II PRONATURUN - BIEG CHARYTATYWNY DLA FABIANA

Organizator/ Organizer:
LIFE+ JOANNA MACIEJEWSKA
Data/ Date:
2018-10-27
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
89
Wystartowało/ Started:
55
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1LUTOWSKI Wojciech 84TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open1M 100:17:55.90 3:3516.7
2WARCZAK Piotr 64TEAMOCHALBYDGOSZCZM-Open2M 200:18:36.35+00:00:403:4316.1
3NAGORZYSKI Arkadiusz 38BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-Open3M 300:19:33.75+00:01:373:5415.3
4LEWANDOWSKI Filip 77BYDGOSZCZM-Open4M 400:19:40.25+00:01:443:5615.2
5LISOWSKI Marcin 158BYDGOSZCZM-Open5M 500:19:57.90+00:02:023:5915
6ŚRUBKA Patryk 80BYDGOSZCZM-Open6M 600:20:50.75+00:02:544:1014.4
7KORPAL Emil 24PRONATURABYDGOSZCZM-Open7M 700:21:04.10+00:03:084:1214.2
8WARCZAK Kuba 63TEAMOCHALBYDGOSZCZM-Open8M 800:21:17.90+00:03:224:1514.1
9GAWRYSIAK Mariusz 74PRONATURABYDGOSZCZM-Open9M 900:21:28.50+00:03:324:1714
10WOJTECKI Łukasz 68SOLEC KUJAWSKIM-Open10M 1000:22:03.60+00:04:074:2413.6
11KOBYLIŃSKI Mateusz 23BRZOZAM-Open11M 1100:22:20.10+00:04:244:2813.4
12ZDEB Bogumił 71BYDGOSZCZM-Open12M 1200:22:48.40+00:04:524:3313.2
13GACKOWSKI Szymon 154BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-Open13M 1300:22:53.00+00:04:574:3413.1
14ARACH Przemysław 1BYDGOSZCZM-Open14M 1400:22:54.45+00:04:584:3413.1
15NOWICKI Olgierd 40BYDGOSZCZM-Open15M 1500:22:58.05+00:05:024:3513.1
16PACZKOWSKI Mirosław 42CB163BYDGOSZCZM-Open16M 1600:23:35.50+00:05:394:4312.7
17JAKIELSKI Leszek 14BYDGOSZCZM-Open17M 1700:23:55.35+00:05:594:4712.5
18RUDOL Seba 46RUDOLKIPRĄDOCINM-Open18M 1800:24:11.45+00:06:154:5012.4
19RACIBORSKI Grzegorz 45TASAK TEAMBYDGOSZCZM-Open19M 1900:24:22.50+00:06:264:5212.3
20KAMASZ Mirosław 18NIEMCZM-Open20M 2000:26:19.00+00:08:235:1511.4
21GUŹDZIOŁ Jarek 11TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-Open21M 2100:26:55.70+00:08:595:2311.1
22LENKIEWICZ Andrzej 32BĄDKIM-Open22M 2200:27:28.20+00:09:325:2910.9
23DE GRABLA-MŚCISZEWSKI Roland 3CROSS TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open23M 2300:27:47.80+00:09:515:3310.8
24MACHOWSKI Kamil 87SOLEC KUJAWSKIM-Open24M 2400:29:44.00+00:11:485:5610.1
25KWIATKOWSKI Łukasz 81STRONNOM-Open25M 2500:30:17.35+00:12:216:039.9
26MURAWKA Łukasz 37KUSOWOM-Open26M 2600:31:44.80+00:13:486:209.5
Znaleziono 26 wynik(ów)