II MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
II Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
II Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : | Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2017-12-02 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 219 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 185 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JURCZYSZYN Rafał | 46 | A&R | DĘBNICA KASZUBSKA | M-OPEN | |
2 | ŻYCKA Ewelina | 260 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
3 | GAŁOWSKI Dariusz | 261 | SŁAWNO | M-OPEN | ||
4 | BOGUMIŁOW Marcin | 6 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
5 | CIERAPIŃSKI Marek | 246 | M-OPEN | |||
6 | PACHOLCZYK Krzysztof | 95 | :) | SŁUPSK | M-OPEN | |
7 | MASŁOWSKI Mateusz | 76 | 6. WOG USTKA/MASŁO_BIEGA | SŁUPSK | M-OPEN | |
8 | LEWANDOWSKA Sylwia | 69 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | NIEZABYSZEWO | K-OPEN | |
9 | WILMONT Krzysztof | 239 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | Żołnierze M | ||
10 | NAGÓREK Kamil | 86 | STOPA SLUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
11 | JAKOSALEM Paul | 35 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | M-OPEN | |
12 | KOZAK Arkadiusz | 279 | TKKF KOSZALIN | BONIN | M-OPEN | |
13 | KWIATKOWSKI Mateusz | 204 | SŁUPSK | Rodziny | ||
14 | PELO Artur | 102 | STARNICE | M-OPEN | ||
15 | KĘSIK Agnieszka | 250 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | K-OPEN | |
16 | URBAN Ewelina | 254 | DĘBNICA KASZUBSKA | K-OPEN | ||
17 | BARGAŃSKA Justyna | 4 | BYTÓW | K-OPEN | ||
18 | OLESZEK Jerzy | 94 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ | GRABNO | Żołnierze M | |
19 | DUDA Grzegorz | 15 | OSP BUKÓWKA | SŁUPSK | M-OPEN | |
20 | ŻUKOWICZ Sylwia | 251 | DĘBNICA KASZUBSKA | K-OPEN | ||
21 | KWIATKOWSKA Kamila | 203 | SŁUPSK | Rodziny | ||
22 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 93 | TUPOT USTKA | SLUPSK | M-OPEN | |
23 | KOSICKI Kajetan | 276 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
24 | STEFANIAK Marcin | 125 | ŁĘCZYCE | M-OPEN | ||
25 | KARPOWICZ Joanna | 48 | GEOVERTEX.PL | SŁUPSK | K-OPEN | |
26 | MIKLAŚ Patrycja | 253 | K-OPEN | |||
27 | KRZACZKOWSKI Paweł | 65 | LYNXNET STĘŻYCA | STĘŻYCA | M-OPEN | |
28 | MYSZKOWSKA Grażyna | 85 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
29 | WAWRZYNIAK Anna | 193 | - | GRĄSINO | K-OPEN | |
30 | GRACHEL Przemek | 27 | NATRASIETEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
31 | GIERLACH Jacek | 238 | STOPA SLUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
32 | LIPKOWSKA Izabela | 206 | Rodziny | |||
33 | JANKOWSA Hanna | 243 | K-OPEN | |||
34 | PARUSZEWSKI Robert | 87 | BOJANO BIEGA | GDYNIA | M-OPEN | |
35 | ZIETARA Dawid | 247 | M-OPEN | |||
36 | KASZOWSKI Rafał | 252 | KCZEWO | M-OPEN | ||
37 | PIOTROWSKI Mirosław | 101 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
38 | RACZYŃSKA Anna | 155 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
39 | JANKOWSKI Grzegorz | 36 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-OPEN | |
40 | SZYMAŃSKI Rafał | 229 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
41 | KWAŚNIAK Zdzisław | 236 | STOPA SLUPSK | M-OPEN | ||
42 | KOŁTONOWSKI Jakub | 55 | REDZIKOWO | M-OPEN | ||
43 | POLAŃSKI Błażej | 103 | LO REDZIKOWO | REDZIKOWO | M-OPEN | |
44 | BONDARENKO Jan | 7 | BIEGAJŁOSŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
45 | PIEKAC Karol | 98 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
46 | PUĆ Anna | 108 | SIERAKOWO | K-OPEN | ||
47 | LUBIŃSKA Liliana | 231 | ARAGORTEAM\NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
48 | TRUSIAK Mateusz | 140 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
49 | GĄSECKA Aleksandra | 24 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
50 | SZEWCZUK Piotr | 130 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
51 | DERDA Julia | 207 | ZBYSZEWO | K-OPEN | ||
52 | SZUMSKA Monika | 136 | SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
53 | WOJTAN Małgorzata | 145 | OBŁĘŻE | K-OPEN | ||
54 | KOZUB Tomasz | 61 | ŁOSOŚ T.E.A.M.: | JEZIERZYCE | M-OPEN | |
55 | KUBINA Agata | 66 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
56 | SKWARCZAK Ewelina | 107 | USTKA | K-OPEN | ||
57 | SAŁAJ Angelika | 205 | ZBYSZEWO | Rodziny | ||
58 | FABICH Adrian | 277 | USTKA | M-OPEN | ||
59 | TRUSIAK Agnieszka | 139 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
60 | KOSICKI Piotr | 208 | M-OPEN | |||
61 | JAWORSKI Krzysztof | 43 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
62 | MARCZAK Małgorzata | 75 | AMATOR | ŻELKOWO | K-OPEN | |
63 | MIKSZA Patrycja | 249 | KRĘPA SŁUPSKA | K-OPEN | ||
64 | ZANIEWSKI Grzegorz | 149 | KOBYLNICA | M-OPEN | ||
65 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabela | 81 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
66 | PIĄTEK Justyna | 97 | SZYBKIE ZIOMKI | GDAŃSK | K-OPEN | |
67 | CHAŁUBIŃSKA Kamila | 222 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
68 | KLEBAN Paweł | 53 | SZYBKIE ZIOMKI | GDAŃSK | M-OPEN | |
69 | SZUDOBAJ Hanna | 225 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
70 | ROLBIECKI Łukasz | 181 | SLUPSK | M-OPEN | ||
71 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | USTKA | M-OPEN | |
72 | GRULKOWSKI Damian | 30 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
73 | BOŚ Sebastian | 8 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
74 | BIKUN Łukasz | 228 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
75 | FORMELA Krzysztof | 242 | M-OPEN | |||
76 | BANCEWICZ Tomasz | 2 | SALON KOSMETYCZNY DIAMENT | SWOCHOWO | M-OPEN | |
77 | NARUSZEWICZ Anna | 88 | SZYBKIE ZIOMKI | GDAŃSK | K-OPEN | |
78 | KRZACZKOWSKA Izabela | 64 | STĘŻYCA | K-OPEN | ||
79 | KARWASZ Krzysztof | 49 | KWAKOWO | M-OPEN | ||
80 | WYBRANIEC Karolina | 147 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
81 | MEDWID Michał | 78 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
82 | KASPERSKI Dariusz | 235 | BYDLINO | Żołnierze M | ||
83 | PIEKARSKA Aneta | 99 | KWAKOWO | K-OPEN | ||
84 | ŁUKACZYK Sylwia | 71 | KRUSZYNA | K-OPEN | ||
85 | FRUBA Karina | 22 | STOPA SŁUPSK | REDZIKOWO | K-OPEN | |
86 | TOMCZAK Dominik | 233 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
87 | NGUYEN Tina | 90 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | K-OPEN | |
88 | WENCŁAWSKI Michał | 141 | ARAGORTEAM\NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
89 | KOŚLA Justyna | 58 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
90 | MEISSNER Bogusław | 79 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-OPEN | |
91 | GRAF Natalia | 198 | K-OPEN | |||
92 | PIETRASIK Przemysław | 100 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
93 | MURAWSKA Katarzyna | 83 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | K-OPEN | |
94 | RAKOWSKA Katarzyna | 109 | USTKA | K-OPEN | ||
95 | FIRLONG Maciej | 21 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
96 | LISIK Justyna | 70 | PORANNY PATROL | SŁUPSK | K-OPEN | |
97 | JĘCEK Krzysztof | 44 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-OPEN | |
98 | ZBLEWSKI Patryk | 135 | M-OPEN | |||
99 | STEVENOR Jason | 126 | NSF REDZIKOWO | SŁUPSK | M-OPEN | |
100 | DYŚ Jarosław | 234 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
101 | GRZENKOWICZ Agnieszka | 32 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
102 | KOSICKA Zofia | 273 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
103 | KRYGIER Małgorzata | 62 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-OPEN | |
104 | KOSICKA Iwona | 122 | K-OPEN | |||
105 | NAZARKO Małgorzata | 89 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
106 | JAROS Adam | 38 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
107 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | 143 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
108 | MURAWSKI Rafał | 84 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | Żołnierze M | |
109 | POPRAWSKI Patryk | 105 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
110 | KOWALSKI Krzysztof | 59 | STOPA- SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
111 | KANIUK Maja | 3 | SALON KOSMETYCZNY DIAMENT | K-OPEN | ||
112 | STANIASZEK Bogusaw | 199 | M-OPEN | |||
113 | SKUZA Dawid | 121 | LĘBORK | M-OPEN | ||
114 | PARUSZWEKA Katarzyna | 68 | BOJANO BIEGA | GDYNIA | K-OPEN | |
115 | MIELCZAREK Mateusz | 209 | M-OPEN | |||
116 | FRUBA Andrzej | 23 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
117 | JAROSZ Dariusz | 40 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-OPEN | |
118 | JAROSZ Jakub | 39 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-OPEN | |
119 | ŻAK Rafał | 152 | SŁUPSK | Żołnierze M | ||
120 | CZERWIŃSKA Kamila | 12 | CPSP USTKA | ZŁAKOWO | Żołnierze K | |
121 | CZERWIŃSKI Waldemar | 221 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
122 | MAJCHRZAK Łukasz | 74 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
123 | JASKÓLSKI Piotr | 41 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
124 | FELSKA Katarzyna | 20 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
125 | GIL Damian | 245 | ||||
126 | KLINKUSZ Adrian | 170 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
127 | KOS Krystian | 57 | CPSP USTKA | KOBYLNICA | Żołnierze M | |
128 | KOMAR Beata | 16 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
129 | GILBERT Miki | 26 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | K-OPEN | |
130 | KACZMAROWSKI Andrzej | 47 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
131 | SZMIGIERO Arkadiusz | 132 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | Żołnierze M | |
132 | SIERADZKI Mariusz | 115 | USTKA | Żołnierze M | ||
133 | KOZIEŁ Krzysztof | 60 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | SŁUPSK | Żołnierze M | |
134 | RUCZAJ Krzysztof | 112 | CSMW USTKA | BYDLINO | Żołnierze M | |
135 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 80 | CPSP USTKA | SŁUPSK | Żołnierze M | |
136 | GILBERT Rick | 25 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | M-OPEN | |
137 | CHODOROWKI Tomasz | 232 | PWSZ KOSZALIN | SŁUPSK | M-OPEN | |
138 | KRYGIER Ireneusz | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | Żołnierze M | |
139 | SZMIGIERO Agnieszka | 133 | W.P.K SŁOÑ TEAM | SŁUPSK | K-OPEN | |
140 | SZMIGIERO Sebastian | 134 | W.P.K SŁOÑ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
141 | GAFFKE Krzysztof | 163 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
142 | DUBACKI Stanisław | 14 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK. | BORZĘCINO | M-OPEN | |
143 | RODRIGUEZ Marisol | 110 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | K-OPEN | |
144 | ZALEWSKI Grzegorz | 148 | GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAM | USTKA | M-OPEN | |
145 | ŁAĆWIK-KOWALCZUK Jolanta | 274 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
146 | GREBIENIK Andrzej | 29 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
147 | JONIK Maciej | 45 | MJR | SŁUPSK | Żołnierze M | |
148 | TRUBACZ Dariusz | 138 | CPSP USTKA | SŁUPSK | Żołnierze M | |
149 | ROGOZIŃSKA Agnieszka | 201 | BUK | Rodziny | ||
150 | NOWICKI Mateusz | 92 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | KOBYLNICA | Żołnierze M | |
151 | SZEWCZYK Aleksandra | 131 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
152 | ZIELIŃSKI Kacper | 151 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
153 | ROGOZIŃSKI Henryk | 202 | BUK | Rodziny | ||
154 | ŚWIDER Wiktoria | 137 | LO REDZIKOWO | REDZIKOWO | K-OPEN | |
155 | ZBLEWSKI Radosław | 150 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
156 | SOWIŃSKI Maciej | 123 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
157 | SZAFIRSKI Kacper | 128 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
158 | RYCHLIŃSKI Damian | 113 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
159 | ADAMSKI Seweryn | 272 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
160 | HAŁADEJ Kinga | 34 | DAMNICA | K-OPEN | ||
161 | BRZEZICKI Łukasz | 10 | KĘPICE | M-OPEN | ||
162 | KNAPIK Wiktoria | 54 | LO REDZIKOWO | REDZIKOWO | K-OPEN | |
163 | SZAFIRSKI Marek | 129 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
164 | DAWIDOWICZ Żaneta | 257 | KIEPURY | K-OPEN | ||
165 | KIJOWIEC Tomasz | 52 | BRAK | SŁUPSK | Żołnierze M | |
166 | PIWOWARSKI Krzysztof | 240 | M-OPEN | |||
167 | MAJCHRZAK Dariusz | 73 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
168 | GRZEGORCZYK Aneta | 31 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
169 | PARZYBÓT Adam | 154 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
170 | DAWIDOWICZ Łukasz | 258 | KIEPURY | M-OPEN | ||
171 | GIEŁAŻYN Łukasz | 278 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
172 | KAŚIŃSKA Mariola | 256 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
173 | HELINSKI Jakub | 237 | M-OPEN | |||
174 | JANKOWSKI Paweł | 37 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
175 | DOMAROS Marcin | 241 | M-OPEN | |||
176 | SŁOJKA Paweł | 259 | KOBYLNICA | M-OPEN | ||
177 | KIELAR Robert | 51 | REDZIKOWO | Żołnierze M | ||
178 | ŁUKASZEWSKI Dawid | 72 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
179 | GZIK Seweryn | 275 | WPK SŁOŃ | USTKA | M-OPEN | |
180 | GZIK Radosław | 33 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
181 | WIŚNIEWSKI Radosław | 144 | RADOSŁAW WIŚNIEWSKI | SŁUPSK | M-OPEN | |
182 | RODZIEWICZ Wioletta | 248 | USTKA | K-OPEN | ||
183 | FURSEWICZ Ewa | 224 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
184 | GAŁKOWSKA Danuta | 262 | SŁAWSKO | K-OPEN | ||
185 | MULARCZYK Anna | 82 | SŁUPSK | K-OPEN |
Znaleziono 185 wynik(ów)