II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-01-31
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
284
Wystartowało:
239
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
239
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMISZEWSKI Ignacy 1105Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:0000:07:1100:19:2800:33:39.6500:33:39.65 3:2117.8
2KĘPKA Kamil 1158Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM202M 200:00:0000:07:1400:20:2300:34:36.8500:34:36.85+00:00:573:2717.3
3ŚLIWIŃSKI Dariusz 1210Pałuki Running Team/Waleczne SercaŻNINM203M 300:00:0000:07:1400:20:0800:34:50.8500:34:50.85+00:01:113:2917.2
4ZDANOWSKI Łukasz 1259KS-ChochołówZAKOPANEM204M 400:00:0000:07:1500:20:3000:35:19.9500:35:19.95+00:01:403:3117
5RODAK Paweł 1181sklepbiegacza.pl GliwiceGLIWICEM205M 500:00:0000:07:4600:20:4200:35:46.4500:35:46.45+00:02:063:3416.8
6CHOJNOWSKI Sebastian 1195GTTGLIWICEM206M 600:00:0000:07:4600:21:2000:36:42.4000:36:42.40+00:03:023:4016.3
7LIPA Wojciech 1151Rzszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM301M 700:00:0000:08:0200:22:2300:38:06.7500:38:06.75+00:04:273:4815.7
8OLEKSY Przemysław 1086Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM302M 800:00:0000:08:0300:22:2100:38:28.0000:38:28.00+00:04:483:5015.6
9MICHALAK Grzegorz 1156SGSPWARSZAWAM207M 900:00:0000:08:1200:22:5600:39:15.1500:39:15.15+00:05:353:5515.3
10SUROWIEC Grzegorz 1057Besta PB sp z o.o.RZESZÓWM303M 1000:00:0000:08:0200:22:3800:39:31.9000:39:31.90+00:05:523:5715.2
11DROZDA Mateusz 1163Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM208M 1100:00:0000:08:1400:23:4400:40:27.0000:40:27.00+00:06:474:0214.8
12KOT Łukasz 1152Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM304M 1200:00:0000:08:3800:23:3800:40:31.9500:40:31.95+00:06:524:0314.8
13ROMANOWICZ Emilia 1258SUPRAŚLK201K 100:00:0000:08:2100:23:4300:41:28.0500:41:28.05+00:07:484:0814.5
14ŁUCZAK Stanisław 1024NOWA SARZYNAM401M 1300:00:0000:08:4500:23:4700:41:28.6500:41:28.65+00:07:494:0814.5
15KIBART Krzysztof 1124Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM305M 1400:00:0000:08:5800:24:1800:41:35.1000:41:35.10+00:07:554:0914.4
16WOJNOWICZ Marek 1139Running Team Hormann LegnicaRACIBOROWICEM209M 1500:00:0000:08:1200:23:5800:42:09.8500:42:09.85+00:08:304:1214.2
17PIĄTEK Mateusz 1153brakBUKOWNOM2010M 1600:00:0000:09:0100:24:5100:42:28.9000:42:28.90+00:08:494:1414.1
18ZAJEZIERSKI Mateusz 1030RADYMNOM2011M 1700:00:0000:09:1300:25:0900:43:02.7500:43:02.75+00:09:234:1813.9
19MIELOCH Tamara 1289PODKOWA LEŚNAK301K 200:00:0000:09:4400:25:5900:43:17.1500:43:17.15+00:09:374:1913.9
20PŁACZEK Paweł 1204wetlinaWETLINAM306M 1800:00:0000:09:2000:25:3400:43:41.7000:43:41.70+00:10:024:2213.7
21WETHACZ Dariusz 1274CISNAM307M 1900:00:0000:08:5100:25:2600:43:46.7500:43:46.75+00:10:074:2213.7
22NOWOMIEJSKI Marcin 1137OWM Lublin Team Ofiary Wuja MarcinaPIASECZNOM308M 2000:00:0000:08:3600:25:0900:43:55.9000:43:55.90+00:10:164:2313.7
23FARBANIEC Tomasz 1146Szkoła Główna Służby PożarniczejRYMANÓW-ZDRÓJM2012M 2100:00:0000:09:2800:25:4700:43:56.7500:43:56.75+00:10:174:2313.7
24WIETECHA Piotr 1223JASŁOM309M 2200:00:0000:08:3800:25:3700:44:13.2000:44:13.20+00:10:334:2513.6
25MARYNICZ Łukasz 1221TOMASZÓW LUBELSKIM3010M 2300:00:0000:09:4400:26:1400:44:55.6000:44:55.60+00:11:154:2913.4
26SZCZUR Wiesław 1072NOWA DĘBAM402M 2400:00:0000:09:3900:26:2800:45:00.1000:45:00.10+00:11:204:3013.3
27BRZOZOWSKI Łukasz 1138I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM3011M 2500:00:0000:11:1400:27:3100:45:15.8000:45:15.80+00:11:364:3113.3
28TYSZCZAK Rafał 1239Block B Crossfit PrzemyślPRZEMYŚLM403M 2600:00:0000:10:3300:27:1800:45:40.7000:45:40.70+00:12:014:3413.1
29POPIOŁEK Michał 1233OPOLEM2013M 2700:00:0000:10:0800:26:3500:45:48.9000:45:48.90+00:12:094:3413.1
30SIPIERA Tomasz 1166Lacho TeamKRAKÓWM404M 2800:00:0000:09:1000:26:1600:45:57.6000:45:57.60+00:12:174:3513.1
31BRENDZOWSKI Adam 1033SOLINA TEAMSOLINAM3012M 2900:00:0000:10:5800:27:4600:46:20.1500:46:20.15+00:12:404:3812.9
32BAŁCHAN Krzysztof 1011CPR RzeszówCZUDECM2014M 3000:00:0000:09:5700:26:5500:46:30.6000:46:30.60+00:12:504:3912.9
33DOPART Tomasz 1130USTRZYKI DOLNEM3013M 3100:00:0000:09:4500:26:2000:46:59.5500:46:59.55+00:13:194:4112.8
34SANKOWSKI Szymon 1065Zabiegani MielecMIELECM3014M 3200:00:0000:10:5600:28:1900:47:34.2500:47:34.25+00:13:544:4512.6
35KOŚCIAŃSKI Paweł 1238KRAŚNIKM3015M 3300:00:0000:11:1000:28:2500:47:34.6500:47:34.65+00:13:554:4512.6
36HRYSZKO Robert 1113Klub (Sporting club name)MRZYGŁÓDM405M 3400:00:0000:11:4100:29:0700:47:35.6500:47:35.65+00:13:564:4512.6
37ZIĘBA Piotr 1287RZESZÓWM3016M 3500:00:0000:10:1100:27:2800:47:39.4000:47:39.40+00:13:594:4512.6
38CIĄGŁO Jacek 1012NOWA SARZYNAM3017M 3600:00:0000:12:0100:29:2300:47:47.7000:47:47.70+00:14:084:4612.6
39CELIŃSKI Tomasz 1263OTWOCKM406M 3700:00:0000:10:4800:28:4500:47:52.2500:47:52.25+00:14:124:4712.5
40SZALACHA Katarzyna 1236RZESZÓWK302K 300:00:0000:11:1000:28:2700:48:09.3500:48:09.35+00:14:294:4812.5
41MAZUR Sebastian 1068RYMANÓW ZDRÓJM407M 3800:00:0000:11:4800:29:2100:48:17.3000:48:17.30+00:14:374:4912.4
42PIEKARZ Marcin Marian 1282AlfredówkaNOWA DĘBAM3018M 3900:00:0000:10:2800:27:5700:48:31.0500:48:31.05+00:14:514:5112.4
43KRENZEL Regina 1060JAROSŁAWK202K 400:00:0000:09:5700:28:0800:48:36.3000:48:36.30+00:14:564:5112.3
44BOŻĘTKA Józef 1286GŁOJSCEM408M 4000:00:0000:11:0300:28:3100:48:48.1500:48:48.15+00:15:084:5212.3
45KRUPA Paweł 1273www.serwisdrzewny.comSTALOWA WOLAM3019M 4100:00:0000:13:3900:30:2200:48:56.3500:48:56.35+00:15:164:5312.3
46MATUSIAK Małgorzata 1140MILANÓWEKK203K 500:00:0000:11:1100:28:2900:49:10.8000:49:10.80+00:15:314:5512.2
47KAPRAL Adam 1129LUTOWISKAM409M 4200:00:0000:09:4500:28:0700:49:20.2500:49:20.25+00:15:404:5612.2
48SZCZUR Iwona 1073NOWA DĘBAK401K 600:00:0000:10:1800:28:2100:49:20.8500:49:20.85+00:15:414:5612.2
49POŚPIECH Herbert 1350KIELCEM3020M 4300:00:0000:10:3000:29:1900:49:24.4500:49:24.45+00:15:444:5612.1
50PYSZKO Janusz 1040RZESZÓWM3021M 4400:00:0000:11:4200:29:1600:49:29.2500:49:29.25+00:15:494:5612.1
51WITKOWSKA Beata 1027Klub Biegacza WartaGDAŃSKK303K 700:00:0000:11:0400:28:3500:49:33.4500:49:33.45+00:15:534:5712.1
52FLĄDRO Daniel 1080WOKOWICEM3022M 4500:00:0000:13:1300:30:3800:49:36.2500:49:36.25+00:15:564:5712.1
53SKRZYNIARZ Bartłomiej 1053JGB SOKÓŁJAROSŁAWM2015M 4600:00:0000:13:0200:30:1400:49:40.3500:49:40.35+00:16:004:5812.1
54OSINIAK Marek 1044MUNINAM3023M 4700:00:0000:13:0100:30:1500:49:41.0500:49:41.05+00:16:014:5812.1
55KALANDYK Wojciech 1155RZESZÓWM3024M 4800:00:0000:11:0200:29:1400:49:41.4500:49:41.45+00:16:014:5812.1
56SOŁTYSIAK Emilia 1237Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK204K 800:00:0000:12:3900:30:5100:49:41.8500:49:41.85+00:16:024:5812.1
57KWASEK Kazimierz 1176ESKADRA KRAKÓWBIBICEM3025M 4900:00:0000:09:4200:28:1700:49:45.0000:49:45.00+00:16:054:5812.1
58KIBART Robert 1125BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4010M 5000:00:0000:12:3100:30:5500:50:13.6500:50:13.65+00:16:345:0111.9
59BAHIR Said 1205PRZEMYŚLPRZEMYŚLM4011M 5100:00:0000:12:3800:30:1900:50:16.4000:50:16.40+00:16:365:0111.9
60JAKUBÓW Magdalena 1099Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYK304K 900:00:0000:10:4800:28:5700:50:28.9500:50:28.95+00:16:495:0211.9
61JAKUBÓW Krzysztof 1100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3026M 5200:00:0000:10:4800:28:5800:50:28.9500:50:28.95+00:16:495:0211.9
62PRZYBYSZ Mariusz 1021LUBARTÓWM4012M 5300:00:0000:13:0200:30:5500:50:31.4000:50:31.40+00:16:515:0311.9
63SIKORA Irmina 1190PRZEMYŚLK205K 1000:00:0000:12:3600:30:5200:50:33.3000:50:33.30+00:16:535:0311.9
64KIELAR Marcin 1179IDEO.PLSANOKM2016M 5400:00:0000:12:3000:30:0400:50:34.2500:50:34.25+00:16:545:0311.9
65ZIMAK Sebastian 1228POSADA ZARSZYŃSKAM3027M 5500:00:0000:12:1900:30:2100:50:36.1000:50:36.10+00:16:565:0311.9
66PILCH Daniel 1078Zamek Dubiecko Running TeamRZESZÓWM3028M 5600:00:0000:11:4200:29:4700:50:37.5500:50:37.55+00:16:575:0311.9
67TALMA Paweł 1028lubartowbiega.plLUBARTÓWM4013M 5700:00:0000:13:0100:30:5800:50:38.8000:50:38.80+00:16:595:0311.8
68MAZUR Marek 1207PRZEMYŚLŻURAWICAM3029M 5800:00:0000:12:3800:30:1800:50:48.5500:50:48.55+00:17:085:0411.8
69BARAN Krystian 1180Ideo.plDYNÓWM3030M 5900:00:0000:13:3200:31:1800:51:00.2500:51:00.25+00:17:205:0611.8
70KUREK Kamil 1164KRAKÓWM2017M 6000:00:0000:09:2800:28:2500:51:20.1000:51:20.10+00:17:405:0811.7
71KIERES Michał 1062Leśne Run TeamZABRZEM3031M 6100:00:0000:11:2500:30:3100:51:38.6500:51:38.65+00:17:595:0911.6
72POŁOŻYŃSKI Andrzej 1118Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3032M 6200:00:0000:12:5100:30:4000:51:39.1500:51:39.15+00:17:595:0911.6
73SKUBIDA Marcin 1226GORZYCEOBRAZÓWM3033M 6300:00:0000:10:3000:29:4500:51:48.3500:51:48.35+00:18:085:1011.6
74KLEPACKI Maciej 1032YOZEN.plWARSZAWAM3034M 6400:00:0000:10:4400:29:3800:51:53.3500:51:53.35+00:18:135:1111.6
75PAWŁOWSKI Paweł 1187WIERZCHOSŁAWICEM4014M 6500:00:0000:11:4600:30:2700:51:55.4500:51:55.45+00:18:155:1111.6
76WOŹNIAK Janusz 1301SKOŁOSZYNM501M 6600:00:0000:12:0400:30:2300:52:11.5000:52:11.50+00:18:315:1311.5
77WRÓBEL Bartłomiej 1038CisnaCISNAM4015M 6700:00:0000:11:2500:30:4400:52:19.8500:52:19.85+00:18:405:1311.5
78NOWIŃSKI Wojciech 1257ZABRZEM3035M 6800:00:0000:11:4600:30:3700:52:20.3500:52:20.35+00:18:405:1411.5
79ZAJDEL Sławomir 1215JAROSŁAWM3036M 6900:00:0000:10:2300:29:4000:52:25.8000:52:25.80+00:18:465:1411.4
80WOJTOWICZ -SANDER Sylwia 1183RZESZÓWK206K 1100:00:0000:12:3700:31:0300:52:27.7000:52:27.70+00:18:485:1411.4
81BOGACZEWICZ Dawid 1284GOOD LIFE FITNESSKAMIONKAM2018M 7000:00:0000:13:3300:31:4400:52:33.3500:52:33.35+00:18:535:1511.4
82ZAWADZKI Grzegorz 1132GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3037M 7100:00:0000:12:3000:31:5900:52:36.3500:52:36.35+00:18:565:1511.4
83KATYŃSKA Marta 1079PRZEMYŚLK305K 1200:00:0000:12:1000:31:0600:52:42.4000:52:42.40+00:19:025:1611.4
84STEMPAK Marcin 1091Jarosławska Grupa Biegowa SokółSZÓWSKOM3038M 7200:00:0000:13:5500:31:4800:52:47.4500:52:47.45+00:19:075:1611.4
85KARAŚ Wojciech 1041LUBLAM2019M 7300:00:0000:11:1200:30:2400:52:52.1500:52:52.15+00:19:125:1711.3
86GODLEWSKI Krzysztof 1171KROSNOM2020M 7400:00:0000:13:4100:31:5800:53:03.0500:53:03.05+00:19:235:1811.3
87PREJS Beata Marta 1058SIEMIANOWICE SLASKIEK306K 1300:00:0000:11:2300:30:3200:53:06.9500:53:06.95+00:19:275:1811.3
88HONKISZ Maciej 1242KROSNOM502M 7500:00:0000:12:3500:31:2900:53:15.7500:53:15.75+00:19:365:1911.3
89PACZOCHA Dariusz 1020NOWA SARZYNAM3039M 7600:00:0000:12:2200:31:2500:53:20.4500:53:20.45+00:19:405:2011.3
90CIEŚLA Maksymilian 1047RZESZÓWM3040M 7700:00:0000:13:5600:33:0500:53:22.8000:53:22.80+00:19:435:2011.2
91LEŚKO Paweł 1262GOŃ ZAJĄCZKA SQADRZESZÓWM3041M 7800:00:0000:12:5700:32:4400:53:23.1500:53:23.15+00:19:435:2011.2
92LACHOWICZ Przemysław 1104LIBERTÓWM3042M 7900:00:0000:11:1900:31:1600:53:48.7000:53:48.70+00:20:095:2211.2
93SĘKOWSKI Damian 1150WF SPORTRUN TEAMTYCHYM3043M 8000:00:0000:12:0300:30:2700:53:55.4500:53:55.45+00:20:155:2311.1
94WĘGRZYN Małgorzata 1246Rzeszowskie Gazele I GepardyKRASNEK402K 1400:00:0000:12:2300:31:3600:53:56.3000:53:56.30+00:20:165:2311.1
95URYGA Kinga 1222KRAKÓWK307K 1500:00:0000:12:0900:31:1400:53:56.7500:53:56.75+00:20:175:2311.1
96SZYMAŃSKA Ewa 1218JGB SokółJAROSŁAWK501K 1600:00:0000:12:3800:31:5400:53:57.2000:53:57.20+00:20:175:2311.1
97MYSZKOWSKA Teresa 1202Biegomania LubaczówLYBACZÓWK308K 1700:00:0000:12:2700:31:2700:53:59.3000:53:59.30+00:20:195:2311.1
98KRUPA Jacek 1271UniwheelsPRZYSZOW RODAM4016M 8100:00:0000:13:4100:32:0100:54:05.8500:54:05.85+00:20:265:2411.1
99DOŁOWY Łukasz 1279WROCŁAWM3044M 8200:00:0000:14:2500:34:2200:54:11.4000:54:11.40+00:20:315:2511.1
100SZCZYPEK Jacek 1119Klub (Sporting club name)PIASECZNOM3045M 8300:00:0000:13:0300:31:5300:54:12.2000:54:12.20+00:20:325:2511.1
101STAROŃ Jolanta 1054ROPIENKAK207K 1800:00:0000:12:1800:32:0200:54:14.2500:54:14.25+00:20:345:2511.1
102ZWOLIŃSKI Mariusz 1120Klub (Sporting club name)WARSZAWAM3046M 8400:00:0000:13:0300:31:5200:54:20.5500:54:20.55+00:20:405:2611
103SZAJCZYK Hubert 1110PUŁTUSKM3047M 8500:00:0000:12:5600:32:3800:54:26.2000:54:26.20+00:20:465:2611
104RUTKOWSKA Hanna 1168-RUDA ŚLĄSKAK208K 1900:00:0000:12:3700:31:5100:54:27.7500:54:27.75+00:20:485:2611
105WIETECHA Paweł 1241WarzyceWARZYCEM3048M 8600:00:0000:11:2400:31:5000:54:30.4500:54:30.45+00:20:505:2711
106FELSKA Katarzyna 1154Night Runners SłupskSŁUPSKK209K 2000:00:0000:11:2500:31:0400:54:33.3000:54:33.30+00:20:535:2711
107SZCZEPANIAK Marcin 1055LESKOM2021M 8700:00:0000:12:1900:32:3500:54:36.4000:54:36.40+00:20:565:2711
108WYZINA Andrzej 1280WROCŁAWM3049M 8800:00:0000:14:2500:34:3700:54:44.8000:54:44.80+00:21:055:2811
109PASULA Katarzyna 1281KenDaTARNÓWK403K 2100:00:0000:11:2700:31:4900:54:59.3500:54:59.35+00:21:195:2910.9
110ŚWISTAK Piotr 1014WARSZAWAM3050M 8900:00:0000:12:5700:32:2600:55:01.6500:55:01.65+00:21:225:3010.9
111KIBART Piotr 1182BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM3051M 9000:00:0000:12:3200:32:1400:55:06.7000:55:06.70+00:21:275:3010.9
112WŁADYKA Marek 1269CISNAM3052M 9100:00:0000:13:2000:32:4800:55:09.4500:55:09.45+00:21:295:3010.9
113ZAWADZKA Agnieszka 1123GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK309K 2200:00:0000:12:3000:32:0700:55:10.2500:55:10.25+00:21:305:3110.9
114NIZIOŁEK Marek 1296Pedraforza / Niziolki zaborzańskieZABORZEM4017M 9200:00:0000:12:2800:32:4300:55:23.0500:55:23.05+00:21:435:3210.8
115MAGDALIŃSKA Joanna 1107Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3010K 2300:00:0000:12:5600:32:5600:55:29.7000:55:29.70+00:21:505:3210.8
116WINIARSKA Katarzyna 1136KROSNOK2010K 2400:00:0000:13:3400:33:2900:55:31.8500:55:31.85+00:21:525:3310.8
117MOŚ Rafał 1116B4SPORTONLINEBYDGOSZCZM3053M 9300:00:0000:12:5500:32:3600:55:37.7500:55:37.75+00:21:585:3310.8
118TWOREK Bogusław 1252BBL JarosławJAROSŁAWM4018M 9400:00:0000:13:5500:33:3700:55:39.1000:55:39.10+00:21:595:3310.8
119CHLEBIŃSKA Paulina 1268Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2011K 2500:00:0000:12:4500:32:5000:55:54.9500:55:54.95+00:22:155:3510.7
120WITKOWSKA Anna 1265SKĘPEK3011K 2600:00:0000:12:5000:33:3300:56:03.1500:56:03.15+00:22:235:3610.7
121WOJTOWICZ Daniel 1056KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4019M 9500:00:0000:13:2800:33:3900:56:06.3500:56:06.35+00:22:265:3610.7
122MUSIAŁ Kamil 1141GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM2022M 9600:00:0000:13:2900:33:5600:56:26.3500:56:26.35+00:22:465:3810.6
123SZYBIAK Maciej 1093KRZYWCZAM2023M 9700:00:0000:12:2600:32:5600:56:32.9500:56:32.95+00:22:535:3910.6
124PLISZCZYŃSKA Justyna 1074LUBLINK404K 2700:00:0000:12:0900:32:4800:56:34.6500:56:34.65+00:22:555:3910.6
125NADOLSKI Stanisław 1098CHEŁMM4020M 9800:00:0000:12:5200:33:5700:56:42.7000:56:42.70+00:23:035:4010.6
126NIEWIAROWSKI Cezary 1250Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4021M 9900:00:0000:11:2200:32:3700:56:45.4500:56:45.45+00:23:055:4010.6
127MĄCZKA Krystyna 1277OTK RzeźnikGLIWICEK601K 2800:00:0000:12:1500:33:1000:56:52.7500:56:52.75+00:23:135:4110.6
128SOCHA Dorota 1224SPORTRUNTYCJHYK3012K 2900:00:0000:13:0400:34:1100:56:57.6500:56:57.65+00:23:185:4110.5
129LIGENZA Zbigniew 1294Północ - PołudniePRUSZCZ GDAŃSKIM3054M 10000:00:0000:13:5900:33:5900:56:59.8000:56:59.80+00:23:205:4110.5
130KARKUT Katarzyna 1295RZESZÓWK3013K 3000:00:0000:13:5900:33:5800:56:59.9500:56:59.95+00:23:205:4110.5
131MAZIAKOWSKI Krzysztof 1122MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4022M 10100:00:0000:13:4900:34:4100:57:07.1500:57:07.15+00:23:275:4210.5
132KLIKS Andrzej 1043biegam, bo żona mi każeSOSNOWIECM4023M 10200:00:0000:15:2700:34:4900:57:09.9000:57:09.90+00:23:305:4210.5
133DĘBICKA Brygida 1225Woszk ZakopaneKRAKÓWK3014K 3100:00:0000:12:2400:33:3900:57:19.5500:57:19.55+00:23:395:4310.5
134ŁAPIŃSKA Anna 1160Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3015K 3200:00:0000:12:1700:33:3100:57:22.5000:57:22.50+00:23:425:4410.5
135GRZEBNIEWSKA Judyta 1147WF SportRun TeamTYCHYK2012K 3300:00:0000:13:0400:34:0700:57:35.7000:57:35.70+00:23:565:4510.4
136PRAŻMOWSKI Piotr 1275Am Nat KrakówKRAKÓWM3055M 10300:00:0000:11:2400:33:2800:57:39.0000:57:39.00+00:23:595:4510.4
137MIESZCZAK Anna 1134AZS AWF KatowiceBRWINÓWK2013K 3400:00:0000:11:3900:32:4300:57:41.4000:57:41.40+00:24:015:4610.4
138BIAŁECKA Magdalena 1022BarlinekMYŚLIBÓRZK3016K 3500:00:0000:12:1800:34:0600:57:52.9500:57:52.95+00:24:135:4710.4
139MIKUTANIEC Patrycja 1213MARKIK3017K 3600:00:0000:13:0800:33:3100:57:54.4000:57:54.40+00:24:145:4710.4
140MIKUTANIEC Sebastian 1214MARKIM3056M 10400:00:0000:13:1100:33:3400:57:54.5000:57:54.50+00:24:145:4710.4
141GANCARSKI Marcin 1023LUBLAM2024M 10500:00:0000:12:0800:33:2200:58:03.6000:58:03.60+00:24:235:4810.3
142PODSKARBI Mariusz 1083ZAMOM4024M 10600:00:0000:11:0800:32:1800:58:08.3500:58:08.35+00:24:285:4810.3
143MACIEJEWSKA Małgorzata 1184WARSZAWAK3018K 3700:00:0000:13:0200:34:1400:58:19.6000:58:19.60+00:24:395:4910.3
144FANSLAU Magdalena 1230STAROGARD GDAŃSKIK2014K 3800:00:0000:14:2300:35:2200:58:35.4000:58:35.40+00:24:555:5110.2
145HORBACZEWSKI Marek 1167CHEŁMM503M 10700:00:0000:13:5700:35:1300:58:48.7000:58:48.70+00:25:095:5210.2
146DANILUK Andrzej 1117Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3057M 10800:00:0000:12:5100:34:1300:58:59.6000:58:59.60+00:25:195:5310.2
147GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1209ŻurawicaŻURAWICAK405K 3900:00:0000:13:5200:35:1200:59:00.7500:59:00.75+00:25:215:5410.2
148BARCZEWSKA Agnieszka 1290FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK2015K 4000:00:0000:13:3100:34:5700:59:09.5500:59:09.55+00:25:295:5410.1
149BŁĄD Grzegorz 1232KOLBUSZOWAM3058M 10900:00:0000:13:5600:35:0600:59:16.3500:59:16.35+00:25:365:5510.1
150MALINOWSKI Tomasz 1088KOLBUSZOWAM3059M 11000:00:0000:13:5600:35:0700:59:16.3500:59:16.35+00:25:365:5510.1
151CHRUŚCIEL Monika 1089WIDEŁKAK2016K 4100:00:0000:13:5600:35:0600:59:16.4000:59:16.40+00:25:365:5510.1
152ŁABNO Anna 1278K406K 4200:00:0000:13:2200:35:0400:59:28.7000:59:28.70+00:25:495:5610.1
153RYGLEWICZ Marcin 1165LUBATOWAM2025M 11100:00:0000:14:2400:35:2400:59:33.1500:59:33.15+00:25:535:5710.1
154IGNASZAK Marek 1144Józefińska TeamKRAKÓWM601M 11200:00:0000:13:0700:35:1000:59:40.2000:59:40.20+00:26:005:5810.1
155ZAGASKA Linda 1169Gliwickie Towarzystwo TriathlonoweGLIWICEK2017K 4300:00:0000:13:1700:34:2100:59:41.6500:59:41.65+00:26:025:5810.1
156GARCZYŃSKI Dariusz 1197MYSŁOWICEM4025M 11300:00:0000:14:1300:36:1701:00:00.0001:00:00.00+00:26:206:0010
157RYŁKO Mariola 1189Solina TeamSOLINAK407K 4400:00:0000:13:5600:35:0901:00:10.5001:00:10.50+00:26:306:0110
158JAWOROWICZ Dobrochna 1046Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK408K 4500:00:0000:13:5400:34:2101:00:31.7501:00:31.75+00:26:526:039.9
159SZYBIAK Joanna 1092KRZYWCZAK409K 4600:00:0000:12:2600:34:5801:00:32.7501:00:32.75+00:26:536:039.9
160STACHERA Piotr 1234BYTOMM3060M 11400:00:0000:14:0000:36:0301:00:33.0501:00:33.05+00:26:536:039.9
161WRONA Tomek 1045Parkrun KonstancinKONSTANCIN JEZIORNAM2026M 11500:00:0000:13:5400:35:2901:00:46.7001:00:46.70+00:27:076:049.9
162ZYGUŁA Magdalena 1216Nowa Huta TeamKRAKÓWK3019K 4700:00:0000:14:1600:35:3401:00:52.9501:00:52.95+00:27:136:059.9
163STYŚ- LITWIN Magdalena 1256JASIONKAK3020K 4800:00:0000:14:1200:35:5001:00:57.3501:00:57.35+00:27:176:059.8
164LUPA Kornela 1131NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWK4010K 4900:00:0000:14:0600:36:2001:01:02.6001:01:02.60+00:27:226:069.8
165GARCZYŃSKA Anna 1196MYSŁOWICEK4011K 5000:00:0000:14:1400:36:1501:01:15.6501:01:15.65+00:27:366:079.8
166RZEPA Andrzej 1149JÓZEFIŃSKA TEAMZATORM3061M 11600:00:0000:13:0600:34:5501:01:17.2001:01:17.20+00:27:376:079.8
167ZARZYCKA Sylwia 1185Klub Wysokogórski WarszawaKALISZK3021K 5100:00:0000:13:0200:36:0101:01:26.0501:01:26.05+00:27:466:089.8
168ZAWADZKI Marcin 1266LUBIENIAM3062M 11700:00:0000:14:0600:35:3201:01:26.9501:01:26.95+00:27:476:089.8
169NIERADKA Katarzyna 1035WROCŁAWK3022K 5200:00:0000:15:1000:37:0001:01:39.8501:01:39.85+00:28:006:099.7
170GOSTYŃSKA Weronika 1198Gostyńscy TeamKRAKÓWK3023K 5300:00:0000:14:2900:35:4801:01:40.4001:01:40.40+00:28:006:109.7
171PIKOR Agata 1039ZAMOŚĆK4012K 5400:00:0000:13:5500:36:4601:01:55.9001:01:55.90+00:28:166:119.7
172TURCZANIK Aneta 1081ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆK4013K 5500:00:0000:13:5500:36:4501:01:56.0501:01:56.05+00:28:166:119.7
173MAJEWSKA Edyta 1172WIDŁOROGIZĄBKIK3024K 5600:00:0000:13:0000:36:2501:02:05.3001:02:05.30+00:28:256:129.7
174SOŁTYS Teresa 1267STALOWA WOLAK2018K 5700:00:0000:14:3400:37:0501:02:16.2501:02:16.25+00:28:366:139.6
175TOMANEK Renata 1211STARACHOWICEK4014K 5800:00:0000:14:2600:36:4201:02:23.0001:02:23.00+00:28:436:149.6
176MAZUR Magdalena 1206PRZEMYŚLŻURAWICAK3025K 5900:00:0000:13:5300:36:0901:02:26.9501:02:26.95+00:28:476:149.6
177CETNARSKI Łukasz 1127KrokodyleKOLBUSZOWAM3063M 11800:00:0000:13:3500:37:2301:02:28.5501:02:28.55+00:28:486:149.6
178POLIKOWSKA-WYZINA Barbara 1115Klub (Sporting club name)WROCŁAWK3026K 6000:00:0000:14:2500:37:0901:03:23.9001:03:23.90+00:29:446:209.5
179HRYŃ Agata 1097night runnersKRAKÓWK3027K 6100:00:0000:13:3000:37:2501:03:31.6001:03:31.60+00:29:516:219.4
180PLISZYŁO Paweł 1272judo-jaslo.plJASŁOM4026M 11900:00:0000:13:5300:37:1001:03:32.8501:03:32.85+00:29:536:219.4
181TROJNAR Justyna 1034Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYSLK4015K 6200:00:0000:12:1700:33:3601:03:32.9001:03:32.90+00:29:536:219.4
182MAKOWIECKI Przemysław 1036Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!PRZEMYŚLM3064M 12000:00:0000:12:1700:33:3601:03:33.2501:03:33.25+00:29:536:219.4
183RESZYTYŁO Anna 1261ŁańcutŁAŃCUTK4016K 6300:00:0000:14:1200:36:4001:03:47.5001:03:47.50+00:30:076:229.4
184HYZIAK Joanna 1026jj.runners GorliceSĘKOWAK4017K 6400:00:0000:13:1100:37:0401:03:48.9501:03:48.95+00:30:096:229.4
185MAGOCSY Justyna 1148KRAKÓWK2019K 6500:00:0000:14:0000:37:1301:03:54.8501:03:54.85+00:30:156:239.4
186WRÓBEL Agnieszka 1219Zamek Dubiecko Running TeamSANOKK2020K 6600:00:0000:13:1000:36:5801:04:13.6501:04:13.65+00:30:346:259.3
187TYBUREK Agnieszka 1200LUBLINK3028K 6700:00:0000:14:2300:37:0201:04:16.9001:04:16.90+00:30:376:259.3
188SUCHODOLSKA Wioletta 1121Klub (Sporting club name)RADLINK4018K 6800:00:0000:12:5900:36:2801:04:17.9001:04:17.90+00:30:386:259.3
189TYLKA Przemysław 1090ISKRZYNIAM3065M 12100:00:0000:13:4400:36:4901:04:19.3001:04:19.30+00:30:396:259.3
190WÓJCIK Anna 1145JÓZEFOSŁAWK4019K 6900:00:0000:14:3500:36:5301:04:20.7501:04:20.75+00:30:416:269.3
191ROSIEK Anna 1085USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK3029K 7000:00:0000:15:3000:38:5001:04:45.7501:04:45.75+00:31:066:289.3
192WRÓBEL Nina 1201ŻARÓWKAK3030K 7100:00:0000:14:3700:37:4201:05:12.4001:05:12.40+00:31:326:319.2
193KOCZWARA Agnieszka 1220RADOMYŚL WIELKIK3031K 7200:00:0000:14:3700:37:4301:05:12.6001:05:12.60+00:31:326:319.2
194ŚWIGONIAK Anna 1082NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3032K 7300:00:0000:15:5300:39:2901:05:21.0001:05:21.00+00:31:416:329.2
195SPYRA Anna 1050Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAK3033K 7400:00:0000:15:0100:39:1701:05:24.4001:05:24.40+00:31:446:329.2
196KOZACZKIEWICZ Aneta 1248Józefińska TeamKRAKÓWK4020K 7500:00:0000:13:2400:37:1401:05:28.3001:05:28.30+00:31:486:329.2
197MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1101ZBROSŁAWICEK4021K 7600:00:0000:14:0200:37:4401:05:40.2501:05:40.25+00:32:006:349.1
198DYKMAN-WALICKA Małgorzata 1231Pilates PowerRZESZÓWK2021K 7700:00:0000:13:3100:37:0901:05:45.6501:05:45.65+00:32:066:349.1
199STRYJKOWSKA-GÓRA Aleksandra 1128Aleksandra Stryjkowska-GóraRZESZÓWK3034K 7800:00:0000:13:3200:36:5201:05:45.8001:05:45.80+00:32:066:349.1
200SYREK-KAPLITA Karolina 1157RZESZÓWK3035K 7900:00:0000:13:3200:36:5901:05:45.8501:05:45.85+00:32:066:349.1
201PRZYBYTEK Bartosz 1175WARSZAWAM4027M 12200:00:0000:13:3000:37:0901:05:50.2501:05:50.25+00:32:106:359.1
202MICKIEWICZ Jolanta 1084JAROSŁAWK4022K 8000:00:0000:16:0600:42:0801:05:57.5001:05:57.50+00:32:176:359.1
203CHRUŚCIEL Agata 1173ZGIERZK3036K 8100:00:0000:15:1700:38:3101:06:10.1001:06:10.10+00:32:306:379.1
204ZATORSKI Paweł 1174ŁÓDŹM3066M 12300:00:0000:15:1700:38:3201:06:10.2501:06:10.25+00:32:306:379.1
205WILK Agnieszka 1087WARSZAWAK3037K 8200:00:0000:13:3200:38:0401:06:16.1001:06:16.10+00:32:366:379.1
206BARAN Marta 1059WARSZAWAK3038K 8300:00:0000:15:5500:40:2801:06:26.9001:06:26.90+00:32:476:389
207GĘBSKA Gabriela 1253RZESZÓWK2022K 8400:00:0000:13:4200:37:5701:06:38.0501:06:38.05+00:32:586:399
208KWAS Edyta 1037RYKIK3039K 8500:00:0000:14:2500:38:3801:06:54.7001:06:54.70+00:33:156:419
209WILISOWSKA Ewelina 1049DĘBLINK2023K 8600:00:0000:14:2600:38:4001:06:54.8501:06:54.85+00:33:156:419
210STRZĘPKA Krzysiek 1094KrokodyleKOLBUSZOWAM4028M 12400:00:0000:14:3800:38:3301:07:06.1001:07:06.10+00:33:266:428.9
211ZARYCKA Julia 1143Terra AventuraKRAKÓWK3040K 8700:00:0000:13:2700:35:5201:07:09.0501:07:09.05+00:33:296:428.9
212SMERKOWSKI Mariusz 1067Uzależnieni BiegaczeWARSZAWAM504M 12500:00:0000:15:5800:40:1201:07:26.8001:07:26.80+00:33:476:448.9
213FILAK Natalia 1208RZESZÓWK2024K 8800:00:0000:13:4100:38:5201:07:30.8001:07:30.80+00:33:516:458.9
214HULKO Jarosław 1285GDAŃSKK3041K 8900:00:0000:13:4100:38:4901:07:31.2501:07:31.25+00:33:516:458.9
215TARKOWSKA-FANSLAU Jolanta 1229STAROGARD GDAŃSKIK502K 9000:00:0000:14:2300:39:0301:07:43.6501:07:43.65+00:34:046:468.9
216NIEMIEC Edyta 1293Nowosarzyńska GB TatarySIENIAWAK2025K 9100:00:0000:15:1100:40:5001:07:55.9001:07:55.90+00:34:166:478.8
217NIZIOŁEK Gabriela Wiktoria 1052Pedraforza / Niziołki ZaborzańskieZABORZEK3042K 9200:00:0000:14:3300:39:4601:08:09.3501:08:09.35+00:34:296:488.8
218SZOSTAK Dorota 1051LUBLINK4023K 9300:00:0000:15:5300:41:1901:08:45.4501:08:45.45+00:35:056:528.7
219SIKORA Marta 1247Józefińska TeamKRAKÓWK4024K 9400:00:0000:13:3200:38:5401:09:00.7501:09:00.75+00:35:216:548.7
220WYSZYŃSKA Małgorzata 1264SKĘPEK503K 9500:00:0000:14:1200:40:2901:09:45.4501:09:45.45+00:36:056:588.6
221HRYSZKIEWICZ Barbara 1103UNISONO Flow / AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK4025K 9600:00:0000:15:4100:40:5601:10:19.0001:10:19.00+00:36:397:018.5
222POGORZELSKA-KLIKS Agata 1042biegam, bo tak i jużSOSNOWIECK4026K 9700:00:0000:15:4100:40:5501:10:25.7501:10:25.75+00:36:467:028.5
223DĘBSKA Małgorzata 1095BIBICEK3043K 9800:00:0000:15:5300:41:0101:10:56.4001:10:56.40+00:37:167:058.5
224SOWA Magdalena 1255RZESZÓWK2026K 9900:00:0000:14:0900:40:4501:13:17.1501:13:17.15+00:39:377:198.2
225GĘBSKA Karolina 1260RZESZÓWK2027K 10000:00:0000:14:0900:40:4601:13:20.1001:13:20.10+00:39:407:208.2
226PASIK Wojciech 1194KOPRZYWNICAM4029M 12600:00:0000:16:0800:42:5001:13:31.0501:13:31.05+00:39:517:218.2
227ZAGDAŃSKI Robert 1292Finisz RymanówM3067M 12700:00:0000:15:5100:44:1201:13:42.9001:13:42.90+00:40:037:228.1
228SURDEJ Agnieszka 1291Finisz RymanówMACHNÓWKAK3044K 10100:00:0000:15:5100:44:1401:13:42.9001:13:42.90+00:40:037:228.1
229SOT Lucjan 1102WETLINAM505M 12800:00:0000:15:5100:44:2101:14:47.1001:14:47.10+00:41:077:288
230SŁOBODA Elżbieta 1114Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3045K 10200:00:0000:16:4600:44:2101:16:32.0001:16:32.00+00:42:527:397.8
231WRÓBEL Elżbieta 1276CISNAK504K 10300:00:0000:16:4900:45:1101:16:32.1501:16:32.15+00:42:527:397.8
232SŁOBODA Krzysztof 1212USTRZYKI DOLNEM506M 12900:00:0000:16:4900:44:5801:16:32.3001:16:32.30+00:42:527:397.8
233TWOREK Anita 1251BBL JarosławJAROSŁAWK4027K 10400:00:0000:16:0600:43:4201:17:37.5001:17:37.50+00:43:577:457.7
234WĘGLARZ Monika 1135Finisz RymanówRZESZÓWK2028K 10500:00:0000:15:3500:44:5301:17:57.7001:17:57.70+00:44:187:477.7
235KARDACH Kamil 1245Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM2027M 13000:00:0000:15:3400:44:5201:17:57.8501:17:57.85+00:44:187:477.7
236BOŻĘCKI Sebastian 1108Nowa Huta TeamKRAKÓWM4030M 13100:00:0000:16:4800:49:0901:31:40.2001:31:40.20+00:58:009:106.5
237LAMPART Marta 1235Night RunnersKRAKÓWK3046K 10600:00:0000:14:3400:42:3301:33:16.2001:33:16.20+00:59:369:196.4
238SURUS Karolina 1270PIONKIK3047K 10700:00:0000:14:4700:45:4601:34:45.7501:34:45.75+01:01:069:286.3
239MIRECKI Jan 1217WARSZAWAM4031M 13200:00:0000:18:3900:53:1401:36:55.0001:36:55.00+01:03:159:416.2
Znaleziono 239 wynik(ów)