II OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-05-08
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
32
Wystartowało:
24
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
23
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2.4km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaStart_10
0.4km
Start_10
0.8km
Start_10
1.2km
Start_10
1.6km
Start_10
2km
Start_10
2.4km
       
1PERLIK Tomasz 17MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:01:2200:02:4800:04:1200:05:3700:07:0100:08:25
2HUBERT Łukasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2200:02:4900:04:1400:05:3900:07:0500:08:32
3CZAPLIŃSKI Jacek 3TAGER KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2600:03:0000:04:3400:06:0900:07:4300:09:17
4RYKIEL Michał 21BONINM-Open00:01:2700:03:0000:04:3500:06:0900:07:4400:09:18
5WOJCIECHOWICZ Jacek 27WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-Open00:01:2700:03:0200:04:3700:06:1400:07:5000:09:26
6PICK Tomasz 18DEAF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2800:03:0400:04:4000:06:1800:07:5500:09:33
7NOWAKOWSKI Rafał 16KOSZALINM-Open00:01:3500:03:1300:04:5400:06:3300:08:1400:09:49
8SOMINKA Paweł 24BAŁTYK-TRANS-SPEDITIONKOSZALINM-Open00:01:3300:03:1200:04:5100:06:3300:08:1300:09:55
9BIEŃKOWSKI Tomasz 32IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-Open00:01:3900:03:1900:05:0100:06:4600:08:3200:10:18
10MUCHA Krzysztof 15KOSZALINM-Open00:01:3900:03:2100:05:0400:06:4800:08:3400:10:18
11MAZURSKI Paweł 12GRYFICEM-Open00:01:2700:03:1100:04:5500:06:4200:08:3000:10:19
12WEBER Paweł 26ENERGONKOSZALINM-Open00:01:3400:03:1700:05:0200:06:4800:08:3400:10:19
13CHORĄŻY Karolina 2LEO-TEAMKOSZALINK-Open00:01:4300:03:3300:05:2200:07:1000:08:5700:10:44
14KONKEL Agnieszka 4KOSZALINK-Open00:01:4600:03:3400:05:2600:07:1700:09:0600:10:54
15JAROSZ Dariusz 7TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-Open00:01:4800:03:4100:05:3300:07:2500:09:1700:11:10
16KRUPIŃSKI Krzysztof 8E-UROLOG.EUKOSZALINM-Open00:01:4800:03:4100:05:3900:07:2900:09:2200:11:12
17PIECHOTA Robert 19KOSZALINM-Open00:01:4500:03:4000:05:2800:07:2400:09:2000:11:15
18RUTKOWSKI Artur 20RUNKINGSIANÓWM-Open00:01:4900:03:4100:05:3400:07:2700:09:2400:11:18
19ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-Open00:01:5500:03:5100:05:4500:07:4100:09:3600:11:30
20KONKEL Łukasz 30KOSZALINM-Open00:01:5300:03:4800:05:4300:07:3800:09:3400:11:30
21GAŁECKI Jacek 5TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM-Open00:02:0000:04:0900:06:2200:08:3700:10:5000:13:02
22WOLF Beata 28TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open00:02:0100:04:1000:06:2400:08:3800:10:5100:13:03
23KOZŁOWIECKI Waldemar 31TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:02:1100:04:2600:06:3800:08:5100:11:0300:13:18
MRUGALSKI Stanisław 14MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:02:10 DNF00:04:25 DNF00:06:37 DNF00:08:50 DNF00:11:02 DNF00:13:18 DNF
Znaleziono 24 wynik(ów)