II MIKOŁAJKOWY KROSS NORDIC WALKING Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2017-12-02
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
47
Wystartowało/ Started:
42
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
42
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NACZK Leonard 176DYNAMICLĘBORKM-OPEN1M 100:36:28.30 6:049.9
2SZUDARSKI Edward 188DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN2M 200:38:52.50+00:02:246:289.3
3KACZMAREK Eugeniusz 169SŁUPSKM-OPEN3M 300:39:17.05+00:02:486:329.2
4ŻYLICZ Paweł 244SŁUPSKM-OPEN4M 400:41:04.15+00:04:356:508.8
5NACZK Wiktoria 177DYNAMICLĘBORKK-OPEN1K 100:41:16.20+00:04:476:528.7
6WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 194DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN2K 200:42:11.45+00:05:437:028.5
7SZMIGIERO Daniel 186SŁUPSKM-OPEN5M 500:43:17.00+00:06:487:128.3
8SZUDARSKI Marek 189DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN6M 600:43:48.55+00:07:207:188.2
9SZYCKO Oliwia 190SŁUPSKK-OPEN3K 300:43:54.80+00:07:267:198.2
10SZYCKO Radek 191SŁUPSKM-OPEN7M 700:45:18.55+00:08:507:337.9
11ŻMUDA Paweł 255GŁUWCZYCEM-OPEN8M 800:47:40.05+00:11:117:567.6
12BEREŻECKA Gabriela 157DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN4K 400:47:45.00+00:11:167:577.5
13CZERNICHOWSKA Teresa 160DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-OPEN5K 500:47:56.50+00:11:287:597.5
14CZTERNASTEK Ryszard 161CSMW USTKAUSTKAM-OPEN9M 900:48:18.45+00:11:508:037.5
15LEMAN Marta 174OBJAZDAK-OPEN6K 600:48:32.15+00:12:038:057.4
16SZNIGIREWICZ Beata 187SŁUPSKK-OPEN7K 700:48:33.00+00:12:048:057.4
17GASIANIEC Nikola 164OBJAZDAK-OPEN8K 800:49:42.40+00:13:148:177.2
18WORONOWICZ Kamila 195NATRASIETEAMSIEMIANICEK-OPEN9K 900:49:50.40+00:13:228:187.2
19BĄK Olga 156OBJAZDAK-OPEN10K 1000:49:52.45+00:13:248:187.2
20MARZEC Andrzej 175DWA KIJESŁUPSKM-OPEN10M 1000:50:02.15+00:13:338:207.2
21PADIAS Paweł 178MKSLGDYNIAM-OPEN11M 1100:50:18.95+00:13:508:237.2
22KOSMOWSKA-PADIAS Barbara 171GDYNIAK-OPEN11K 1100:50:19.35+00:13:518:237.2
23FURSEWICZ Maria 162KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN12K 1200:51:42.85+00:15:148:377
24KULCZYCKI Jan 172GDAŃSKM-OPEN12M 1200:53:11.30+00:16:438:516.8
25SZMIGIERO Adrianna 185W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-OPEN13K 1300:55:27.30+00:18:599:146.5
26PŁATWA Joanna 271WYTOWNOK-OPEN14K 1400:55:50.50+00:19:229:186.4
27GRACHEL Agnieszka 167NATRASIETEAMSŁUPSKK-OPEN15K 1500:55:53.60+00:19:259:196.4
28ZAKRZEWSKA Barbara 196SŁUPSKK-OPEN16K 1600:56:01.30+00:19:339:206.4
29GUZIŃSKA Elżbieta 168SŁUPSKK-OPEN17K 1700:56:01.50+00:19:339:206.4
30OLEWIŃSKA Danuta 264KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN18K 1800:56:04.70+00:19:369:206.4
31SALWOWSKA Anna 183BAŁAMĄTEKK-OPEN19K 1900:56:14.45+00:19:469:226.4
32BORODZIUK Aneta 158SŁUPSKK-OPEN20K 2000:56:29.25+00:20:009:246.4
33ROZPIERSKA Katarzyna 182OBJAZDAK-OPEN21K 2100:59:17.50+00:22:499:526.1
34SZMIGIERO Kamila 184SŁUPSKK-OPEN22K 2201:00:47.80+00:24:1910:085.9
35ROBAK Iwona 180SŁUPSKK-OPEN23K 2301:00:48.65+00:24:2010:085.9
36ŁAGA Zofia 269KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN24K 2401:04:02.40+00:27:3410:405.6
37BORKOWSKA Henryka 265KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN25K 2501:04:02.85+00:27:3410:405.6
38JURYŚ Beata 270KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN26K 2601:04:48.15+00:28:1910:485.6
39JASKULSKA Zdzisława 267KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN27K 2701:04:51.10+00:28:2210:485.6
40JAKUBIAK Krystyna 266KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN28K 2801:14:04.45+00:37:3612:204.9
41TRAPP Ewa 268KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN29K 2901:15:51.65+00:39:2312:384.7
42FRANK Danuta 263KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN30K 3001:15:52.85+00:39:2412:384.7
Znaleziono 42 wynik(ów)