II MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2017-12-02
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
185
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
185
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Żołnierze M

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Żołnierze K | Żołnierze M | Rodziny

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WILMONT Krzysztof 239CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJŻołnierze M1M 2200:33:00.05 5:3010.9
2OLESZEK Jerzy 94SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJGRABNOŻołnierze M2M 2900:33:37.30+00:00:375:3610.7
3KASPERSKI Dariusz 235BYDLINOŻołnierze M3M 3600:34:42.90+00:01:425:4710.4
4SZMIGIERO Arkadiusz 132W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKŻołnierze M4M 6300:40:43.10+00:07:436:478.8
5ŻAK Rafał 152SŁUPSKŻołnierze M5M 7000:41:50.20+00:08:506:588.6
6KIELAR Robert 51REDZIKOWOŻołnierze M6M 7100:41:51.60+00:08:516:588.6
7MAJCHRZAK Dariusz 73CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M7M 7200:41:51.80+00:08:516:588.6
8ZBLEWSKI Radosław 150CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M8M 7300:41:52.90+00:08:526:588.6
9MŁYNARCZYK Zbigniew 80CPSP USTKASŁUPSKŻołnierze M9M 7500:41:54.60+00:08:546:598.6
10RUCZAJ Krzysztof 112CSMW USTKABYDLINOŻołnierze M10M 7700:41:55.15+00:08:556:598.6
11KOZIEŁ Krzysztof 60SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCESŁUPSKŻołnierze M11M 7800:41:55.75+00:08:556:598.6
12SIERADZKI Mariusz 115USTKAŻołnierze M12M 7900:41:55.90+00:08:556:598.6
13MAJCHRZAK Łukasz 74CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M13M 8000:41:56.95+00:08:566:598.6
14NOWICKI Mateusz 92CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJKOBYLNICAŻołnierze M14M 9000:43:03.20+00:10:037:108.4
15TRUBACZ Dariusz 138CPSP USTKASŁUPSKŻołnierze M15M 9200:43:53.40+00:10:537:188.2
16MURAWSKI Rafał 84AŚNAEBAEMSŁUPSKŻołnierze M16M 9400:44:08.45+00:11:087:218.2
17JONIK Maciej 45MJRSŁUPSKŻołnierze M17M 9600:44:18.35+00:11:187:238.1
18KRYGIER Ireneusz 63W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAŻołnierze M18M 10100:46:13.85+00:13:137:427.8
19KIJOWIEC Tomasz 52BRAKSŁUPSKŻołnierze M19M 10300:47:06.05+00:14:067:517.6
20SOWIŃSKI Maciej 123CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAŻołnierze M20M 10400:47:06.95+00:14:067:517.6
21KOS Krystian 57CPSP USTKAKOBYLNICAŻołnierze M21M 11300:55:16.45+00:22:169:126.5
Znaleziono 21 wynik(ów)