II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZUR Iwona 1073NOWA DĘBAK401K 600:00:0000:10:1800:28:2100:49:20.8500:49:20.85 4:5612,2
2WĘGRZYN Małgorzata 1246Rzeszowskie Gazele I GepardyKRASNEK402K 1400:00:0000:12:2300:31:3600:53:56.3000:53:56.30+00:04:355:2311,1
3PASULA Katarzyna 1281KenDaTARNÓWK403K 2100:00:0000:11:2700:31:4900:54:59.3500:54:59.35+00:05:385:2910,9
4PLISZCZYŃSKA Justyna 1074LUBLINK404K 2700:00:0000:12:0900:32:4800:56:34.6500:56:34.65+00:07:135:3910,6
5GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1209ŻurawicaŻURAWICAK405K 3900:00:0000:13:5200:35:1200:59:00.7500:59:00.75+00:09:395:5410,2
6ŁABNO Anna 1278K406K 4200:00:0000:13:2200:35:0400:59:28.7000:59:28.70+00:10:075:5610,1
7RYŁKO Mariola 1189Solina TeamSOLINAK407K 4400:00:0000:13:5600:35:0901:00:10.5001:00:10.50+00:10:496:0110,0
8JAWOROWICZ Dobrochna 1046Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK408K 4500:00:0000:13:5400:34:2101:00:31.7501:00:31.75+00:11:106:039,9
9SZYBIAK Joanna 1092KRZYWCZAK409K 4600:00:0000:12:2600:34:5801:00:32.7501:00:32.75+00:11:116:039,9
10LUPA Kornela 1131NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWK4010K 4900:00:0000:14:0600:36:2001:01:02.6001:01:02.60+00:11:416:069,8
11GARCZYŃSKA Anna 1196MYSŁOWICEK4011K 5000:00:0000:14:1400:36:1501:01:15.6501:01:15.65+00:11:546:079,8
12PIKOR Agata 1039ZAMOŚĆK4012K 5400:00:0000:13:5500:36:4601:01:55.9001:01:55.90+00:12:356:119,7
13TURCZANIK Aneta 1081ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆK4013K 5500:00:0000:13:5500:36:4501:01:56.0501:01:56.05+00:12:356:119,7
14TOMANEK Renata 1211STARACHOWICEK4014K 5800:00:0000:14:2600:36:4201:02:23.0001:02:23.00+00:13:026:149,6
15TROJNAR Justyna 1034Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYSLK4015K 6200:00:0000:12:1700:33:3601:03:32.9001:03:32.90+00:14:126:219,4
16RESZYTYŁO Anna 1261ŁańcutŁAŃCUTK4016K 6300:00:0000:14:1200:36:4001:03:47.5001:03:47.50+00:14:266:229,4
17HYZIAK Joanna 1026jj.runners GorliceSĘKOWAK4017K 6400:00:0000:13:1100:37:0401:03:48.9501:03:48.95+00:14:286:229,4
18SUCHODOLSKA Wioletta 1121Klub (Sporting club name)RADLINK4018K 6800:00:0000:12:5900:36:2801:04:17.9001:04:17.90+00:14:576:259,3
19WÓJCIK Anna 1145JÓZEFOSŁAWK4019K 6900:00:0000:14:3500:36:5301:04:20.7501:04:20.75+00:14:596:269,3
20KOZACZKIEWICZ Aneta 1248Józefińska TeamKRAKÓWK4020K 7500:00:0000:13:2400:37:1401:05:28.3001:05:28.30+00:16:076:329,2
21MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1101ZBROSŁAWICEK4021K 7600:00:0000:14:0200:37:4401:05:40.2501:05:40.25+00:16:196:349,1
22MICKIEWICZ Jolanta 1084JAROSŁAWK4022K 8000:00:0000:16:0600:42:0801:05:57.5001:05:57.50+00:16:366:359,1
23SZOSTAK Dorota 1051LUBLINK4023K 9300:00:0000:15:5300:41:1901:08:45.4501:08:45.45+00:19:246:528,7
24SIKORA Marta 1247Józefińska TeamKRAKÓWK4024K 9400:00:0000:13:3200:38:5401:09:00.7501:09:00.75+00:19:396:548,7
25HRYSZKIEWICZ Barbara 1103UNISONO Flow / AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK4025K 9600:00:0000:15:4100:40:5601:10:19.0001:10:19.00+00:20:587:018,5
26POGORZELSKA-KLIKS Agata 1042biegam, bo tak i jużSOSNOWIECK4026K 9700:00:0000:15:4100:40:5501:10:25.7501:10:25.75+00:21:047:028,5
27TWOREK Anita 1251BBL JarosławJAROSŁAWK4027K 10400:00:0000:16:0600:43:4201:17:37.5001:17:37.50+00:28:167:457,7
Znaleziono 27 wynik(ów)