II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMISZEWSKI Ignacy 1105Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:0000:07:1100:19:2800:33:39.6500:33:39.65 3:2117,8
2KĘPKA Kamil 1158Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM202M 200:00:0000:07:1400:20:2300:34:36.8500:34:36.85+00:00:573:2717,3
3ŚLIWIŃSKI Dariusz 1210Pałuki Running Team/Waleczne SercaŻNINM203M 300:00:0000:07:1400:20:0800:34:50.8500:34:50.85+00:01:113:2917,2
4ZDANOWSKI Łukasz 1259KS-ChochołówZAKOPANEM204M 400:00:0000:07:1500:20:3000:35:19.9500:35:19.95+00:01:403:3117,0
5RODAK Paweł 1181sklepbiegacza.pl GliwiceGLIWICEM205M 500:00:0000:07:4600:20:4200:35:46.4500:35:46.45+00:02:063:3416,8
6CHOJNOWSKI Sebastian 1195GTTGLIWICEM206M 600:00:0000:07:4600:21:2000:36:42.4000:36:42.40+00:03:023:4016,3
7MICHALAK Grzegorz 1156SGSPWARSZAWAM207M 900:00:0000:08:1200:22:5600:39:15.1500:39:15.15+00:05:353:5515,3
8DROZDA Mateusz 1163Szkoła Główna Służby PożarniczejWARSZAWAM208M 1100:00:0000:08:1400:23:4400:40:27.0000:40:27.00+00:06:474:0214,8
9WOJNOWICZ Marek 1139Running Team Hormann LegnicaRACIBOROWICEM209M 1500:00:0000:08:1200:23:5800:42:09.8500:42:09.85+00:08:304:1214,2
10PIĄTEK Mateusz 1153brakBUKOWNOM2010M 1600:00:0000:09:0100:24:5100:42:28.9000:42:28.90+00:08:494:1414,1
11ZAJEZIERSKI Mateusz 1030RADYMNOM2011M 1700:00:0000:09:1300:25:0900:43:02.7500:43:02.75+00:09:234:1813,9
12FARBANIEC Tomasz 1146Szkoła Główna Służby PożarniczejRYMANÓW-ZDRÓJM2012M 2100:00:0000:09:2800:25:4700:43:56.7500:43:56.75+00:10:174:2313,7
13POPIOŁEK Michał 1233OPOLEM2013M 2700:00:0000:10:0800:26:3500:45:48.9000:45:48.90+00:12:094:3413,1
14BAŁCHAN Krzysztof 1011CPR RzeszówCZUDECM2014M 3000:00:0000:09:5700:26:5500:46:30.6000:46:30.60+00:12:504:3912,9
15SKRZYNIARZ Bartłomiej 1053JGB SOKÓŁJAROSŁAWM2015M 4600:00:0000:13:0200:30:1400:49:40.3500:49:40.35+00:16:004:5812,1
16KIELAR Marcin 1179IDEO.PLSANOKM2016M 5400:00:0000:12:3000:30:0400:50:34.2500:50:34.25+00:16:545:0311,9
17KUREK Kamil 1164KRAKÓWM2017M 6000:00:0000:09:2800:28:2500:51:20.1000:51:20.10+00:17:405:0811,7
18BOGACZEWICZ Dawid 1284GOOD LIFE FITNESSKAMIONKAM2018M 7000:00:0000:13:3300:31:4400:52:33.3500:52:33.35+00:18:535:1511,4
19KARAŚ Wojciech 1041LUBLAM2019M 7300:00:0000:11:1200:30:2400:52:52.1500:52:52.15+00:19:125:1711,3
20GODLEWSKI Krzysztof 1171KROSNOM2020M 7400:00:0000:13:4100:31:5800:53:03.0500:53:03.05+00:19:235:1811,3
21SZCZEPANIAK Marcin 1055LESKOM2021M 8700:00:0000:12:1900:32:3500:54:36.4000:54:36.40+00:20:565:2711,0
22MUSIAŁ Kamil 1141GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM2022M 9600:00:0000:13:2900:33:5600:56:26.3500:56:26.35+00:22:465:3810,6
23SZYBIAK Maciej 1093KRZYWCZAM2023M 9700:00:0000:12:2600:32:5600:56:32.9500:56:32.95+00:22:535:3910,6
24GANCARSKI Marcin 1023LUBLAM2024M 10500:00:0000:12:0800:33:2200:58:03.6000:58:03.60+00:24:235:4810,3
25RYGLEWICZ Marcin 1165LUBATOWAM2025M 11100:00:0000:14:2400:35:2400:59:33.1500:59:33.15+00:25:535:5710,1
26WRONA Tomek 1045Parkrun KonstancinKONSTANCIN JEZIORNAM2026M 11500:00:0000:13:5400:35:2901:00:46.7001:00:46.70+00:27:076:049,9
27KARDACH Kamil 1245Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM2027M 13000:00:0000:15:3400:44:5201:17:57.8501:17:57.85+00:44:187:477,7
Znaleziono 27 wynik(ów)