPBYDGOSZCZM-5013M 14100:00:2400:24:43.2500:25:07.60+00:07:234:5612.1
142KACZOR Michał 2573LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1020M 14200:00:3200:24:43.6000:25:16.45+00:07:234:5612.1
143KOWAL Michał 545NAKŁOM-3043M 14300:00:1300:24:43.9500:24:57.85+00:07:234:5612.1
144WĘGRZYNOWSKI Sławomir 166KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4036M 14400:01:0100:24:44.9000:25:45.90+00:07:244:5612.1
145WILCZYŃSKI Łukasz 11 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-2027M 14500:00:1800:24:47.0000:25:05.60+00:07:274:5712.1
146WIŚNIEWSKI Gracjan 612M-2028M 14600:00:0800:24:47.4500:24:55.50+00:07:274:5712.1
147ARACH Przemysław 511M-3044M 14700:00:1200:24:49.4500:25:02.25+00:07:294:5812.1
148KLISZEWSKI Damian 55GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4037M 14800:00:4900:24:52.2000:25:41.55+00:07:324:5812.1
149POBIEDZIŃSKI Robert 510BYDGOSZCZM-2029M 14900:00:2900:24:56.4500:25:25.65+00:07:364:5912
150SZULC Andrzej 121ŁOCHOWOM-4038M 15000:00:0000:24:59.5500:24:59.55+00:07:394:5912
151JURSKI Robert 180BYDGOSZCZM-4039M 15100:00:1500:25:01.5000:25:16.60+00:07:415:0012
152SKONIECZNY Paweł 527M-3045M 15200:00:1600:25:01.7000:25:18.30+00:07:415:0012
153OLSZEWSKI Mikołaj 91BYDGOSZCZM-2030M 15300:00:0800:25:02.6500:25:10.70+00:07:425:0012
154ZAWADZKI Kamil 350IŁAWAM-2031M 15400:00:0400:25:03.4000:25:08.25+00:07:435:0012
155NOWAKOWSKI Tomasz 326BYDGOSZCZM-3046M 15500:00:1600:25:06.0000:25:22.90+00:07:465:0112
156BOHDANOWICZ Maciej 248BYDGOSZCZM-3047M 15600:00:0800:25:08.1000:25:16.90+00:07:485:0111.9
157STAFIEJ Paweł 84BYDGOSZCZM-1021M 15700:00:1500:25:11.7500:25:27.45+00:07:515:0211.9
158BETYN Łukasz 153BYDGOSZCZM-3048M 15800:00:0200:25:11.8500:25:14.45+00:07:515:0211.9
159JAWORSKI Janusz 396TOPORZYSKOM-5014M 15900:00:0100:25:24.6500:25:26.40+00:08:045:0511.8
160STAFIEJ Mariusz 479BYDGOSZCZM-4040M 16000:00:1800:25:25.3000:25:43.50+00:08:055:0511.8
161ZYGLER Zbigniew 31322. ODNBYDGOSZCZM-4041M 16100:00:2600:25:33.1500:25:59.95+00:08:135:0611.7
162KLUZ Jacek 358BYDGOSZCZM-4042M 16200:00:1600:25:39.1500:25:55.20+00:08:195:0711.7
163KUBIAK Tomasz 531BYDGOSZCZM-3049M 16300:00:2300:25:41.3500:26:04.50+00:08:215:0811.7
164STUCKI Jan 271BYDGOSZCZM-2032M 16400:00:0400:25:43.3500:25:47.70+00:08:235:0811.7
165KALINOWSKI Sławomir 636M-Open5M 16500:00:3700:25:49.8500:26:27.00+00:08:295:1011.6
166SZUKAJ Karol 217KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM-3050M 16600:00:1900:26:00.5500:26:19.75+00:08:405:1211.5
167KOZICKI Marcin 352BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3051M 16700:00:0900:26:01.0000:26:10.90+00:08:415:1211.5
168KUNZ Wojciech 288BYDGOSZCZM-4043M 16800:00:0500:26:02.4500:26:08.15+00:08:425:1211.5
169PŁOSZAJ Maciej 104BYDGOSZCZM-3052M 16900:00:0500:26:07.4000:26:12.50+00:08:475:1311.5
170MAJDA Adrian 106BYDGOSZCZM-3053M 17000:00:2000:26:10.1000:26:30.45+00:08:505:1411.5
171BUDZIŃSKI Igor 568BYDGOSZCZM-3054M 17100:00:2800:26:10.6000:26:39.35+00:08:505:1411.5
172KUKLIŃSKI Rafał 232BYDGOSZCZM-3055M 17200:00:2700:26:15.0000:26:42.40+00:08:555:1511.4
173PAPIS Piotr 116BACK ONBYDGOSZCZM-3056M 17300:00:2000:26:16.6000:26:36.95+00:08:565:1511.4
174POTRZEBOWSKI Marek 2DEAFBYDGOSZCZM-3057M 17400:00:3600:26:21.1500:26:57.20+00:09:015:1611.4
175SKUBISZAK Jacek 332BYDGOSZCZM-4044M 17500:00:1400:26:24.1000:26:38.10+00:09:045:1611.4
176ŚLIWA Andrzej 184SZUBI WIEŚM-5015M 17600:00:2600:26:24.8000:26:51.55+00:09:045:1711.4
177ZARECKI Jakub 295BYDGOSZCZM-1022M 17700:00:4800:26:28.0500:27:16.65+00:09:085:1711.3
178SZYMAŃSKI Michał 380BYDGOSZCZM-3058M 17800:00:2100:26:31.7500:26:53.45+00:09:115:1811.3
179ADAMSKI Piotr 529M-Open6M 17900:00:1400:26:34.6000:26:48.80+00:09:145:1811.3
180KLETKIEWICZ Marek 579BYDGOSZCZM-2033M 18000:00:0900:26:34.9000:26:43.90+00:09:145:1811.3
181KOBIEROWSKI Dawid 528M-3059M 18100:00:1200:26:35.8000:26:48.50+00:09:155:1911.3
182MINDYKOWSKI Zbigniew 103BYDGOSZCZM-4045M 18200:00:3500:26:36.0000:27:11.90+00:09:165:1911.3
183OSENDOWSKI Andrzej 537BYDGOSZCZM-2034M 18300:00:2000:26:37.2000:26:57.55+00:09:175:1911.3
184KULCZYCKI Andrzej 237NOWA WIEŚ WIELKAM-5016M 18400:00:0600:26:40.3000:26:46.35+00:09:205:2011.3
185SROKA Dariusz 639SOLEC KUJAWSKIM-5017M 18500:00:0000:26:42.1500:26:42.15+00:09:225:2011.2
186GRZYWACZ Marcin 211BYDGOSZCZM-3060M 18600:00:0200:26:46.4000:26:48.80+00:09:265:2111.2
187KLONOWSKI Sławomir 266NIEMCZM-4046M 18700:00:3200:26:47.1500:27:20.00+00:09:275:2111.2
188LIWOCH Grzegorz 371OSIELSKOM-5018M 18800:00:2100:26:52.5500:27:13.90+00:09:325:2211.2
189LIGMAN Jerzy 246BYDGOSZCZM-5019M 18900:00:0200:26:58.2500:27:00.85+00:09:385:2311.1
190LEWANDOWSKI Adam 82BEZ KLUBUBYDGOSZCZM-4047M 19000:00:2000:27:04.9500:27:25.60+00:09:445:2511.1
191MINDYKOWSKI Roman 80SZALONE INDYKIBYDGOSZCZM-4048M 19100:00:3600:27:06.1000:27:42.60+00:09:465:2511.1
192KIERSKI Maciej 92BYDGOSZCZM-2035M 19200:00:0800:27:07.4500:27:15.55+00:09:475:2511.1
193MASZADZIŃSKI Mateusz 581BYDGOSZCZM-2036M 19300:00:2800:27:09.6500:27:38.05+00:09:495:2611
194CZERWIAKOWSKI Sebastian 45BYDGOSZCZM-4049M 19400:00:1400:27:15.4500:27:30.20+00:09:555:2711
195FIEGEL Wojciech 321BYDGOSZCZM-3061M 19500:00:2200:27:16.4000:27:38.70+00:09:565:2711
196TALAR Cezary 34BYDGOSZCZM-1023M 19600:00:1000:27:19.4500:27:29.45+00:09:595:2711
197WORZAŁA Michał 300BYDGOSZCZM-2037M 19700:00:5900:27:21.7000:28:21.30+00:10:015:2811
198FIUT Kazimierz 74BYDGOSZCZM-5020M 19800:00:2500:27:28.6500:27:53.65+00:10:085:2910.9
199SZAMROWICZ Jacek 516M-4050M 19900:00:2500:27:35.9000:28:01.70+00:10:155:3110.9
200DOLATA Grzegorz 85BYDGOSZCZM-4051M 20000:00:2400:27:40.4000:28:04.70+00:10:205:3210.8
201MAĆKOWSKI Damian 312BYDGOSZCZM-2038M 20100:00:3800:27:43.2000:28:22.05+00:10:235:3210.8
202ROGUSZCZAK Maciej 88BIAŁE BŁOTAM-4052M 20200:00:2800:27:59.3500:28:28.25+00:10:395:3610.7
203PREUSS Daniel 591M-4053M 20300:00:1200:28:03.6500:28:16.60+00:10:435:3610.7
204ANDRZEJEWSKI Jakub 609M-3062M 20400:00:0000:28:04.8000:28:04.80+00:10:445:3610.7
205RADKOWSKI Dariusz 623M-4054M 20500:00:4200:28:07.5000:28:50.30+00:10:475:3710.7
206RACZYCKI Tomasz 244PAWŁÓWEKM-4055M 20600:00:4200:28:08.2000:28:50.30+00:10:485:3710.7
207KUTA Jakub 401BYDGOSZCZM-2039M 20700:00:4300:28:09.4000:28:52.65+00:10:495:3710.7
208PAWLAK Wojciech 351NIEMCZM-2040M 20800:00:4700:28:25.2500:29:13.15+00:11:055:4110.6
209NAGORZYSKI Arkadiusz 477BYDGOSZCZM-3063M 20900:00:0600:28:26.9000:28:33.40+00:11:065:4110.5
210BACHMORA Marcin 471M-3064M 21000:00:5000:28:35.0000:29:25.50+00:11:155:4310.5
211DUDA Marcin 359BYDGOSZCZM-3065M 21100:00:4800:28:48.7500:29:37.00+00:11:285:4510.4
212KŁOSOWSKI Piotr 250BYDGOSZCZM-4056M 21200:00:4400:28:53.1000:29:37.40+00:11:335:4610.4
213LEWANDOWSKI Paweł 69BYDGOSZCZM-3066M 21300:00:0900:28:55.4500:29:04.75+00:11:355:4710.4
214GACKOWSKI Edward 457BYDGOSZCZM-60+3M 21400:00:1600:29:00.2000:29:16.25+00:11:405:4810.3
215KONIEC Piotr 239BLACKSTARMTBBYDGOSZCZM-4057M 21500:00:4500:29:01.6500:29:47.55+00:11:415:4810.3
216WESOŁOWSKI Kamil 597M-1024M 21600:00:3300:29:08.2500:29:41.90+00:11:485:4910.3
217HANCZKE Jacek 252BYDGOSZCZM-3067M 21700:00:2900:29:08.4000:29:37.80+00:11:485:4910.3
218WESOŁOWSKI Emil 151SZURUSIE TEAMZIELONKAM-1025M 21800:00:3500:29:12.3500:29:47.55+00:11:525:5010.3
219LIPIŃSKI Adam 227BYDGOSZCZM-2041M 21900:00:3500:29:13.2000:29:48.60+00:11:535:5010.3
220DROZ Krzysztof 208KD SERWISBYDGOSZCZM-5021M 22000:00:2900:29:13.4000:29:43.30+00:11:535:5010.3
221KUCHARSKI Łukasz 292BYDGOSZCZM-2042M 22100:00:3600:29:19.7000:29:56.30+00:11:595:5210.2
222KAJTEK Kamil 650M-3068M 22200:00:5300:29:24.4500:30:18.15+00:12:045:5310.2
223HOFFMANN Michał 205BYDGOSZCZM-3069M 22300:00:4200:29:27.1000:30:09.75+00:12:075:5310.2
224LEWANDOWSKI Piotr 519M-4058M 22400:00:2900:29:27.9000:29:57.20+00:12:075:5310.2
225WESOŁOWSKI Rafał 150SZURUSIE TEAMZIELONKAM-4059M 22500:00:3500:29:36.0000:30:11.40+00:12:165:5510.1
226TYKWIŃSKI Kacper 606M-1026M 22600:00:3800:29:40.7500:30:18.95+00:12:205:5610.1
227TREPANOWSKI Tomasz 338PRZYŁĘKIM-4060M 22700:00:4000:29:41.8000:30:22.60+00:12:215:5610.1
228KAWA Marcin 575M-4061M 22800:00:5500:29:45.5500:30:41.20+00:12:255:5710.1
229WALASEK Jakub 605M-1027M 22900:00:3800:29:45.6500:30:24.05+00:12:255:5710.1
230KAMIŃSKI Łukasz 566NIEMCZM-3070M 23000:00:0000:29:48.3000:29:49.20+00:12:285:5710.1
231KUBOWICZ Piotr 89MAŁGOŚ .. TEAMFORDONM-5022M 23100:00:0000:29:48.6000:29:49.30+00:12:285:5710.1
232CHILEWSKI Mikołaj 429KUJ.POM.KLUB JEZDZIECKISTRZELCE GÓRNEM-2043M 23200:01:0000:30:01.8500:31:02.35+00:12:416:0010
233ZGÓRSKI Łukasz 306BYDGOSZCZM-3071M 23300:00:1000:30:06.4500:30:16.85+00:12:466:0110
234DOLATA Jakub 176BYDGOSZCZM-1028M 23400:00:5500:30:08.3500:31:03.35+00:12:486:0110
235BORUSZEWSKI Remigiusz 119BYDGOSZCZM-1029M 23500:00:5500:30:09.5000:31:04.75+00:12:496:0110
236NIEZBEDZKI Gracjan 593M-1030M 23600:00:0000:30:25.6500:30:25.65+00:13:056:059.9
237KACZMAREK Marcin 435GRUDZIĄDZM-2044M 23700:00:2100:30:25.9000:30:47.40+00:13:056:059.9
238GRALLA Łukasz 476BYDGOSZCZM-3072M 23800:00:4600:30:26.8000:31:13.30+00:13:066:059.9
239KRAKOWSKI Maksymilian 507BYDGOSZCZM-1031M 23900:00:3300:30:28.0500:31:02.00+00:13:086:059.8
240CHILEWSKI Janek 426WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONSTRZELCE GÓRNEM-1032M 24000:01:0000:30:33.3000:31:33.35+00:13:136:069.8
241CHILEWSKI Arkadiusz 424STRZELCE GÓRNEM-4062M 24100:00:5900:30:37.1000:31:36.40+00:13:176:079.8
242BUDZIAK Bartosz 14BYDGOSZCZM-4063M 24200:00:5000:30:44.9000:31:35.80+00:13:246:099.8
243RYMASZEWSKI Roman 461OSÓWIECM-4064M 24300:00:3900:30:49.4500:31:28.85+00:13:296:099.7
244KAMBUŁ Waldemar 222NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-5023M 24400:00:3900:30:52.9500:31:32.70+00:13:326:109.7
245BYRTEK Grzegorz 439BYDGOSZCZM-4065M 24500:00:0200:31:08.8000:31:11.15+00:13:486:139.6
246RASZKA Jakub 443ŁABISZYNM-2045M 24600:00:1400:31:11.1500:31:25.90+00:13:516:149.6
247KOZICKI Damian 459M-4066M 24700:00:5000:31:12.6500:32:02.70+00:13:526:149.6
248BUSZTA Artur 224KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZM-3073M 24800:00:4900:31:29.7500:32:18.80+00:14:096:179.5
249POTNIALSKI Przemysław 563BYDGOSZCZM-2046M 24900:00:5500:31:37.7500:32:33.60+00:14:176:199.5
250AGUSTYNIAK Piotr 454BYDGOSZCZM-4067M 25000:00:4000:31:39.0000:32:19.70+00:14:196:199.5
251ŚLĘZAK Rafał 159BYDGOSZCZM-4068M 25100:00:4600:32:10.5500:32:57.30+00:14:506:269.3
252BINIENDA Mateusz 140BIMATKRUSZYNM-3074M 25200:00:0900:32:45.3000:32:54.30+00:15:256:339.2
253BIELENNY Michał 504M-60+4M 25300:00:3600:33:03.9000:33:40.80+00:15:436:369.1
254DUDZIŃSKI Bogusław 621M-4069M 25400:00:1200:33:06.7500:33:19.55+00:15:466:379.1
255SMYK Arkadiusz 442BYDGOSZCZM-4070M 25500:00:1500:33:13.1000:33:28.70+00:15:536:389
256GÓREC Kacper 640BYDGOSZCZM-1033M 25600:00:0000:33:20.8000:33:20.80+00:16:006:409
257KUŹNIAR Patryk 502M-2047M 25700:00:4000:33:30.3000:34:11.10+00:16:106:429
258WIOSNA Tomasz 95GLÜCKLICHE EINHÖRCHENBYDGOSZCZM-2048M 25800:00:4500:33:36.5000:34:22.10+00:16:166:438.9
259JANKOWSKI Rafał 1717 BDHBYDGOSZCZM-4071M 25900:00:5600:33:38.9500:34:35.05+00:16:186:438.9
260FURGAL Adam 379BYDGOSZCZM-4072M 26000:00:4900:33:48.0500:34:37.50+00:16:286:458.9
261GURYN Wiktor 207ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-3075M 26100:00:1200:33:49.6000:34:02.05+00:16:296:468.9
262CIEMNIAK Łukasz 447BYDGOSZCZM-3076M 26200:00:1600:34:43.6000:34:59.90+00:17:236:568.6
263ANDERSOWN Paweł 506BYDGOSZCZM-4073M 26300:00:5800:35:42.1000:36:41.00+00:18:227:088.4
264TOMECKI Teodor 368NIWYM-3077M 26400:01:1100:36:19.1500:37:30.60+00:18:597:158.3
265RADKOWSKI Jakub 617M-1034M 26500:00:4200:36:29.6000:37:12.40+00:19:097:188.2
266WOŹNIAK Jacek 1832. RWT SPBYDGOSZCZM-5024M 26600:00:0000:36:51.5000:36:51.50+00:19:317:228.1
267KOGUT Szymon 608M-1035M 26700:00:3700:37:01.1000:37:39.00+00:19:417:248.1
268FORDON Sławek 229BYDGOSZCZM-4074M 26800:00:5800:37:19.9500:38:18.00+00:19:597:288
269SMOLA Daniel 2593LOBYDGOSZCZM-4075M 26900:00:5200:37:22.3500:38:15.25+00:20:027:288
270KRZYWDZIŃSKI Daniel 67BYDGOSZCZM-4076M 27000:00:3000:37:27.8500:37:58.55+00:20:077:298
271TREPANOWSKI Michał 408PRZYŁĘKIM-2049M 27100:00:4100:38:15.4000:38:56.60+00:20:557:397.8
272URBANOWICZ Dariusz 242BIAŁE BŁOTAM-5025M 27200:00:5400:38:24.6000:39:18.60+00:21:047:407.8
273CHMIELEWSKI Patryk 23BYDGOSZCZM-2050M 27300:00:4300:38:51.1500:39:35.00+00:21:317:467.7
274MYK Mariusz 433BYDGOSZCZM-3078M 27400:00:2700:40:47.7000:41:15.35+00:23:278:097.4
Znaleziono 274 wynik(ów)