II SŁUPSKI NORDIC WALKING KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku;Modular Consulting;Stowarzyszenie Drużyna Pomorska „Wilce”
Data/ Date:
2018-03-03
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
36
Wystartowało/ Started:
31
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
31
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRZOZOWSKI Piotr 189AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-Open1M 100:03:3300:40:49.0000:44:22.95 8:097.3
2NACZK Leonard 161DYNAMIC LĘBORKLĘBORKM-Open2M 200:03:3300:40:52.8000:44:26.75+00:00:038:107.3
3KOPCZEWSKI Dariusz 155FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM-Open3M 300:03:3400:41:33.6000:45:08.05+00:00:448:187.2
4TOPOREK Rafał 179TEAM DEAFPRZODKOWOM-Open4M 400:03:3200:44:38.1500:48:11.05+00:03:498:556.7
5NACZK Wiktoria 162DYNAMIC LĘBORKLĘBORKK-Open1K 100:03:3400:46:29.5500:50:03.60+00:05:409:176.5
6SZUDARSKI Edward 174DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:03:3300:47:20.9000:50:54.85+00:06:319:286.3
7WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 181DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open2K 200:03:3400:47:42.3500:51:16.35+00:06:539:326.3
8SZYMANOWSKA Anna 178LĘBORKLĘBORKK-Open3K 300:03:3300:48:01.6500:51:35.60+00:07:129:366.2
9WAWRZYNIAK Anna 180GDYNIAK-Open4K 400:03:3400:48:46.4000:52:20.65+00:07:579:456.2
10RUDNIK Janina Ewa 168KRĘPA SŁUPSKAK-Open5K 500:03:3400:50:37.1500:54:11.20+00:09:4810:075.9
11BADZIĄG Waldemar 151DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open6M 600:03:3500:50:46.2500:54:21.65+00:09:5710:095.9
12SZUDARSKI Marek 175DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open7M 700:03:3500:51:31.0500:55:06.75+00:10:4210:185.8
13SZYCKO Oliwia 176SŁUPSKK-Open6K 600:03:3300:51:37.7000:55:10.75+00:10:4810:195.8
14CZERNICHOWSKA Teresa 154DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-Open7K 700:03:3400:51:53.0500:55:27.10+00:11:0410:225.8
15SZYCKO Radosław 177SŁUPSKM-Open8M 800:03:3300:52:49.6000:56:23.45+00:12:0010:345.7
16RODZIEWICZ Wioletta 167USTKAK-Open8K 800:03:3400:53:25.5000:56:59.75+00:12:3610:415.6
17WŁODARCZYK Józef 183SŁUPSKM-Open9M 900:03:3700:54:28.6000:58:05.95+00:13:3910:535.5
18CZTERNASTEK Ryszard 22CSMW USTKAUSTKAM-Open10M 1000:03:3500:54:58.7000:58:34.35+00:14:0910:595.5
19SZCZYPEK Ela 170DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open9K 900:03:3400:58:15.6501:01:49.65+00:17:2611:395.2
20LEWANDOWSKI Adam 159USTKAM-Open11M 1100:03:3600:59:10.4501:02:46.50+00:18:2111:505.1
21KSIĄŻEK Małgorzata 156SŁUPSKK-Open10K 1000:03:3700:59:11.4001:02:48.45+00:18:2211:505.1
22ZAKRZEWSKA Barbara 185SŁUPSKK-Open11K 1100:03:3400:59:12.1001:02:46.15+00:18:2311:505.1
23ROBAK Iwona 165SŁUPSKK-Open12K 1200:03:3700:59:17.0001:02:54.50+00:18:2811:515.1
24KULCZYCKI Jan 157GDAŃSKM-Open12M 1200:03:3801:03:10.8501:06:49.55+00:22:2112:384.7
25SZMIGIERO Adrianna 172W.P K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-Open13K 1300:03:3701:06:46.0501:10:23.95+00:25:5713:214.5
26SZMIGIERO Kamila 173LECLERC POLSKASŁUPSKK-Open14K 1400:03:3701:06:46.6501:10:23.80+00:25:5713:214.5
27WYKA Monika 184SŁUPSKK-Open15K 1500:03:3701:07:36.1501:11:13.70+00:26:4713:314.4
28PLUTA Iwona 164DĘBNICA KASZUBSKAK-Open16K 1600:03:3501:10:05.7501:13:41.65+00:29:1614:014.3
29BORODZIUK Aneta 152SŁUPSKK-Open17K 1700:03:3701:10:08.9001:13:46.80+00:29:1914:014.3
30WŁODARCZYK Marta 182SŁUPSKK-Open18K 1800:03:3501:10:11.4501:13:47.20+00:29:2214:024.3
31SULL Joanna 169NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-Open19K 1900:03:3701:11:02.0001:14:39.00+00:30:1314:124.2
Znaleziono 31 wynik(ów)