II POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA - 5 KM

Organizator:
Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
121
Wystartowało:
100
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
100
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZŁOWSKI Łukasz 221RONAL POLSKA RUNŚWIEBODZICEM-Open1M 100:18:24.05 3:4016,3
2KRUPA Marcin 224AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-Open2M 200:19:15.55+00:00:513:5115,6
3BOGDAŁ Paweł 181ULKS BYSTRZYCA KŁODZKAMIĘDZYGÓRZEM-Open3M 300:19:19.10+00:00:553:5215,5
4GENOTROWSKI Anrzej 295SKB GRAMITSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZY M-Open4M 400:19:25.10+00:01:013:5315,5
5ZAWODNI Jarosław 277WAŁBRZYCHM-Open5M 500:19:34.45+00:01:103:5415,3
6JANUSZEWICZ Dawid 208BIELAWAM-Open6M 600:19:53.05+00:01:293:5815,1
7PAWIŁOJĆ Jakub 243FITNESSROAD ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICEM-Open7M 700:20:03.90+00:01:394:0015,0
8GRABOWSKI Roman 200RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open8M 800:20:06.50+00:01:424:0114,9
9DARGACZ Dominik 186MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open9M 900:20:15.20+00:01:514:0314,8
10SZCZEPAŃSKI Grzegorz 266MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open10M 1000:20:25.30+00:02:014:0514,7
11PAŁYS Marcin 242NOWA RUDAM-Open11M 1100:20:35.90+00:02:114:0714,6
12KOZIOŁ Stefan 220JAWORZYNA ŚLĄSKAM-Open12M 1200:20:37.70+00:02:134:0714,5
13WOJNER Adrian 79M-Open13M 1300:20:43.35+00:02:194:0814,5
14BIRECKI Maciej 180NYSAM-Open14M 1400:20:53.90+00:02:294:1014,4
15MARCINOWSKI Paweł 237ULKS BYSTRZYCA KŁODZKASTARA ŁOMNICAM-Open15M 1500:21:06.70+00:02:424:1314,2
16TOMKIEWICZ Bartek 273PIESZYCEM-Open16M 1600:21:32.00+00:03:074:1813,9
17KONIECZYŃSKI Mariusz 217RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJKŁODZKOM-Open17M 1700:22:57.50+00:04:334:3513,1
18SMOLNICKI Marcin 259POZNAŃM-Open18M 1800:23:06.85+00:04:424:3713,0
19JANUSZ Damian 207KUDOWIANKA RUNSZCZYTNAM-Open19M 1900:23:14.05+00:04:504:3812,9
20STRZELCZAK Henryk 264MARATON NOWA RUDANOWA RUDAM-Open20M 2000:23:20.10+00:04:564:4012,9
21TEREK Jacek 272KLODZKOM-Open21M 2100:23:20.60+00:04:564:4012,9
22ZBYRYT Marek 278AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-Open22M 2200:23:28.40+00:05:044:4112,8
23KUPIEC Mateusz 288M-Open23M 2300:24:21.00+00:05:564:5212,3
24MALECKI Jacek 235ŚREMM-Open24M 2400:25:00.80+00:06:365:0012,0
25BOTÓR Remigiusz 184KRĘPAM-Open25M 2500:25:55.20+00:07:315:1111,6
26KACZMARSKI Martin 112KACZMARSKI GROUPWROCŁAWM-Open26M 2600:26:28.05+00:08:045:1711,3
27URBAŃSKI Tomasz 168TYLKO RZETELNI SĄ WIARYGODNIWROCŁAWM-Open27M 2700:26:28.75+00:08:045:1711,3
28BĘGOWSKI Jakub 179KAMIEŃ POMORSKIM-Open28M 2800:26:54.45+00:08:305:2311,1
29PIOTROWSKI Marek 245GOGGLE PAE TEAMWILKANÓWM-Open29M 2900:27:10.55+00:08:465:2611,0
30KILIAN Mateusz 213WROCŁAWM-Open30M 3000:27:32.70+00:09:085:3010,9
31JUREK Szymon 284M-Open31M 3100:27:51.05+00:09:275:3410,8
32NOWAK Łukasz 241PAWKO RUNNER TEAM HTTP://PAWKORUNNER.PLPRUSZKÓWM-Open32M 3200:28:00.60+00:09:365:3610,7
33WIKLUK Łukasz 275KŁODZKOM-Open33M 3300:28:51.25+00:10:275:4610,4
34SMOLIŃSKI Maciej 258NYSAM-Open34M 3400:28:52.55+00:10:285:4610,4
35GÓŹDŹ Artur 198KUKURAFYPOLANICA ZDRÓJM-Open35M 3500:28:59.35+00:10:355:4710,4
36BARNAŚ Maciej 176BARDOM-Open36M 3600:30:08.30+00:11:446:0110,0
37KARBOWSKI Mateusz 212NOWA RUDA BIEGAWOLIBÓRZM-Open37M 3700:31:04.05+00:12:406:129,7
38KWIATKOWSKI Dominik 230POLANICA ZDRÓJM-Open38M 3800:31:11.35+00:12:476:149,6
39HAŁKA Jan 205JACHUWROCŁAWM-Open39M 3900:32:39.75+00:14:156:329,2
40WILK Marcin 292OLAWS M-Open40M 4000:34:25.15+00:16:016:538,7
41DZIERŻAK Krzysztof 191RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open41M 4100:34:29.85+00:16:056:538,7
42KOZŁOWSKI Oskar 222WAŁBRZYCHM-Open42M 4200:36:22.55+00:17:587:168,2
43SLATAN Filip 256ŚWIDNICAM-Open43M 4300:36:40.75+00:18:167:208,2
44FIGURA Zbigniew 192RUNNERS TEAM NYSABERLINM-Open44M 4400:39:16.45+00:20:527:517,6
45CHWALCZUK Jerzy 185RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open45M 4500:39:16.65+00:20:527:517,6
46BĘGOWSKI Marek 178WŁOCHATE GRUBASKIKAMIEŃ POMORSKIM-Open46M 4600:39:20.70+00:20:567:527,6
47KOWALCZYK Sławomir 219STRAŻAK NA SZLAKUŁUKOWICE BRZESKIEM-Open47M 4700:42:10.60+00:23:468:267,1
48ROŚKOWSKI Tadeusz 252ANTONIÓWKAM-Open48M 4800:45:25.10+00:27:019:056,6
49ZAJĄC Michał 276WROCŁAWM-Open49M 4900:47:12.10+00:28:489:266,4
50KULCZYCKI Jan 228GDAŃSKM-Open50M 5001:02:21.00+00:43:5612:284,8
Znaleziono 50 wynik(ów)