II OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-05-08
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
32
Wystartowało:
24
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
23
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 1,2 km

Pełne wyniki dla 1.2km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.4km0.8km1.2km
    
1PERLIK Tomasz 17MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:01:2200:02:4800:04:12
2HUBERT Łukasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2200:02:4900:04:14
3CZAPLIŃSKI Jacek 3TAGER KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2600:03:0000:04:34
4RYKIEL Michał 21BONINM-Open00:01:2700:03:0000:04:35
5WOJCIECHOWICZ Jacek 27WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-Open00:01:2700:03:0200:04:37
6PICK Tomasz 18DEAF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2800:03:0400:04:40
7SOMINKA Paweł 24BAŁTYK-TRANS-SPEDITIONKOSZALINM-Open00:01:3300:03:1200:04:51
8NOWAKOWSKI Rafał 16KOSZALINM-Open00:01:3500:03:1300:04:54
9MAZURSKI Paweł 12GRYFICEM-Open00:01:2700:03:1100:04:55
10BIEŃKOWSKI Tomasz 32IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-Open00:01:3900:03:1900:05:01
11WEBER Paweł 26ENERGONKOSZALINM-Open00:01:3400:03:1700:05:02
12MUCHA Krzysztof 15KOSZALINM-Open00:01:3900:03:2100:05:04
13CHORĄŻY Karolina 2LEO-TEAMKOSZALINK-Open00:01:4300:03:3300:05:22
14KONKEL Agnieszka 4KOSZALINK-Open00:01:4600:03:3400:05:26
15PIECHOTA Robert 19KOSZALINM-Open00:01:4500:03:4000:05:28
16JAROSZ Dariusz 7TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-Open00:01:4800:03:4100:05:33
17RUTKOWSKI Artur 20RUNKINGSIANÓWM-Open00:01:4900:03:4100:05:34
18KRUPIŃSKI Krzysztof 8E-UROLOG.EUKOSZALINM-Open00:01:4800:03:4100:05:39
19KONKEL Łukasz 30KOSZALINM-Open00:01:5300:03:4800:05:43
20ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-Open00:01:5500:03:5100:05:45
21GAŁECKI Jacek 5TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM-Open00:02:0000:04:0900:06:22
22WOLF Beata 28TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open00:02:0100:04:1000:06:24
MRUGALSKI Stanisław 14MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:02:10 DNF00:04:25 DNF00:06:37 DNF
24KOZŁOWIECKI Waldemar 31TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:02:1100:04:2600:06:38
Znaleziono 24 wynik(ów)