II MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET NORDIC WALKING

Organizator/ Organizer:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Jastrowie
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
20
Wystartowało/ Started:
20
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
20
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Sztafeta Mieszana

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5.3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FRĄCKOWIAK Mateusz 272ROSKOROSKOSztafeta Mieszana1A 100:37:30.95 7:048.5
2KUŚMIEREK Mateusz 275BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana2A 200:37:45.95+00:00:157:078.4
3KNITTER Michał 276BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana3A 300:38:13.10+00:00:427:128.3
4MARCINKOWSKA Agnieszka 268GIRL POWERŚWIĘTOCHŁOWICE/LUBLINIEC/PRUDNIKSztafeta Mieszana4A 400:38:44.45+00:01:137:188.2
5WYSOCKI Marcin 274BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana5A 500:39:05.90+00:01:347:228.1
6KOZŁOWSKA Julia Koziołek 280RÓŻOWY FERDYNPOZNAŃ/PIŁA/WĄGROWIECSztafeta Mieszana6A 600:39:18.00+00:01:477:248.1
7SZMED Aleksandra 271ROSKOROSKOSztafeta Mieszana7A 700:40:41.75+00:03:107:407.8
8STOCHAJ Jan 270ROSKOROSKOSztafeta Mieszana8A 800:40:59.20+00:03:287:437.8
9KOZŁOWSKA Jagoda Koziołek 277RÓŻOWY FERDYNPOZNAŃ/PIŁA/WĄGROWIECSztafeta Mieszana9A 900:41:38.30+00:04:077:517.6
10DZIEMIŃSKI Jan 273BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana10A 1000:41:51.15+00:04:207:537.6
11BUJNICKA Magdalena 262FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWASztafeta Mieszana11A 1100:43:01.80+00:05:308:077.4
12WASIELA Nikodem 261FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWASztafeta Mieszana12A 1200:43:18.85+00:05:478:107.3
13STZARZYŃSKA Gabriela 279RÓŻOWY FERDYNPOZNAŃ/PIŁA/WĄGROWIECSztafeta Mieszana13A 1300:43:24.80+00:05:538:117.3
14PYKA Aleksandra 266GIRL POWERŚWIĘTOCHŁOWICE/LUBLINIEC/PRUDNIKSztafeta Mieszana14A 1400:43:29.25+00:05:588:127.3
15NIECHWIEJCZYK Kinga 265GIRL POWERŚWIĘTOCHŁOWICE/LUBLINIEC/PRUDNIKSztafeta Mieszana15A 1500:43:58.55+00:06:278:177.2
16ŚLUSARCZYK Karolina 267GIRL POWERŚWIĘTOCHŁOWICE/LUBLINIEC/PRUDNIKSztafeta Mieszana16A 1600:44:12.20+00:06:418:207.2
17KAŻMIERCZAK Martyna 269ROSKOROSKOSztafeta Mieszana17K 100:44:12.95+00:06:428:207.2
18STRZELECKA Antionia 278RÓŻOWY FERDYNPOZNAŃ/PIŁA/WĄGROWIECSztafeta Mieszana18A 1700:46:07.75+00:08:368:426.9
19WAWRZYNIAK Igor 264FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWASztafeta Mieszana19A 1800:46:57.80+00:09:268:516.8
20NOWAKOWSKI Kacper 263FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWASztafeta Mieszana20A 1900:48:15.05+00:10:449:066.6
Znaleziono 20 wynik(ów)