II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROMANOWICZ Emilia 1258SUPRAŚLK201K 100:00:0000:08:2100:23:4300:41:28.0500:41:28.05 4:0814,5
2KRENZEL Regina 1060JAROSŁAWK202K 400:00:0000:09:5700:28:0800:48:36.3000:48:36.30+00:07:084:5112,3
3MATUSIAK Małgorzata 1140MILANÓWEKK203K 500:00:0000:11:1100:28:2900:49:10.8000:49:10.80+00:07:424:5512,2
4SOŁTYSIAK Emilia 1237Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK204K 800:00:0000:12:3900:30:5100:49:41.8500:49:41.85+00:08:134:5812,1
5SIKORA Irmina 1190PRZEMYŚLK205K 1000:00:0000:12:3600:30:5200:50:33.3000:50:33.30+00:09:055:0311,9
6WOJTOWICZ -SANDER Sylwia 1183RZESZÓWK206K 1100:00:0000:12:3700:31:0300:52:27.7000:52:27.70+00:10:595:1411,4
7STAROŃ Jolanta 1054ROPIENKAK207K 1800:00:0000:12:1800:32:0200:54:14.2500:54:14.25+00:12:465:2511,1
8RUTKOWSKA Hanna 1168-RUDA ŚLĄSKAK208K 1900:00:0000:12:3700:31:5100:54:27.7500:54:27.75+00:12:595:2611,0
9FELSKA Katarzyna 1154Night Runners SłupskSŁUPSKK209K 2000:00:0000:11:2500:31:0400:54:33.3000:54:33.30+00:13:055:2711,0
10WINIARSKA Katarzyna 1136KROSNOK2010K 2400:00:0000:13:3400:33:2900:55:31.8500:55:31.85+00:14:035:3310,8
11CHLEBIŃSKA Paulina 1268Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2011K 2500:00:0000:12:4500:32:5000:55:54.9500:55:54.95+00:14:265:3510,7
12GRZEBNIEWSKA Judyta 1147WF SportRun TeamTYCHYK2012K 3300:00:0000:13:0400:34:0700:57:35.7000:57:35.70+00:16:075:4510,4
13MIESZCZAK Anna 1134AZS AWF KatowiceBRWINÓWK2013K 3400:00:0000:11:3900:32:4300:57:41.4000:57:41.40+00:16:135:4610,4
14FANSLAU Magdalena 1230STAROGARD GDAŃSKIK2014K 3800:00:0000:14:2300:35:2200:58:35.4000:58:35.40+00:17:075:5110,2
15BARCZEWSKA Agnieszka 1290FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK2015K 4000:00:0000:13:3100:34:5700:59:09.5500:59:09.55+00:17:415:5410,1
16CHRUŚCIEL Monika 1089WIDEŁKAK2016K 4100:00:0000:13:5600:35:0600:59:16.4000:59:16.40+00:17:485:5510,1
17ZAGASKA Linda 1169Gliwickie Towarzystwo TriathlonoweGLIWICEK2017K 4300:00:0000:13:1700:34:2100:59:41.6500:59:41.65+00:18:135:5810,1
18SOŁTYS Teresa 1267STALOWA WOLAK2018K 5700:00:0000:14:3400:37:0501:02:16.2501:02:16.25+00:20:486:139,6
19MAGOCSY Justyna 1148KRAKÓWK2019K 6500:00:0000:14:0000:37:1301:03:54.8501:03:54.85+00:22:266:239,4
20WRÓBEL Agnieszka 1219Zamek Dubiecko Running TeamSANOKK2020K 6600:00:0000:13:1000:36:5801:04:13.6501:04:13.65+00:22:456:259,3
21DYKMAN-WALICKA Małgorzata 1231Pilates PowerRZESZÓWK2021K 7700:00:0000:13:3100:37:0901:05:45.6501:05:45.65+00:24:176:349,1
22GĘBSKA Gabriela 1253RZESZÓWK2022K 8400:00:0000:13:4200:37:5701:06:38.0501:06:38.05+00:25:106:399,0
23WILISOWSKA Ewelina 1049DĘBLINK2023K 8600:00:0000:14:2600:38:4001:06:54.8501:06:54.85+00:25:266:419,0
24FILAK Natalia 1208RZESZÓWK2024K 8800:00:0000:13:4100:38:5201:07:30.8001:07:30.80+00:26:026:458,9
25NIEMIEC Edyta 1293Nowosarzyńska GB TatarySIENIAWAK2025K 9100:00:0000:15:1100:40:5001:07:55.9001:07:55.90+00:26:276:478,8
26SOWA Magdalena 1255RZESZÓWK2026K 9900:00:0000:14:0900:40:4501:13:17.1501:13:17.15+00:31:497:198,2
27GĘBSKA Karolina 1260RZESZÓWK2027K 10000:00:0000:14:0900:40:4601:13:20.1001:13:20.10+00:31:527:208,2
28WĘGLARZ Monika 1135Finisz RymanówRZESZÓWK2028K 10500:00:0000:15:3500:44:5301:17:57.7001:17:57.70+00:36:297:477,7
Znaleziono 28 wynik(ów)