II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km
   
1DOMISZEWSKI Ignacy 1105Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:07:11
2KĘPKA Kamil 1158Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM2000:00:0000:07:14
3ŚLIWIŃSKI Dariusz 1210Pałuki Running Team/Waleczne SercaŻNINM2000:00:0000:07:14
4ZDANOWSKI Łukasz 1259KS-ChochołówZAKOPANEM2000:00:0000:07:15
5RODAK Paweł 1181sklepbiegacza.pl GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:07:46
6CHOJNOWSKI Sebastian 1195GTTGLIWICEM2000:00:0000:07:46
7SUROWIEC Grzegorz 1057Besta PB sp z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:08:02
8LIPA Wojciech 1151Rzszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:02
9OLEKSY Przemysław 1086Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:03
10WOJNOWICZ Marek 1139Running Team Hormann LegnicaRACIBOROWICEM2000:00:0000:08:12
11MICHALAK Grzegorz 1156SGSPWARSZAWAM2000:00:0000:08:12
12DROZDA Mateusz 1163Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM2000:00:0000:08:14
13ROMANOWICZ Emilia 1258SUPRAŚLK2000:00:0000:08:21
14NOWOMIEJSKI Marcin 1137OWM Lublin Team Ofiary Wuja MarcinaPIASECZNOM3000:00:0000:08:36
15KOT Łukasz 1152Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:38
16WIETECHA Piotr 1223JASŁOM3000:00:0000:08:38
17ŁUCZAK Stanisław 1024NOWA SARZYNAM4000:00:0000:08:45
18WETHACZ Dariusz 1274CISNAM3000:00:0000:08:51
19KIBART Krzysztof 1124Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:0000:08:58
20PIĄTEK Mateusz 1153brakBUKOWNOM2000:00:0000:09:01
21SIPIERA Tomasz 1166Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:09:10
22ZAJEZIERSKI Mateusz 1030RADYMNOM2000:00:0000:09:13
23PŁACZEK Paweł 1204wetlinaWETLINAM3000:00:0000:09:20
24FARBANIEC Tomasz 1146Szkoła Główna Służby PożarniczejRYMANÓW-ZDRÓJM2000:00:0000:09:28
25KUREK Kamil 1164KRAKÓWM2000:00:0000:09:28
26SZCZUR Wiesław 1072NOWA DĘBAM4000:00:0000:09:39
27KWASEK Kazimierz 1176ESKADRA KRAKÓWBIBICEM3000:00:0000:09:42
28MARYNICZ Łukasz 1221TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:09:44
29MIELOCH Tamara 1289PODKOWA LEŚNAK3000:00:0000:09:44
30KAPRAL Adam 1129LUTOWISKAM4000:00:0000:09:45
31DOPART Tomasz 1130USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:09:45
32BAŁCHAN Krzysztof 1011CPR RzeszówCZUDECM2000:00:0000:09:57
33KRENZEL Regina 1060JAROSŁAWK2000:00:0000:09:57
34POPIOŁEK Michał 1233OPOLEM2000:00:0000:10:08
35ZIĘBA Piotr 1287RZESZÓWM3000:00:0000:10:11
36SZCZUR Iwona 1073NOWA DĘBAK4000:00:0000:10:18
37ZAJDEL Sławomir 1215JAROSŁAWM3000:00:0000:10:23
38PIEKARZ Marcin Marian 1282AlfredówkaNOWA DĘBAM3000:00:0000:10:28
39POŚPIECH Herbert 1350KIELCEM3000:00:0000:10:30
40SKUBIDA Marcin 1226GORZYCEOBRAZÓWM3000:00:0000:10:30
41TYSZCZAK Rafał 1239Block B Crossfit PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:10:33
42KLEPACKI Maciej 1032YOZEN.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:44
43JAKUBÓW Magdalena 1099Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYK3000:00:0000:10:48
43JAKUBÓW Krzysztof 1100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:10:48
45CELIŃSKI Tomasz 1263OTWOCKM4000:00:0000:10:48
46SANKOWSKI Szymon 1065Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:10:56
47BRENDZOWSKI Adam 1033SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:10:58
48KALANDYK Wojciech 1155RZESZÓWM3000:00:0000:11:02
49BOŻĘTKA Józef 1286GŁOJSCEM4000:00:0000:11:03
50WITKOWSKA Beata 1027Klub Biegacza WartaGDAŃSKK3000:00:0000:11:04
51PODSKARBI Mariusz 1083ZAMOM4000:00:0000:11:08
52SZALACHA Katarzyna 1236RZESZÓWK3000:00:0000:11:10
53KOŚCIAŃSKI Paweł 1238KRAŚNIKM3000:00:0000:11:10
54MATUSIAK Małgorzata 1140MILANÓWEKK2000:00:0000:11:11
55KARAŚ Wojciech 1041LUBLAM2000:00:0000:11:12
56BRZOZOWSKI Łukasz 1138I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:11:14
57LACHOWICZ Przemysław 1104LIBERTÓWM3000:00:0000:11:19
58NIEWIAROWSKI Cezary 1250Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:11:22
59PREJS Beata Marta 1058SIEMIANOWICE SLASKIEK3000:00:0000:11:23
60WIETECHA Paweł 1241WarzyceWARZYCEM3000:00:0000:11:24
61PRAŻMOWSKI Piotr 1275Am Nat KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:11:24
62WRÓBEL Bartłomiej 1038CisnaCISNAM4000:00:0000:11:25
63KIERES Michał 1062Leśne Run TeamZABRZEM3000:00:0000:11:25
64FELSKA Katarzyna 1154Night Runners SłupskSŁUPSKK2000:00:0000:11:25
65PASULA Katarzyna 1281KenDaTARNÓWK4000:00:0000:11:27
66MIESZCZAK Anna 1134AZS AWF KatowiceBRWINÓWK2000:00:0000:11:39
67HRYSZKO Robert 1113Klub (Sporting club name)MRZYGŁÓDM4000:00:0000:11:41
68PYSZKO Janusz 1040RZESZÓWM3000:00:0000:11:42
69PILCH Daniel 1078Zamek Dubiecko Running TeamRZESZÓWM3000:00:0000:11:42
70PAWŁOWSKI Paweł 1187WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:11:46
71NOWIŃSKI Wojciech 1257ZABRZEM3000:00:0000:11:46
72MAZUR Sebastian 1068RYMANÓW ZDRÓJM4000:00:0000:11:48
73CIĄGŁO Jacek 1012NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:01
74SĘKOWSKI Damian 1150WF SPORTRUN TEAMTYCHYM3000:00:0000:12:03
75WOŹNIAK Janusz 1301SKOŁOSZYNM5000:00:0000:12:04
76GANCARSKI Marcin 1023LUBLAM2000:00:0000:12:08
77PLISZCZYŃSKA Justyna 1074LUBLINK4000:00:0000:12:09
78URYGA Kinga 1222KRAKÓWK3000:00:0000:12:09
79KATYŃSKA Marta 1079PRZEMYŚLK3000:00:0000:12:10
80MĄCZKA Krystyna 1277OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:12:15
81TROJNAR Justyna 1034Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYSLK4000:00:0000:12:17
82MAKOWIECKI Przemysław 1036Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!PRZEMYŚLM3000:00:0000:12:17
83ŁAPIŃSKA Anna 1160Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:12:17
84BIAŁECKA Magdalena 1022BarlinekMYŚLIBÓRZK3000:00:0000:12:18
85STAROŃ Jolanta 1054ROPIENKAK2000:00:0000:12:18
86SZCZEPANIAK Marcin 1055LESKOM2000:00:0000:12:19
87ZIMAK Sebastian 1228POSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:12:19
88PACZOCHA Dariusz 1020NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:22
89WĘGRZYN Małgorzata 1246Rzeszowskie Gazele I GepardyKRASNEK4000:00:0000:12:23
90DĘBICKA Brygida 1225Woszk ZakopaneKRAKÓWK3000:00:0000:12:24
91SZYBIAK Joanna 1092KRZYWCZAK4000:00:0000:12:26
92SZYBIAK Maciej 1093KRZYWCZAM2000:00:0000:12:26
93MYSZKOWSKA Teresa 1202Biegomania LubaczówLYBACZÓWK3000:00:0000:12:27
94NIZIOŁEK Marek 1296Pedraforza / Niziolki zaborzańskieZABORZEM4000:00:0000:12:28
95ZAWADZKA Agnieszka 1123GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:12:30
96ZAWADZKI Grzegorz 1132GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:30
97KIELAR Marcin 1179IDEO.PLSANOKM2000:00:0000:12:30
98KIBART Robert 1125BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:0000:12:31
99KIBART Piotr 1182BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM3000:00:0000:12:32
100HONKISZ Maciej 1242KROSNOM5000:00:0000:12:35
101SIKORA Irmina 1190PRZEMYŚLK2000:00:0000:12:36
102RUTKOWSKA Hanna 1168-RUDA ŚLĄSKAK2000:00:0000:12:37
103WOJTOWICZ -SANDER Sylwia 1183RZESZÓWK2000:00:0000:12:37
104BAHIR Said 1205PRZEMYŚLPRZEMYŚLM4000:00:0000:12:38
105MAZUR Marek 1207PRZEMYŚLŻURAWICAM3000:00:0000:12:38
106SZYMAŃSKA Ewa 1218JGB SokółJAROSŁAWK5000:00:0000:12:38
107SOŁTYSIAK Emilia 1237Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK2000:00:0000:12:39
108CHLEBIŃSKA Paulina 1268Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2000:00:0000:12:45
109WITKOWSKA Anna 1265SKĘPEK3000:00:0000:12:50
110DANILUK Andrzej 1117Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:51
111POŁOŻYŃSKI Andrzej 1118Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:51
112NADOLSKI Stanisław 1098CHEŁMM4000:00:0000:12:52
113MOŚ Rafał 1116B4SPORTONLINEBYDGOSZCZM3000:00:0000:12:55
114MAGDALIŃSKA Joanna 1107Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:12:56
115SZAJCZYK Hubert 1110PUŁTUSKM3000:00:0000:12:56
116ŚWISTAK Piotr 1014WARSZAWAM3000:00:0000:12:57
117LEŚKO Paweł 1262GOŃ ZAJĄCZKA SQADRZESZÓWM3000:00:0000:12:57
118SUCHODOLSKA Wioletta 1121Klub (Sporting club name)RADLINK4000:00:0000:12:59
119MAJEWSKA Edyta 1172WIDŁOROGIZĄBKIK3000:00:0000:13:00
120TALMA Paweł 1028lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:13:01
121OSINIAK Marek 1044MUNINAM3000:00:0000:13:01
122PRZYBYSZ Mariusz 1021LUBARTÓWM4000:00:0000:13:02
123SKRZYNIARZ Bartłomiej 1053JGB SOKÓŁJAROSŁAWM2000:00:0000:13:02
124MACIEJEWSKA Małgorzata 1184WARSZAWAK3000:00:0000:13:02
125ZARZYCKA Sylwia 1185Klub Wysokogórski WarszawaKALISZK3000:00:0000:13:02
126SZCZYPEK Jacek 1119Klub (Sporting club name)PIASECZNOM3000:00:0000:13:03
127ZWOLIŃSKI Mariusz 1120Klub (Sporting club name)WARSZAWAM3000:00:0000:13:03
128GRZEBNIEWSKA Judyta 1147WF SportRun TeamTYCHYK2000:00:0000:13:04
129SOCHA Dorota 1224SPORTRUNTYCJHYK3000:00:0000:13:04
130RZEPA Andrzej 1149JÓZEFIŃSKA TEAMZATORM3000:00:0000:13:06
131IGNASZAK Marek 1144Józefińska TeamKRAKÓWM6000:00:0000:13:07
132MIKUTANIEC Patrycja 1213MARKIK3000:00:0000:13:08
133WRÓBEL Agnieszka 1219Zamek Dubiecko Running TeamSANOKK2000:00:0000:13:10
134HYZIAK Joanna 1026jj.runners GorliceSĘKOWAK4000:00:0000:13:11
135MIKUTANIEC Sebastian 1214MARKIM3000:00:0000:13:11
136FLĄDRO Daniel 1080WOKOWICEM3000:00:0000:13:13
137ZAGASKA Linda 1169Gliwickie Towarzystwo TriathlonoweGLIWICEK2000:00:0000:13:17
138WŁADYKA Marek 1269CISNAM3000:00:0000:13:20
139ŁABNO Anna 1278K4000:00:0000:13:22
140KOZACZKIEWICZ Aneta 1248Józefińska TeamKRAKÓWK4000:00:0000:13:24
141ZARYCKA Julia 1143Terra AventuraKRAKÓWK3000:00:0000:13:27
142WOJTOWICZ Daniel 1056KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:13:28
143MUSIAŁ Kamil 1141GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM2000:00:0000:13:29
144HRYŃ Agata 1097night runnersKRAKÓWK3000:00:0000:13:30
145PRZYBYTEK Bartosz 1175WARSZAWAM4000:00:0000:13:30
146DYKMAN-WALICKA Małgorzata 1231Pilates PowerRZESZÓWK2000:00:0000:13:31
147BARCZEWSKA Agnieszka 1290FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK2000:00:0000:13:31
148WILK Agnieszka 1087WARSZAWAK3000:00:0000:13:32
149STRYJKOWSKA-GÓRA Aleksandra 1128Aleksandra Stryjkowska-GóraRZESZÓWK3000:00:0000:13:32
150BARAN Krystian 1180Ideo.plDYNÓWM3000:00:0000:13:32
151SYREK-KAPLITA Karolina 1157RZESZÓWK3000:00:0000:13:32
152SIKORA Marta 1247Józefińska TeamKRAKÓWK4000:00:0000:13:32
153BOGACZEWICZ Dawid 1284GOOD LIFE FITNESSKAMIONKAM2000:00:0000:13:33
154WINIARSKA Katarzyna 1136KROSNOK2000:00:0000:13:34
155CETNARSKI Łukasz 1127KrokodyleKOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:35
156KRUPA Paweł 1273www.serwisdrzewny.comSTALOWA WOLAM3000:00:0000:13:39
157GODLEWSKI Krzysztof 1171KROSNOM2000:00:0000:13:41
158FILAK Natalia 1208RZESZÓWK2000:00:0000:13:41
159KRUPA Jacek 1271UniwheelsPRZYSZOW RODAM4000:00:0000:13:41
160HULKO Jarosław 1285GDAŃSKK3000:00:0000:13:41
161GĘBSKA Gabriela 1253RZESZÓWK2000:00:0000:13:42
162TYLKA Przemysław 1090ISKRZYNIAM3000:00:0000:13:44
163MAZIAKOWSKI Krzysztof 1122MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:00:0000:13:49
164GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1209ŻurawicaŻURAWICAK4000:00:0000:13:52
165MAZUR Magdalena 1206PRZEMYŚLŻURAWICAK3000:00:0000:13:53
166PLISZYŁO Paweł 1272judo-jaslo.plJASŁOM4000:00:0000:13:53
167WRONA Tomek 1045Parkrun KonstancinKONSTANCIN JEZIORNAM2000:00:0000:13:54
168JAWOROWICZ Dobrochna 1046Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:00:0000:13:54
169PIKOR Agata 1039ZAMOŚĆK4000:00:0000:13:55
170TURCZANIK Aneta 1081ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆK4000:00:0000:13:55
171STEMPAK Marcin 1091Jarosławska Grupa Biegowa SokółSZÓWSKOM3000:00:0000:13:55
172TWOREK Bogusław 1252BBL JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:13:55
173CIEŚLA Maksymilian 1047RZESZÓWM3000:00:0000:13:56
174MALINOWSKI Tomasz 1088KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:56
175CHRUŚCIEL Monika 1089WIDEŁKAK2000:00:0000:13:56
176RYŁKO Mariola 1189Solina TeamSOLINAK4000:00:0000:13:56
177BŁĄD Grzegorz 1232KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:56
178HORBACZEWSKI Marek 1167CHEŁMM5000:00:0000:13:57
179LIGENZA Zbigniew 1294Północ - PołudniePRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:0000:13:59
180KARKUT Katarzyna 1295RZESZÓWK3000:00:0000:13:59
181MAGOCSY Justyna 1148KRAKÓWK2000:00:0000:14:00
182STACHERA Piotr 1234BYTOMM3000:00:0000:14:00
183MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1101ZBROSŁAWICEK4000:00:0000:14:02
184LUPA Kornela 1131NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWK4000:00:0000:14:06
185ZAWADZKI Marcin 1266LUBIENIAM3000:00:0000:14:06
186SOWA Magdalena 1255RZESZÓWK2000:00:0000:14:09
187GĘBSKA Karolina 1260RZESZÓWK2000:00:0000:14:09
188STYŚ- LITWIN Magdalena 1256JASIONKAK3000:00:0000:14:12
189RESZYTYŁO Anna 1261ŁańcutŁAŃCUTK4000:00:0000:14:12
190WYSZYŃSKA Małgorzata 1264SKĘPEK5000:00:0000:14:12
191GARCZYŃSKI Dariusz 1197MYSŁOWICEM4000:00:0000:14:13
192GARCZYŃSKA Anna 1196MYSŁOWICEK4000:00:0000:14:14
193ZYGUŁA Magdalena 1216Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:16
194TYBUREK Agnieszka 1200LUBLINK3000:00:0000:14:23
195TARKOWSKA-FANSLAU Jolanta 1229STAROGARD GDAŃSKIK5000:00:0000:14:23
196FANSLAU Magdalena 1230STAROGARD GDAŃSKIK2000:00:0000:14:23
197RYGLEWICZ Marcin 1165LUBATOWAM2000:00:0000:14:24
198KWAS Edyta 1037RYKIK3000:00:0000:14:25
199POLIKOWSKA-WYZINA Barbara 1115Klub (Sporting club name)WROCŁAWK3000:00:0000:14:25
200WYZINA Andrzej 1280WROCŁAWM3000:00:0000:14:25
201DOŁOWY Łukasz 1279WROCŁAWM3000:00:0000:14:25
202WILISOWSKA Ewelina 1049DĘBLINK2000:00:0000:14:26
203TOMANEK Renata 1211STARACHOWICEK4000:00:0000:14:26
204GOSTYŃSKA Weronika 1198Gostyńscy TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:29
205NIZIOŁEK Gabriela Wiktoria 1052Pedraforza / Niziołki ZaborzańskieZABORZEK3000:00:0000:14:33
206LAMPART Marta 1235Night RunnersKRAKÓWK3000:00:0000:14:34
207SOŁTYS Teresa 1267STALOWA WOLAK2000:00:0000:14:34
208WÓJCIK Anna 1145JÓZEFOSŁAWK4000:00:0000:14:35
209WRÓBEL Nina 1201ŻARÓWKAK3000:00:0000:14:37
210KOCZWARA Agnieszka 1220RADOMYŚL WIELKIK3000:00:0000:14:37
211STRZĘPKA Krzysiek 1094KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:14:38
212SURUS Karolina 1270PIONKIK3000:00:0000:14:47
213SPYRA Anna 1050Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAK3000:00:0000:15:01
214NIERADKA Katarzyna 1035WROCŁAWK3000:00:0000:15:10
215NIEMIEC Edyta 1293Nowosarzyńska GB TatarySIENIAWAK2000:00:0000:15:11
216CHRUŚCIEL Agata 1173ZGIERZK3000:00:0000:15:17
217ZATORSKI Paweł 1174ŁÓDŹM3000:00:0000:15:17
218KLIKS Andrzej 1043biegam, bo żona mi każeSOSNOWIECM4000:00:0000:15:27
219ROSIEK Anna 1085USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:15:30
220KARDACH Kamil 1245Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM2000:00:0000:15:34
221WĘGLARZ Monika 1135Finisz RymanówRZESZÓWK2000:00:0000:15:35
222POGORZELSKA-KLIKS Agata 1042biegam, bo tak i jużSOSNOWIECK4000:00:0000:15:41
223HRYSZKIEWICZ Barbara 1103UNISONO Flow / AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK4000:00:0000:15:41
224SOT Lucjan 1102WETLINAM5000:00:0000:15:51
225SURDEJ Agnieszka 1291Finisz RymanówMACHNÓWKAK3000:00:0000:15:51
225ZAGDAŃSKI Robert 1292Finisz RymanówM3000:00:0000:15:51
227SZOSTAK Dorota 1051LUBLINK4000:00:0000:15:53
228ŚWIGONIAK Anna 1082NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:15:53
229DĘBSKA Małgorzata 1095BIBICEK3000:00:0000:15:53
230BARAN Marta 1059WARSZAWAK3000:00:0000:15:55
231SMERKOWSKI Mariusz 1067Uzależnieni BiegaczeWARSZAWAM5000:00:0000:15:58
232MICKIEWICZ Jolanta 1084JAROSŁAWK4000:00:0000:16:06
233TWOREK Anita 1251BBL JarosławJAROSŁAWK4000:00:0000:16:06
234PASIK Wojciech 1194KOPRZYWNICAM4000:00:0000:16:08
235SŁOBODA Elżbieta 1114Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:16:46
236BOŻĘCKI Sebastian 1108Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:16:48
237SŁOBODA Krzysztof 1212USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:16:49
238WRÓBEL Elżbieta 1276CISNAK5000:00:0000:16:49
239MIRECKI Jan 1217WARSZAWAM4000:00:0000:18:39
Znaleziono 239 wynik(ów)