II MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
II Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
II Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : | Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2017-12-02 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 219 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 185 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELO Artur | 102 | STARNICE | M-OPEN | 1 | M 1 | 00:24:50.00 | 4:08 | 14.5 (100%) | |||
2 | KOZAK Arkadiusz | 279 | TKKF KOSZALIN | BONIN | M-OPEN | 2 | M 2 | 00:26:58.05 | +00:02:08 (7.9%) | 4:29 | 13.3 (91.7%) | |
3 | PACHOLCZYK Krzysztof | 95 | :) | SŁUPSK | M-OPEN | 3 | M 3 | 00:27:05.75 | +00:02:15 (8.3%) | 4:31 | 13.3 (91.7%) | |
4 | MASŁOWSKI Mateusz | 76 | 6. WOG USTKA/MASŁO_BIEGA | SŁUPSK | M-OPEN | 4 | M 4 | 00:27:18.50 | +00:02:28 (9.1%) | 4:33 | 13.2 (91.0%) | |
5 | JURCZYSZYN Rafał | 46 | A&R | DĘBNICA KASZUBSKA | M-OPEN | 5 | M 5 | 00:27:45.55 | +00:02:55 (10.5%) | 4:37 | 13 (89.7%) | |
6 | NAGÓREK Kamil | 86 | STOPA SLUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 6 | M 6 | 00:28:21.20 | +00:03:31 (12.4%) | 4:43 | 12.7 (87.6%) | |
7 | DUDA Grzegorz | 15 | OSP BUKÓWKA | SŁUPSK | M-OPEN | 7 | M 7 | 00:29:02.40 | +00:04:12 (14.5%) | 4:50 | 12.4 (85.5%) | |
8 | JAWORSKI Krzysztof | 43 | SŁUPSK | M-OPEN | 8 | M 8 | 00:30:55.45 | +00:06:05 (19.7%) | 5:09 | 11.6 (80.0%) | ||
9 | GIERLACH Jacek | 238 | STOPA SLUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 9 | M 9 | 00:31:10.65 | +00:06:20 (20.3%) | 5:11 | 11.6 (80.0%) | |
10 | GRACHEL Przemek | 27 | NATRASIETEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 10 | M 10 | 00:31:27.65 | +00:06:37 (21.1%) | 5:14 | 11.4 (78.6%) | |
11 | MEDWID Michał | 78 | SŁUPSK | M-OPEN | 11 | M 11 | 00:31:41.50 | +00:06:51 (21.6%) | 5:17 | 11.4 (78.6%) | ||
12 | ZIETARA Dawid | 247 | M-OPEN | 12 | M 12 | 00:31:45.40 | +00:06:55 (21.8%) | 5:17 | 11.3 (77.9%) | |||
13 | POLAŃSKI Błażej | 103 | LO REDZIKOWO | REDZIKOWO | M-OPEN | 13 | M 13 | 00:31:54.00 | +00:07:04 (22.2%) | 5:19 | 11.3 (77.9%) | |
14 | BANCEWICZ Tomasz | 2 | SALON KOSMETYCZNY DIAMENT | SWOCHOWO | M-OPEN | 14 | M 14 | 00:32:08.10 | +00:07:18 (22.7%) | 5:21 | 11.2 (77.2%) | |
15 | PIEKAC Karol | 98 | SŁUPSK | M-OPEN | 15 | M 15 | 00:32:19.95 | +00:07:29 (23.2%) | 5:23 | 11.1 (76.6%) | ||
16 | KOŁTONOWSKI Jakub | 55 | REDZIKOWO | M-OPEN | 16 | M 16 | 00:32:33.55 | +00:07:43 (23.7%) | 5:25 | 11.1 (76.6%) | ||
17 | KRZACZKOWSKI Paweł | 65 | LYNXNET STĘŻYCA | STĘŻYCA | M-OPEN | 17 | M 17 | 00:32:42.15 | +00:07:52 (24.1%) | 5:27 | 11 (75.9%) | |
18 | KOSICKI Kajetan | 276 | SŁUPSK | M-OPEN | 18 | M 18 | 00:32:49.25 | +00:07:59 (24.3%) | 5:28 | 11 (75.9%) | ||
19 | PARUSZEWSKI Robert | 87 | BOJANO BIEGA | GDYNIA | M-OPEN | 19 | M 19 | 00:32:50.45 | +00:08:00 (24.4%) | 5:28 | 11 (75.9%) | |
20 | FABICH Adrian | 277 | USTKA | M-OPEN | 20 | M 20 | 00:32:51.95 | +00:08:01 (24.4%) | 5:28 | 11 (75.9%) | ||
21 | STEFANIAK Marcin | 125 | ŁĘCZYCE | M-OPEN | 21 | M 21 | 00:32:55.95 | +00:08:05 (24.6%) | 5:29 | 10.9 (75.2%) | ||
22 | WILMONT Krzysztof | 239 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | Żołnierze M | 1 | M 22 | 00:33:00.05 | +00:08:10 (24.7%) | 5:30 | 10.9 (75.2%) | ||
23 | GAŁOWSKI Dariusz | 261 | SŁAWNO | M-OPEN | 22 | M 23 | 00:33:01.75 | +00:08:11 (24.8%) | 5:30 | 10.9 (75.2%) | ||
24 | BOGUMIŁOW Marcin | 6 | SŁUPSK | M-OPEN | 23 | M 24 | 00:33:17.25 | +00:08:27 (25.4%) | 5:33 | 10.8 (74.5%) | ||
25 | CIERAPIŃSKI Marek | 246 | M-OPEN | 24 | M 25 | 00:33:27.35 | +00:08:37 (25.8%) | 5:34 | 10.8 (74.5%) | |||
26 | JANKOWSKI Grzegorz | 36 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-OPEN | 25 | M 26 | 00:33:30.00 | +00:08:40 (25.9%) | 5:35 | 10.7 (73.8%) | |
27 | ZIELIŃSKI Kacper | 151 | KOSZALIN | M-OPEN | 26 | M 27 | 00:33:34.65 | +00:08:44 (26.0%) | 5:35 | 10.7 (73.8%) | ||
28 | MEISSNER Bogusław | 79 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-OPEN | 27 | M 28 | 00:33:36.90 | +00:08:46 (26.1%) | 5:36 | 10.7 (73.8%) | |
29 | OLESZEK Jerzy | 94 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ | GRABNO | Żołnierze M | 2 | M 29 | 00:33:37.30 | +00:08:47 (26.1%) | 5:36 | 10.7 (73.8%) | |
30 | ROLBIECKI Łukasz | 181 | SLUPSK | M-OPEN | 28 | M 30 | 00:33:46.15 | +00:08:56 (26.5%) | 5:37 | 10.7 (73.8%) | ||
31 | PIOTROWSKI Mirosław | 101 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 29 | M 31 | 00:33:47.30 | +00:08:57 (26.5%) | 5:37 | 10.7 (73.8%) | |
32 | ŁUKASZEWSKI Dawid | 72 | SŁUPSK | M-OPEN | 30 | M 32 | 00:34:03.55 | +00:09:13 (27.1%) | 5:40 | 10.6 (73.1%) | ||
33 | BONDARENKO Jan | 7 | BIEGAJŁOSŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 31 | M 33 | 00:34:11.95 | +00:09:21 (27.4%) | 5:42 | 10.5 (72.4%) | |
34 | BIKUN Łukasz | 228 | SŁUPSK | M-OPEN | 32 | M 34 | 00:34:13.00 | +00:09:23 (27.4%) | 5:42 | 10.5 (72.4%) | ||
35 | TRUSIAK Mateusz | 140 | SŁUPSK | M-OPEN | 33 | M 35 | 00:34:39.15 | +00:09:49 (28.3%) | 5:46 | 10.4 (71.7%) | ||
36 | KASPERSKI Dariusz | 235 | BYDLINO | Żołnierze M | 3 | M 36 | 00:34:42.90 | +00:09:52 (28.5%) | 5:47 | 10.4 (71.7%) | ||
37 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 93 | TUPOT USTKA | SLUPSK | M-OPEN | 34 | M 37 | 00:34:45.00 | +00:09:55 (28.5%) | 5:47 | 10.4 (71.7%) | |
38 | POPRAWSKI Patryk | 105 | SŁUPSK | M-OPEN | 35 | M 38 | 00:34:45.95 | +00:09:55 (28.6%) | 5:47 | 10.4 (71.7%) | ||
39 | PIETRASIK Przemysław | 100 | SŁUPSK | M-OPEN | 36 | M 39 | 00:34:50.55 | +00:10:00 (28.7%) | 5:48 | 10.3 (71.0%) | ||
40 | JAROSZ Dariusz | 40 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-OPEN | 37 | M 40 | 00:34:53.25 | +00:10:03 (28.8%) | 5:48 | 10.3 (71.0%) | |
41 | JAROSZ Jakub | 39 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-OPEN | 38 | M 41 | 00:34:53.60 | +00:10:03 (28.8%) | 5:49 | 10.3 (71.0%) | |
42 | KLINKUSZ Adrian | 170 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 39 | M 42 | 00:34:58.50 | +00:10:08 (29.0%) | 5:49 | 10.3 (71.0%) | |
43 | CZERWIŃSKI Waldemar | 221 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 40 | M 43 | 00:34:58.80 | +00:10:08 (29.0%) | 5:49 | 10.3 (71.0%) | |
44 | KACZMAROWSKI Andrzej | 47 | SŁUPSK | M-OPEN | 41 | M 44 | 00:34:59.55 | +00:10:09 (29.0%) | 5:50 | 10.3 (71.0%) | ||
45 | DYŚ Jarosław | 234 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 42 | M 45 | 00:35:02.45 | +00:10:12 (29.1%) | 5:50 | 10.3 (71.0%) | |
46 | JĘCEK Krzysztof | 44 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-OPEN | 43 | M 46 | 00:35:02.60 | +00:10:12 (29.1%) | 5:50 | 10.3 (71.0%) | |
47 | JAROS Adam | 38 | SŁUPSK | M-OPEN | 44 | M 47 | 00:35:17.20 | +00:10:27 (29.6%) | 5:52 | 10.2 (70.3%) | ||
48 | KWAŚNIAK Zdzisław | 236 | STOPA SLUPSK | M-OPEN | 45 | M 48 | 00:35:41.90 | +00:10:51 (30.4%) | 5:56 | 10.1 (69.7%) | ||
49 | TOMCZAK Dominik | 233 | SŁUPSK | M-OPEN | 46 | M 49 | 00:35:42.20 | +00:10:52 (30.4%) | 5:57 | 10.1 (69.7%) | ||
50 | CHODOROWKI Tomasz | 232 | PWSZ KOSZALIN | SŁUPSK | M-OPEN | 47 | M 50 | 00:36:03.85 | +00:11:13 (31.1%) | 6:00 | 10 (69.0%) | |
51 | GRULKOWSKI Damian | 30 | SŁUPSK | M-OPEN | 48 | M 51 | 00:36:26.50 | +00:11:36 (31.9%) | 6:04 | 9.9 (68.3%) | ||
52 | SKUZA Dawid | 121 | LĘBORK | M-OPEN | 49 | M 52 | 00:36:44.95 | +00:11:54 (32.4%) | 6:07 | 9.8 (67.6%) | ||
53 | KOZUB Tomasz | 61 | ŁOSOŚ T.E.A.M.: | JEZIERZYCE | M-OPEN | 50 | M 53 | 00:37:32.25 | +00:12:42 (33.8%) | 6:15 | 9.6 (66.2%) | |
54 | DUBACKI Stanisław | 14 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK. | BORZĘCINO | M-OPEN | 51 | M 54 | 00:37:35.95 | +00:12:45 (34.0%) | 6:16 | 9.6 (66.2%) | |
55 | DAWIDOWICZ Łukasz | 258 | KIEPURY | M-OPEN | 52 | M 55 | 00:37:37.55 | +00:12:47 (34.0%) | 6:16 | 9.6 (66.2%) | ||
56 | GREBIENIK Andrzej | 29 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 53 | M 56 | 00:37:38.30 | +00:12:48 (34.0%) | 6:16 | 9.6 (66.2%) | |
57 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | USTKA | M-OPEN | 54 | M 57 | 00:38:12.00 | +00:13:22 (35.0%) | 6:22 | 9.4 (64.8%) | |
58 | ZBLEWSKI Patryk | 135 | M-OPEN | 55 | M 58 | 00:38:18.90 | +00:13:28 (35.2%) | 6:23 | 9.4 (64.8%) | |||
59 | ZANIEWSKI Grzegorz | 149 | KOBYLNICA | M-OPEN | 56 | M 59 | 00:38:34.90 | +00:13:44 (35.6%) | 6:25 | 9.3 (64.1%) | ||
60 | SZAFIRSKI Marek | 129 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 57 | M 60 | 00:39:58.25 | +00:15:08 (37.9%) | 6:39 | 9 (62.1%) | |
61 | KOWALSKI Krzysztof | 59 | STOPA- SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 58 | M 61 | 00:40:08.15 | +00:15:18 (38.1%) | 6:41 | 9 (62.1%) | |
62 | GIEŁAŻYN Łukasz | 278 | SŁUPSK | M-OPEN | 59 | M 62 | 00:40:26.10 | +00:15:36 (38.6%) | 6:44 | 8.9 (61.4%) | ||
63 | SZMIGIERO Arkadiusz | 132 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | Żołnierze M | 4 | M 63 | 00:40:43.10 | +00:15:53 (39.0%) | 6:47 | 8.8 (60.7%) | |
64 | STEVENOR Jason | 126 | NSF REDZIKOWO | SŁUPSK | M-OPEN | 60 | M 64 | 00:40:59.00 | +00:16:09 (39.4%) | 6:49 | 8.8 (60.7%) | |
65 | BOŚ Sebastian | 8 | SŁUPSK | M-OPEN | 61 | M 65 | 00:41:01.65 | +00:16:11 (39.5%) | 6:50 | 8.8 (60.7%) | ||
66 | GILBERT Rick | 25 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | M-OPEN | 62 | M 66 | 00:41:08.20 | +00:16:18 (39.6%) | 6:51 | 8.8 (60.7%) | |
67 | MIELCZAREK Mateusz | 209 | M-OPEN | 63 | M 67 | 00:41:23.80 | +00:16:33 (40.0%) | 6:53 | 8.7 (60.0%) | |||
68 | KASZOWSKI Rafał | 252 | KCZEWO | M-OPEN | 64 | M 68 | 00:41:27.45 | +00:16:37 (40.1%) | 6:54 | 8.7 (60.0%) | ||
69 | STANIASZEK Bogusaw | 199 | M-OPEN | 65 | M 69 | 00:41:46.00 | +00:16:56 (40.5%) | 6:57 | 8.6 (59.3%) | |||
70 | ŻAK Rafał | 152 | SŁUPSK | Żołnierze M | 5 | M 70 | 00:41:50.20 | +00:17:00 (40.6%) | 6:58 | 8.6 (59.3%) | ||
71 | KIELAR Robert | 51 | REDZIKOWO | Żołnierze M | 6 | M 71 | 00:41:51.60 | +00:17:01 (40.7%) | 6:58 | 8.6 (59.3%) | ||
72 | MAJCHRZAK Dariusz | 73 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | 7 | M 72 | 00:41:51.80 | +00:17:01 (40.7%) | 6:58 | 8.6 (59.3%) | |
73 | ZBLEWSKI Radosław | 150 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | 8 | M 73 | 00:41:52.90 | +00:17:02 (40.7%) | 6:58 | 8.6 (59.3%) | |
74 | ZALEWSKI Grzegorz | 148 | GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAM | USTKA | M-OPEN | 66 | M 74 | 00:41:53.55 | +00:17:03 (40.7%) | 6:59 | 8.6 (59.3%) | |
75 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 80 | CPSP USTKA | SŁUPSK | Żołnierze M | 9 | M 75 | 00:41:54.60 | +00:17:04 (40.7%) | 6:59 | 8.6 (59.3%) | |
76 | GAFFKE Krzysztof | 163 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 67 | M 76 | 00:41:54.65 | +00:17:04 (40.7%) | 6:59 | 8.6 (59.3%) | |
77 | RUCZAJ Krzysztof | 112 | CSMW USTKA | BYDLINO | Żołnierze M | 10 | M 77 | 00:41:55.15 | +00:17:05 (40.8%) | 6:59 | 8.6 (59.3%) | |
78 | KOZIEŁ Krzysztof | 60 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | SŁUPSK | Żołnierze M | 11 | M 78 | 00:41:55.75 | +00:17:05 (40.8%) | 6:59 | 8.6 (59.3%) | |
79 | SIERADZKI Mariusz | 115 | USTKA | Żołnierze M | 12 | M 79 | 00:41:55.90 | +00:17:05 (40.8%) | 6:59 | 8.6 (59.3%) | ||
80 | MAJCHRZAK Łukasz | 74 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | 13 | M 80 | 00:41:56.95 | +00:17:06 (40.8%) | 6:59 | 8.6 (59.3%) | |
81 | SZAFIRSKI Kacper | 128 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 68 | M 81 | 00:42:05.30 | +00:17:15 (41.0%) | 7:00 | 8.6 (59.3%) | |
82 | BRZEZICKI Łukasz | 10 | KĘPICE | M-OPEN | 69 | M 82 | 00:42:10.90 | +00:17:20 (41.1%) | 7:01 | 8.5 (58.6%) | ||
83 | JASKÓLSKI Piotr | 41 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 70 | M 83 | 00:42:29.20 | +00:17:39 (41.6%) | 7:04 | 8.5 (58.6%) | |
84 | SŁOJKA Paweł | 259 | KOBYLNICA | M-OPEN | 71 | M 84 | 00:42:32.15 | +00:17:42 (41.6%) | 7:05 | 8.5 (58.6%) | ||
85 | RYCHLIŃSKI Damian | 113 | SŁUPSK | M-OPEN | 72 | M 85 | 00:42:32.55 | +00:17:42 (41.6%) | 7:05 | 8.5 (58.6%) | ||
86 | SZEWCZUK Piotr | 130 | SŁUPSK | M-OPEN | 73 | M 86 | 00:42:33.05 | +00:17:43 (41.6%) | 7:05 | 8.5 (58.6%) | ||
87 | FORMELA Krzysztof | 242 | M-OPEN | 74 | M 87 | 00:42:42.60 | +00:17:52 (41.9%) | 7:07 | 8.4 (57.9%) | |||
88 | WENCŁAWSKI Michał | 141 | ARAGORTEAM\NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 75 | M 88 | 00:42:44.20 | +00:17:54 (41.9%) | 7:07 | 8.4 (57.9%) | |
89 | HELINSKI Jakub | 237 | M-OPEN | 76 | M 89 | 00:42:58.65 | +00:18:08 (42.2%) | 7:09 | 8.4 (57.9%) | |||
90 | NOWICKI Mateusz | 92 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | KOBYLNICA | Żołnierze M | 14 | M 90 | 00:43:03.20 | +00:18:13 (42.3%) | 7:10 | 8.4 (57.9%) | |
91 | FRUBA Andrzej | 23 | SŁUPSK | M-OPEN | 77 | M 91 | 00:43:13.50 | +00:18:23 (42.5%) | 7:12 | 8.3 (57.2%) | ||
92 | TRUBACZ Dariusz | 138 | CPSP USTKA | SŁUPSK | Żołnierze M | 15 | M 92 | 00:43:53.40 | +00:19:03 (43.4%) | 7:18 | 8.2 (56.6%) | |
93 | SZYMAŃSKI Rafał | 229 | SŁUPSK | M-OPEN | 78 | M 93 | 00:44:01.30 | +00:19:11 (43.6%) | 7:20 | 8.2 (56.6%) | ||
94 | MURAWSKI Rafał | 84 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | Żołnierze M | 16 | M 94 | 00:44:08.45 | +00:19:18 (43.7%) | 7:21 | 8.2 (56.6%) | |
95 | WIŚNIEWSKI Radosław | 144 | RADOSŁAW WIŚNIEWSKI | SŁUPSK | M-OPEN | 79 | M 95 | 00:44:10.95 | +00:19:20 (43.8%) | 7:21 | 8.1 (55.9%) | |
96 | JONIK Maciej | 45 | MJR | SŁUPSK | Żołnierze M | 17 | M 96 | 00:44:18.35 | +00:19:28 (44.0%) | 7:23 | 8.1 (55.9%) | |
97 | KARWASZ Krzysztof | 49 | KWAKOWO | M-OPEN | 80 | M 97 | 00:44:32.85 | +00:19:42 (44.3%) | 7:25 | 8.1 (55.9%) | ||
98 | DOMAROS Marcin | 241 | M-OPEN | 81 | M 98 | 00:45:09.05 | +00:20:19 (45.0%) | 7:31 | 8 (55.2%) | |||
99 | PIWOWARSKI Krzysztof | 240 | M-OPEN | 82 | M 99 | 00:45:10.65 | +00:20:20 (45.0%) | 7:31 | 8 (55.2%) | |||
100 | ADAMSKI Seweryn | 272 | SŁUPSK | M-OPEN | 83 | M 100 | 00:45:23.75 | +00:20:33 (45.3%) | 7:33 | 7.9 (54.5%) | ||
101 | KRYGIER Ireneusz | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | Żołnierze M | 18 | M 101 | 00:46:13.85 | +00:21:23 (46.3%) | 7:42 | 7.8 (53.8%) | |
102 | KLEBAN Paweł | 53 | SZYBKIE ZIOMKI | GDAŃSK | M-OPEN | 84 | M 102 | 00:46:37.70 | +00:21:47 (46.7%) | 7:46 | 7.7 (53.1%) | |
103 | KIJOWIEC Tomasz | 52 | BRAK | SŁUPSK | Żołnierze M | 19 | M 103 | 00:47:06.05 | +00:22:16 (47.3%) | 7:51 | 7.6 (52.4%) | |
104 | SOWIŃSKI Maciej | 123 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | 20 | M 104 | 00:47:06.95 | +00:22:16 (47.3%) | 7:51 | 7.6 (52.4%) | |
105 | KOSICKI Piotr | 208 | M-OPEN | 85 | M 105 | 00:47:54.55 | +00:23:04 (48.2%) | 7:59 | 7.5 (51.7%) | |||
106 | PARZYBÓT Adam | 154 | SŁUPSK | M-OPEN | 86 | M 106 | 00:48:16.80 | +00:23:26 (48.6%) | 8:02 | 7.5 (51.7%) | ||
107 | ROGOZIŃSKI Henryk | 202 | BUK | Rodziny | 1 | M 107 | 00:48:21.90 | +00:23:31 (48.7%) | 8:03 | 7.4 (51.0%) | ||
108 | KWIATKOWSKI Mateusz | 204 | SŁUPSK | Rodziny | 4 | M 108 | 00:49:19.50 | +00:24:29 (49.7%) | 8:13 | 7.3 (50.3%) | ||
109 | FIRLONG Maciej | 21 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 87 | M 109 | 00:50:24.05 | +00:25:34 (50.7%) | 8:24 | 7.1 (49.0%) | |
110 | JAKOSALEM Paul | 35 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | M-OPEN | 88 | M 110 | 00:50:57.30 | +00:26:07 (51.3%) | 8:29 | 7.1 (49.0%) | |
111 | SZMIGIERO Sebastian | 134 | W.P.K SŁOÑ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | 89 | M 111 | 00:52:49.35 | +00:27:59 (53.0%) | 8:48 | 6.8 (46.9%) | |
112 | JANKOWSKI Paweł | 37 | SŁUPSK | M-OPEN | 90 | M 112 | 00:53:05.05 | +00:28:15 (53.2%) | 8:50 | 6.8 (46.9%) | ||
113 | KOS Krystian | 57 | CPSP USTKA | KOBYLNICA | Żołnierze M | 21 | M 113 | 00:55:16.45 | +00:30:26 (55.1%) | 9:12 | 6.5 (44.8%) | |
114 | GZIK Seweryn | 275 | WPK SŁOŃ | USTKA | M-OPEN | 91 | M 114 | 00:57:07.20 | +00:32:17 (56.5%) | 9:31 | 6.3 (43.4%) | |
115 | GZIK Radosław | 33 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | 92 | M 115 | 00:57:07.95 | +00:32:17 (56.5%) | 9:31 | 6.3 (43.4%) |
Znaleziono 115 wynik(ów)