II POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA - 15 KM

Organizator:
Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
76
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
76
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1DRZEWIECKI Marcin 13MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open
2STOJANOWSKI Mariusz 58DUSZNIKI ZDRÓJM-Open
3ŚWIDA Adam 64MFINANSEWROCŁAWM-Open
4KOWAL Tomasz 37EBIEGI.PLKŁODZKOM-Open
5KRUPA Grzegorz 39DŻOANA TEAMWŁOCŁAWEKM-Open
6ORŁOWSKI Łukasz 46WROCŁAWM-Open
7PAWŁOWSKI Marcin 50ZŁOTORYJAM-Open
8WOJSŁAW Bartłomiej 74BIAŁAM-Open
9CIECIUCH Maciej 11RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM-Open
10CIRKO Arkadiusz 12KGHM ZG RUNLUBINM-Open
11BIŁAN Paweł 5GUBINM-Open
12BOSAKIEWICZ Tomasz 8OLAWSZŁOTORYJAM-Open
13FRYDLEWICZ Zbigniew 18BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-Open
14JANUSZ Ryszard 26KUDOWIANKA RUNSZCZYTNAM-Open
15KURAWIAK Grzegorz 291M-Open
16NIEKRAŚ Lilia 299K-Open
17KOZAK Bartosz 38KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-Open
18NOWACKA Marlena 44PIASKIK-Open
DNCAWRYCEWICZ Monika 1RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICAK-Open
20BIERNACKI Jakub 4DUSZNIKI-ZDRÓJM-Open
21BOBOWSKI Marek 7UNIA MŚCIWOJÓW / MUCHOBRONXMŚCIWOJÓWM-Open
22CHORZĘPA Adam 9KUDOWIANKA RUNWOLANYM-Open
23KAMIŃSKI Wiesław 30WROCŁAWM-Open
24TRUSZCZYŃSKI Bartłomiej 67MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open
25KOMISARCZYK Krzysztof 34BOBOSZÓWM-Open
26GĄSIOROWSKI Krzysztof 19OIRP WROCŁAWWROCŁAWM-Open
27GÓRALSKI Krzysztof 21BYSTRZYCA KŁODZKAM-Open
28JARZĘBOWICZ Adam 28KATOWICEM-Open
29SZEWCZYK Marek 62CYBINA TEAMPOZNAŃM-Open
30SWATOWSKI Tomasz 60KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEM-Open
31MALIK Agnieszka 41BARDOK-Open
32NOWAK Ireneusz 45BYSTRZYCA KŁODZKAM-Open
33PASTUSZEŃKO Ewa 48TAPASWAŁBRZYCHK-Open
34TURSKI Damian 68WARSZAWAM-Open
35WARZECHA Teresa 70RUNNERS TEAM NYSAWILAMOWAK-Open
36WIELGOCKA Joanna 71DŻOANA TEAMWŁOCŁAWEKK-Open
37WIŚNIEWSKI Jacek 73NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-Open
38GUŁA Iwona 23BIERZÓWK-Open
39JARZĘBOWICZ Iwona 27KATOWICEK-Open
40PODKOWSKA Beata 294WKB PIASTK-Open
41KOSTRZEWSKA Natalia 36WARSZAWAK-Open
42ULIASZ Jerzy 69LKS ISKRA JASZKOWABYSTRZYCA KŁODZKAM-Open
43ZAGAŁA Piotr 75WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNIAM-Open
44DUDZIK Jacek 15LKSISKRA JASZKOWAKŁODZKOM-Open
45HEHL Tomasz 24WROCŁAWM-Open
46SAŁAPATEK Robert 53BIEGOWA ŚWIDNICALUTOMIAM-Open
47TEKIELI Jerzy 65TEKIELI FAMILYKŁODZKOM-Open
48PAWLAK Daniel 49LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOM-Open
49RĘBECKA Violetta 51BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-Open
50ZAJĄCZKOWSKI Sławomir 76ABSOLUT RUNNING TEAMWROCŁAWM-Open
51CHWIŁKA Mariusz 10KLUB BIEGACZA JYSKWAŁBRZYCHM-Open
52FILIPEK Tomasz 17WROCŁAWM-Open
53GRZEGOREK Grzegorz 22KB KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEM-Open
54JANICKI Andrzej 25LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM-Open
55SIARKIEWICZ Jola 54BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNK-Open
56STELMACH Piotr 57STELMACH TEAMWROCŁAWM-Open
57MARKOWSKI Zbigniew 42BIEGAMDLAZDROWIA.PLBOBRÓWM-Open
58WINNY Przemysław 72BIELAWSKI AKADEMIA BIEGANIABIELAWAM-Open
59KADYS Łukasz 29LKS ISKRA JASZKOWAROZTOKIM-Open
60KIERSNOWSKA Agnieszka 31CYBER ŁANIAWROCŁAWK-Open
61SKRĘTEK Monika 55BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-Open
62ŻUKOWSKI Paweł 77GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEM-Open
63BIELECKI Grzegorz 3HAPPY SCHOOLLEGNICAM-Open
64KIRCUŃ Paweł 32WROCŁAWM-Open
65KLIMECKI Krzysztof 33BOGUSZÓW-GORCEM-Open
66STOLARCZYK Justyna 59GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW GORCEK-Open
67SZAL Małgorzata 61TENIS CENTRUM ASPOLANICA ZDRÓJK-Open
68KORZHUN Aliaksandr 35KAMIENNA GÓRAM-Open
69MELLER Daniel 43DEVIL'S HOOVESKŁODZKOM-Open
70DYJA Magdalena 16RNB TEAM POLANICAPOLANICA ZDRÓJK-Open
71RĘBIAŁKOWSKI Jakub 52RNB TEAM POLANICAPOLANICA ZDRÓJM-Open
72SZLUFCIK Zbigniew 63GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEM-Open
73MOKRZYŃSKI Marcin 290M-Open
74STACHOWIAK Wiesław 56NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-Open
75HOTOLEY Yaroslav 81M-Open
76JABŁOŃSKI Kazimierz 80M-Open
Znaleziono 76 wynik(ów)