II OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-05-08
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
32
Wystartowało:
24
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
23
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 6.4km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaStart_10
0.4km
Start_10
0.8km
Start_10
1.2km
Start_10
1.6km
Start_10
2km
Start_10
2.4km
Start_10
2.8km
Start_10
3.2km
Start_10
3.6km
Start_10
4km
Start_10
4.4km
Start_10
4.8km
Start_10
5.2km
Start_10
5.6km
Start_10
6km
Start_10
6.4km
                 
1PERLIK Tomasz 17MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:01:2200:02:4800:04:1200:05:3700:07:0100:08:2500:09:4800:11:1300:12:3700:14:0100:15:2500:16:5100:18:1600:19:4100:21:0600:22:31
2HUBERT Łukasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2200:02:4900:04:1400:05:3900:07:0500:08:3200:10:0100:11:2900:12:5900:14:2800:15:5700:17:2800:18:5900:20:3000:22:0300:23:33
3CZAPLIŃSKI Jacek 3TAGER KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2600:03:0000:04:3400:06:0900:07:4300:09:1700:10:5100:12:2500:14:0100:15:3800:17:1300:18:4800:20:2000:21:5200:23:2500:24:58
4RYKIEL Michał 21BONINM-Open00:01:2700:03:0000:04:3500:06:0900:07:4400:09:1800:10:5200:12:2600:14:0100:15:3800:17:1400:18:4800:20:2300:21:5900:23:3500:25:13
5WOJCIECHOWICZ Jacek 27WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-Open00:01:2700:03:0200:04:3700:06:1400:07:5000:09:2600:11:0100:12:3600:14:1200:15:5100:17:3100:19:0900:20:4700:22:2200:24:0100:25:39
6PICK Tomasz 18DEAF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2800:03:0400:04:4000:06:1800:07:5500:09:3300:11:1100:12:4900:14:2600:16:0500:17:4500:19:2400:21:0300:22:4200:24:2200:26:02
7NOWAKOWSKI Rafał 16KOSZALINM-Open00:01:3500:03:1300:04:5400:06:3300:08:1400:09:4900:11:2600:13:0500:14:4400:16:2300:18:0100:19:3900:21:1800:22:5500:24:3300:26:09
8SOMINKA Paweł 24BAŁTYK-TRANS-SPEDITIONKOSZALINM-Open00:01:3300:03:1200:04:5100:06:3300:08:1300:09:5500:11:3700:13:1900:15:0200:16:4500:18:2700:20:1100:21:5300:23:3700:25:2100:27:05
9MUCHA Krzysztof 15KOSZALINM-Open00:01:3900:03:2100:05:0400:06:4800:08:3400:10:1800:12:0000:13:4300:15:2700:17:1200:18:5600:20:4000:22:2100:24:0400:25:4700:27:31
10WEBER Paweł 26ENERGONKOSZALINM-Open00:01:3400:03:1700:05:0200:06:4800:08:3400:10:1900:12:0700:13:5400:15:4300:17:3200:19:2200:21:1100:22:5700:24:4300:26:3200:28:21
11BIEŃKOWSKI Tomasz 32IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-Open00:01:3900:03:1900:05:0100:06:4600:08:3200:10:1800:12:0400:13:5200:15:4100:17:2900:19:1900:21:0800:22:5700:24:4900:26:4000:28:31
12CHORĄŻY Karolina 2LEO-TEAMKOSZALINK-Open00:01:4300:03:3300:05:2200:07:1000:08:5700:10:4400:12:3100:14:1700:16:0400:17:5100:19:3900:21:2700:23:1500:25:0300:26:5000:28:41
13MAZURSKI Paweł 12GRYFICEM-Open00:01:2700:03:1100:04:5500:06:4200:08:3000:10:1900:12:0700:13:5800:15:5200:17:4800:19:3800:21:2700:23:1500:25:0600:26:5800:28:55
14KONKEL Agnieszka 4KOSZALINK-Open00:01:4600:03:3400:05:2600:07:1700:09:0600:10:5400:12:4100:14:2800:16:1700:18:0600:19:5600:21:5200:23:4500:25:3900:27:3200:29:26
15JAROSZ Dariusz 7TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-Open00:01:4800:03:4100:05:3300:07:2500:09:1700:11:1000:12:5800:14:5000:16:4200:18:3300:20:2300:22:1400:24:0400:25:5600:27:4300:29:33
16KRUPIŃSKI Krzysztof 8E-UROLOG.EUKOSZALINM-Open00:01:4800:03:4100:05:3900:07:2900:09:2200:11:1200:13:0300:14:5400:16:4500:18:3600:20:2600:22:1700:24:0900:26:0300:27:5600:29:49
17KONKEL Łukasz 30KOSZALINM-Open00:01:5300:03:4800:05:4300:07:3800:09:3400:11:3000:13:2500:15:2100:17:1700:19:1100:21:0700:23:0400:25:0000:26:5500:28:5500:30:52
18RUTKOWSKI Artur 20RUNKINGSIANÓWM-Open00:01:4900:03:4100:05:3400:07:2700:09:2400:11:1800:13:1300:15:0900:17:0500:19:0300:21:0200:23:0300:25:0100:27:0200:29:0200:31:03
19ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-Open00:01:5500:03:5100:05:4500:07:4100:09:3600:11:3000:13:2100:15:1800:17:1300:19:1100:21:0900:23:0900:25:0600:27:0500:29:0600:31:06
20PIECHOTA Robert 19KOSZALINM-Open00:01:4500:03:4000:05:2800:07:2400:09:2000:11:1500:13:0800:15:0300:17:0100:18:5900:20:5800:22:5700:25:0200:27:0800:29:1600:31:19
21GAŁECKI Jacek 5TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM-Open00:02:0000:04:0900:06:2200:08:3700:10:5000:13:0200:15:1500:17:2700:19:4000:21:5200:23:5900:26:0600:28:1300:30:1900:32:2600:34:31
22KOZŁOWIECKI Waldemar 31TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:02:1100:04:2600:06:3800:08:5100:11:0300:13:1800:15:2900:17:3000:19:4100:21:5300:24:0300:26:1500:28:4700:31:0100:33:1500:35:45
23WOLF Beata 28TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open00:02:0100:04:1000:06:2400:08:3800:10:5100:13:0300:15:1600:17:2800:19:4100:21:5300:24:0300:26:1600:28:4800:31:0200:33:1700:35:46
MRUGALSKI Stanisław 14MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:02:10 DNF00:04:25 DNF00:06:37 DNF00:08:50 DNF00:11:02 DNF00:13:18 DNF00:15:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 24 wynik(ów)