II MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
II Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
II Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : | Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2017-12-02 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 219 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 185 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JURCZYSZYN Rafał | 46 | A&R | DĘBNICA KASZUBSKA | M-OPEN | |
2 | GAŁOWSKI Dariusz | 261 | SŁAWNO | M-OPEN | ||
3 | BOGUMIŁOW Marcin | 6 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
4 | CIERAPIŃSKI Marek | 246 | M-OPEN | |||
5 | PACHOLCZYK Krzysztof | 95 | :) | SŁUPSK | M-OPEN | |
6 | MASŁOWSKI Mateusz | 76 | 6. WOG USTKA/MASŁO_BIEGA | SŁUPSK | M-OPEN | |
7 | WILMONT Krzysztof | 239 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | Żołnierze M | ||
8 | NAGÓREK Kamil | 86 | STOPA SLUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
9 | JAKOSALEM Paul | 35 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | M-OPEN | |
10 | KOZAK Arkadiusz | 279 | TKKF KOSZALIN | BONIN | M-OPEN | |
11 | KWIATKOWSKI Mateusz | 204 | SŁUPSK | Rodziny | ||
12 | PELO Artur | 102 | STARNICE | M-OPEN | ||
13 | OLESZEK Jerzy | 94 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ | GRABNO | Żołnierze M | |
14 | DUDA Grzegorz | 15 | OSP BUKÓWKA | SŁUPSK | M-OPEN | |
15 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 93 | TUPOT USTKA | SLUPSK | M-OPEN | |
16 | KOSICKI Kajetan | 276 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
17 | STEFANIAK Marcin | 125 | ŁĘCZYCE | M-OPEN | ||
18 | KRZACZKOWSKI Paweł | 65 | LYNXNET STĘŻYCA | STĘŻYCA | M-OPEN | |
19 | GRACHEL Przemek | 27 | NATRASIETEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
20 | GIERLACH Jacek | 238 | STOPA SLUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
21 | PARUSZEWSKI Robert | 87 | BOJANO BIEGA | GDYNIA | M-OPEN | |
22 | ZIETARA Dawid | 247 | M-OPEN | |||
23 | KASZOWSKI Rafał | 252 | KCZEWO | M-OPEN | ||
24 | PIOTROWSKI Mirosław | 101 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
25 | JANKOWSKI Grzegorz | 36 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-OPEN | |
26 | SZYMAŃSKI Rafał | 229 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
27 | KWAŚNIAK Zdzisław | 236 | STOPA SLUPSK | M-OPEN | ||
28 | KOŁTONOWSKI Jakub | 55 | REDZIKOWO | M-OPEN | ||
29 | POLAŃSKI Błażej | 103 | LO REDZIKOWO | REDZIKOWO | M-OPEN | |
30 | BONDARENKO Jan | 7 | BIEGAJŁOSŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
31 | PIEKAC Karol | 98 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
32 | TRUSIAK Mateusz | 140 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
33 | SZEWCZUK Piotr | 130 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
34 | KOZUB Tomasz | 61 | ŁOSOŚ T.E.A.M.: | JEZIERZYCE | M-OPEN | |
35 | FABICH Adrian | 277 | USTKA | M-OPEN | ||
36 | KOSICKI Piotr | 208 | M-OPEN | |||
37 | JAWORSKI Krzysztof | 43 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
38 | ZANIEWSKI Grzegorz | 149 | KOBYLNICA | M-OPEN | ||
39 | KLEBAN Paweł | 53 | SZYBKIE ZIOMKI | GDAŃSK | M-OPEN | |
40 | ROLBIECKI Łukasz | 181 | SLUPSK | M-OPEN | ||
41 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | USTKA | M-OPEN | |
42 | GRULKOWSKI Damian | 30 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
43 | BOŚ Sebastian | 8 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
44 | BIKUN Łukasz | 228 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
45 | FORMELA Krzysztof | 242 | M-OPEN | |||
46 | BANCEWICZ Tomasz | 2 | SALON KOSMETYCZNY DIAMENT | SWOCHOWO | M-OPEN | |
47 | KARWASZ Krzysztof | 49 | KWAKOWO | M-OPEN | ||
48 | MEDWID Michał | 78 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
49 | KASPERSKI Dariusz | 235 | BYDLINO | Żołnierze M | ||
50 | TOMCZAK Dominik | 233 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
51 | WENCŁAWSKI Michał | 141 | ARAGORTEAM\NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
52 | MEISSNER Bogusław | 79 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-OPEN | |
53 | PIETRASIK Przemysław | 100 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
54 | FIRLONG Maciej | 21 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
55 | JĘCEK Krzysztof | 44 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-OPEN | |
56 | ZBLEWSKI Patryk | 135 | M-OPEN | |||
57 | STEVENOR Jason | 126 | NSF REDZIKOWO | SŁUPSK | M-OPEN | |
58 | DYŚ Jarosław | 234 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
59 | JAROS Adam | 38 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
60 | MURAWSKI Rafał | 84 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | Żołnierze M | |
61 | POPRAWSKI Patryk | 105 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
62 | KOWALSKI Krzysztof | 59 | STOPA- SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
63 | STANIASZEK Bogusaw | 199 | M-OPEN | |||
64 | SKUZA Dawid | 121 | LĘBORK | M-OPEN | ||
65 | MIELCZAREK Mateusz | 209 | M-OPEN | |||
66 | FRUBA Andrzej | 23 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
67 | JAROSZ Dariusz | 40 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-OPEN | |
68 | JAROSZ Jakub | 39 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-OPEN | |
69 | ŻAK Rafał | 152 | SŁUPSK | Żołnierze M | ||
70 | CZERWIŃSKI Waldemar | 221 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
71 | MAJCHRZAK Łukasz | 74 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
72 | JASKÓLSKI Piotr | 41 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
73 | KLINKUSZ Adrian | 170 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
74 | KOS Krystian | 57 | CPSP USTKA | KOBYLNICA | Żołnierze M | |
75 | KACZMAROWSKI Andrzej | 47 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
76 | SZMIGIERO Arkadiusz | 132 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | Żołnierze M | |
77 | SIERADZKI Mariusz | 115 | USTKA | Żołnierze M | ||
78 | KOZIEŁ Krzysztof | 60 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | SŁUPSK | Żołnierze M | |
79 | RUCZAJ Krzysztof | 112 | CSMW USTKA | BYDLINO | Żołnierze M | |
80 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 80 | CPSP USTKA | SŁUPSK | Żołnierze M | |
81 | GILBERT Rick | 25 | NSF REDZIKOWO | SLUPSK | M-OPEN | |
82 | CHODOROWKI Tomasz | 232 | PWSZ KOSZALIN | SŁUPSK | M-OPEN | |
83 | KRYGIER Ireneusz | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | Żołnierze M | |
84 | SZMIGIERO Sebastian | 134 | W.P.K SŁOÑ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
85 | GAFFKE Krzysztof | 163 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
86 | DUBACKI Stanisław | 14 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK. | BORZĘCINO | M-OPEN | |
87 | ZALEWSKI Grzegorz | 148 | GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAM | USTKA | M-OPEN | |
88 | GREBIENIK Andrzej | 29 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
89 | JONIK Maciej | 45 | MJR | SŁUPSK | Żołnierze M | |
90 | TRUBACZ Dariusz | 138 | CPSP USTKA | SŁUPSK | Żołnierze M | |
91 | NOWICKI Mateusz | 92 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | KOBYLNICA | Żołnierze M | |
92 | ZIELIŃSKI Kacper | 151 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
93 | ROGOZIŃSKI Henryk | 202 | BUK | Rodziny | ||
94 | ZBLEWSKI Radosław | 150 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
95 | SOWIŃSKI Maciej | 123 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
96 | SZAFIRSKI Kacper | 128 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
97 | RYCHLIŃSKI Damian | 113 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
98 | ADAMSKI Seweryn | 272 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
99 | BRZEZICKI Łukasz | 10 | KĘPICE | M-OPEN | ||
100 | SZAFIRSKI Marek | 129 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
101 | KIJOWIEC Tomasz | 52 | BRAK | SŁUPSK | Żołnierze M | |
102 | PIWOWARSKI Krzysztof | 240 | M-OPEN | |||
103 | MAJCHRZAK Dariusz | 73 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | Żołnierze M | |
104 | PARZYBÓT Adam | 154 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
105 | DAWIDOWICZ Łukasz | 258 | KIEPURY | M-OPEN | ||
106 | GIEŁAŻYN Łukasz | 278 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
107 | HELINSKI Jakub | 237 | M-OPEN | |||
108 | JANKOWSKI Paweł | 37 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
109 | DOMAROS Marcin | 241 | M-OPEN | |||
110 | SŁOJKA Paweł | 259 | KOBYLNICA | M-OPEN | ||
111 | KIELAR Robert | 51 | REDZIKOWO | Żołnierze M | ||
112 | ŁUKASZEWSKI Dawid | 72 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
113 | GZIK Seweryn | 275 | WPK SŁOŃ | USTKA | M-OPEN | |
114 | GZIK Radosław | 33 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
115 | WIŚNIEWSKI Radosław | 144 | RADOSŁAW WIŚNIEWSKI | SŁUPSK | M-OPEN |
Znaleziono 115 wynik(ów)