II WYŚCIG O PUCHAR SIEMOWITA W GOSTYNINIE - ROLKI SZYBKIE - 41.6 KM
II Wyścig o Puchar Siemowita Inauguracja Długodystansowego Pucharu Polski 2019
II Wyścig o Puchar Siemowita Inauguracja Długodystansowego Pucharu Polski 2019
Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie |
Data : | 2019-04-14 |
Miejsce : | Gostynin |
Dystans : | 41.6 km |
Zgłoszonych : | 106 |
Wystartowało : | 100 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Rolki_All 3.2km | Rolki_All 6.4km | Rolki_All 9.6km | Rolki_All 12.8km | Rolki_All 16km | Rolki_All 19.2km | Rolki_All 22.4km | Rolki_All 25.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GĄDEK Wojciech | 299 | SILESIA SKATING | ŻORY | M40-49 | 00:06:18 | 00:12:32 | 00:18:59 | 00:25:32 | 00:31:38 | 00:38:00 | 00:44:23 | 00:50:46 | |
2 | SZUMLAS Jacek | 361 | PROLUBE MASTERS | MRZEZINO | M40-49 | 00:06:19 | 00:12:29 | 00:18:59 | 00:25:32 | 00:31:58 | 00:39:57 | 00:45:41 | 00:51:39 | |
3 | ROJ Janusz | 346 | SILESIA SKATING | KNUROW | M40-49 | 00:06:18 | 00:12:34 | 00:19:00 | 00:25:34 | 00:32:06 | 00:39:01 | 00:46:10 | 00:53:17 | |
4 | KSENIAK Tomasz | 320 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | M40-49 | 00:06:26 | 00:12:50 | 00:19:27 | 00:26:16 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:50 | 00:53:56 | |
5 | PIELECH Piotr | 339 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M40-49 | 00:06:23 | 00:12:31 | 00:19:29 | 00:26:18 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:49 | 00:53:56 | |
6 | ZDANCEWICZ Paweł | 373 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M40-49 | 00:07:02 | 00:13:53 | 00:20:41 | 00:27:44 | 00:34:47 | 00:41:52 | 00:48:44 | 00:55:55 | |
7 | SAPIJASZKO Łukasz | 348 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M40-49 | 00:06:25 | 00:13:51 | 00:20:39 | 00:27:42 | 00:34:47 | 00:41:52 | 00:48:45 | 00:55:56 | |
8 | SYKUT Piotr | 360 | SSW MALTA | POZNAŃ | M40-49 | 00:07:02 | 00:13:51 | 00:20:40 | 00:27:42 | 00:35:31 | 00:43:11 | 00:50:55 | 00:58:30 | |
9 | WÓJCIK Tomasz | 369 | MAKALU TEAM | WOŁOMIN | M40-49 | 00:07:05 | 00:14:23 | 00:21:51 | 00:29:10 | 00:36:35 | 00:43:54 | 00:51:25 | 00:59:22 | |
10 | SIURMICKI Marcin | 351 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:07:45 | 00:15:07 | 00:22:40 | 00:30:42 | 00:38:21 | 00:46:11 | 00:53:57 | 01:01:37 | ||
11 | SULKOWSKI Tomasz | 358 | SIE JEDZIE | BRUDZEŃ DUŻY | M40-49 | 00:07:36 | 00:15:11 | 00:22:59 | 00:30:59 | 00:38:42 | 00:46:34 | 00:54:25 | 01:02:23 | |
12 | MORGALLA Jerzy | 332 | RUDY | M40-49 | 00:07:45 | 00:15:36 | 00:23:24 | 00:31:22 | 00:39:04 | 00:46:47 | 00:54:43 | 01:02:44 | ||
13 | WYPYCH Sebastian | 372 | KRAKÓW | M40-49 | 00:07:43 | 00:15:36 | 00:23:25 | 00:31:21 | 00:39:04 | 00:46:49 | 00:54:43 | 01:02:44 | ||
14 | KOWALSKI Krzysztof | 316 | UKS ZRYW SŁOMCZYN | PIASECZNO | M40-49 | 00:07:18 | 00:14:58 | 00:22:48 | 00:31:22 | 00:39:04 | 00:46:50 | 00:55:30 | 01:03:00 | |
15 | BRYCHCY Artur | 279 | GRODZISK WIELKOPOLSKI | GRODZISK WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:07:47 | 00:15:57 | 00:24:18 | 00:33:03 | 00:41:54 | 00:51:02 | 00:59:34 | 01:08:54 | |
16 | POTRZEBOWSKI Michał | 343 | STAROGARD GDAŃSKI | M40-49 | 00:09:07 | 00:17:50 | 00:26:54 | 00:35:58 | 00:45:06 | 00:53:59 | 01:02:48 | 01:11:52 | ||
17 | CHABERSKI Michał | 283 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:09:48 | 00:18:42 | 00:27:53 | 00:37:07 | 00:46:11 | 00:55:26 | 01:04:34 | 01:13:50 |
Znaleziono 17 wynik(ów)