Organizator : | Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-07-11 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 92 |
Wystartowało : | 84 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 83 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUDEK Monika | 297 | K-Open | |||
2 | BYKOWSKI Marek | 92 | AKTYWNA NOWA RUDA | ŚCINAWKA ŚREDNIA | M-Open | |
3 | TOKARCZYK Mariusz | 163 | OLAWS ZŁOTORYJA | LEGNICA | M-Open | |
4 | KOZIOŁ Damian | 117 | MARCINSWIERCTEAM | ZŁOTY STOK | M-Open | |
5 | KOZUBEK Tomek | 119 | KLUB BIEGACZY JYSK | NYSA | M-Open | |
6 | LEWANDOWSKI Wojciech | 126 | WROCŁAW | M-Open | ||
7 | CABAJ Damian | 93 | PCH SPORT TEAM | ŚWIDNICA | M-Open | |
8 | FILODA Damian | 100 | GARDENLAB POLSKA | POZNAŃ | M-Open | |
9 | PATALON Marek | 143 | GLKS MARCINOWICE | ZEBRZYDÓW | M-Open | |
10 | PTASIŃSKI Tomasz | 149 | CZAJKERSI | NOWA RUDA | M-Open | |
11 | WALIDUDA Anna | 169 | KOTWICA BRZEG | BRZEG | K-Open | |
12 | WCISŁO Adam | 170 | LKS ISKRA JASZKOWA | JASZKOWA DOLNA | M-Open | |
13 | SIKOR Adam | 296 | M-Open | |||
14 | KMIECIK Tomasz | 114 | GOPR SUDETY | ŁĘŻYCE | M-Open | |
15 | KROCZAK Wiktoria | 120 | MAD RUNNERS | NAGODZICE | K-Open | |
16 | BANAŚ Robert | 87 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | M-Open | |
17 | JAGNIĄTKOWSKI Jacek | 107 | KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA | OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE | M-Open | |
18 | LĘGA Wiesław | 127 | K. S. TĘCZA | ŚWIDNICA | M-Open | |
19 | PANEK Angela | 141 | RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ | POLANICA- ZDRÓJ | K-Open | |
20 | PARADA Bronisław | 142 | RNB POLANICA ZDRÓJ | POLANICA ZDRÓJ | M-Open | |
21 | DORSZ Sebastian | 289 | OLAWS | M-Open | ||
22 | SZYNAK Andrzej | 40 | DHL RUN CLUB | M-Open | ||
23 | KULON Bartosz | 122 | ZWYCIĘZCÓW 6F | WARSZAWA | M-Open | |
24 | LASKOWSKI Marcin | 124 | MAD RUNNERS | KŁODZKO | M-Open | |
25 | DUDKA Zenon | 98 | CROSS SYRENKA | ZIELONA GÓRA | M-Open | |
26 | IGRAS Mieczysław | 106 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | M-Open | |
27 | MAZUR Mariusz | 133 | WROCŁAW | M-Open | ||
28 | ROZUMKIEWICZ Paweł | 151 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | M-Open | |
29 | TRYCH Adrian | 167 | KM PSP SZCZECIN | SZCZECIN | M-Open | |
30 | ZAREMBA Dawid | 173 | ZWYCIEZCOW 6F | POLANICA-ZDRÓJ | M-Open | |
31 | POLAK Anna | 148 | NIEDŹWIEDZIE POLARNE | KŁODZKO | K-Open | |
32 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 159 | ZWYCIĘZCÓW 6F | POLANICA-ZDRÓJ | M-Open | |
33 | WÓJCIK Kamila | 171 | NIEDŹWIEDZIE POLARNE | STRONIE ŚLĄSKIE | K-Open | |
34 | BOŻEK Marcin | 91 | WROCŁAW | M-Open | ||
35 | CIRKO Sebastian | 95 | #CIRASTEAM | WROCŁAW | M-Open | |
36 | DOBROWOLSKA Bożena | 96 | SPORTOWI EMERYCI | JELENIA GÓRA | K-Open | |
37 | DOBROWOLSKI Robert | 97 | SPORTOWI EMERYCI | JELENIA GÓRA | M-Open | |
38 | FEICHTINGER Marek | 99 | ŻORY | M-Open | ||
39 | GRODECKA Aleksandra | 103 | ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | K-Open | |
40 | GRODECKI Paweł | 104 | ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | M-Open | |
41 | HASIAK Aleksander | 105 | NYSA | M-Open | ||
42 | ODWAŻNY Dariusz | 137 | NIEDŻWIEDZIE POLARNE | STARY GIERALTÓW | M-Open | |
43 | ŚCISŁOWSKI Grzegorz | 160 | NIEDŹWIEDZIE POLARNE | STARY GIERAŁTÓW | M-Open | |
44 | ŚWIERK Stanisław | 161 | JANOWICE WIELKIE | M-Open | ||
45 | KUBAŚ Dawid | 121 | NADLEŚNICTWO ZDROJE | KŁODZKO | M-Open | |
46 | LACHERA Kamila | 123 | CSC ADVENTURE ACADEMY | KATOWICE | K-Open | |
47 | JANAS Wojciech | 109 | DZIERŻONIÓW | M-Open | ||
48 | LIGIENZA Andrzej | 128 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | DZIERŻONIÓW | M-Open | |
49 | ŁYKO Marta | 130 | MAD RUNNERS | WAŁBRZYCH | K-Open | |
50 | ŁYKO Mariusz | 131 | MAD RUNNERS | WAŁBRZYCH | M-Open | |
51 | MINNITI Raffaele | 134 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | BIELAWA | M-Open | |
52 | OZIMEK Agata | 140 | BYSTRZYCA KŁODZKA | K-Open | ||
53 | TEKIELI Ewelina | 162 | TEKIELI FAMILY | KŁODZKO | K-Open | |
54 | ZIELIŃSKA Iwona | 174 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Open | |
55 | WOROCH Roman | 285 | M-Open | |||
56 | KORCZYŃSKI Łukasz | 116 | BIEGOWA POGORZAŁA | POGORZAŁA | M-Open | |
57 | BORECKI Piotr | 90 | CZAJKERSI | NOWA RUDA | M-Open | |
58 | MANDZIEJ Grzegorz | 132 | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | STRZELIN | M-Open | |
59 | NIKODEM Klaudiusz | 136 | CZAJKERSI | NOWA RUDA | M-Open | |
60 | RETECKI Tomasz | 150 | WAŁBRZYCH | M-Open | ||
61 | TOKARSKI Joachim | 165 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | M-Open | |
62 | JANOSZEK Marcel | 111 | STEBLÓW | M-Open | ||
63 | KLIMAS-ZAJĄCZKOWSKA Joanna | 113 | ABSOLUT RUNNING TEAM | PIECOWICE | K-Open | |
64 | KOZŁOWSKI Rafał | 118 | #WAWRZYNTEAM | WAŁBRZYCH | M-Open | |
65 | BERESNIEWICZ Michał | 88 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M-Open | |
66 | BOCHYNEK Ryszard | 89 | GRODKÓW | M-Open | ||
67 | GONTARZ Mateusz | 102 | WARSZAWA | M-Open | ||
68 | JAGODZIŃSKI Kazimierz | 108 | NOWA RUDA BIEGA | WOLIBÓRZ | M-Open | |
69 | STACHNIK Maciej | 156 | ŚLĄSK WROCŁAW | WROCŁAW | M-Open | |
70 | ZIEMBA Filip | 175 | BURKATÓW | M-Open | ||
71 | OLEJNICZAK Sylwia | 138 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | K-Open | |
72 | PAWŁOWSKI Piotr | 144 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M-Open | |
73 | SALERA Marek | 153 | KRAPKOWICE | M-Open | ||
74 | KOŁODZIEJ Adam | 115 | WROCŁAW | M-Open | ||
75 | FLANK Paweł | 101 | - | SIECHNICE | M-Open | |
76 | PIERZCHAŁA Grzegorz | 145 | SZCZYTNA | M-Open | ||
77 | SIEBERT Przemysław | 154 | KB MANIAC POZNAN | POZNAŃ | M-Open | |
78 | SIEBERT Sandra | 155 | KB I LOVE ZIEMEK | KOMORNIKI | K-Open | |
79 | TOMERA Dorota | 166 | LKS ISKRA JASZKOWA | STARA BYSTRZYCA | K-Open | |
80 | LENART Magdalena | 125 | JORDANÓW ŚLĄSKI | K-Open | ||
81 | CHWALISZ Michalina | 94 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | K-Open | |
82 | ŁAJCZAK Piotr | 129 | PACZKÓW | M-Open | ||
83 | ZAJĄC Kamila | 172 | WROCŁAW | K-Open | ||
84 | STARKE Mariusz | 157 | OPOROWSKA | ŚWIDNICA | M-Open |
Znaleziono 84 wynik(ów)