II MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2017-12-02
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
185
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
185
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Żołnierze K | Żołnierze M | Rodziny

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BARGAŃSKA Justyna 4BYTÓWK-OPEN1K 100:33:21.90 5:3310.8
2RACZYŃSKA Anna 155SŁUPSKK-OPEN2K 200:33:36.95+00:00:155:3610.7
3KĘSIK Agnieszka 250ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-OPEN3K 300:34:18.05+00:00:565:4310.5
4SKWARCZAK Ewelina 107USTKAK-OPEN4K 400:35:39.85+00:02:175:5610.1
5NAZARKO Małgorzata 89BBL SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN5K 500:36:30.70+00:03:086:059.9
6LEWANDOWSKA Sylwia 69ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOK-OPEN6K 600:37:23.70+00:04:016:149.6
7ŻYCKA Ewelina 260SŁUPSKK-OPEN7K 700:37:29.80+00:04:076:159.6
8KOŚLA Justyna 58NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN8K 800:37:43.30+00:04:216:179.5
9ŻUKOWICZ Sylwia 251DĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN9K 900:38:15.35+00:04:536:229.4
10RAKOWSKA Katarzyna 109USTKAK-OPEN10K 1000:38:49.05+00:05:276:289.3
11WAWRZYNIAK Anna 193-GRĄSINOK-OPEN11K 1100:39:06.25+00:05:446:319.2
12JANKOWSA Hanna 243K-OPEN12K 1200:39:08.65+00:05:466:319.2
13LISIK Justyna 70PORANNY PATROLSŁUPSKK-OPEN13K 1300:39:09.60+00:05:476:319.2
14KARPOWICZ Joanna 48GEOVERTEX.PLSŁUPSKK-OPEN14K 1400:39:19.35+00:05:576:339.2
15CHAŁUBIŃSKA Kamila 222SŁUPSKK-OPEN15K 1500:39:32.95+00:06:116:359.1
16GRZENKOWICZ Agnieszka 32SŁUPSKK-OPEN16K 1600:39:45.70+00:06:236:379.1
17ŁUKACZYK Sylwia 71KRUSZYNAK-OPEN17K 1700:40:12.70+00:06:506:429
18KOSICKA Zofia 273SŁUPSKK-OPEN18K 1800:40:29.35+00:07:076:448.9
19KOSICKA Iwona 122K-OPEN19K 1900:40:29.90+00:07:086:448.9
20WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 143NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN20K 2000:40:43.00+00:07:216:478.8
21SZUMSKA Monika 136SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN21K 2100:41:01.20+00:07:396:508.8
22TRUSIAK Agnieszka 139SŁUPSKK-OPEN22K 2200:41:01.25+00:07:396:508.8
23GILBERT Miki 26NSF REDZIKOWOSLUPSKK-OPEN23K 2300:41:08.20+00:07:466:518.7
24WYBRANIEC Karolina 147SŁUPSKK-OPEN24K 2400:41:21.40+00:07:596:538.7
25MIKLAŚ Patrycja 253K-OPEN25K 2500:41:27.30+00:08:056:548.7
26KOMAR Beata 16SŁUPSKK-OPEN26K 2600:41:49.55+00:08:276:588.6
27HAŁADEJ Kinga 34DAMNICAK-OPEN27K 2700:42:10.40+00:08:487:018.5
28KRZACZKOWSKA Izabela 64STĘŻYCAK-OPEN28K 2800:42:20.50+00:08:587:038.5
29GĄSECKA Aleksandra 24SŁUPSKK-OPEN29K 2900:42:31.70+00:09:097:058.5
30FRUBA Karina 22STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-OPEN30K 3000:42:50.50+00:09:287:088.4
31MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabela 81SŁUPSKK-OPEN31K 3100:43:37.20+00:10:157:168.3
32FELSKA Katarzyna 20NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN32K 3200:43:58.55+00:10:367:198.2
33MARCZAK Małgorzata 75AMATORŻELKOWOK-OPEN33K 3300:43:58.95+00:10:377:198.2
34GRZEGORCZYK Aneta 31SŁUPSKK-OPEN34K 3400:44:20.70+00:10:587:238.1
35PIEKARSKA Aneta 99KWAKOWOK-OPEN35K 3500:44:32.20+00:11:107:258.1
36WOJTAN Małgorzata 145OBŁĘŻEK-OPEN36K 3600:44:38.55+00:11:167:268.1
37SZUDOBAJ Hanna 225BBL SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN37K 3700:44:39.35+00:11:177:268.1
38RODZIEWICZ Wioletta 248USTKAK-OPEN38K 3800:45:19.65+00:11:577:337.9
39NGUYEN Tina 90NSF REDZIKOWOSLUPSKK-OPEN39K 3900:45:28.30+00:12:067:347.9
40GRAF Natalia 198K-OPEN40K 4000:45:28.60+00:12:067:347.9
41MYSZKOWSKA Grażyna 85NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN41K 4100:45:49.25+00:12:277:387.9
42URBAN Ewelina 254DĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN42K 4200:46:13.95+00:12:527:427.8
43KUBINA Agata 66SŁUPSKK-OPEN43K 4300:46:18.25+00:12:567:437.8
44KRYGIER Małgorzata 62W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN44K 4400:46:18.25+00:12:567:437.8
45PARUSZWEKA Katarzyna 68BOJANO BIEGAGDYNIAK-OPEN45K 4500:46:21.40+00:12:597:437.8
46KANIUK Maja 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENTK-OPEN46K 4600:46:21.50+00:12:597:437.8
47NARUSZEWICZ Anna 88SZYBKIE ZIOMKIGDAŃSKK-OPEN47K 4700:46:37.35+00:13:157:467.7
48PIĄTEK Justyna 97SZYBKIE ZIOMKIGDAŃSKK-OPEN48K 4800:46:38.35+00:13:167:467.7
49MIKSZA Patrycja 249KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN49K 4900:46:45.70+00:13:237:477.7
50KAŚIŃSKA Mariola 256SŁUPSKK-OPEN50K 5000:46:49.35+00:13:277:487.7
51DAWIDOWICZ Żaneta 257KIEPURYK-OPEN51K 5100:46:49.45+00:13:277:487.7
52ŁAĆWIK-KOWALCZUK Jolanta 274SŁUPSKK-OPEN52K 5200:47:02.90+00:13:417:507.7
53ROGOZIŃSKA Agnieszka 201BUKRodziny2K 5300:48:23.05+00:15:018:037.4
54DERDA Julia 207ZBYSZEWOK-OPEN53K 5400:48:34.25+00:15:128:057.4
55SAŁAJ Angelika 205ZBYSZEWORodziny3K 5500:48:35.00+00:15:138:057.4
56PUĆ Anna 108SIERAKOWOK-OPEN54K 5600:48:39.75+00:15:178:067.4
57LUBIŃSKA Liliana 231ARAGORTEAM\NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN55K 5700:49:08.90+00:15:478:117.3
58RODRIGUEZ Marisol 110NSF REDZIKOWOSLUPSKK-OPEN56K 5800:49:29.55+00:16:078:147.3
59SZEWCZYK Aleksandra 131SŁUPSKK-OPEN57K 5900:49:38.95+00:16:178:167.3
60MURAWSKA Katarzyna 83AŚNAEBAEMSŁUPSKK-OPEN58K 6000:50:07.20+00:16:458:217.2
61FURSEWICZ Ewa 224SŁUPSKK-OPEN59K 6100:51:42.75+00:18:208:377
62LIPKOWSKA Izabela 206Rodziny5K 6200:52:07.15+00:18:458:416.9
63KWIATKOWSKA Kamila 203SŁUPSKRodziny6K 6300:52:30.35+00:19:088:456.9
64SZMIGIERO Agnieszka 133W.P.K SŁOÑ TEAMSŁUPSKK-OPEN60K 6400:52:50.20+00:19:288:486.8
65ŚWIDER Wiktoria 137LO REDZIKOWOREDZIKOWOK-OPEN61K 6500:55:00.05+00:21:389:106.5
66KNAPIK Wiktoria 54LO REDZIKOWOREDZIKOWOK-OPEN62K 6600:55:00.60+00:21:389:106.5
67CZERWIŃSKA Kamila 12CPSP USTKAZŁAKOWOŻołnierze K1K 6700:55:15.00+00:21:539:126.5
68GAŁKOWSKA Danuta 262SŁAWSKOK-OPEN63K 6800:56:00.20+00:22:389:206.4
69MULARCZYK Anna 82SŁUPSKK-OPEN64K 6900:56:30.05+00:23:089:256.4
Znaleziono 69 wynik(ów)