II POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA - 10 KM

Organizator:
Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
92
Wystartowało:
84
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
83
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZIOŁ Damian 117MARCINSWIERCTEAMZŁOTY STOKM-Open1M 100:38:37.35 3:5115,5
2SIKOR Adam 296M-Open2M 200:38:43.80+00:00:063:5215,5
3BYKOWSKI Marek 92AKTYWNA NOWA RUDAŚCINAWKA ŚREDNIAM-Open3M 300:39:04.90+00:00:273:5415,4
4TOKARCZYK Mariusz 163OLAWS ZŁOTORYJALEGNICAM-Open4M 400:39:24.30+00:00:463:5615,2
5KMIECIK Tomasz 114GOPR SUDETYŁĘŻYCEM-Open5M 500:40:28.25+00:01:504:0214,8
6CABAJ Damian 93PCH SPORT TEAMŚWIDNICAM-Open6M 600:41:21.35+00:02:444:0814,5
7ROZUMKIEWICZ Paweł 151ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAM-Open7M 700:41:21.95+00:02:444:0814,5
8PATALON Marek 143GLKS MARCINOWICEZEBRZYDÓWM-Open8M 800:41:24.85+00:02:474:0814,5
9PTASIŃSKI Tomasz 149CZAJKERSINOWA RUDAM-Open9M 900:41:27.20+00:02:494:0814,5
10MAZUR Mariusz 133WROCŁAWM-Open10M 1000:42:58.90+00:04:214:1714,0
11PARADA Bronisław 142RNB POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM-Open11M 1100:43:18.30+00:04:404:1913,9
12JAGNIĄTKOWSKI Jacek 107KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM-Open12M 1200:43:37.15+00:04:594:2113,8
13BANAŚ Robert 87AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-Open13M 1300:43:44.65+00:05:074:2213,7
14LIGIENZA Andrzej 128BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERŻONIÓWM-Open14M 1400:43:47.60+00:05:104:2213,7
15ZAREMBA Dawid 173ZWYCIEZCOW 6FPOLANICA-ZDRÓJM-Open15M 1500:43:56.65+00:05:194:2313,7
16DUDKA Zenon 98CROSS SYRENKAZIELONA GÓRAM-Open16M 1600:44:32.80+00:05:554:2713,5
17WCISŁO Adam 170LKS ISKRA JASZKOWAJASZKOWA DOLNAM-Open17M 1700:45:00.20+00:06:224:3013,3
18LEWANDOWSKI Wojciech 126WROCŁAWM-Open18M 1800:45:27.65+00:06:504:3213,2
19JANOSZEK Marcel 111STEBLÓWM-Open19M 1900:45:53.50+00:07:164:3513,1
20LASKOWSKI Marcin 124MAD RUNNERSKŁODZKOM-Open20M 2000:46:46.25+00:08:084:4012,8
21FEICHTINGER Marek 99ŻORYM-Open21M 2100:46:51.25+00:08:134:4112,8
22FILODA Damian 100GARDENLAB POLSKAPOZNAŃM-Open22M 2200:46:52.55+00:08:154:4112,8
23CIRKO Sebastian 95#CIRASTEAMWROCŁAWM-Open23M 2300:47:38.10+00:09:004:4512,6
24KORCZYŃSKI Łukasz 116BIEGOWA POGORZAŁAPOGORZAŁAM-Open24M 2400:47:47.35+00:09:104:4612,6
25DORSZ Sebastian 289OLAWSM-Open25M 2500:48:16.10+00:09:384:4912,4
26KUBAŚ Dawid 121NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOM-Open26M 2600:49:26.45+00:10:494:5612,1
27JANAS Wojciech 109DZIERŻONIÓWM-Open27M 2700:49:29.70+00:10:524:5712,1
28GRODECKI Paweł 104ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-Open28M 2800:49:34.80+00:10:574:5712,1
29SALERA Marek 153KRAPKOWICEM-Open29M 2900:50:12.80+00:11:355:0111,9
30SZYNAK Andrzej 40DHL RUN CLUBM-Open30M 3000:50:33.90+00:11:565:0311,9
31TRYCH Adrian 167KM PSP SZCZECINSZCZECINM-Open31M 3100:50:36.85+00:11:595:0311,9
32BORECKI Piotr 90CZAJKERSINOWA RUDAM-Open32M 3200:50:47.50+00:12:105:0411,8
33TOKARSKI Joachim 165KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-Open33M 3300:51:00.35+00:12:235:0611,8
34RETECKI Tomasz 150WAŁBRZYCHM-Open34M 3400:51:09.55+00:12:325:0611,7
35PIERZCHAŁA Grzegorz 145SZCZYTNAM-Open35M 3500:51:55.90+00:13:185:1111,6
36KOŁODZIEJ Adam 115WROCŁAWM-Open36M 3600:52:11.70+00:13:345:1311,5
37MINNITI Raffaele 134BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAM-Open37M 3700:52:17.90+00:13:405:1311,5
38HASIAK Aleksander 105NYSAM-Open38M 3800:52:40.00+00:14:025:1611,4
39KOZUBEK Tomek 119KLUB BIEGACZY JYSKNYSAM-Open39M 3900:52:54.90+00:14:175:1711,3
40PAWŁOWSKI Piotr 144BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-Open40M 4000:53:30.35+00:14:535:2111,2
41SZYMAŃSKI Grzegorz 159ZWYCIĘZCÓW 6FPOLANICA-ZDRÓJM-Open41M 4100:53:51.70+00:15:145:2311,1
42BERESNIEWICZ Michał 88BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-Open42M 4200:53:52.80+00:15:155:2311,1
43WOROCH Roman 285M-Open43M 4300:53:53.70+00:15:165:2311,1
44KOZŁOWSKI Rafał 118#WAWRZYNTEAMWAŁBRZYCHM-Open44M 4400:54:11.20+00:15:335:2511,1
45IGRAS Mieczysław 106RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open45M 4500:55:01.75+00:16:245:3010,9
46JAGODZIŃSKI Kazimierz 108NOWA RUDA BIEGAWOLIBÓRZM-Open46M 4600:55:21.70+00:16:445:3210,8
47ŁYKO Mariusz 131MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open47M 4700:56:04.40+00:17:275:3610,7
48LĘGA Wiesław 127K. S. TĘCZAŚWIDNICAM-Open48M 4800:56:45.00+00:18:075:4010,6
49GONTARZ Mateusz 102WARSZAWAM-Open49M 4900:57:08.95+00:18:315:4210,5
50BOŻEK Marcin 91WROCŁAWM-Open50M 5000:57:20.20+00:18:425:4410,5
51KULON Bartosz 122ZWYCIĘZCÓW 6FWARSZAWAM-Open51M 5100:58:25.25+00:19:475:5010,3
52ŚWIERK Stanisław 161JANOWICE WIELKIEM-Open52M 5200:58:27.50+00:19:505:5010,3
53ZIEMBA Filip 175BURKATÓWM-Open53M 5300:58:39.50+00:20:025:5210,2
54FLANK Paweł 101-SIECHNICEM-Open54M 5400:58:57.60+00:20:205:5310,2
55STACHNIK Maciej 156ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM-Open55M 5501:01:10.00+00:22:326:079,8
56MANDZIEJ Grzegorz 132WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIESTRZELINM-Open56M 5601:04:03.65+00:25:266:249,4
57BOCHYNEK Ryszard 89GRODKÓWM-Open57M 5701:04:38.05+00:26:006:279,3
58SIEBERT Przemysław 154KB MANIAC POZNANPOZNAŃM-Open58M 5801:05:39.40+00:27:026:339,1
59ŁAJCZAK Piotr 129PACZKÓWM-Open59M 5901:05:44.00+00:27:066:349,1
60ODWAŻNY Dariusz 137NIEDŻWIEDZIE POLARNESTARY GIERALTÓWM-Open60M 6001:08:40.80+00:30:036:528,7
61ŚCISŁOWSKI Grzegorz 160NIEDŹWIEDZIE POLARNESTARY GIERAŁTÓWM-Open61M 6101:08:40.90+00:30:036:528,7
62DOBROWOLSKI Robert 97SPORTOWI EMERYCIJELENIA GÓRAM-Open62M 6201:12:40.75+00:34:037:168,3
63STARKE Mariusz 157OPOROWSKAŚWIDNICAM-Open63M 6301:18:09.30+00:39:317:487,7
64NIKODEM Klaudiusz 136CZAJKERSINOWA RUDAM-Open64M 64   
Znaleziono 64 wynik(ów)