II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km5.5km
    
1DOMISZEWSKI Ignacy 1105Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:07:1100:19:28
2ŚLIWIŃSKI Dariusz 1210Pałuki Running Team/Waleczne SercaŻNINM2000:00:0000:07:1400:20:08
3KĘPKA Kamil 1158Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM2000:00:0000:07:1400:20:23
4ZDANOWSKI Łukasz 1259KS-ChochołówZAKOPANEM2000:00:0000:07:1500:20:30
5RODAK Paweł 1181sklepbiegacza.pl GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:07:4600:20:42
6CHOJNOWSKI Sebastian 1195GTTGLIWICEM2000:00:0000:07:4600:21:20
7OLEKSY Przemysław 1086Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:0300:22:21
8LIPA Wojciech 1151Rzszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:0200:22:23
9SUROWIEC Grzegorz 1057Besta PB sp z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:08:0200:22:38
10MICHALAK Grzegorz 1156SGSPWARSZAWAM2000:00:0000:08:1200:22:56
11KOT Łukasz 1152Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:3800:23:38
12ROMANOWICZ Emilia 1258SUPRAŚLK2000:00:0000:08:2100:23:43
13DROZDA Mateusz 1163Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM2000:00:0000:08:1400:23:44
14ŁUCZAK Stanisław 1024NOWA SARZYNAM4000:00:0000:08:4500:23:47
15WOJNOWICZ Marek 1139Running Team Hormann LegnicaRACIBOROWICEM2000:00:0000:08:1200:23:58
16KIBART Krzysztof 1124Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:0000:08:5800:24:18
17PIĄTEK Mateusz 1153brakBUKOWNOM2000:00:0000:09:0100:24:51
18ZAJEZIERSKI Mateusz 1030RADYMNOM2000:00:0000:09:1300:25:09
19NOWOMIEJSKI Marcin 1137OWM Lublin Team Ofiary Wuja MarcinaPIASECZNOM3000:00:0000:08:3600:25:09
20WETHACZ Dariusz 1274CISNAM3000:00:0000:08:5100:25:26
21PŁACZEK Paweł 1204wetlinaWETLINAM3000:00:0000:09:2000:25:34
22WIETECHA Piotr 1223JASŁOM3000:00:0000:08:3800:25:37
23FARBANIEC Tomasz 1146Szkoła Główna Służby PożarniczejRYMANÓW-ZDRÓJM2000:00:0000:09:2800:25:47
24MIELOCH Tamara 1289PODKOWA LEŚNAK3000:00:0000:09:4400:25:59
25MARYNICZ Łukasz 1221TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:09:4400:26:14
26SIPIERA Tomasz 1166Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:09:1000:26:16
27DOPART Tomasz 1130USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:09:4500:26:20
28SZCZUR Wiesław 1072NOWA DĘBAM4000:00:0000:09:3900:26:28
29POPIOŁEK Michał 1233OPOLEM2000:00:0000:10:0800:26:35
30BAŁCHAN Krzysztof 1011CPR RzeszówCZUDECM2000:00:0000:09:5700:26:55
31TYSZCZAK Rafał 1239Block B Crossfit PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:10:3300:27:18
32ZIĘBA Piotr 1287RZESZÓWM3000:00:0000:10:1100:27:28
33BRZOZOWSKI Łukasz 1138I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:11:1400:27:31
34BRENDZOWSKI Adam 1033SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:10:5800:27:46
35PIEKARZ Marcin Marian 1282AlfredówkaNOWA DĘBAM3000:00:0000:10:2800:27:57
36KAPRAL Adam 1129LUTOWISKAM4000:00:0000:09:4500:28:07
37KRENZEL Regina 1060JAROSŁAWK2000:00:0000:09:5700:28:08
38KWASEK Kazimierz 1176ESKADRA KRAKÓWBIBICEM3000:00:0000:09:4200:28:17
39SANKOWSKI Szymon 1065Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:10:5600:28:19
40SZCZUR Iwona 1073NOWA DĘBAK4000:00:0000:10:1800:28:21
41KOŚCIAŃSKI Paweł 1238KRAŚNIKM3000:00:0000:11:1000:28:25
42KUREK Kamil 1164KRAKÓWM2000:00:0000:09:2800:28:25
43SZALACHA Katarzyna 1236RZESZÓWK3000:00:0000:11:1000:28:27
44MATUSIAK Małgorzata 1140MILANÓWEKK2000:00:0000:11:1100:28:29
45BOŻĘTKA Józef 1286GŁOJSCEM4000:00:0000:11:0300:28:31
46WITKOWSKA Beata 1027Klub Biegacza WartaGDAŃSKK3000:00:0000:11:0400:28:35
47CELIŃSKI Tomasz 1263OTWOCKM4000:00:0000:10:4800:28:45
48JAKUBÓW Magdalena 1099Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYK3000:00:0000:10:4800:28:57
48JAKUBÓW Krzysztof 1100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:10:4800:28:58
50HRYSZKO Robert 1113Klub (Sporting club name)MRZYGŁÓDM4000:00:0000:11:4100:29:07
51KALANDYK Wojciech 1155RZESZÓWM3000:00:0000:11:0200:29:14
52PYSZKO Janusz 1040RZESZÓWM3000:00:0000:11:4200:29:16
53POŚPIECH Herbert 1350KIELCEM3000:00:0000:10:3000:29:19
54MAZUR Sebastian 1068RYMANÓW ZDRÓJM4000:00:0000:11:4800:29:21
55CIĄGŁO Jacek 1012NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:0100:29:23
56KLEPACKI Maciej 1032YOZEN.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:4400:29:38
57ZAJDEL Sławomir 1215JAROSŁAWM3000:00:0000:10:2300:29:40
58SKUBIDA Marcin 1226GORZYCEOBRAZÓWM3000:00:0000:10:3000:29:45
59PILCH Daniel 1078Zamek Dubiecko Running TeamRZESZÓWM3000:00:0000:11:4200:29:47
60KIELAR Marcin 1179IDEO.PLSANOKM2000:00:0000:12:3000:30:04
61SKRZYNIARZ Bartłomiej 1053JGB SOKÓŁJAROSŁAWM2000:00:0000:13:0200:30:14
62OSINIAK Marek 1044MUNINAM3000:00:0000:13:0100:30:15
63MAZUR Marek 1207PRZEMYŚLŻURAWICAM3000:00:0000:12:3800:30:18
64BAHIR Said 1205PRZEMYŚLPRZEMYŚLM4000:00:0000:12:3800:30:19
65ZIMAK Sebastian 1228POSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:12:1900:30:21
66KRUPA Paweł 1273www.serwisdrzewny.comSTALOWA WOLAM3000:00:0000:13:3900:30:22
67WOŹNIAK Janusz 1301SKOŁOSZYNM5000:00:0000:12:0400:30:23
68KARAŚ Wojciech 1041LUBLAM2000:00:0000:11:1200:30:24
69SĘKOWSKI Damian 1150WF SPORTRUN TEAMTYCHYM3000:00:0000:12:0300:30:27
70PAWŁOWSKI Paweł 1187WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:11:4600:30:27
71KIERES Michał 1062Leśne Run TeamZABRZEM3000:00:0000:11:2500:30:31
72PREJS Beata Marta 1058SIEMIANOWICE SLASKIEK3000:00:0000:11:2300:30:32
73NOWIŃSKI Wojciech 1257ZABRZEM3000:00:0000:11:4600:30:37
74FLĄDRO Daniel 1080WOKOWICEM3000:00:0000:13:1300:30:38
75POŁOŻYŃSKI Andrzej 1118Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:5100:30:40
76WRÓBEL Bartłomiej 1038CisnaCISNAM4000:00:0000:11:2500:30:44
77SOŁTYSIAK Emilia 1237Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK2000:00:0000:12:3900:30:51
78SIKORA Irmina 1190PRZEMYŚLK2000:00:0000:12:3600:30:52
79PRZYBYSZ Mariusz 1021LUBARTÓWM4000:00:0000:13:0200:30:55
80KIBART Robert 1125BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3100:30:55
81TALMA Paweł 1028lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:13:0100:30:58
82WOJTOWICZ -SANDER Sylwia 1183RZESZÓWK2000:00:0000:12:3700:31:03
83FELSKA Katarzyna 1154Night Runners SłupskSŁUPSKK2000:00:0000:11:2500:31:04
84KATYŃSKA Marta 1079PRZEMYŚLK3000:00:0000:12:1000:31:06
85URYGA Kinga 1222KRAKÓWK3000:00:0000:12:0900:31:14
86LACHOWICZ Przemysław 1104LIBERTÓWM3000:00:0000:11:1900:31:16
87BARAN Krystian 1180Ideo.plDYNÓWM3000:00:0000:13:3200:31:18
88PACZOCHA Dariusz 1020NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:2200:31:25
89MYSZKOWSKA Teresa 1202Biegomania LubaczówLYBACZÓWK3000:00:0000:12:2700:31:27
90HONKISZ Maciej 1242KROSNOM5000:00:0000:12:3500:31:29
91WĘGRZYN Małgorzata 1246Rzeszowskie Gazele I GepardyKRASNEK4000:00:0000:12:2300:31:36
92BOGACZEWICZ Dawid 1284GOOD LIFE FITNESSKAMIONKAM2000:00:0000:13:3300:31:44
93STEMPAK Marcin 1091Jarosławska Grupa Biegowa SokółSZÓWSKOM3000:00:0000:13:5500:31:48
94PASULA Katarzyna 1281KenDaTARNÓWK4000:00:0000:11:2700:31:49
95WIETECHA Paweł 1241WarzyceWARZYCEM3000:00:0000:11:2400:31:50
96RUTKOWSKA Hanna 1168-RUDA ŚLĄSKAK2000:00:0000:12:3700:31:51
97ZWOLIŃSKI Mariusz 1120Klub (Sporting club name)WARSZAWAM3000:00:0000:13:0300:31:52
98SZCZYPEK Jacek 1119Klub (Sporting club name)PIASECZNOM3000:00:0000:13:0300:31:53
99SZYMAŃSKA Ewa 1218JGB SokółJAROSŁAWK5000:00:0000:12:3800:31:54
100GODLEWSKI Krzysztof 1171KROSNOM2000:00:0000:13:4100:31:58
101ZAWADZKI Grzegorz 1132GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:3000:31:59
102KRUPA Jacek 1271UniwheelsPRZYSZOW RODAM4000:00:0000:13:4100:32:01
103STAROŃ Jolanta 1054ROPIENKAK2000:00:0000:12:1800:32:02
104ZAWADZKA Agnieszka 1123GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:12:3000:32:07
105KIBART Piotr 1182BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM3000:00:0000:12:3200:32:14
106PODSKARBI Mariusz 1083ZAMOM4000:00:0000:11:0800:32:18
107ŚWISTAK Piotr 1014WARSZAWAM3000:00:0000:12:5700:32:26
108SZCZEPANIAK Marcin 1055LESKOM2000:00:0000:12:1900:32:35
109MOŚ Rafał 1116B4SPORTONLINEBYDGOSZCZM3000:00:0000:12:5500:32:36
110NIEWIAROWSKI Cezary 1250Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:11:2200:32:37
111SZAJCZYK Hubert 1110PUŁTUSKM3000:00:0000:12:5600:32:38
112MIESZCZAK Anna 1134AZS AWF KatowiceBRWINÓWK2000:00:0000:11:3900:32:43
113NIZIOŁEK Marek 1296Pedraforza / Niziolki zaborzańskieZABORZEM4000:00:0000:12:2800:32:43
114LEŚKO Paweł 1262GOŃ ZAJĄCZKA SQADRZESZÓWM3000:00:0000:12:5700:32:44
115PLISZCZYŃSKA Justyna 1074LUBLINK4000:00:0000:12:0900:32:48
116WŁADYKA Marek 1269CISNAM3000:00:0000:13:2000:32:48
117CHLEBIŃSKA Paulina 1268Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2000:00:0000:12:4500:32:50
118SZYBIAK Maciej 1093KRZYWCZAM2000:00:0000:12:2600:32:56
119MAGDALIŃSKA Joanna 1107Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:12:5600:32:56
120CIEŚLA Maksymilian 1047RZESZÓWM3000:00:0000:13:5600:33:05
121MĄCZKA Krystyna 1277OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:12:1500:33:10
122GANCARSKI Marcin 1023LUBLAM2000:00:0000:12:0800:33:22
123PRAŻMOWSKI Piotr 1275Am Nat KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:11:2400:33:28
124WINIARSKA Katarzyna 1136KROSNOK2000:00:0000:13:3400:33:29
125ŁAPIŃSKA Anna 1160Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:12:1700:33:31
126MIKUTANIEC Patrycja 1213MARKIK3000:00:0000:13:0800:33:31
127WITKOWSKA Anna 1265SKĘPEK3000:00:0000:12:5000:33:33
128MIKUTANIEC Sebastian 1214MARKIM3000:00:0000:13:1100:33:34
129TROJNAR Justyna 1034Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYSLK4000:00:0000:12:1700:33:36
130MAKOWIECKI Przemysław 1036Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!PRZEMYŚLM3000:00:0000:12:1700:33:36
131TWOREK Bogusław 1252BBL JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:13:5500:33:37
132WOJTOWICZ Daniel 1056KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:13:2800:33:39
133DĘBICKA Brygida 1225Woszk ZakopaneKRAKÓWK3000:00:0000:12:2400:33:39
134MUSIAŁ Kamil 1141GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM2000:00:0000:13:2900:33:56
135NADOLSKI Stanisław 1098CHEŁMM4000:00:0000:12:5200:33:57
136KARKUT Katarzyna 1295RZESZÓWK3000:00:0000:13:5900:33:58
137LIGENZA Zbigniew 1294Północ - PołudniePRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:0000:13:5900:33:59
138BIAŁECKA Magdalena 1022BarlinekMYŚLIBÓRZK3000:00:0000:12:1800:34:06
139GRZEBNIEWSKA Judyta 1147WF SportRun TeamTYCHYK2000:00:0000:13:0400:34:07
140SOCHA Dorota 1224SPORTRUNTYCJHYK3000:00:0000:13:0400:34:11
141DANILUK Andrzej 1117Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:5100:34:13
142MACIEJEWSKA Małgorzata 1184WARSZAWAK3000:00:0000:13:0200:34:14
143JAWOROWICZ Dobrochna 1046Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:00:0000:13:5400:34:21
144ZAGASKA Linda 1169Gliwickie Towarzystwo TriathlonoweGLIWICEK2000:00:0000:13:1700:34:21
145DOŁOWY Łukasz 1279WROCŁAWM3000:00:0000:14:2500:34:22
146WYZINA Andrzej 1280WROCŁAWM3000:00:0000:14:2500:34:37
147MAZIAKOWSKI Krzysztof 1122MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:00:0000:13:4900:34:41
148KLIKS Andrzej 1043biegam, bo żona mi każeSOSNOWIECM4000:00:0000:15:2700:34:49
149RZEPA Andrzej 1149JÓZEFIŃSKA TEAMZATORM3000:00:0000:13:0600:34:55
150BARCZEWSKA Agnieszka 1290FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK2000:00:0000:13:3100:34:57
151SZYBIAK Joanna 1092KRZYWCZAK4000:00:0000:12:2600:34:58
152ŁABNO Anna 1278K4000:00:0000:13:2200:35:04
153CHRUŚCIEL Monika 1089WIDEŁKAK2000:00:0000:13:5600:35:06
154BŁĄD Grzegorz 1232KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:5600:35:06
154MALINOWSKI Tomasz 1088KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:5600:35:07
156RYŁKO Mariola 1189Solina TeamSOLINAK4000:00:0000:13:5600:35:09
157IGNASZAK Marek 1144Józefińska TeamKRAKÓWM6000:00:0000:13:0700:35:10
158GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1209ŻurawicaŻURAWICAK4000:00:0000:13:5200:35:12
159HORBACZEWSKI Marek 1167CHEŁMM5000:00:0000:13:5700:35:13
160FANSLAU Magdalena 1230STAROGARD GDAŃSKIK2000:00:0000:14:2300:35:22
161RYGLEWICZ Marcin 1165LUBATOWAM2000:00:0000:14:2400:35:24
162WRONA Tomek 1045Parkrun KonstancinKONSTANCIN JEZIORNAM2000:00:0000:13:5400:35:29
163ZAWADZKI Marcin 1266LUBIENIAM3000:00:0000:14:0600:35:32
164ZYGUŁA Magdalena 1216Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:1600:35:34
165GOSTYŃSKA Weronika 1198Gostyńscy TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:2900:35:48
166STYŚ- LITWIN Magdalena 1256JASIONKAK3000:00:0000:14:1200:35:50
167ZARYCKA Julia 1143Terra AventuraKRAKÓWK3000:00:0000:13:2700:35:52
168ZARZYCKA Sylwia 1185Klub Wysokogórski WarszawaKALISZK3000:00:0000:13:0200:36:01
169STACHERA Piotr 1234BYTOMM3000:00:0000:14:0000:36:03
170MAZUR Magdalena 1206PRZEMYŚLŻURAWICAK3000:00:0000:13:5300:36:09
171GARCZYŃSKA Anna 1196MYSŁOWICEK4000:00:0000:14:1400:36:15
172GARCZYŃSKI Dariusz 1197MYSŁOWICEM4000:00:0000:14:1300:36:17
173LUPA Kornela 1131NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWK4000:00:0000:14:0600:36:20
174MAJEWSKA Edyta 1172WIDŁOROGIZĄBKIK3000:00:0000:13:0000:36:25
175SUCHODOLSKA Wioletta 1121Klub (Sporting club name)RADLINK4000:00:0000:12:5900:36:28
176RESZYTYŁO Anna 1261ŁańcutŁAŃCUTK4000:00:0000:14:1200:36:40
177TOMANEK Renata 1211STARACHOWICEK4000:00:0000:14:2600:36:42
178TURCZANIK Aneta 1081ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆK4000:00:0000:13:5500:36:45
179PIKOR Agata 1039ZAMOŚĆK4000:00:0000:13:5500:36:46
180TYLKA Przemysław 1090ISKRZYNIAM3000:00:0000:13:4400:36:49
181STRYJKOWSKA-GÓRA Aleksandra 1128Aleksandra Stryjkowska-GóraRZESZÓWK3000:00:0000:13:3200:36:52
182WÓJCIK Anna 1145JÓZEFOSŁAWK4000:00:0000:14:3500:36:53
183WRÓBEL Agnieszka 1219Zamek Dubiecko Running TeamSANOKK2000:00:0000:13:1000:36:58
184SYREK-KAPLITA Karolina 1157RZESZÓWK3000:00:0000:13:3200:36:59
185NIERADKA Katarzyna 1035WROCŁAWK3000:00:0000:15:1000:37:00
186TYBUREK Agnieszka 1200LUBLINK3000:00:0000:14:2300:37:02
187HYZIAK Joanna 1026jj.runners GorliceSĘKOWAK4000:00:0000:13:1100:37:04
188SOŁTYS Teresa 1267STALOWA WOLAK2000:00:0000:14:3400:37:05
189POLIKOWSKA-WYZINA Barbara 1115Klub (Sporting club name)WROCŁAWK3000:00:0000:14:2500:37:09
190PRZYBYTEK Bartosz 1175WARSZAWAM4000:00:0000:13:3000:37:09
191DYKMAN-WALICKA Małgorzata 1231Pilates PowerRZESZÓWK2000:00:0000:13:3100:37:09
192PLISZYŁO Paweł 1272judo-jaslo.plJASŁOM4000:00:0000:13:5300:37:10
193MAGOCSY Justyna 1148KRAKÓWK2000:00:0000:14:0000:37:13
194KOZACZKIEWICZ Aneta 1248Józefińska TeamKRAKÓWK4000:00:0000:13:2400:37:14
195CETNARSKI Łukasz 1127KrokodyleKOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:3500:37:23
196HRYŃ Agata 1097night runnersKRAKÓWK3000:00:0000:13:3000:37:25
197WRÓBEL Nina 1201ŻARÓWKAK3000:00:0000:14:3700:37:42
198KOCZWARA Agnieszka 1220RADOMYŚL WIELKIK3000:00:0000:14:3700:37:43
199MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1101ZBROSŁAWICEK4000:00:0000:14:0200:37:44
200GĘBSKA Gabriela 1253RZESZÓWK2000:00:0000:13:4200:37:57
201WILK Agnieszka 1087WARSZAWAK3000:00:0000:13:3200:38:04
202CHRUŚCIEL Agata 1173ZGIERZK3000:00:0000:15:1700:38:31
203ZATORSKI Paweł 1174ŁÓDŹM3000:00:0000:15:1700:38:32
204STRZĘPKA Krzysiek 1094KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:14:3800:38:33
205KWAS Edyta 1037RYKIK3000:00:0000:14:2500:38:38
206WILISOWSKA Ewelina 1049DĘBLINK2000:00:0000:14:2600:38:40
207HULKO Jarosław 1285GDAŃSKK3000:00:0000:13:4100:38:49
208ROSIEK Anna 1085USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:15:3000:38:50
209FILAK Natalia 1208RZESZÓWK2000:00:0000:13:4100:38:52
210SIKORA Marta 1247Józefińska TeamKRAKÓWK4000:00:0000:13:3200:38:54
211TARKOWSKA-FANSLAU Jolanta 1229STAROGARD GDAŃSKIK5000:00:0000:14:2300:39:03
212SPYRA Anna 1050Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAK3000:00:0000:15:0100:39:17
213ŚWIGONIAK Anna 1082NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:15:5300:39:29
214NIZIOŁEK Gabriela Wiktoria 1052Pedraforza / Niziołki ZaborzańskieZABORZEK3000:00:0000:14:3300:39:46
215SMERKOWSKI Mariusz 1067Uzależnieni BiegaczeWARSZAWAM5000:00:0000:15:5800:40:12
216BARAN Marta 1059WARSZAWAK3000:00:0000:15:5500:40:28
217WYSZYŃSKA Małgorzata 1264SKĘPEK5000:00:0000:14:1200:40:29
218SOWA Magdalena 1255RZESZÓWK2000:00:0000:14:0900:40:45
219GĘBSKA Karolina 1260RZESZÓWK2000:00:0000:14:0900:40:46
220NIEMIEC Edyta 1293Nowosarzyńska GB TatarySIENIAWAK2000:00:0000:15:1100:40:50
221POGORZELSKA-KLIKS Agata 1042biegam, bo tak i jużSOSNOWIECK4000:00:0000:15:4100:40:55
222HRYSZKIEWICZ Barbara 1103UNISONO Flow / AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK4000:00:0000:15:4100:40:56
223DĘBSKA Małgorzata 1095BIBICEK3000:00:0000:15:5300:41:01
224SZOSTAK Dorota 1051LUBLINK4000:00:0000:15:5300:41:19
225MICKIEWICZ Jolanta 1084JAROSŁAWK4000:00:0000:16:0600:42:08
226LAMPART Marta 1235Night RunnersKRAKÓWK3000:00:0000:14:3400:42:33
227PASIK Wojciech 1194KOPRZYWNICAM4000:00:0000:16:0800:42:50
228TWOREK Anita 1251BBL JarosławJAROSŁAWK4000:00:0000:16:0600:43:42
229ZAGDAŃSKI Robert 1292Finisz RymanówM3000:00:0000:15:5100:44:12
229SURDEJ Agnieszka 1291Finisz RymanówMACHNÓWKAK3000:00:0000:15:5100:44:14
231SOT Lucjan 1102WETLINAM5000:00:0000:15:5100:44:21
232SŁOBODA Elżbieta 1114Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:16:4600:44:21
233KARDACH Kamil 1245Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM2000:00:0000:15:3400:44:52
234WĘGLARZ Monika 1135Finisz RymanówRZESZÓWK2000:00:0000:15:3500:44:53
235SŁOBODA Krzysztof 1212USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:16:4900:44:58
236WRÓBEL Elżbieta 1276CISNAK5000:00:0000:16:4900:45:11
237SURUS Karolina 1270PIONKIK3000:00:0000:14:4700:45:46
238BOŻĘCKI Sebastian 1108Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:16:4800:49:09
239MIRECKI Jan 1217WARSZAWAM4000:00:0000:18:3900:53:14
Znaleziono 239 wynik(ów)