II WYŚCIG O PUCHAR SIEMOWITA W GOSTYNINIE - DZIEWCZĘTA ROLKI 2007-2008 - 600 M

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Gostynin
Dystans:
0.6 km
Zgłoszonych:
22
Wystartowało:
19
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
19
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GLAPIŃSKA Agata 31K. S. PILICATOMASZÓW MAZOWIECKI  K 100:01:16.65 2:0628.4
2KAFARSKA Maja 56U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNIN  K 200:01:17.65+00:00:012:0828.1
3HEINRICH Julia 40KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZ  K 300:01:17.75+00:00:012:0828.1
4PONARAD Zuzanna 103ROLLSCHOOLWARSZAWA  K 400:01:17.95+00:00:012:0828.1
5MIKOŁAJEWSKA Alicja 82ROLLSCHOOLWARSZAWA  K 500:01:18.00+00:00:012:1027.7
6BRASSE Maja 15ROLLSCHOOLWARSZAWA  K 600:01:18.60+00:00:012:1027.7
7SARZAŁA Natalia 110U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNIN  K 700:01:18.85+00:00:022:1027.7
8KULIŃSKA Amelia 66U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNIN  K 800:01:19.40+00:00:022:1127.3
9DYMKOWSKA Urszula 25LEGIAWARSZAWA  K 900:01:20.95+00:00:042:1327
10SZOMBARA Zofia 129LEGIAWARSZAWA  K 1000:01:22.20+00:00:052:1626.3
11REŃDA Marta 106U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNIN  K 1100:01:25.75+00:00:092:2125.4
12GRONOSTAJ Nadia 35K. S. PILICATOMASZÓW MAZOWIECKI  K 1200:01:25.95+00:00:092:2125.4
13STRYGNER Adela 122LEGIAWARSZAWA  K 1300:01:26.75+00:00:102:2325.1
14FIGURSKA Gabriela 26U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNIN  K 1400:01:27.35+00:00:102:2524.8
15KWOCZKA Pola 70AKADEMIA ROZWOJU NATALII CZERWONKILUBIN  K 1500:01:33.35+00:00:162:3523.2
16KRAJNIK Milena 64KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZ  K 1600:01:35.40+00:00:182:3822.7
17JANKOWSKA Amelia 46GOSTYNIN  K 1700:01:38.70+00:00:222:4322
18KUŚ Magdalena 69KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZKORONOWO  K 1800:01:48.00+00:00:313:0020
19ORZECHOWSKA Wiktoria 92GOSTYNIN  K 1900:02:09.75+00:00:533:3516.7
Znaleziono 19 wynik(ów)