II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km5.5km
    
1POŚPIECH Herbert 1350KIELCEM3000:00:0000:10:3000:29:19
2WOŹNIAK Janusz 1301SKOŁOSZYNM5000:00:0000:12:0400:30:23
3BAŁCHAN Krzysztof 1011CPR RzeszówCZUDECM2000:00:0000:09:5700:26:55
4CIĄGŁO Jacek 1012NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:0100:29:23
5ŚWISTAK Piotr 1014WARSZAWAM3000:00:0000:12:5700:32:26
6PACZOCHA Dariusz 1020NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:2200:31:25
7PRZYBYSZ Mariusz 1021LUBARTÓWM4000:00:0000:13:0200:30:55
8BIAŁECKA Magdalena 1022BarlinekMYŚLIBÓRZK3000:00:0000:12:1800:34:06
9GANCARSKI Marcin 1023LUBLAM2000:00:0000:12:0800:33:22
10ŁUCZAK Stanisław 1024NOWA SARZYNAM4000:00:0000:08:4500:23:47
11HYZIAK Joanna 1026jj.runners GorliceSĘKOWAK4000:00:0000:13:1100:37:04
12WITKOWSKA Beata 1027Klub Biegacza WartaGDAŃSKK3000:00:0000:11:0400:28:35
13TALMA Paweł 1028lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:13:0100:30:58
14ZAJEZIERSKI Mateusz 1030RADYMNOM2000:00:0000:09:1300:25:09
15KLEPACKI Maciej 1032YOZEN.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:4400:29:38
16BRENDZOWSKI Adam 1033SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:10:5800:27:46
17TROJNAR Justyna 1034Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYSLK4000:00:0000:12:1700:33:36
18NIERADKA Katarzyna 1035WROCŁAWK3000:00:0000:15:1000:37:00
19MAKOWIECKI Przemysław 1036Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!PRZEMYŚLM3000:00:0000:12:1700:33:36
20KWAS Edyta 1037RYKIK3000:00:0000:14:2500:38:38
21WRÓBEL Bartłomiej 1038CisnaCISNAM4000:00:0000:11:2500:30:44
22PIKOR Agata 1039ZAMOŚĆK4000:00:0000:13:5500:36:46
23PYSZKO Janusz 1040RZESZÓWM3000:00:0000:11:4200:29:16
24KARAŚ Wojciech 1041LUBLAM2000:00:0000:11:1200:30:24
25POGORZELSKA-KLIKS Agata 1042biegam, bo tak i jużSOSNOWIECK4000:00:0000:15:4100:40:55
26KLIKS Andrzej 1043biegam, bo żona mi każeSOSNOWIECM4000:00:0000:15:2700:34:49
27OSINIAK Marek 1044MUNINAM3000:00:0000:13:0100:30:15
28WRONA Tomek 1045Parkrun KonstancinKONSTANCIN JEZIORNAM2000:00:0000:13:5400:35:29
29JAWOROWICZ Dobrochna 1046Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:00:0000:13:5400:34:21
30CIEŚLA Maksymilian 1047RZESZÓWM3000:00:0000:13:5600:33:05
31WILISOWSKA Ewelina 1049DĘBLINK2000:00:0000:14:2600:38:40
32SPYRA Anna 1050Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAK3000:00:0000:15:0100:39:17
33SZOSTAK Dorota 1051LUBLINK4000:00:0000:15:5300:41:19
34NIZIOŁEK Gabriela Wiktoria 1052Pedraforza / Niziołki ZaborzańskieZABORZEK3000:00:0000:14:3300:39:46
35SKRZYNIARZ Bartłomiej 1053JGB SOKÓŁJAROSŁAWM2000:00:0000:13:0200:30:14
36STAROŃ Jolanta 1054ROPIENKAK2000:00:0000:12:1800:32:02
37SZCZEPANIAK Marcin 1055LESKOM2000:00:0000:12:1900:32:35
38WOJTOWICZ Daniel 1056KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:13:2800:33:39
39SUROWIEC Grzegorz 1057Besta PB sp z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:08:0200:22:38
40PREJS Beata Marta 1058SIEMIANOWICE SLASKIEK3000:00:0000:11:2300:30:32
41BARAN Marta 1059WARSZAWAK3000:00:0000:15:5500:40:28
42KRENZEL Regina 1060JAROSŁAWK2000:00:0000:09:5700:28:08
43KIERES Michał 1062Leśne Run TeamZABRZEM3000:00:0000:11:2500:30:31
44SANKOWSKI Szymon 1065Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:10:5600:28:19
45SMERKOWSKI Mariusz 1067Uzależnieni BiegaczeWARSZAWAM5000:00:0000:15:5800:40:12
46MAZUR Sebastian 1068RYMANÓW ZDRÓJM4000:00:0000:11:4800:29:21
47SZCZUR Wiesław 1072NOWA DĘBAM4000:00:0000:09:3900:26:28
48SZCZUR Iwona 1073NOWA DĘBAK4000:00:0000:10:1800:28:21
49PLISZCZYŃSKA Justyna 1074LUBLINK4000:00:0000:12:0900:32:48
50PILCH Daniel 1078Zamek Dubiecko Running TeamRZESZÓWM3000:00:0000:11:4200:29:47
51KATYŃSKA Marta 1079PRZEMYŚLK3000:00:0000:12:1000:31:06
52FLĄDRO Daniel 1080WOKOWICEM3000:00:0000:13:1300:30:38
53TURCZANIK Aneta 1081ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆK4000:00:0000:13:5500:36:45
54ŚWIGONIAK Anna 1082NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:15:5300:39:29
55PODSKARBI Mariusz 1083ZAMOM4000:00:0000:11:0800:32:18
56MICKIEWICZ Jolanta 1084JAROSŁAWK4000:00:0000:16:0600:42:08
57ROSIEK Anna 1085USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:15:3000:38:50
58OLEKSY Przemysław 1086Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:0300:22:21
59WILK Agnieszka 1087WARSZAWAK3000:00:0000:13:3200:38:04
60MALINOWSKI Tomasz 1088KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:5600:35:07
61CHRUŚCIEL Monika 1089WIDEŁKAK2000:00:0000:13:5600:35:06
62TYLKA Przemysław 1090ISKRZYNIAM3000:00:0000:13:4400:36:49
63STEMPAK Marcin 1091Jarosławska Grupa Biegowa SokółSZÓWSKOM3000:00:0000:13:5500:31:48
64SZYBIAK Joanna 1092KRZYWCZAK4000:00:0000:12:2600:34:58
65SZYBIAK Maciej 1093KRZYWCZAM2000:00:0000:12:2600:32:56
66DĘBSKA Małgorzata 1095BIBICEK3000:00:0000:15:5300:41:01
67HRYŃ Agata 1097night runnersKRAKÓWK3000:00:0000:13:3000:37:25
68NADOLSKI Stanisław 1098CHEŁMM4000:00:0000:12:5200:33:57
69JAKUBÓW Magdalena 1099Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYK3000:00:0000:10:4800:28:57
69JAKUBÓW Krzysztof 1100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:10:4800:28:58
71MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1101ZBROSŁAWICEK4000:00:0000:14:0200:37:44
72SOT Lucjan 1102WETLINAM5000:00:0000:15:5100:44:21
73HRYSZKIEWICZ Barbara 1103UNISONO Flow / AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK4000:00:0000:15:4100:40:56
74LACHOWICZ Przemysław 1104LIBERTÓWM3000:00:0000:11:1900:31:16
75DOMISZEWSKI Ignacy 1105Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:07:1100:19:28
76MAGDALIŃSKA Joanna 1107Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:12:5600:32:56
77BOŻĘCKI Sebastian 1108Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:16:4800:49:09
78SZAJCZYK Hubert 1110PUŁTUSKM3000:00:0000:12:5600:32:38
79HRYSZKO Robert 1113Klub (Sporting club name)MRZYGŁÓDM4000:00:0000:11:4100:29:07
80SŁOBODA Elżbieta 1114Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:16:4600:44:21
81POLIKOWSKA-WYZINA Barbara 1115Klub (Sporting club name)WROCŁAWK3000:00:0000:14:2500:37:09
82MOŚ Rafał 1116B4SPORTONLINEBYDGOSZCZM3000:00:0000:12:5500:32:36
83DANILUK Andrzej 1117Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:5100:34:13
84POŁOŻYŃSKI Andrzej 1118Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:5100:30:40
85SZCZYPEK Jacek 1119Klub (Sporting club name)PIASECZNOM3000:00:0000:13:0300:31:53
86ZWOLIŃSKI Mariusz 1120Klub (Sporting club name)WARSZAWAM3000:00:0000:13:0300:31:52
87SUCHODOLSKA Wioletta 1121Klub (Sporting club name)RADLINK4000:00:0000:12:5900:36:28
88MAZIAKOWSKI Krzysztof 1122MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:00:0000:13:4900:34:41
89ZAWADZKA Agnieszka 1123GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:12:3000:32:07
90KIBART Krzysztof 1124Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:0000:08:5800:24:18
91KIBART Robert 1125BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3100:30:55
92CETNARSKI Łukasz 1127KrokodyleKOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:3500:37:23
93STRYJKOWSKA-GÓRA Aleksandra 1128Aleksandra Stryjkowska-GóraRZESZÓWK3000:00:0000:13:3200:36:52
94KAPRAL Adam 1129LUTOWISKAM4000:00:0000:09:4500:28:07
95DOPART Tomasz 1130USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:09:4500:26:20
96LUPA Kornela 1131NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWK4000:00:0000:14:0600:36:20
97ZAWADZKI Grzegorz 1132GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:3000:31:59
98BARAN Krystian 1180Ideo.plDYNÓWM3000:00:0000:13:3200:31:18
99MIESZCZAK Anna 1134AZS AWF KatowiceBRWINÓWK2000:00:0000:11:3900:32:43
100WĘGLARZ Monika 1135Finisz RymanówRZESZÓWK2000:00:0000:15:3500:44:53
101WINIARSKA Katarzyna 1136KROSNOK2000:00:0000:13:3400:33:29
102NOWOMIEJSKI Marcin 1137OWM Lublin Team Ofiary Wuja MarcinaPIASECZNOM3000:00:0000:08:3600:25:09
103BRZOZOWSKI Łukasz 1138I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:11:1400:27:31
104WOJNOWICZ Marek 1139Running Team Hormann LegnicaRACIBOROWICEM2000:00:0000:08:1200:23:58
105MATUSIAK Małgorzata 1140MILANÓWEKK2000:00:0000:11:1100:28:29
106MUSIAŁ Kamil 1141GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM2000:00:0000:13:2900:33:56
107ZARYCKA Julia 1143Terra AventuraKRAKÓWK3000:00:0000:13:2700:35:52
108IGNASZAK Marek 1144Józefińska TeamKRAKÓWM6000:00:0000:13:0700:35:10
109WÓJCIK Anna 1145JÓZEFOSŁAWK4000:00:0000:14:3500:36:53
110FARBANIEC Tomasz 1146Szkoła Główna Służby PożarniczejRYMANÓW-ZDRÓJM2000:00:0000:09:2800:25:47
111GRZEBNIEWSKA Judyta 1147WF SportRun TeamTYCHYK2000:00:0000:13:0400:34:07
112MAGOCSY Justyna 1148KRAKÓWK2000:00:0000:14:0000:37:13
113RZEPA Andrzej 1149JÓZEFIŃSKA TEAMZATORM3000:00:0000:13:0600:34:55
114SĘKOWSKI Damian 1150WF SPORTRUN TEAMTYCHYM3000:00:0000:12:0300:30:27
115LIPA Wojciech 1151Rzszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:0200:22:23
116KOT Łukasz 1152Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:3800:23:38
117PIĄTEK Mateusz 1153brakBUKOWNOM2000:00:0000:09:0100:24:51
118FELSKA Katarzyna 1154Night Runners SłupskSŁUPSKK2000:00:0000:11:2500:31:04
119KALANDYK Wojciech 1155RZESZÓWM3000:00:0000:11:0200:29:14
120MICHALAK Grzegorz 1156SGSPWARSZAWAM2000:00:0000:08:1200:22:56
121SYREK-KAPLITA Karolina 1157RZESZÓWK3000:00:0000:13:3200:36:59
122KĘPKA Kamil 1158Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM2000:00:0000:07:1400:20:23
123ŁAPIŃSKA Anna 1160Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:12:1700:33:31
124DROZDA Mateusz 1163Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM2000:00:0000:08:1400:23:44
125RYGLEWICZ Marcin 1165LUBATOWAM2000:00:0000:14:2400:35:24
126SIPIERA Tomasz 1166Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:09:1000:26:16
127HORBACZEWSKI Marek 1167CHEŁMM5000:00:0000:13:5700:35:13
128RUTKOWSKA Hanna 1168-RUDA ŚLĄSKAK2000:00:0000:12:3700:31:51
129ZAGASKA Linda 1169Gliwickie Towarzystwo TriathlonoweGLIWICEK2000:00:0000:13:1700:34:21
130GODLEWSKI Krzysztof 1171KROSNOM2000:00:0000:13:4100:31:58
131MAJEWSKA Edyta 1172WIDŁOROGIZĄBKIK3000:00:0000:13:0000:36:25
132CHRUŚCIEL Agata 1173ZGIERZK3000:00:0000:15:1700:38:31
133ZATORSKI Paweł 1174ŁÓDŹM3000:00:0000:15:1700:38:32
134PRZYBYTEK Bartosz 1175WARSZAWAM4000:00:0000:13:3000:37:09
135KWASEK Kazimierz 1176ESKADRA KRAKÓWBIBICEM3000:00:0000:09:4200:28:17
136KIELAR Marcin 1179IDEO.PLSANOKM2000:00:0000:12:3000:30:04
137RODAK Paweł 1181sklepbiegacza.pl GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:07:4600:20:42
138KIBART Piotr 1182BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM3000:00:0000:12:3200:32:14
139WOJTOWICZ -SANDER Sylwia 1183RZESZÓWK2000:00:0000:12:3700:31:03
140MACIEJEWSKA Małgorzata 1184WARSZAWAK3000:00:0000:13:0200:34:14
141ZARZYCKA Sylwia 1185Klub Wysokogórski WarszawaKALISZK3000:00:0000:13:0200:36:01
142PAWŁOWSKI Paweł 1187WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:11:4600:30:27
143RYŁKO Mariola 1189Solina TeamSOLINAK4000:00:0000:13:5600:35:09
144SIKORA Irmina 1190PRZEMYŚLK2000:00:0000:12:3600:30:52
145PASIK Wojciech 1194KOPRZYWNICAM4000:00:0000:16:0800:42:50
146CHOJNOWSKI Sebastian 1195GTTGLIWICEM2000:00:0000:07:4600:21:20
147GARCZYŃSKA Anna 1196MYSŁOWICEK4000:00:0000:14:1400:36:15
148GARCZYŃSKI Dariusz 1197MYSŁOWICEM4000:00:0000:14:1300:36:17
149GOSTYŃSKA Weronika 1198Gostyńscy TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:2900:35:48
150TYBUREK Agnieszka 1200LUBLINK3000:00:0000:14:2300:37:02
151WRÓBEL Nina 1201ŻARÓWKAK3000:00:0000:14:3700:37:42
152MYSZKOWSKA Teresa 1202Biegomania LubaczówLYBACZÓWK3000:00:0000:12:2700:31:27
153PŁACZEK Paweł 1204wetlinaWETLINAM3000:00:0000:09:2000:25:34
154BAHIR Said 1205PRZEMYŚLPRZEMYŚLM4000:00:0000:12:3800:30:19
155MAZUR Magdalena 1206PRZEMYŚLŻURAWICAK3000:00:0000:13:5300:36:09
156MAZUR Marek 1207PRZEMYŚLŻURAWICAM3000:00:0000:12:3800:30:18
157FILAK Natalia 1208RZESZÓWK2000:00:0000:13:4100:38:52
158GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1209ŻurawicaŻURAWICAK4000:00:0000:13:5200:35:12
159ŚLIWIŃSKI Dariusz 1210Pałuki Running Team/Waleczne SercaŻNINM2000:00:0000:07:1400:20:08
160TOMANEK Renata 1211STARACHOWICEK4000:00:0000:14:2600:36:42
161SŁOBODA Krzysztof 1212USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:16:4900:44:58
162MIKUTANIEC Patrycja 1213MARKIK3000:00:0000:13:0800:33:31
163WYZINA Andrzej 1280WROCŁAWM3000:00:0000:14:2500:34:37
164ZAJDEL Sławomir 1215JAROSŁAWM3000:00:0000:10:2300:29:40
165ZYGUŁA Magdalena 1216Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:1600:35:34
166MIRECKI Jan 1217WARSZAWAM4000:00:0000:18:3900:53:14
167SZYMAŃSKA Ewa 1218JGB SokółJAROSŁAWK5000:00:0000:12:3800:31:54
168WRÓBEL Agnieszka 1219Zamek Dubiecko Running TeamSANOKK2000:00:0000:13:1000:36:58
169KOCZWARA Agnieszka 1220RADOMYŚL WIELKIK3000:00:0000:14:3700:37:43
170MARYNICZ Łukasz 1221TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:09:4400:26:14
171URYGA Kinga 1222KRAKÓWK3000:00:0000:12:0900:31:14
172WIETECHA Piotr 1223JASŁOM3000:00:0000:08:3800:25:37
173SOCHA Dorota 1224SPORTRUNTYCJHYK3000:00:0000:13:0400:34:11
174DĘBICKA Brygida 1225Woszk ZakopaneKRAKÓWK3000:00:0000:12:2400:33:39
175SKUBIDA Marcin 1226GORZYCEOBRAZÓWM3000:00:0000:10:3000:29:45
176ZIMAK Sebastian 1228POSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:12:1900:30:21
177TARKOWSKA-FANSLAU Jolanta 1229STAROGARD GDAŃSKIK5000:00:0000:14:2300:39:03
178FANSLAU Magdalena 1230STAROGARD GDAŃSKIK2000:00:0000:14:2300:35:22
179DYKMAN-WALICKA Małgorzata 1231Pilates PowerRZESZÓWK2000:00:0000:13:3100:37:09
180BŁĄD Grzegorz 1232KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:5600:35:06
181POPIOŁEK Michał 1233OPOLEM2000:00:0000:10:0800:26:35
182STACHERA Piotr 1234BYTOMM3000:00:0000:14:0000:36:03
183LAMPART Marta 1235Night RunnersKRAKÓWK3000:00:0000:14:3400:42:33
184SZALACHA Katarzyna 1236RZESZÓWK3000:00:0000:11:1000:28:27
185SOŁTYSIAK Emilia 1237Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK2000:00:0000:12:3900:30:51
186KOŚCIAŃSKI Paweł 1238KRAŚNIKM3000:00:0000:11:1000:28:25
187WIETECHA Paweł 1241WarzyceWARZYCEM3000:00:0000:11:2400:31:50
188HONKISZ Maciej 1242KROSNOM5000:00:0000:12:3500:31:29
189KARDACH Kamil 1245Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM2000:00:0000:15:3400:44:52
190WĘGRZYN Małgorzata 1246Rzeszowskie Gazele I GepardyKRASNEK4000:00:0000:12:2300:31:36
191SIKORA Marta 1247Józefińska TeamKRAKÓWK4000:00:0000:13:3200:38:54
192KOZACZKIEWICZ Aneta 1248Józefińska TeamKRAKÓWK4000:00:0000:13:2400:37:14
193NIEWIAROWSKI Cezary 1250Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:11:2200:32:37
194TWOREK Anita 1251BBL JarosławJAROSŁAWK4000:00:0000:16:0600:43:42
195TWOREK Bogusław 1252BBL JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:13:5500:33:37
196GĘBSKA Gabriela 1253RZESZÓWK2000:00:0000:13:4200:37:57
197SOWA Magdalena 1255RZESZÓWK2000:00:0000:14:0900:40:45
198STYŚ- LITWIN Magdalena 1256JASIONKAK3000:00:0000:14:1200:35:50
199NOWIŃSKI Wojciech 1257ZABRZEM3000:00:0000:11:4600:30:37
200ROMANOWICZ Emilia 1258SUPRAŚLK2000:00:0000:08:2100:23:43
201ZDANOWSKI Łukasz 1259KS-ChochołówZAKOPANEM2000:00:0000:07:1500:20:30
202GĘBSKA Karolina 1260RZESZÓWK2000:00:0000:14:0900:40:46
203RESZYTYŁO Anna 1261ŁańcutŁAŃCUTK4000:00:0000:14:1200:36:40
204LEŚKO Paweł 1262GOŃ ZAJĄCZKA SQADRZESZÓWM3000:00:0000:12:5700:32:44
205CELIŃSKI Tomasz 1263OTWOCKM4000:00:0000:10:4800:28:45
206WYSZYŃSKA Małgorzata 1264SKĘPEK5000:00:0000:14:1200:40:29
207WITKOWSKA Anna 1265SKĘPEK3000:00:0000:12:5000:33:33
208ZAWADZKI Marcin 1266LUBIENIAM3000:00:0000:14:0600:35:32
209SOŁTYS Teresa 1267STALOWA WOLAK2000:00:0000:14:3400:37:05
210CHLEBIŃSKA Paulina 1268Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2000:00:0000:12:4500:32:50
211WŁADYKA Marek 1269CISNAM3000:00:0000:13:2000:32:48
212SURUS Karolina 1270PIONKIK3000:00:0000:14:4700:45:46
213KRUPA Jacek 1271UniwheelsPRZYSZOW RODAM4000:00:0000:13:4100:32:01
214PLISZYŁO Paweł 1272judo-jaslo.plJASŁOM4000:00:0000:13:5300:37:10
215KRUPA Paweł 1273www.serwisdrzewny.comSTALOWA WOLAM3000:00:0000:13:3900:30:22
216WETHACZ Dariusz 1274CISNAM3000:00:0000:08:5100:25:26
217PRAŻMOWSKI Piotr 1275Am Nat KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:11:2400:33:28
218WRÓBEL Elżbieta 1276CISNAK5000:00:0000:16:4900:45:11
219MĄCZKA Krystyna 1277OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:12:1500:33:10
220ŁABNO Anna 1278K4000:00:0000:13:2200:35:04
221DOŁOWY Łukasz 1279WROCŁAWM3000:00:0000:14:2500:34:22
222PASULA Katarzyna 1281KenDaTARNÓWK4000:00:0000:11:2700:31:49
223PIEKARZ Marcin Marian 1282AlfredówkaNOWA DĘBAM3000:00:0000:10:2800:27:57
224BOGACZEWICZ Dawid 1284GOOD LIFE FITNESSKAMIONKAM2000:00:0000:13:3300:31:44
225STRZĘPKA Krzysiek 1094KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:14:3800:38:33
226KUREK Kamil 1164KRAKÓWM2000:00:0000:09:2800:28:25
227MIKUTANIEC Sebastian 1214MARKIM3000:00:0000:13:1100:33:34
228TYSZCZAK Rafał 1239Block B Crossfit PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:10:3300:27:18
229HULKO Jarosław 1285GDAŃSKK3000:00:0000:13:4100:38:49
230BOŻĘTKA Józef 1286GŁOJSCEM4000:00:0000:11:0300:28:31
231ZIĘBA Piotr 1287RZESZÓWM3000:00:0000:10:1100:27:28
232MIELOCH Tamara 1289PODKOWA LEŚNAK3000:00:0000:09:4400:25:59
233BARCZEWSKA Agnieszka 1290FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK2000:00:0000:13:3100:34:57
234SURDEJ Agnieszka 1291Finisz RymanówMACHNÓWKAK3000:00:0000:15:5100:44:14
234ZAGDAŃSKI Robert 1292Finisz RymanówM3000:00:0000:15:5100:44:12
236NIEMIEC Edyta 1293Nowosarzyńska GB TatarySIENIAWAK2000:00:0000:15:1100:40:50
237LIGENZA Zbigniew 1294Północ - PołudniePRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:0000:13:5900:33:59
238KARKUT Katarzyna 1295RZESZÓWK3000:00:0000:13:5900:33:58
239NIZIOŁEK Marek 1296Pedraforza / Niziolki zaborzańskieZABORZEM4000:00:0000:12:2800:32:43
Znaleziono 239 wynik(ów)