II POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA - 5 KM

Organizator:
Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
121
Wystartowało:
100
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
100
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1KULCZYCKI Jan 228GDAŃSKM-Open
2KOZŁOWSKI Łukasz 221RONAL POLSKA RUNŚWIEBODZICEM-Open
3KRUPA Marcin 224AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-Open
4BIRECKI Maciej 180NYSAM-Open
5BOGDAŁ Paweł 181ULKS BYSTRZYCA KŁODZKAMIĘDZYGÓRZEM-Open
6JANUSZEWICZ Dawid 208BIELAWAM-Open
7TOMKIEWICZ Bartek 273PIESZYCEM-Open
8KOZIOŁ Stefan 220JAWORZYNA ŚLĄSKAM-Open
9JURASZ Aleksandra 210KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-Open
10MALECKI Jacek 235ŚREMM-Open
11ZAWODNI Jarosław 277WAŁBRZYCHM-Open
12GENOTROWSKI Anrzej 295SKB GRAMITSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZY M-Open
13GNITECKA Katarzyna 298KUDOWIANKA RUNK-Open
14BĘGOWSKI Jakub 179KAMIEŃ POMORSKIM-Open
15DARGACZ Dominik 186MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open
16DWOJAK Sara 190MAD RUNNERSWAŁBRZYCHK-Open
17GRABOWSKI Roman 200RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open
18STRZELCZAK Henryk 264MARATON NOWA RUDANOWA RUDAM-Open
19SZCZEPAŃSKI Grzegorz 266MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open
20ŚLIWKA Olga 269OŁAWAK-Open
21KONIECZYŃSKI Mariusz 217RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJKŁODZKOM-Open
22KARBOWSKI Mateusz 212NOWA RUDA BIEGAWOLIBÓRZM-Open
23PAŁYS Marcin 242NOWA RUDAM-Open
24PAWIŁOJĆ Jakub 243FITNESSROAD ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICEM-Open
25ZBYRYT Marek 278AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-Open
26JANUSZ Damian 207KUDOWIANKA RUNSZCZYTNAM-Open
27SMOLNICKI Marcin 259POZNAŃM-Open
28TARATUTA Patrycja 271PCH SPORT CONPLEXGRUSZÓWK-Open
29WIERZBICKA Marta 274KRZESZÓWK-Open
30KALINOWSKA Justyna 211GŁOGÓWK-Open
31MARCINOWSKI Paweł 237ULKS BYSTRZYCA KŁODZKASTARA ŁOMNICAM-Open
32NASTAWSKA Bogumiła 239WAŁBRZYCHK-Open
33PĘCZAR Aneta 244ŚWIDNICAK-Open
34ROŚKOWSKA Ewa 251ANTONIÓWKAK-Open
35ZYGADLO Natalia 281KĄTY WROCŁAWSKIEK-Open
36STANISŁAWSKA Ewa 261KŁODZKOK-Open
37TEREK Jacek 272KLODZKOM-Open
38KORCZYŃSKA Alicja 218BIEGOWA POGORZAŁAPOGORZAŁAK-Open
39KOZŁOWSKI Oskar 222WAŁBRZYCHM-Open
40KNAP Sylwia 214DLUGOPOLE ZDRÓJK-Open
41KUPIEC Aneta 287K-Open
42HYLIŃSKA Hanna 293K-Open
43BOTÓR Barbara 183KRĘPAK-Open
44BOTÓR Remigiusz 184KRĘPAM-Open
45DRZEWIECKA Sylwia 188MAD RUNNERSWAŁBRZYCHK-Open
46GOŁĄB Aleksandra 196STARA BYSTRZYCAK-Open
47STELMACH Barbara 262STELMACH TEAMWROCŁAWK-Open
48MROCZEK Agnieszka 238WROCŁAWK-Open
49RESSEL Joanna 250RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-Open
50ROŚKOWSKI Tadeusz 252ANTONIÓWKAM-Open
51JUREK Szymon 284M-Open
52KUPIEC Mateusz 288M-Open
53KRZEŚNIAK Jadwiga 226NOWA RUDAK-Open
54KRZEŚNIAK Marlena 227NOWA RUDAK-Open
55KWIATKOWSKI Dominik 230POLANICA ZDRÓJM-Open
56SMOLAK Patrycja 257STARA ŁOMNICAK-Open
57ZBYRYT Halina 279AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAK-Open
58WILK Marcin 292OLAWS M-Open
59KACZMARSKI Martin 112KACZMARSKI GROUPWROCŁAWM-Open
60JANUR Joanna 206RÓŻOWE LANDRYNYPOLANICA ZDRÓJK-Open
61URBAŃSKI Tomasz 168TYLKO RZETELNI SĄ WIARYGODNIWROCŁAWM-Open
62KRZEŚNIAK Iwona 225WROCŁAWK-Open
63ŁĘTKOWSKA Agnieszka 233JELENIA GÓRAK-Open
64SKAWINA-POŁEĆ Anna 254TOPOLICE TEAMSZCZYTNAK-Open
65WOROCH Jolanta 286
66BARNAŚ Maciej 176BARDOM-Open
67GRUDYSZ Marta 201RNB TEAM POLANICA- ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-Open
68STĘPEK Anna 263POLANICA-ZDRÓJK-Open
69WIKLUK Łukasz 275KŁODZKOM-Open
70NOWAK Łukasz 241PAWKO RUNNER TEAM HTTP://PAWKORUNNER.PLPRUSZKÓWM-Open
71SMOLIŃSKI Maciej 258NYSAM-Open
72CHWALCZUK Jerzy 185RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open
73DAROSZEWSKA Krystyna 187SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Open
74FIGURA Zbigniew 192RUNNERS TEAM NYSABERLINM-Open
75GÓŹDŹ Artur 198KUKURAFYPOLANICA ZDRÓJM-Open
76GÓŹDŹ Małgorzata 199KUKURAFYPASZKÓWK-Open
77HAŁKA Jan 205JACHUWROCŁAWM-Open
78KILIAN Mateusz 213WROCŁAWM-Open
79WOJNER Adrian 79M-Open
80DZIERŻAK Krzysztof 191RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open
81GÓRSKA Katarzyna 197BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPIESZYCEK-Open
82HAŁKA Małgorzata 204WROCŁAWK-Open
83SZNAJDER Agnieszka 267BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK-Open
84KOZUBEK Justyna 223NYSAK-Open
85MANDZIEJ Barbara 236STRZELINK-Open
86SIKORSKA Marcelina 253BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK-Open
87SLATAN Filip 256ŚWIDNICAM-Open
88KRUK-POPEK Katarzyna 78K-Open
89STYRCZ Małgorzata 265BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK-Open
90KOWALCZYK Sławomir 219STRAŻAK NA SZLAKUŁUKOWICE BRZESKIEM-Open
91LESZCZYNSKA-BOGDAL Dominika 231ULKS BYSTRZYCA KŁODZKAMIĘDZYGÓRZEK-Open
92MACH Kasia 234NIEDŹWIEDZIE POLARNESTRONIE ŚLĄSKIEK-Open
93TOKARSKA Iwona 164KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-Open
94ZDANOWICZ Iza 280NIEDŹWIEDZIE POLARNESTRONIE ŚLĄSKIEK-Open
95ŻUROWSKA Ola 282NIEDŹWIEDZIE POLARNESTRONIE ŚLĄSKIEK-Open
96GOJAN Joanna 195VEGE RUNNERSŁOMIANKIK-Open
97PIOTROWSKI Marek 245GOGGLE PAE TEAMWILKANÓWM-Open
98BĘGOWSKA Katarzyna 177KAMIEŃ POMORSKIK-Open
99BĘGOWSKI Marek 178WŁOCHATE GRUBASKIKAMIEŃ POMORSKIM-Open
100ZAJĄC Michał 276WROCŁAWM-Open
Znaleziono 100 wynik(ów)