II MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2017-12-02
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
185
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
185
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Żołnierze K | Żołnierze M | Rodziny

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PELO Artur 102STARNICEM-OPEN1M 100:24:50.00 4:0814.5
2KOZAK Arkadiusz 279TKKF KOSZALINBONINM-OPEN2M 200:26:58.05+00:02:084:2913.3
3PACHOLCZYK Krzysztof 95:)SŁUPSKM-OPEN3M 300:27:05.75+00:02:154:3113.3
4MASŁOWSKI Mateusz 766. WOG USTKA/MASŁO_BIEGASŁUPSKM-OPEN4M 400:27:18.50+00:02:284:3313.2
5JURCZYSZYN Rafał 46A&RDĘBNICA KASZUBSKAM-OPEN5M 500:27:45.55+00:02:554:3713
6NAGÓREK Kamil 86STOPA SLUPSKSŁUPSKM-OPEN6M 600:28:21.20+00:03:314:4312.7
7DUDA Grzegorz 15OSP BUKÓWKASŁUPSKM-OPEN7M 700:29:02.40+00:04:124:5012.4
8JAWORSKI Krzysztof 43SŁUPSKM-OPEN8M 800:30:55.45+00:06:055:0911.6
9GIERLACH Jacek 238STOPA SLUPSKSŁUPSKM-OPEN9M 900:31:10.65+00:06:205:1111.6
10GRACHEL Przemek 27NATRASIETEAMSŁUPSKM-OPEN10M 1000:31:27.65+00:06:375:1411.4
11MEDWID Michał 78SŁUPSKM-OPEN11M 1100:31:41.50+00:06:515:1711.4
12ZIETARA Dawid 247M-OPEN12M 1200:31:45.40+00:06:555:1711.3
13POLAŃSKI Błażej 103LO REDZIKOWOREDZIKOWOM-OPEN13M 1300:31:54.00+00:07:045:1911.3
14BANCEWICZ Tomasz 2SALON KOSMETYCZNY DIAMENTSWOCHOWOM-OPEN14M 1400:32:08.10+00:07:185:2111.2
15PIEKAC Karol 98SŁUPSKM-OPEN15M 1500:32:19.95+00:07:295:2311.1
16KOŁTONOWSKI Jakub 55REDZIKOWOM-OPEN16M 1600:32:33.55+00:07:435:2511.1
17KRZACZKOWSKI Paweł 65LYNXNET STĘŻYCASTĘŻYCAM-OPEN17M 1700:32:42.15+00:07:525:2711
18KOSICKI Kajetan 276SŁUPSKM-OPEN18M 1800:32:49.25+00:07:595:2811
19PARUSZEWSKI Robert 87BOJANO BIEGAGDYNIAM-OPEN19M 1900:32:50.45+00:08:005:2811
20FABICH Adrian 277USTKAM-OPEN20M 2000:32:51.95+00:08:015:2811
21STEFANIAK Marcin 125ŁĘCZYCEM-OPEN21M 2100:32:55.95+00:08:055:2910.9
22WILMONT Krzysztof 239CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJŻołnierze M1M 2200:33:00.05+00:08:105:3010.9
23GAŁOWSKI Dariusz 261SŁAWNOM-OPEN22M 2300:33:01.75+00:08:115:3010.9
24BOGUMIŁOW Marcin 6SŁUPSKM-OPEN23M 2400:33:17.25+00:08:275:3310.8
25BARGAŃSKA Justyna 4BYTÓWK-OPEN1K 100:33:21.90+00:08:315:3310.8
26CIERAPIŃSKI Marek 246M-OPEN24M 2500:33:27.35+00:08:375:3410.8
27JANKOWSKI Grzegorz 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPEN25M 2600:33:30.00+00:08:405:3510.7
28ZIELIŃSKI Kacper 151KOSZALINM-OPEN26M 2700:33:34.65+00:08:445:3510.7
29MEISSNER Bogusław 79K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-OPEN27M 2800:33:36.90+00:08:465:3610.7
30RACZYŃSKA Anna 155SŁUPSKK-OPEN2K 200:33:36.95+00:08:465:3610.7
31OLESZEK Jerzy 94SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJGRABNOŻołnierze M2M 2900:33:37.30+00:08:475:3610.7
32ROLBIECKI Łukasz 181SLUPSKM-OPEN28M 3000:33:46.15+00:08:565:3710.7
33PIOTROWSKI Mirosław 101STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN29M 3100:33:47.30+00:08:575:3710.7
34ŁUKASZEWSKI Dawid 72SŁUPSKM-OPEN30M 3200:34:03.55+00:09:135:4010.6
35BONDARENKO Jan 7BIEGAJŁOSŁUPSKSŁUPSKM-OPEN31M 3300:34:11.95+00:09:215:4210.5
36BIKUN Łukasz 228SŁUPSKM-OPEN32M 3400:34:13.00+00:09:235:4210.5
37KĘSIK Agnieszka 250ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-OPEN3K 300:34:18.05+00:09:285:4310.5
38TRUSIAK Mateusz 140SŁUPSKM-OPEN33M 3500:34:39.15+00:09:495:4610.4
39KASPERSKI Dariusz 235BYDLINOŻołnierze M3M 3600:34:42.90+00:09:525:4710.4
40OLECHNOWICZ Zbigniew 93TUPOT USTKASLUPSKM-OPEN34M 3700:34:45.00+00:09:555:4710.4
41POPRAWSKI Patryk 105SŁUPSKM-OPEN35M 3800:34:45.95+00:09:555:4710.4
42PIETRASIK Przemysław 100SŁUPSKM-OPEN36M 3900:34:50.55+00:10:005:4810.3
43JAROSZ Dariusz 40TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-OPEN37M 4000:34:53.25+00:10:035:4810.3
44JAROSZ Jakub 39TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-OPEN38M 4100:34:53.60+00:10:035:4910.3
45KLINKUSZ Adrian 170MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-OPEN39M 4200:34:58.50+00:10:085:4910.3
46CZERWIŃSKI Waldemar 221MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-OPEN40M 4300:34:58.80+00:10:085:4910.3
47KACZMAROWSKI Andrzej 47SŁUPSKM-OPEN41M 4400:34:59.55+00:10:095:5010.3
48DYŚ Jarosław 234MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-OPEN42M 4500:35:02.45+00:10:125:5010.3
49JĘCEK Krzysztof 44MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN43M 4600:35:02.60+00:10:125:5010.3
50JAROS Adam 38SŁUPSKM-OPEN44M 4700:35:17.20+00:10:275:5210.2
51SKWARCZAK Ewelina 107USTKAK-OPEN4K 400:35:39.85+00:10:495:5610.1
52KWAŚNIAK Zdzisław 236STOPA SLUPSKM-OPEN45M 4800:35:41.90+00:10:515:5610.1
53TOMCZAK Dominik 233SŁUPSKM-OPEN46M 4900:35:42.20+00:10:525:5710.1
54CHODOROWKI Tomasz 232PWSZ KOSZALINSŁUPSKM-OPEN47M 5000:36:03.85+00:11:136:0010
55GRULKOWSKI Damian 30SŁUPSKM-OPEN48M 5100:36:26.50+00:11:366:049.9
56NAZARKO Małgorzata 89BBL SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN5K 500:36:30.70+00:11:406:059.9
57SKUZA Dawid 121LĘBORKM-OPEN49M 5200:36:44.95+00:11:546:079.8
58LEWANDOWSKA Sylwia 69ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOK-OPEN6K 600:37:23.70+00:12:336:149.6
59ŻYCKA Ewelina 260SŁUPSKK-OPEN7K 700:37:29.80+00:12:396:159.6
60KOZUB Tomasz 61ŁOSOŚ T.E.A.M.:JEZIERZYCEM-OPEN50M 5300:37:32.25+00:12:426:159.6
61DUBACKI Stanisław 14NIGHTRUNNERS SŁUPSK.BORZĘCINOM-OPEN51M 5400:37:35.95+00:12:456:169.6
62DAWIDOWICZ Łukasz 258KIEPURYM-OPEN52M 5500:37:37.55+00:12:476:169.6
63GREBIENIK Andrzej 29W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN53M 5600:37:38.30+00:12:486:169.6
64KOŚLA Justyna 58NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN8K 800:37:43.30+00:12:536:179.5
65ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKAUSTKAM-OPEN54M 5700:38:12.00+00:13:226:229.4
66ŻUKOWICZ Sylwia 251DĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN9K 900:38:15.35+00:13:256:229.4
67ZBLEWSKI Patryk 135M-OPEN55M 5800:38:18.90+00:13:286:239.4
68GIL Damian 245  100:38:30.60+00:13:406:259.3
69ZANIEWSKI Grzegorz 149KOBYLNICAM-OPEN56M 5900:38:34.90+00:13:446:259.3
70RAKOWSKA Katarzyna 109USTKAK-OPEN10K 1000:38:49.05+00:13:596:289.3
71WAWRZYNIAK Anna 193-GRĄSINOK-OPEN11K 1100:39:06.25+00:14:166:319.2
72JANKOWSA Hanna 243K-OPEN12K 1200:39:08.65+00:14:186:319.2
73LISIK Justyna 70PORANNY PATROLSŁUPSKK-OPEN13K 1300:39:09.60+00:14:196:319.2
74KARPOWICZ Joanna 48GEOVERTEX.PLSŁUPSKK-OPEN14K 1400:39:19.35+00:14:296:339.2
75CHAŁUBIŃSKA Kamila 222SŁUPSKK-OPEN15K 1500:39:32.95+00:14:426:359.1
76GRZENKOWICZ Agnieszka 32SŁUPSKK-OPEN16K 1600:39:45.70+00:14:556:379.1
77SZAFIRSKI Marek 129CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN57M 6000:39:58.25+00:15:086:399
78KOWALSKI Krzysztof 59STOPA- SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN58M 6100:40:08.15+00:15:186:419
79ŁUKACZYK Sylwia 71KRUSZYNAK-OPEN17K 1700:40:12.70+00:15:226:429
80GIEŁAŻYN Łukasz 278SŁUPSKM-OPEN59M 6200:40:26.10+00:15:366:448.9
81KOSICKA Zofia 273SŁUPSKK-OPEN18K 1800:40:29.35+00:15:396:448.9
82KOSICKA Iwona 122K-OPEN19K 1900:40:29.90+00:15:396:448.9
83WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 143NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN20K 2000:40:43.00+00:15:536:478.8
84SZMIGIERO Arkadiusz 132W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKŻołnierze M4M 6300:40:43.10+00:15:536:478.8
85STEVENOR Jason 126NSF REDZIKOWOSŁUPSKM-OPEN60M 6400:40:59.00+00:16:096:498.8
86SZUMSKA Monika 136SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN21K 2100:41:01.20+00:16:116:508.8
87TRUSIAK Agnieszka 139SŁUPSKK-OPEN22K 2200:41:01.25+00:16:116:508.8
88BOŚ Sebastian 8SŁUPSKM-OPEN61M 6500:41:01.65+00:16:116:508.8
89GILBERT Miki 26NSF REDZIKOWOSLUPSKK-OPEN23K 2300:41:08.20+00:16:186:518.7
90GILBERT Rick 25NSF REDZIKOWOSLUPSKM-OPEN62M 6600:41:08.20+00:16:186:518.8
91WYBRANIEC Karolina 147SŁUPSKK-OPEN24K 2400:41:21.40+00:16:316:538.7
92MIELCZAREK Mateusz 209M-OPEN63M 6700:41:23.80+00:16:336:538.7
93MIKLAŚ Patrycja 253K-OPEN25K 2500:41:27.30+00:16:376:548.7
94KASZOWSKI Rafał 252KCZEWOM-OPEN64M 6800:41:27.45+00:16:376:548.7
95STANIASZEK Bogusaw 199M-OPEN65M 6900:41:46.00+00:16:566:578.6
96KOMAR Beata 16SŁUPSKK-OPEN26K 2600:41:49.55+00:16:596:588.6
97ŻAK Rafał 152SŁUPSKŻołnierze M5M 7000:41:50.20+00:17:006:588.6
98KIELAR Robert 51REDZIKOWOŻołnierze M6M 7100:41:51.60+00:17:016:588.6
99MAJCHRZAK Dariusz 73CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M7M 7200:41:51.80+00:17:016:588.6
100ZBLEWSKI Radosław 150CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M8M 7300:41:52.90+00:17:026:588.6
101ZALEWSKI Grzegorz 148GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAMUSTKAM-OPEN66M 7400:41:53.55+00:17:036:598.6
102MŁYNARCZYK Zbigniew 80CPSP USTKASŁUPSKŻołnierze M9M 7500:41:54.60+00:17:046:598.6
103GAFFKE Krzysztof 163W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN67M 7600:41:54.65+00:17:046:598.6
104RUCZAJ Krzysztof 112CSMW USTKABYDLINOŻołnierze M10M 7700:41:55.15+00:17:056:598.6
105KOZIEŁ Krzysztof 60SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCESŁUPSKŻołnierze M11M 7800:41:55.75+00:17:056:598.6
106SIERADZKI Mariusz 115USTKAŻołnierze M12M 7900:41:55.90+00:17:056:598.6
107MAJCHRZAK Łukasz 74CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M13M 8000:41:56.95+00:17:066:598.6
108SZAFIRSKI Kacper 128CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN68M 8100:42:05.30+00:17:157:008.6
109HAŁADEJ Kinga 34DAMNICAK-OPEN27K 2700:42:10.40+00:17:207:018.5
110BRZEZICKI Łukasz 10KĘPICEM-OPEN69M 8200:42:10.90+00:17:207:018.5
111KRZACZKOWSKA Izabela 64STĘŻYCAK-OPEN28K 2800:42:20.50+00:17:307:038.5
112JASKÓLSKI Piotr 41NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN70M 8300:42:29.20+00:17:397:048.5
113GĄSECKA Aleksandra 24SŁUPSKK-OPEN29K 2900:42:31.70+00:17:417:058.5
114SŁOJKA Paweł 259KOBYLNICAM-OPEN71M 8400:42:32.15+00:17:427:058.5
115RYCHLIŃSKI Damian 113SŁUPSKM-OPEN72M 8500:42:32.55+00:17:427:058.5
116SZEWCZUK Piotr 130SŁUPSKM-OPEN73M 8600:42:33.05+00:17:437:058.5
117FORMELA Krzysztof 242M-OPEN74M 8700:42:42.60+00:17:527:078.4
118WENCŁAWSKI Michał 141ARAGORTEAM\NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN75M 8800:42:44.20+00:17:547:078.4
119FRUBA Karina 22STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-OPEN30K 3000:42:50.50+00:18:007:088.4
120HELINSKI Jakub 237M-OPEN76M 8900:42:58.65+00:18:087:098.4
121NOWICKI Mateusz 92CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJKOBYLNICAŻołnierze M14M 9000:43:03.20+00:18:137:108.4
122FRUBA Andrzej 23SŁUPSKM-OPEN77M 9100:43:13.50+00:18:237:128.3
123MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabela 81SŁUPSKK-OPEN31K 3100:43:37.20+00:18:477:168.3
124TRUBACZ Dariusz 138CPSP USTKASŁUPSKŻołnierze M15M 9200:43:53.40+00:19:037:188.2
125FELSKA Katarzyna 20NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN32K 3200:43:58.55+00:19:087:198.2
126MARCZAK Małgorzata 75AMATORŻELKOWOK-OPEN33K 3300:43:58.95+00:19:087:198.2
127SZYMAŃSKI Rafał 229SŁUPSKM-OPEN78M 9300:44:01.30+00:19:117:208.2
128MURAWSKI Rafał 84AŚNAEBAEMSŁUPSKŻołnierze M16M 9400:44:08.45+00:19:187:218.2
129WIŚNIEWSKI Radosław 144RADOSŁAW WIŚNIEWSKISŁUPSKM-OPEN79M 9500:44:10.95+00:19:207:218.1
130JONIK Maciej 45MJRSŁUPSKŻołnierze M17M 9600:44:18.35+00:19:287:238.1
131GRZEGORCZYK Aneta 31SŁUPSKK-OPEN34K 3400:44:20.70+00:19:307:238.1
132PIEKARSKA Aneta 99KWAKOWOK-OPEN35K 3500:44:32.20+00:19:427:258.1
133KARWASZ Krzysztof 49KWAKOWOM-OPEN80M 9700:44:32.85+00:19:427:258.1
134WOJTAN Małgorzata 145OBŁĘŻEK-OPEN36K 3600:44:38.55+00:19:487:268.1
135SZUDOBAJ Hanna 225BBL SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN37K 3700:44:39.35+00:19:497:268.1
136DOMAROS Marcin 241M-OPEN81M 9800:45:09.05+00:20:197:318
137PIWOWARSKI Krzysztof 240M-OPEN82M 9900:45:10.65+00:20:207:318
138RODZIEWICZ Wioletta 248USTKAK-OPEN38K 3800:45:19.65+00:20:297:337.9
139ADAMSKI Seweryn 272SŁUPSKM-OPEN83M 10000:45:23.75+00:20:337:337.9
140NGUYEN Tina 90NSF REDZIKOWOSLUPSKK-OPEN39K 3900:45:28.30+00:20:387:347.9
141GRAF Natalia 198K-OPEN40K 4000:45:28.60+00:20:387:347.9
142MYSZKOWSKA Grażyna 85NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN41K 4100:45:49.25+00:20:597:387.9
143KRYGIER Ireneusz 63W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAŻołnierze M18M 10100:46:13.85+00:21:237:427.8
144URBAN Ewelina 254DĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN42K 4200:46:13.95+00:21:237:427.8
145KUBINA Agata 66SŁUPSKK-OPEN43K 4300:46:18.25+00:21:287:437.8
146KRYGIER Małgorzata 62W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN44K 4400:46:18.25+00:21:287:437.8
147PARUSZWEKA Katarzyna 68BOJANO BIEGAGDYNIAK-OPEN45K 4500:46:21.40+00:21:317:437.8
148KANIUK Maja 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENTK-OPEN46K 4600:46:21.50+00:21:317:437.8
149NARUSZEWICZ Anna 88SZYBKIE ZIOMKIGDAŃSKK-OPEN47K 4700:46:37.35+00:21:477:467.7
150KLEBAN Paweł 53SZYBKIE ZIOMKIGDAŃSKM-OPEN84M 10200:46:37.70+00:21:477:467.7
151PIĄTEK Justyna 97SZYBKIE ZIOMKIGDAŃSKK-OPEN48K 4800:46:38.35+00:21:487:467.7
152MIKSZA Patrycja 249KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN49K 4900:46:45.70+00:21:557:477.7
153KAŚIŃSKA Mariola 256SŁUPSKK-OPEN50K 5000:46:49.35+00:21:597:487.7
154DAWIDOWICZ Żaneta 257KIEPURYK-OPEN51K 5100:46:49.45+00:21:597:487.7
155ŁAĆWIK-KOWALCZUK Jolanta 274SŁUPSKK-OPEN52K 5200:47:02.90+00:22:127:507.7
156KIJOWIEC Tomasz 52BRAKSŁUPSKŻołnierze M19M 10300:47:06.05+00:22:167:517.6
157SOWIŃSKI Maciej 123CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M20M 10400:47:06.95+00:22:167:517.6
158KOSICKI Piotr 208M-OPEN85M 10500:47:54.55+00:23:047:597.5
159PARZYBÓT Adam 154SŁUPSKM-OPEN86M 10600:48:16.80+00:23:268:027.5
160ROGOZIŃSKI Henryk 202BUKRodziny1M 10700:48:21.90+00:23:318:037.4
161ROGOZIŃSKA Agnieszka 201BUKRodziny2K 5300:48:23.05+00:23:338:037.4
162DERDA Julia 207ZBYSZEWOK-OPEN53K 5400:48:34.25+00:23:448:057.4
163SAŁAJ Angelika 205ZBYSZEWORodziny3K 5500:48:35.00+00:23:458:057.4
164PUĆ Anna 108SIERAKOWOK-OPEN54K 5600:48:39.75+00:23:498:067.4
165LUBIŃSKA Liliana 231ARAGORTEAM\NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN55K 5700:49:08.90+00:24:188:117.3
166KWIATKOWSKI Mateusz 204SŁUPSKRodziny4M 10800:49:19.50+00:24:298:137.3
167RODRIGUEZ Marisol 110NSF REDZIKOWOSLUPSKK-OPEN56K 5800:49:29.55+00:24:398:147.3
168SZEWCZYK Aleksandra 131SŁUPSKK-OPEN57K 5900:49:38.95+00:24:488:167.3
169MURAWSKA Katarzyna 83AŚNAEBAEMSŁUPSKK-OPEN58K 6000:50:07.20+00:25:178:217.2
170FIRLONG Maciej 21MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-OPEN87M 10900:50:24.05+00:25:348:247.1
171JAKOSALEM Paul 35NSF REDZIKOWOSLUPSKM-OPEN88M 11000:50:57.30+00:26:078:297.1
172FURSEWICZ Ewa 224SŁUPSKK-OPEN59K 6100:51:42.75+00:26:528:377
173LIPKOWSKA Izabela 206Rodziny5K 6200:52:07.15+00:27:178:416.9
174KWIATKOWSKA Kamila 203SŁUPSKRodziny6K 6300:52:30.35+00:27:408:456.9
175SZMIGIERO Sebastian 134W.P.K SŁOÑ TEAMSŁUPSKM-OPEN89M 11100:52:49.35+00:27:598:486.8
176SZMIGIERO Agnieszka 133W.P.K SŁOÑ TEAMSŁUPSKK-OPEN60K 6400:52:50.20+00:28:008:486.8
177JANKOWSKI Paweł 37SŁUPSKM-OPEN90M 11200:53:05.05+00:28:158:506.8
178ŚWIDER Wiktoria 137LO REDZIKOWOREDZIKOWOK-OPEN61K 6500:55:00.05+00:30:109:106.5
179KNAPIK Wiktoria 54LO REDZIKOWOREDZIKOWOK-OPEN62K 6600:55:00.60+00:30:109:106.5
180CZERWIŃSKA Kamila 12CPSP USTKAZŁAKOWOŻołnierze K1K 6700:55:15.00+00:30:259:126.5
181KOS Krystian 57CPSP USTKAKOBYLNICAŻołnierze M21M 11300:55:16.45+00:30:269:126.5
182GAŁKOWSKA Danuta 262SŁAWSKOK-OPEN63K 6800:56:00.20+00:31:109:206.4
183MULARCZYK Anna 82SŁUPSKK-OPEN64K 6900:56:30.05+00:31:409:256.4
184GZIK Seweryn 275WPK SŁOŃUSTKAM-OPEN91M 11400:57:07.20+00:32:179:316.3
185GZIK Radosław 33W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN92M 11500:57:07.95+00:32:179:316.3
Znaleziono 185 wynik(ów)