II SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku;Modular Consulting;Stowarzyszenie Drużyna Pomorska „Wilce”
Data/ Date:
2018-03-03
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
162
Wystartowało/ Started:
148
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
148
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CZERNIEWSKI Marcin 20BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOSŁUPSKM-Open1M 100:26:50.70 4:2813.4
2KOZAK Arkadiusz 191TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open2M 200:27:11.20+00:00:204:3113.2
3WENT Jakub 129ŁEBAM-Open3M 300:27:33.10+00:00:424:3513.1
4MASŁOWSKI Mateusz 836. WOG USTKASŁUPSKM-Open4M 400:27:40.55+00:00:494:3613
5CERAPIŃSKI Maciek 15WOLNY BIEGACZ :)SŁUPSKM-Open5M 500:31:06.60+00:04:155:1111.6
6JASKÓLSKI Grzegorz 46DĘBNICA KASZUBSKAM-Open6M 600:31:11.95+00:04:215:1211.5
7DUDA Grzegorz 27DĄBROWSKI TEAMSŁUPSKM-Open7M 700:31:22.20+00:04:315:1311.5
8WILUSZ Krzysiek 134BBLSŁUPSKM-Open8M 800:31:24.60+00:04:335:1411.5
9PAZDA-POZORSKA Gosiunia 186NIGHT RUNNERS SŁUPSK POLTAREX AMLSŁUPSKK-Open1K 100:31:32.55+00:04:415:1511.4
10JANKOWSKI Grzegorz 44ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open9M 900:31:50.05+00:04:595:1811.3
11STEFANIAK Marcin 112ŁĘCZYCEM-Open10M 1000:32:24.50+00:05:335:2411.1
12TYSZKA Michał 127NIGHT RUNNERS SŁUPSK / TYSZKA.PLSŁUPSKM-Open11M 1100:32:41.65+00:05:505:2711
13SULL Kacper 114NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-Open12M 1200:32:44.95+00:05:545:2711
14OLESZEK Jerzy 92SZKOŁA PODOFICERSKA MW USTKAGRABNOM-Open13M 1300:33:00.55+00:06:095:3010.9
15MŁYNARCZYK Zbigniew 87CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKASŁUPSKM-Open14M 1400:33:20.80+00:06:305:3310.8
16CHUDY Henryk 17KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open15M 1500:33:52.35+00:07:015:3810.6
17BANCEWICZ Tomasz 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSWOCHOWOM-Open16M 1600:34:01.10+00:07:105:4010.6
18BORECKI Grzegorz 9SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W SŁUPSKU.KOBYLNICAM-Open17M 1700:34:14.25+00:07:235:4210.5
19GREGORCZYK Piotr 39SŁUPSKM-Open18M 1800:34:28.15+00:07:375:4410.4
20GIERCZAK Paweł 194SŁUPSKM-Open19M 1900:34:29.80+00:07:395:4510.4
21FRĄTCZAK Sławomir 1927 BOWKRĘPA SŁUPSKAM-Open20M 2000:34:29.90+00:07:395:4510.4
22BORYCHOWSKA Marlena 136TUPOT USTKAKOBYLNICAK-Open2K 200:34:30.05+00:07:395:4510.4
23RACZYŃSKA Anna 101SŁUPSKK-Open3K 300:34:36.20+00:07:455:4610.4
24KARAŚ Radosław 50NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open21M 2100:34:43.65+00:07:525:4710.4
25BARGAŃSKA Justyna 188RUNTYSTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-Open4K 400:34:51.00+00:08:005:4810.3
26BOGUMIŁOW Marcin 7BIEGAM SOBIESŁUPSKM-Open22M 2200:34:54.95+00:08:045:4910.3
27ZAWIEROWSKA Eweli 171USTKAK-Open5K 500:34:57.35+00:08:065:4910.3
28JABŁOŃSKI Tomasz 150SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open23M 2300:35:19.65+00:08:285:5310.2
29KOCZOROWSKI Paweł 55POLNI WOJOWNICY USTKAUSTKAM-Open24M 2400:35:21.20+00:08:305:5310.2
30PICK Tomasz 94DEAF KOSZALINKOSZALINM-Open25M 2500:35:23.50+00:08:325:5310.2
31OLECHNOWICZ Sławomir 91STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open26M 2600:35:30.50+00:08:395:5510.1
32DYŚKO Wojciech 30SŁUPSKM-Open27M 2700:35:33.15+00:08:425:5510.1
33CZYŻYKOWSKI Krzysztof 23SŁUPSKM-Open28M 2800:35:44.70+00:08:545:5710.1
34MIŃKOWSKI Marcin 86REMED HOMESŁUPSKM-Open29M 2900:36:05.60+00:09:146:0110
35BONDARENKO Jan 8BIEGAJŁOSŁUPSKSŁUPSKM-Open30M 3000:36:09.25+00:09:186:0110
36GWIAZDA Jarosław 427BOWSŁUPSKM-Open31M 3100:36:16.95+00:09:266:029.9
37TOBIS Marcin 121BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open32M 3200:36:20.65+00:09:296:039.9
38MATYSIUK Grzegorz 857BOWSŁUPSKM-Open33M 3300:36:27.50+00:09:366:049.9
39MAJCHRZAK Łukasz 79CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-Open34M 3400:36:45.40+00:09:546:079.8
40MAJCHRZAK Dariusz 80CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-Open35M 3500:36:45.70+00:09:556:079.8
41GROTA Mariusz 41SŁUPSKM-Open36M 3600:36:50.55+00:09:596:089.8
42DYJAS Klaudiusz 29MOPR SŁUPSKSŁUPSKM-Open37M 3700:36:53.65+00:10:026:089.8
43TRUSIAK Mateusz 124SŁUPSKM-Open38M 3800:37:02.35+00:10:116:109.7
44KOSICKI Kajetan 59AML SŁUPSKSŁUPSKM-Open39M 3900:37:05.25+00:10:146:109.7
45TOMCZAK Dominik 122NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open40M 4000:37:06.90+00:10:166:119.7
46PROTASEWICZ Andrzej 98SŁAWNOSŁAWNOM-Open41M 4100:37:18.50+00:10:276:139.6
47ZIĘTARA Dawid 137BALTIC SEALSREDZIKOWOM-Open42M 4200:37:20.15+00:10:296:139.6
48GAWEŁ Zbigniew 34MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-Open43M 4300:37:23.80+00:10:336:149.6
49TELESIEWICZ Henryk 120KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-Open44M 4400:37:30.60+00:10:396:159.6
50LITWIN Barbara 74SŁUPSKSŁUPSKK-Open6K 600:37:33.15+00:10:426:159.6
51GROCHOWSKI Henryk 40SŁUPSKM-Open45M 4500:37:49.40+00:10:586:189.5
52JAROS Adam 45SŁUPSKM-Open46M 4600:37:51.15+00:11:006:189.5
53KĘPIŃSKI Marcin 53SŁUPSKM-Open47M 4700:37:55.05+00:11:046:199.5
54PRZYBYSZ Szymon 196M-Open48M 4800:37:57.65+00:11:066:199.5
55FORMELA Krzysztof 32SŁUPSKM-Open49M 4900:38:06.85+00:11:166:219.4
56CHODOROWSKI Tomasz 16AMERICAN PIESŁUPSKM-Open50M 5000:38:10.30+00:11:196:219.4
57BRYSIK Dariusz 12W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open51M 5100:38:13.25+00:11:226:229.4
58ŁUKASZEWSKI Dawid 78SZKOLA PODSTAWOWA STOSŁUPSKM-Open52M 5200:38:14.60+00:11:236:229.4
59PRZYCHODA Anna 99BALTIC SEALSSIEMIANICEK-Open7K 700:38:19.10+00:11:286:239.4
60KĘSIK Agnieszka 54ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open8K 800:38:30.05+00:11:396:259.4
61OLECHNOWICZ Zbigniew 90TUPOT USTKASŁUPSKM-Open53M 5300:38:51.05+00:12:006:289.3
62ŻYCKA Ewelina 139SŁUPSKK-Open9K 900:38:54.80+00:12:046:299.3
63KWAŚNIAK Zdzisław 71STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open54M 5400:39:10.15+00:12:196:319.2
64WIELGAT Łukasz 132KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-Open55M 5500:39:22.20+00:12:316:339.1
65KOZŁOWSKA Sylwia 190SŁUPSKK-Open10K 1000:39:25.35+00:12:346:349.1
66DUBACKI Kazimierz Stanisław 26NIGHT RUNNERS SŁUPSKBORZĘCINOM-Open56M 5600:39:29.65+00:12:386:349.1
67SKWARCZAK Mariusz 193VELOGDYNIAM-Open57M 5700:39:36.30+00:12:456:369.1
68WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 130NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open11K 1100:39:40.65+00:12:496:369.1
69SZMIGIERO Arkadiusz 115W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open58M 5800:39:44.85+00:12:546:379.1
70POZORSKI Krzysztof 187MARKOS RUNNINGTEAMM-Open59M 5900:39:57.40+00:13:066:399
71KOŚLA Justyna 61NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open12K 1200:39:58.10+00:13:076:399
72REMUS Janusz 103BALTIC SEALSREDZIKOWOM-Open60M 6000:40:05.80+00:13:156:419
73KRUPSKI Piotr 64SŁUPSKM-Open61M 6100:40:10.45+00:13:196:419
74STASIAK Jarosław 18SŁUPSKM-Open62M 6200:40:13.65+00:13:226:428.9
75GREBIENIK Andrzej 38W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open63M 6300:40:46.95+00:13:566:478.8
76BANCEWICZ Radosław 4SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAM-Open64M 6400:40:50.55+00:13:596:488.8
77BOŚ Grzegorz 11SŁUPSKM-Open65M 6500:41:13.25+00:14:226:528.7
78RAKOWSKA Katarzyna 102W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open13K 1300:41:22.80+00:14:326:538.7
79ŻUKOWICZ Sylwia 138DĘBNICA KASZUBSKADĘBNICA KASZUBSKAK-Open14K 1400:41:28.20+00:14:376:548.7
80SZUMSKA Monika 119SALUSSŁUPSKK-Open15K 1500:41:50.30+00:14:596:588.6
81TRUSIAK Agnieszka 123SŁUPSKK-Open16K 1600:41:52.00+00:15:016:588.6
82LISIK Justyna 73DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-Open17K 1700:42:12.60+00:15:217:028.5
83FILICZKOWSKA Jowita 31BALTIC SEALSSŁUPSKK-Open18K 1800:42:16.80+00:15:267:028.5
84KUBIŃSKI Rafał 70NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open66M 6600:42:19.80+00:15:297:038.5
85KUBIŃSKA Beata 69NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open19K 1900:42:20.25+00:15:297:038.5
86RYCHLIŃSKI Damian 107SŁUPSKM-Open67M 6700:42:33.55+00:15:427:058.5
87ANTOSIK Grażyna 2KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open20K 2000:42:38.80+00:15:487:068.4
88ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open68M 6800:42:40.30+00:15:497:068.4
89KAMIŃSKI Witold 48STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-Open69M 6900:43:02.20+00:16:117:108.4
90PIECHAŁA Cezary 149SŁUPSK604130789M-Open70M 7000:43:02.20+00:16:117:108.4
91PIECHOTA Edyta 95SŁUPSKK-Open21K 2100:43:03.65+00:16:127:108.4
92WILCZYŃSKI Piotr 133JEZIERZYCEM-Open71M 7100:43:16.25+00:16:257:128.3
93KARPOWICZ Joanna 51JOANNAKARPOWICZ.COMSŁUPSKK-Open22K 2200:43:27.05+00:16:367:148.3
94CZECH Roman 19KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-Open72M 7200:43:37.80+00:16:477:168.3
95REMUS Monika 104BALTIC SEALSSŁUPSKK-Open23K 2300:43:42.30+00:16:517:178.2
96WEILAND Cyprian 143M-Open73M 7300:43:47.20+00:16:567:188.2
97ŻUKOWSKI Artur 144SŁUPSKM-Open74M 7400:43:50.60+00:16:597:188.2
98TRUSIAK Miłosz 125TRUSEUSZTEAM.SŁUPSKSŁUPSKM-Open75M 7500:44:01.60+00:17:107:208.2
99ROGALA Łukasz 105NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open76M 7600:44:05.30+00:17:147:208.2
100MATUSEWICZ Marian 84SŁUPSKM-Open77M 7700:44:11.45+00:17:207:218.1
101PARCHONIUK Adam 93SŁUPSKM-Open78M 7800:44:33.05+00:17:427:258.1
102WIATRZYK Krzysztof 131DARŁOWODARŁOWOM-Open79M 7900:44:37.20+00:17:467:268.1
103KONKEL Joanna 56MKS ''ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open24K 2400:44:37.75+00:17:477:268.1
104WYBRANIEC Karolina 135AUDIOŁĄKA TEAMSŁUPSKK-Open25K 2500:44:40.85+00:17:507:268.1
105KRZACZKOWSKI Paweł 67STĘŻYCAM-Open80M 8000:44:52.20+00:18:017:288
106WENCŁAWSKI Michał 128DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-Open81M 8100:45:02.85+00:18:127:308
107BURDA Wiktoria 14BORZĘCINOK-Open26K 2600:45:26.95+00:18:367:347.9
108BURDA Sebastian 13W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open82M 8200:45:27.20+00:18:367:347.9
109JONIK Maciej 47MORSKA JEDNOSTKA RAIETOWASŁUPSKM-Open83M 8300:46:01.80+00:19:117:407.8
110KOSICKA Zofia 58AML SŁUPSKSŁUPSKK-Open27K 2700:46:02.10+00:19:117:407.8
111KOSICKA Iwona 57SŁUPSKK-Open28K 2800:46:02.35+00:19:117:407.8
112WEILAND Adrian 142SŁUPSKM-Open84M 8400:46:34.25+00:19:437:457.7
113WEILAND Mateusz 141NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open85M 8500:46:40.25+00:19:497:467.7
114LANGE Renata 72BRAKSŁUPSKK-Open29K 2900:46:43.15+00:19:527:477.7
115WOŚ Przemysław 145SŁUPSKM-Open86M 8600:47:06.20+00:20:157:517.6
116KANIUK Maja 49RUMIAK-Open30K 3000:47:06.50+00:20:157:517.6
117SZOT Tomasz 118USTKAM-Open87M 8700:47:23.50+00:20:327:547.6
118KRZACZKOWSKA Izabela 66STĘŻYCAK-Open31K 3100:47:30.20+00:20:397:557.6
119GRABOWSKA Kinga 36SŁUPSKK-Open32K 3200:47:30.35+00:20:397:557.6
120CZERWIŃSKA Anna 21BALTIC SEALSSŁUPSKK-Open33K 3300:47:45.60+00:20:547:577.5
121KARWASZ Krzysztof 52KWAKOWOM-Open88M 8800:47:56.55+00:21:057:597.5
122PIEKARSKA Aneta 97KWAKOWOK-Open34K 3400:47:56.90+00:21:067:597.5
123MAKOWSKA Monika 81SŁOWINOK-Open35K 3500:48:43.75+00:21:538:077.4
124CZERWIŃSKI Szczęsny 195M-Open89M 8900:48:43.95+00:21:538:077.4
125SIUPIK-WINISZEWSKA Małgorzata 110SŁUPSKK-Open36K 3600:48:46.45+00:21:558:077.4
126DUDA Róża 28METALCORP OGRODZENIA SIEMIANICEBUKÓWKAK-Open37K 3700:49:13.70+00:22:238:127.3
127ŁAĆWIK-KOWALCZUK Jolanta 76SŁUPSKK-Open38K 3800:49:18.20+00:22:278:137.3
128MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 88SŁUPSKK-Open39K 3900:49:29.65+00:22:388:157.3
129FRUBA Karina 33STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open40K 4000:50:18.95+00:23:288:237.2
130SZMIGIERO Sebastian 116WOLNO PRZEMIERZAM KILOMETRYPIŁAM-Open90M 9000:50:53.85+00:24:038:297.1
131MYSZKOWSKA Grażyna 89NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open41K 4100:51:00.65+00:24:098:307.1
132BARTOSIK Tomasz 5KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-Open91M 9100:51:07.00+00:24:168:317
133PUĆ Anna 100SŁUPSKK-Open42K 4200:51:21.60+00:24:308:337
134KUBINA Agata 68SŁUPSKK-Open43K 4300:51:22.50+00:24:318:337
135GZIK Radosław 43W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open92M 9200:52:24.20+00:25:338:446.9
136MARCZAK Małgorzata 82AMATORŻELKOWOK-Open44K 4400:54:46.20+00:27:559:076.6
137LUBIŃSKA Liliana 75NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open45K 4500:55:00.25+00:28:099:106.5
138SZMIGIERO Agnieszka 117WOLNO PRZEMIERZAM KILOMETRYSŁUPSKK-Open46K 4600:55:48.25+00:28:579:186.4
139KOWALCZYK Justyna 62W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open47K 4700:55:51.20+00:29:009:186.4
140KRYGIER Ireneusz 65W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAM-Open93M 9300:55:52.00+00:29:019:186.4
141SAŁAJ Angelika 109STAROSTWO POWIATOWEZBYSZEWOK-Open48K 4800:58:39.05+00:31:489:466.1
142SAŁAJ Fabian 108ZBYSZEWOM-Open94M 9400:58:39.25+00:31:489:466.1
143DERDA Julia 25SŁUPSKK-Open49K 4900:58:39.45+00:31:489:466.1
144SPODNIEWSKA Nikola 111SŁUPSKK-Open50K 5000:58:40.95+00:31:509:466.1
145TURCZYN Grzegorz 126NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open95M 9501:02:29.45+00:35:3810:245.8
146SULL Agnieszka 113NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-Open51K 5101:02:31.00+00:35:4010:255.8
147PUDŁO Paweł 140NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open96M 9601:02:31.10+00:35:4010:255.8
148DAMPS Julita 147NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open52K 5201:02:31.40+00:35:4010:255.8
Znaleziono 148 wynik(ów)