II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km
   
1MIELOCH Tamara 1289PODKOWA LEŚNAK3000:00:0000:09:44
2JAKUBÓW Magdalena 1099Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYK3000:00:0000:10:48
3WITKOWSKA Beata 1027Klub Biegacza WartaGDAŃSKK3000:00:0000:11:04
4SZALACHA Katarzyna 1236RZESZÓWK3000:00:0000:11:10
5PREJS Beata Marta 1058SIEMIANOWICE SLASKIEK3000:00:0000:11:23
6URYGA Kinga 1222KRAKÓWK3000:00:0000:12:09
7KATYŃSKA Marta 1079PRZEMYŚLK3000:00:0000:12:10
8ŁAPIŃSKA Anna 1160Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:12:17
9BIAŁECKA Magdalena 1022BarlinekMYŚLIBÓRZK3000:00:0000:12:18
10DĘBICKA Brygida 1225Woszk ZakopaneKRAKÓWK3000:00:0000:12:24
11MYSZKOWSKA Teresa 1202Biegomania LubaczówLYBACZÓWK3000:00:0000:12:27
12ZAWADZKA Agnieszka 1123GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:12:30
13WITKOWSKA Anna 1265SKĘPEK3000:00:0000:12:50
14MAGDALIŃSKA Joanna 1107Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:12:56
15MAJEWSKA Edyta 1172WIDŁOROGIZĄBKIK3000:00:0000:13:00
16MACIEJEWSKA Małgorzata 1184WARSZAWAK3000:00:0000:13:02
17ZARZYCKA Sylwia 1185Klub Wysokogórski WarszawaKALISZK3000:00:0000:13:02
18SOCHA Dorota 1224SPORTRUNTYCJHYK3000:00:0000:13:04
19MIKUTANIEC Patrycja 1213MARKIK3000:00:0000:13:08
20ZARYCKA Julia 1143Terra AventuraKRAKÓWK3000:00:0000:13:27
21HRYŃ Agata 1097night runnersKRAKÓWK3000:00:0000:13:30
22WILK Agnieszka 1087WARSZAWAK3000:00:0000:13:32
23STRYJKOWSKA-GÓRA Aleksandra 1128Aleksandra Stryjkowska-GóraRZESZÓWK3000:00:0000:13:32
24SYREK-KAPLITA Karolina 1157RZESZÓWK3000:00:0000:13:32
25HULKO Jarosław 1285GDAŃSKK3000:00:0000:13:41
26MAZUR Magdalena 1206PRZEMYŚLŻURAWICAK3000:00:0000:13:53
27KARKUT Katarzyna 1295RZESZÓWK3000:00:0000:13:59
28STYŚ- LITWIN Magdalena 1256JASIONKAK3000:00:0000:14:12
29ZYGUŁA Magdalena 1216Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:16
30TYBUREK Agnieszka 1200LUBLINK3000:00:0000:14:23
31KWAS Edyta 1037RYKIK3000:00:0000:14:25
32POLIKOWSKA-WYZINA Barbara 1115Klub (Sporting club name)WROCŁAWK3000:00:0000:14:25
33GOSTYŃSKA Weronika 1198Gostyńscy TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:29
34NIZIOŁEK Gabriela Wiktoria 1052Pedraforza / Niziołki ZaborzańskieZABORZEK3000:00:0000:14:33
35LAMPART Marta 1235Night RunnersKRAKÓWK3000:00:0000:14:34
36WRÓBEL Nina 1201ŻARÓWKAK3000:00:0000:14:37
37KOCZWARA Agnieszka 1220RADOMYŚL WIELKIK3000:00:0000:14:37
38SURUS Karolina 1270PIONKIK3000:00:0000:14:47
39SPYRA Anna 1050Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAK3000:00:0000:15:01
40NIERADKA Katarzyna 1035WROCŁAWK3000:00:0000:15:10
41CHRUŚCIEL Agata 1173ZGIERZK3000:00:0000:15:17
42ROSIEK Anna 1085USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:15:30
43SURDEJ Agnieszka 1291Finisz RymanówMACHNÓWKAK3000:00:0000:15:51
44ŚWIGONIAK Anna 1082NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:15:53
45DĘBSKA Małgorzata 1095BIBICEK3000:00:0000:15:53
46BARAN Marta 1059WARSZAWAK3000:00:0000:15:55
47SŁOBODA Elżbieta 1114Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:16:46
Znaleziono 47 wynik(ów)