II PRONATURUN - BIEG CHARYTATYWNY DLA FABIANA

Organizator/ Organizer:
LIFE+ JOANNA MACIEJEWSKA
Data/ Date:
2018-10-27
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
89
Wystartowało/ Started:
55
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1LUTOWSKI Wojciech 84TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open1M 100:17:55.90 3:3516.7
2WARCZAK Piotr 64TEAMOCHALBYDGOSZCZM-Open2M 200:18:36.35+00:00:403:4316.1
3NAGORZYSKI Arkadiusz 38BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-Open3M 300:19:33.75+00:01:373:5415.3
4LEWANDOWSKI Filip 77BYDGOSZCZM-Open4M 400:19:40.25+00:01:443:5615.2
5LISOWSKI Marcin 158BYDGOSZCZM-Open5M 500:19:57.90+00:02:023:5915
6ŚRUBKA Patryk 80BYDGOSZCZM-Open6M 600:20:50.75+00:02:544:1014.4
7KORPAL Emil 24PRONATURABYDGOSZCZM-Open7M 700:21:04.10+00:03:084:1214.2
8WARCZAK Kuba 63TEAMOCHALBYDGOSZCZM-Open8M 800:21:17.90+00:03:224:1514.1
9GAWRYSIAK Mariusz 74PRONATURABYDGOSZCZM-Open9M 900:21:28.50+00:03:324:1714
10WOJTECKI Łukasz 68SOLEC KUJAWSKIM-Open10M 1000:22:03.60+00:04:074:2413.6
11KOBYLIŃSKI Mateusz 23BRZOZAM-Open11M 1100:22:20.10+00:04:244:2813.4
12ZDEB Bogumił 71BYDGOSZCZM-Open12M 1200:22:48.40+00:04:524:3313.2
13GACKOWSKI Szymon 154BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-Open13M 1300:22:53.00+00:04:574:3413.1
14ARACH Przemysław 1BYDGOSZCZM-Open14M 1400:22:54.45+00:04:584:3413.1
15NOWICKI Olgierd 40BYDGOSZCZM-Open15M 1500:22:58.05+00:05:024:3513.1
16PACZKOWSKI Mirosław 42CB163BYDGOSZCZM-Open16M 1600:23:35.50+00:05:394:4312.7
17JAKIELSKI Leszek 14BYDGOSZCZM-Open17M 1700:23:55.35+00:05:594:4712.5
18RUDOL Seba 46RUDOLKIPRĄDOCINM-Open18M 1800:24:11.45+00:06:154:5012.4
19WARCZAK Katarzyna 65TEAMOCHALBYDGOSZCZK-Open1K 100:24:22.05+00:06:264:5212.3
20RACIBORSKI Grzegorz 45TASAK TEAMBYDGOSZCZM-Open19M 1900:24:22.50+00:06:264:5212.3
21MAJEWSKA Monika 76LUCIMK-Open2K 200:24:27.90+00:06:324:5312.3
22RUDOL Magdalena 73RUDOLKUPRĄDOCINK-Open3K 300:24:32.75+00:06:364:5412.2
23WAJER Daria 79LUKS START NAKŁOŚLESINK-Open4K 400:25:40.05+00:07:445:0811.7
24PAWLENKO Joanna 75BYDGOSZCZK-Open5K 500:25:40.30+00:07:445:0811.7
25KAMASZ Mirosław 18NIEMCZM-Open20M 2000:26:19.00+00:08:235:1511.4
26WAJER Marita 62ŚLESINK-Open6K 600:26:20.45+00:08:245:1611.4
27TYKWIŃSKA Agnieszka 61#BBKTSBYDGOSZCZK-Open7K 700:26:38.20+00:08:425:1911.3
28SAJUR Sylwia 47BYDGOSZCZK-Open8K 800:26:55.35+00:08:595:2311.1
29SIUDZIŃSKA Anna 49#BBKTSBYDGOSZCZK-Open9K 900:26:55.55+00:08:595:2311.1
30GUŹDZIOŁ Jarek 11TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-Open21M 2100:26:55.70+00:08:595:2311.1
31LENKIEWICZ Andrzej 32BĄDKIM-Open22M 2200:27:28.20+00:09:325:2910.9
32KUBIAK Paulina 30NOWA WIEŚK-Open10K 1000:27:47.65+00:09:515:3310.8
33DE GRABLA-MŚCISZEWSKI Roland 3CROSS TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open23M 2300:27:47.80+00:09:515:3310.8
34KORPAL Żaneta 26OSOBA PRYWATNABYDGOSZCZK-Open11K 1100:28:07.40+00:10:115:3710.7
35WEISNEROWSKA Magdalena 66SOLEC KUJAWSKIK-Open12K 1200:28:27.45+00:10:315:4110.5
36DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 6BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZK-Open13K 1300:28:31.80+00:10:355:4210.5
37JAGIELSKA Patrycja 13BYDGOSZCZK-Open14K 1400:29:02.05+00:11:065:4810.3
38NOWAK Mariola 39BYDGOSZCZK-Open15K 1500:29:11.10+00:11:155:5010.3
39MACHOWSKI Kamil 87SOLEC KUJAWSKIM-Open24M 2400:29:44.00+00:11:485:5610.1
40LENSER Ewa 78SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-Open16K 1600:30:06.70+00:12:106:0110
41KALINOWSKA Patrycja 17SOLEC KUJAWSKIK-Open17K 1700:30:07.35+00:12:116:0110
42KWIATKOWSKI Łukasz 81STRONNOM-Open25M 2500:30:17.35+00:12:216:039.9
43KRÓL Joanna 86BYDGOSZCZK-Open18K 1800:30:42.10+00:12:466:089.8
44SZYMCZAK Barbara 55BYDGOSZCZK-Open19K 1900:30:43.50+00:12:476:089.8
45WYDRZYNSKA Katarzyna 20SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-Open20K 2000:31:15.40+00:13:196:159.6
46MURAWKA Łukasz 37KUSOWOM-Open26M 2600:31:44.80+00:13:486:209.5
47PIÓRKOWSKA Aga 44BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open21K 2100:32:05.15+00:14:096:259.4
48MALCZEWSKA Mirka 34BYDGOSZCZK-Open22K 2200:32:50.55+00:14:546:349.1
49BŁASZKIEWICZ Marzena 83BORÓWNOK-Open23K 2300:32:52.35+00:14:566:349.1
50KOWALSKA Irena 27BYDGOSZCZK-Open24K 2400:33:39.80+00:15:436:448.9
51KOWALSKA Karolina 85BYDGOSZCZK-Open25K 2500:33:41.25+00:15:456:448.9
52KOSSOWSKA Anna 82SOLEC KUJAWSKIK-Open26K 2600:34:18.80+00:16:226:518.7
53KORPAL Ilona 25BYDGOSZCZK-Open27K 2700:34:28.20+00:16:326:538.7
54PAŁUCZAK Kasia 160BYDGOSZCZK-Open28K 2800:35:54.40+00:17:587:118.4
55STANISZEWSKA Aleksandra 50BYDGOSZCZK-Open29K 2900:36:50.15+00:18:547:228.1
Znaleziono 55 wynik(ów)