II WYŚCIG O PUCHAR SIEMOWITA W GOSTYNINIE - ROLKI SZYBKIE - 41.6 KM

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Gostynin
Dystans:
41.6 km
Zgłoszonych:
106
Wystartowało:
100
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
91
Na trasie:
9

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 3.2km | 6.4km | 9.6km | 12.8km | 16km | 19.2km | 22.4km | 25.6km | 28.8km | 32km | 35.2km | 38.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gost | M-Gost | K15-19 | M15-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M3.2km6.4km9.6km12.8km16km19.2km22.4km25.6km28.8km32km35.2km38.4kmCzas
netto
41.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1CIĘŻKI Paweł 290MERCATEO.PLKRAKÓWM20-291M 100:06:1600:12:3000:18:5900:25:3200:30:5700:36:5100:42:5200:49:0000:55:0801:01:2101:07:4101:14:0601:20:41.00 1:5630.9
2CHOJNACKI Bartosz 288MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLEWARSZAWAM20-292M 200:06:1700:12:3000:18:5800:25:3100:30:5600:36:5100:42:5200:48:5900:55:0801:01:2101:07:4101:14:0601:20:42.40+00:00:011:5630.9
3KANIA Marek 314LEGIA WARSZAWAKONSTANCIN-JEZIORNAM20-293M 300:06:1700:12:3000:18:5700:25:2900:31:2900:37:3200:44:1500:50:4400:57:0901:03:5001:10:1601:17:1201:23:34.80+00:02:532:0029.9
4MAZUREK Sebastian 330JABRA ROLLER TEAMGDYNIAM30-391M 400:06:1800:12:3000:18:5700:25:3000:31:2900:37:3000:44:0200:50:2900:57:0901:03:5001:10:1401:17:1101:23:35.55+00:02:542:0029.9
5KANIA Mateusz 313LEGIA WARSZAWAKONSTANCIN-JEZIORNAM20-294M 500:06:1800:12:3000:18:5800:25:3100:31:2700:37:3200:44:1600:50:4500:57:0901:03:5001:10:1601:17:1201:23:35.65+00:02:542:0029.9
6TATARATA Konrad 365JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKM20-295M 600:06:1800:12:3000:18:5800:25:3100:31:2300:37:3200:44:1500:50:4400:57:0801:03:5001:10:1301:17:1101:23:35.85+00:02:542:0029.9
7FLEJSZER Łukasz 295U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINM30-392M 700:06:1700:12:2900:18:5700:25:2900:31:2900:37:3100:44:1500:50:4400:57:1601:03:5401:10:1701:17:1601:23:36.65+00:02:552:0029.9
8ŻÓŁKIEWSKI Jan 380TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKITOMASZÓW LUBELSKIM15-191M 800:06:1700:12:2900:18:5800:25:3100:31:3000:37:3100:44:1600:50:4400:57:0801:03:5001:10:1601:17:0801:23:37.85+00:02:562:0029.9
9SOLGA Mateusz 354AZS WAF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM30-393M 900:06:1700:12:2900:18:5800:25:2900:31:2700:37:3100:44:1700:50:4400:57:0801:03:4901:10:1701:17:0901:23:38.35+00:02:572:0029.8
10FERENC Jakub 294TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKITOMASZÓW LUBELSKIM15-192M 1000:06:1900:12:2900:18:5700:25:2900:31:3000:37:3100:44:1600:50:4400:57:0901:03:5001:10:1601:17:1001:23:38.90+00:02:572:0029.8
11PAWELEC Mirosław 338JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKM30-394M 1100:06:1700:12:2900:18:5700:25:2900:31:2900:37:3100:44:1500:50:4500:57:1701:03:5401:10:1501:17:1101:23:39.00+00:02:582:0029.8
12GĄDEK Wojciech 299SILESIA SKATINGŻORYM40-491M 1200:06:1800:12:3200:18:5900:25:3200:31:3800:38:0000:44:2300:50:4600:57:1001:03:5001:10:1601:17:1101:23:40.75+00:02:592:0029.8
13BUKOWSKI Maciej 282ROLLA SPEED TEAMINOWROCŁAWM30-395M 1300:06:1900:12:3100:18:5900:25:3300:31:3100:37:3300:44:1700:50:4600:57:1001:03:5101:10:1701:17:1201:23:40.95+00:02:592:0029.8
14ZGRZYWA Marek 375JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKM15-193M 1400:06:1800:12:3100:18:5900:25:3200:31:3700:38:0100:44:2400:50:4600:57:1001:03:5101:10:1701:17:1201:23:41.25+00:03:002:0029.8
15WALICH Maciej 366PLICHWYSCIG.PLPAMIĄTKOWOM30-396M 1500:06:1800:12:3000:18:5800:25:3100:31:3000:37:3200:44:1600:50:4500:57:0901:03:5101:10:1701:17:1101:23:47.45+00:03:062:0029.8
16OLSZOWSKI Henryk 335KŁAJM50-591M 1600:06:1800:12:3200:18:5800:25:3200:31:3700:38:0100:44:2300:50:4600:57:2001:04:1801:11:2001:18:2601:25:37.45+00:04:562:0329.2
17CHOJECKI Dariusz 285BYDGOSZCZM50-592M 1700:06:2400:12:3500:19:0000:25:3400:31:5800:38:3800:45:1400:52:0200:58:5101:05:4201:12:4801:20:0701:26:49.70+00:06:082:0528.8
18GLAMKOWSKA Aleksandra 300UKS ORLICA DUSZNIKI ZDRÓJ/ POWERSLIDE POLSKASZCZYTNAK20-291K 100:06:2000:12:3100:19:0000:25:3300:31:5700:38:3800:45:1400:52:0300:58:5201:05:4201:12:4801:19:5801:26:51.10+00:06:102:0528.7
19DYMISZKIEWICZ Aniela 293PLICHWYSCIG.PLELBLĄGK20-292K 200:06:1900:12:3200:19:0000:25:3300:31:5700:38:3800:45:1400:52:0300:58:5101:05:4201:12:4701:20:0201:26:51.90+00:06:102:0528.7
20GAWEŁ Rafał 297AZS AWF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM20-296M 1800:06:2000:12:3300:18:5800:25:3100:31:3800:38:3900:45:1400:52:0300:58:5101:05:4201:12:4801:20:0701:27:10.70+00:06:292:0528.6
21SZUMLAS Arkadiusz 363PROLUBE SPEED TEAMMRZEZINOM15-194M 1900:06:1800:12:3100:19:0000:25:3400:32:4300:39:4200:46:5000:53:5501:00:4501:06:5501:13:2201:21:4101:28:05.25+00:07:242:0728.3
22KUŚMIERZ Magdalena 321TUKS RST ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKITOMASZÓW LUBELSKIK15-191K 300:06:2300:12:5100:19:2800:26:1900:33:0900:39:5900:46:5100:53:5701:00:4601:07:3601:14:5501:21:4201:28:09.90+00:07:282:0728.3
23CIEĆKO Dawid 289TUKS RST ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKITOMASZÓW LUBELSKIM15-195M 2000:06:2300:12:5000:19:2700:26:1700:33:0900:39:5800:46:5100:53:5701:00:4501:07:3601:14:5401:21:4201:28:10.00+00:07:292:0728.3
24ROJ Janusz 346SILESIA SKATINGKNUROWM40-492M 2100:06:1800:12:3400:19:0000:25:3400:32:0600:39:0100:46:1000:53:1701:00:2101:07:3601:14:5601:21:3601:28:12.05+00:07:312:0728.3
25CZUSZ Magdalena 291ZEBRA3D/ ZICO RACING SPEED TEAMTOMASZÓW LUBELSKIK20-293K 400:06:2000:12:4900:19:2700:26:1800:33:0800:39:5800:46:4700:53:5501:00:4401:07:3501:14:5501:21:4201:28:12.60+00:07:312:0728.3
26PRONOBIS Mateusz 344SILESIA SKATINGBĘDZINM30-397M 2200:06:1900:12:3400:19:0000:25:3200:31:5800:39:0000:46:1000:53:1601:00:2101:07:3601:14:5501:21:3701:28:12.61+00:07:312:0728.3
27KSENIAK Tomasz 320TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSKM40-493M 2300:06:2600:12:5000:19:2700:26:1600:33:0800:39:5800:46:5000:53:5601:00:4601:07:3801:14:5501:21:4201:28:12.65+00:07:312:0728.3
28JARKIEWICZ Marcin 308LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM50-593M 2400:06:2500:12:4900:19:2700:26:1800:33:0700:39:5800:46:5100:53:5601:00:4401:07:3701:14:5701:21:4301:28:12.80+00:07:312:0728.3
29PIELECH Piotr 339LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM40-494M 2500:06:2300:12:3100:19:2900:26:1800:33:0800:39:5800:46:4900:53:5601:00:4401:07:3701:14:5601:21:4101:28:12.95+00:07:312:0728.3
30SZUMLAS Jacek 361PROLUBE MASTERSMRZEZINOM40-495M 2600:06:1900:12:2900:18:5900:25:3200:31:5800:39:5700:45:4100:51:3900:59:4201:07:3601:14:5601:21:4301:28:14.00+00:07:332:0728.3
31CHOJNACKI Mateusz 287U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINM20-297M 2700:06:1800:12:2900:18:5800:25:3200:31:5700:38:4800:45:4000:52:4000:59:4101:07:0801:14:3501:21:4401:28:14.40+00:07:332:0728.3
32NOWAK Tomasz 333SILESIA SKATINGDĄBROWA GÓRNICZAM50-594M 2800:06:2000:12:3400:19:0000:25:3300:31:5800:39:0100:46:1100:53:1701:00:2201:07:3601:14:5601:21:4301:28:14.60+00:07:332:0728.3
33CHARUBIN Sławomir 284PLICHWYŚCIGI.PLPISZM50-595M 2900:06:2100:12:3400:19:2100:26:1700:33:0800:39:5800:46:5000:53:5501:00:4401:07:3701:14:5601:21:4301:28:14.60+00:07:332:0728.3
34MAZUREK Wiesław 331PROLUBE MASTERSGDYNIAM50-596M 3000:06:2200:12:4900:19:2900:26:1800:33:0800:39:5800:46:5000:53:5501:00:4201:07:3701:14:5601:21:4601:29:19.35+00:08:382:0827.9
35GUMIENIAK Michał 304TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKITOMASZÓW LUBELSKIM15-196M 3100:06:2500:12:5100:19:2800:26:1900:33:0900:39:5900:46:5100:53:5701:00:4601:07:3701:14:5701:22:2901:30:44.00+00:10:032:1027.5
36SAPIJASZKO Łukasz 348LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM40-496M 3200:06:2500:13:5100:20:3900:27:4200:34:4700:41:5200:48:4500:55:5601:02:5901:10:1301:17:2001:24:3101:31:15.30+00:10:342:1127.4
37SENDECKA Katarzyna 350TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKITOMASZÓW LUBELSKIK15-192K 500:06:4900:13:5100:20:3800:27:4100:34:4400:41:5000:48:4300:55:5101:02:5701:10:1001:17:1401:24:3001:31:15.45+00:10:342:1127.4
38JABŁOŃSKA Agata 306LEGIA WARSZAWAWARSZAWAK20-294K 600:07:0400:13:5300:20:3700:27:4100:34:4400:41:5000:48:4300:55:5401:02:5701:10:0901:17:1501:24:3001:31:15.60+00:10:342:1127.4
39SOCZOMSKI Mirosław 301EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECM50-597M 3300:07:0300:13:5200:20:3600:27:4000:34:4600:41:5100:48:4500:55:5101:02:5701:10:1201:17:1501:24:3301:31:15.75+00:10:342:1127.4
40SLIWINSKI Henryk 352ROLLA SPEED TEAMTORUŃM60+1M 3400:06:2600:13:0400:20:1900:27:3800:34:4600:41:5100:48:4600:55:5601:02:5601:10:1101:17:1801:24:3001:31:15.80+00:10:342:1127.4
41STĘPIEŃ Magdalena 355SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIK30-391K 700:07:0400:13:5300:20:4000:27:4300:34:4500:41:5000:48:4300:55:5601:02:5801:10:1101:17:1901:24:2901:31:15.85+00:10:342:1127.4
42ZDANCEWICZ Paweł 373LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM40-497M 3500:07:0200:13:5300:20:4100:27:4400:34:4700:41:5200:48:4400:55:5501:02:5801:10:1001:17:1901:24:3001:31:15.95+00:10:342:1127.4
43LEWICKI Krzysztof 325KKSW KRAK ROLLERBLADEKRAKÓWM30-398M 3600:06:2500:13:2600:20:3600:27:4100:34:4500:41:5100:48:4600:55:5701:02:5701:10:1201:17:1901:24:3101:31:19.65+00:10:382:1127.3
44ZOLADEK Jerzy 378NIEZRZESZONYGARLICZKAM60+2M 3700:07:0200:13:5300:20:4000:27:4200:34:4600:41:5100:48:4300:55:5401:02:5701:10:0901:17:1801:24:3201:31:20.60+00:10:392:1127.3
45KWIATKOWSKI Łukasz 322KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-399M 3800:06:4600:13:5100:20:4100:27:4300:34:4600:41:5200:48:4400:55:5401:02:5801:10:1001:17:1901:24:3001:31:21.65+00:10:402:1127.3
46KABZA Grzegorz 312SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM50-598M 3900:07:0200:13:5200:20:4100:27:4400:34:4700:41:5200:48:4500:55:5601:02:5901:10:1101:17:1901:24:3201:31:22.25+00:10:412:1127.3
47BUJACZ Marcin 281I LOVE ROLKIŁÓDŹM30-3910M 4000:07:0100:13:5200:20:3700:27:4100:34:4500:41:5200:48:4600:55:5701:02:5901:10:0901:17:1701:24:3101:31:43.70+00:11:022:1227.2
48PIETRZAK Adrian 340UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM20-298M 4100:06:5600:13:4800:20:3700:27:3800:34:4500:41:5000:48:4700:55:5501:02:5801:10:1301:17:1701:24:3801:31:52.15+00:11:112:1227.2
49BIJAK Anna 277SILESIA SKATINGDĄBROWA GÓRNICZAK40-491K 800:07:0400:13:5400:20:3800:27:4200:34:4500:41:5000:48:4400:55:5601:02:5901:10:1001:17:1801:24:3201:31:54.95+00:11:132:1227.2
50KARCZEWSKI Karol 382LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM15-197M 4200:06:2200:12:4900:19:2800:26:1700:33:0800:39:5800:46:5000:53:5601:00:4501:07:4301:16:1201:23:5801:32:14.65+00:11:332:1327.1
51HACHAJ Piotr 305LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM20-299M 4300:06:2000:12:5000:20:1800:27:4300:34:4400:41:5100:48:4600:55:5401:02:5901:10:1301:17:2001:25:2001:34:35.55+00:13:542:1626.4
52WRÓBEL Antoni 370TWISTERTRÓJMIASTOPĘPOWOM60+3M 4400:07:0100:13:5200:20:3900:27:4200:34:4800:42:3700:50:5200:58:2901:06:0301:14:1101:21:5801:30:0001:37:57.25+00:17:162:2125.5
53JĘDRZEJCZYK Mateusz 309ŁÓDŹM20-2910M 4500:07:0600:13:5400:20:4200:29:1000:36:3400:43:5400:51:1500:58:3001:06:0201:14:1101:21:5801:30:0101:37:57.45+00:17:162:2125.5
54SAPIJASZKO Marta 349LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAK30-392K 900:07:0400:14:2300:21:5000:29:0900:36:3500:43:5400:51:1500:58:3001:06:0201:14:1201:21:5701:30:0101:37:58.00+00:17:172:2125.5
55SYKUT Piotr 360SSW MALTAPOZNAŃM40-498M 4600:07:0200:13:5100:20:4000:27:4200:35:3100:43:1100:50:5500:58:3001:06:0201:14:1101:21:5701:30:0001:37:58.75+00:17:172:2125.5
56ZIÓŁKOWSKI Julian 377STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKM50-599M 4700:06:4600:13:5200:20:4000:27:4400:35:3100:43:1100:50:5500:58:3001:06:0201:14:1101:22:2001:31:1001:39:54.05+00:19:132:2425
57WÓJCIK Tomasz 369MAKALU TEAMWOŁOMINM40-499M 4800:07:0500:14:2300:21:5100:29:1000:36:3500:43:5400:51:2500:59:2201:07:4501:16:1201:24:3201:32:1001:40:21.95+00:19:402:2424.9
58SIURMICKI Marcin 351LUBLINIECM40-4910M 4900:07:4500:15:0700:22:4000:30:4200:38:2100:46:1100:53:5701:01:3701:09:4101:17:1601:25:0301:33:0501:41:14.05+00:20:332:2624.7
59WITEK Grzegorz 367ŁÓDŹM50-5910M 5000:07:1600:14:3600:21:5600:29:3200:37:2200:45:1600:53:0501:00:5601:08:5201:16:4901:24:5201:33:1101:41:16.10+00:20:352:2624.6
60MAJORCZYK- NOREK Katarzyna 328PLICHWYŚCIGPOZNAŃK20-295K 1000:07:0400:14:2400:22:2900:30:1800:37:5200:45:2900:53:0601:00:5601:08:5301:17:0601:25:0501:33:2101:41:19.55+00:20:382:2624.6
61PARASZKA Łukasz 337MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAM30-3911M 5100:07:2100:14:5600:22:2800:30:1600:37:5200:45:2900:53:0601:00:5601:08:5201:17:0701:25:1801:33:2101:41:36.90+00:20:552:2624.6
62PODCZASKI Stanisław 342SPEEDSKATING ŁÓDŹBUKOWIECM50-5911M 5200:07:1600:14:3600:21:5700:29:3300:37:2300:45:1700:53:0501:00:5001:08:5201:17:0601:24:5201:33:1101:41:55.85+00:21:142:2624.5
63WOŹNICKI Paweł 368LUCIEŃM50-5912M 5300:07:1700:14:5600:22:3800:30:1700:37:5200:45:2900:53:0601:00:5201:08:5201:17:0701:25:2101:33:4701:42:57.65+00:22:162:2824.2
64SULKOWSKI Tomasz 358SIE JEDZIEBRUDZEŃ DUŻYM40-4911M 5400:07:3600:15:1100:22:5900:30:5900:38:4200:46:3400:54:2501:02:2301:10:1601:18:1301:26:2901:34:3601:43:03.15+00:22:222:2824.2
65MORGALLA Jerzy 332RUDYM40-4912M 5500:07:4500:15:3600:23:2400:31:2200:39:0400:46:4700:54:4301:02:4401:10:1401:18:0901:26:2701:34:5301:43:22.95+00:22:412:2924.1
66WYPYCH Sebastian 372KRAKÓWM40-4913M 5600:07:4300:15:3600:23:2500:31:2100:39:0400:46:4900:54:4301:02:4401:10:2901:18:5601:27:2601:36:0301:44:20.65+00:23:392:3023.9
67KARAŚ Tomasz 315LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM30-3912M 5700:07:4400:15:3700:23:2400:31:2000:39:0200:46:3400:54:4201:02:4401:10:1401:18:2801:27:1601:36:0401:45:21.50+00:24:402:3123.7
68SURMA Balbina 359BYDGOSZCZK20-296K 1100:07:3200:15:3700:23:2400:31:2000:39:0100:46:4800:54:4201:02:4901:11:0401:19:5001:28:0501:37:0501:45:32.20+00:24:512:3223.7
69KOWALSKI Krzysztof 316UKS ZRYW SŁOMCZYNPIASECZNOM40-4914M 5800:07:1800:14:5800:22:4800:31:2200:39:0400:46:5000:55:3001:03:0001:11:4801:21:0101:30:0101:38:2501:48:17.15+00:27:362:3623.1
70KOZŁOWSKA Karolina 317KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40-492K 1200:07:5700:16:0000:23:5900:32:0900:40:0900:48:1300:56:2201:05:0801:13:4701:22:1801:31:1101:39:5601:48:26.25+00:27:452:3623
71SZUMLAS Dorota 362PROLUBE MASTERSMRZEZINOK40-493K 1300:07:5700:15:5800:23:5800:32:0700:40:0800:48:1400:56:2101:05:0701:13:4801:22:1901:31:1001:39:5501:48:27.00+00:27:462:3623
72KRAJNIK Jacek 318KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM50-5913M 5900:08:2200:16:1800:24:0200:32:1100:40:0600:48:1500:56:2301:05:0901:13:4801:22:2001:31:1101:39:5601:48:30.40+00:27:492:3623
73PRZYBYSŁAWSKA Paulina 345U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINK20-297K 1400:07:5700:16:0100:24:0000:32:0900:40:0800:48:1500:56:2301:05:0701:13:4701:22:1801:31:1101:39:5501:48:33.75+00:27:522:3623
74GOŁECKA Bożena 302KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK50-591K 1500:07:5700:15:5800:23:5900:32:0700:40:0600:48:1300:56:2201:05:0801:13:4701:22:1801:31:1001:39:5501:48:36.65+00:27:552:3623
75CHOMIAK Mariusz 364GDYNIAM50-5914M 6000:07:1700:14:5500:22:3800:30:1700:37:5200:45:2800:53:0501:00:5201:08:5201:17:0701:26:2801:34:5201:49:36.55+00:28:552:3822.8
76ZIEJEWSKI Henryk 376ŚWINOUJŚCIEM50-5915M 6100:08:1800:16:3300:24:3700:32:5200:41:0900:49:2100:57:1201:05:5001:14:4301:23:3201:32:1601:41:0601:49:37.05+00:28:562:3822.8
77FLIS Krzysztof 296ROTMANKAM50-5916M 6200:08:3000:16:3100:24:3900:33:0000:41:1300:49:2400:57:3701:06:2101:15:1801:24:1401:32:5601:41:3601:50:04.35+00:29:232:3822.7
78CHOJNACKA Maria 286KKSW KRAKKRAKÓWK15-193K 1600:07:4300:15:5800:23:5900:32:0800:40:0800:48:1400:56:2301:05:0801:13:4801:22:1901:31:3801:41:3501:51:47.65+00:31:062:4122.3
79BRYCHCY Artur 279GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WIELKOPOLSKIM40-4915M 6300:07:4700:15:5700:24:1800:33:0300:41:5400:51:0200:59:3401:08:5401:18:0001:27:3101:37:0401:46:2101:56:22.65+00:35:412:4721.4
80NOWAK Natalia 334ŁÓDŹK20-298K 1700:09:3500:18:4400:28:1500:37:5000:46:5800:56:0501:05:0901:13:4801:22:1801:31:1001:39:5601:48:4601:59:08.55+00:38:272:5121
81POTRZEBOWSKI Michał 343STAROGARD GDAŃSKIM40-4916M 6400:09:0700:17:5000:26:5400:35:5800:45:0600:53:5901:02:4801:11:5201:21:0101:30:2001:39:4801:49:1401:59:09.15+00:38:282:5120.9
82ŁAKOMA Małgorzata 326SIE JEDZIEPŁOCKK40-494K 1800:09:3200:18:2400:27:3100:36:3000:45:3200:54:2501:03:3501:13:0401:22:2001:31:2401:40:5501:50:2301:59:37.95+00:38:562:5220.9
83LEŚNIEWICZ Danuta 323MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAK30-393K 1900:08:2600:16:3200:25:1100:33:5600:43:0100:52:2001:01:3601:10:5801:20:1301:30:1501:39:5601:49:3601:59:38.10+00:38:572:5220.9
84ZGRZYWA Agnieszka 374JABRA RT FRIENDSGDAŃSKK50-592K 2000:08:2200:16:5300:25:5000:34:3800:43:3800:53:0401:02:2901:11:5201:21:3501:31:1101:40:5701:51:1202:01:52.60+00:41:112:5520.5
85CHABERSKI Michał 283KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4917M 6500:09:4800:18:4200:27:5300:37:0700:46:1100:55:2601:04:3401:13:5001:23:0701:32:4701:42:3001:52:3102:02:29.15+00:41:482:5620.4
86MATUSIEWICZ Włodzimierz 329L19:57 OBS-PRO BIS :)WARSZAWAM60+4M 6600:08:2700:17:0200:25:5000:34:3900:43:3700:53:0401:02:3001:11:5101:21:3401:31:1301:41:3201:51:5002:03:55.55+00:43:142:5820.1
87MACIEJEWSKI Marian 327IŁAWAM60+5M 6700:09:3100:18:2500:27:3100:36:4900:46:0900:55:2301:04:4401:14:1401:23:5501:33:3701:43:3901:53:4902:04:07.85+00:43:262:5920.1
88STOKFISZ Dorota 356TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKITOMASZÓW LUBELSKIK40-495K 2100:09:1200:17:5200:27:1000:36:4600:46:1200:55:3501:05:1101:14:5201:25:0801:35:2301:45:5601:56:2202:05:48.30+00:45:073:0119.8
89JĘDRZEJEWSKA Monika 310SZCZECINK50-593K 2200:08:2700:16:3200:24:4000:33:1400:42:1200:51:0801:00:1201:10:4801:21:4201:32:4601:44:1301:56:1902:08:23.50+00:47:423:0519.4
90OSZCZYK Grzegorz 336AMATORSOBOLEM60+6M 6800:08:5700:17:5200:27:3400:37:0800:46:1200:55:3401:05:1101:15:3901:26:2401:37:3801:49:1602:01:1702:13:49.95+00:53:083:1318.7
91JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 311SZCZECINM50-5917M 6900:10:0400:19:4700:29:4000:39:4300:50:0801:00:1201:10:5101:21:4301:32:4701:44:1401:56:2102:08:3202:20:45.95+01:00:043:2317.7
92STRZAŁKOWSKI Andrzej 357AMATORPŁOŃSKM50-5918M 7000:08:2500:16:5300:25:5100:34:3900:43:3800:53:0501:02:3001:12:1701:22:4801:33:4301:45:1101:57:05+00:42:593:0219.7
93BUDEK Tomasz 280KATOWICEM30-3913M 7100:06:2300:12:5100:20:1900:27:4300:36:1400:44:5900:54:0001:02:4401:10:1101:19:53+00:18:322:2924
94GĄDEK Katarzyna 298SILESIA SKATINGŻORYK40-496K 2300:09:3200:18:4400:28:3100:38:3700:48:5400:59:2301:10:3801:22:3801:35:1701:46:55+00:45:343:2018
95JANKOWSKI Ireneusz 307NOWY DWÓR MAZOWIECKIM60+7M 7200:10:2600:19:4300:29:5300:40:0800:51:2501:02:3301:15:3901:27:5201:40:5101:55:19+00:53:583:3616.6
96DUDA Marcin 292ROLLA SPEED TEAMTORUŃM30-3914M 7300:06:1900:19:0000:25:3300:38:0000:44:2300:51:1401:12:3401:19:5001:26:51+00:31:433:0019.9
97JANIAK Karol 381PABIANICEM60+8M 7400:09:5000:18:4300:27:5400:37:0800:46:1900:56:1601:06:4001:18:58+00:29:583:0519.5
98PIOWCZYK Michał 341SILESIASKATINGŚWIERKLANIECM15-198M 7500:06:2400:12:5100:19:2900:26:1800:34:1000:41:4200:48:43+00:05:512:1027.6
99RUDZIŃSKA Jadwiga 347U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINK30-394K 2400:12:1100:24:2300:36:3900:49:14+00:23:423:5015.6
100ŻĄDŁO Martyna 379SILESIA SKAITINGDĄBROWA GÓRNICZAK30-395K 2500:07:0400:14:2300:22:05+00:03:062:1826.1
Znaleziono 100 wynik(ów)